Ytmp3.cc viruso šalinimas (Pašalinimo vadovas) - Nemokamos instrukcijos

ytmp3.cc viruso pašalinimas

Kas yra ytmp3.cc virusas?

Ytmp3.cc yra nepatikimas tinklalapis, kuris rodo daugybę reklamų bei renka informaciją apie vartotojus

Ytmp3Ytmp3 yra nepatikimas puslapis, kuris leidžia konvertuoti vaizdo įrašus.

Ytmp3.cc yra nepatikimas internetinis puslapis, kurį vartotojai gali naudoti norėdami konvertuoti vaizdo failus. Ši svetainė teigia, kad jos teikiamos paslaugos yra nemokamos, o vartotojai gali saugiai bei greitai YouTube vaizdo įrašus konvertuoti į mp3 ar mp4 formatus. Vis dėlto, naudodamiesi šiuo puslapiu, neišvengsite nemalonių pasekmių, todėl mes rekomenduojame jo vengti. Kai kurie vartotojai teigia, jog po šios nepatikimos programos įrašymo, jie susidūrė su daugybe įkyrių reklamų ir pasiūlymų, kurie trukdo efektyviai naršyti internete. Naudodamiesi tokiomis naršyklėmis kaip Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Safari, turėkite omenyje, kad įkyrios reklamos gali uždengti jums rūpimą turinį.

Pavadinimas Ytmp3.cc
Tipas Adware
Simptomai Padidėjęs reklamų kiekis, nukreipimai į nepažįstamus puslapius
Tikslas Konvertuoti vaizdo įrašus į mp3 arba mp4 formatą
Plitimas Per kitas programas, nesaugius tinklalapius
Šalinimas Norėdami surasti visus nepageidaujamus priedus, naudokite FortectIntego

Oficialus Ytmp3 tinklalapis gali pasirodyti legalus iš pirmo žvilgsnio dėl savo siūlomų paslaugų ir paprastumo, tačiau, įkyrios reklamos gali atsirasti bet kuriuo metu ir prašyti, kad jas pastoviai sektumėte. Turėkite omenyje, kad daugelis internetinių puslapių užsiima tokia veikla, kuri neša platintojams pelną.

Tokiu būdu, vartotojai gali skleisti reklaminius postus, kurie atitinka vartotojų norus ir reikalavimus. Tačiau, jeigu suteiksite tokioms reklamoms galimybę plisti jūsų kompiuteryje, jūs galite būti nukreipti į potencialiai pavojingus tinklalapius. Tuomet, net jei ir bandysite pašalinti Ytmp3.cc skleidžiamus pranešimus, pati programa vis dar liks įrašyta sistemoje. Dėl šios priežasties, tinklalapis yra siejamas su Ytmp3.cc viruso pavadinimu.

Kadangi visos problemos dažniausiai ateina iš Ytmp3 skleidžiamų reklamų, vartotojai taip pat gali būti užkrėsti adware tipo programa. Tokios aplikacijos į kompiuterio sistemą dažniausiai patenka per kitas parsisiųstas programas kaip priedai arba atsiranda pačių vartotojų dėka. Kai tik tokia nepageidaujama program patenka į kompiuterį, ji gali iškart pradėti skleisti įvairius reklaminius pranešimus, juos rodyti naršyklėje ar tiesiai kompiuterio ekrane.

Reklamuotojas, kuris platina tas reklamas, remdamasis vartotojų poreikiais, gali naudoti įvairias sekimo technologijas, tokias kaip sausainiukai ar JavaScript. Ytmp3 programa gali rinkti informaciją, tokią kaip:

 • IP adresai;
 • buvimo vieta;
 • paieškos rezultatai;
 • naršymo istorija;
 • dažniausiai lankytini puslapiai;
 • aktualūs pasiūlymai.

Šios programos privatumo nustatymai taip pat teigia, kad yra sekama visa informacija, susijusi su vartotojų naršymo istorija ir veikla:

When you access the Service, use the search function, convert files or download files, your IP address, country of origin and other non-personal information about your computer or device (such as web requests, browser type, browser language, referring URL, operating system and date and time of requests) may be recorded for log file information, aggregated traffic information and in the event that there is any misappropriation of information and/or content.

Kai kurie žmonės teigia, kad negali atsikratyti įkyrių reklamų ir nepageidaujamos veiklos, net jeigu ištrina visus nereikalingus priedus iš naršyklių. Dėl šios priežasties, mes siūlome Ytmp3 pašalinimą atlikti naudojantis patikimomis kompiuterio apsaugos ir valymo priemonėmis.

Jeigu Ytmp3 viruso skleidžiami pranešimai yra susiję su adware tipo programa, pilnas kompiuterio sistemos patikrinimas, naudojantis antivirusinėmis priemonėmis, leis ją ištrinti. Turėkite omenyje, kad bet kokių nuorodų spaudymas ar puslapių lankymas gali sukelti kompiuterio infekciją, todėl turėtumėte būti itin atsargūs. Po kompiuterio skenavimo, naudokite FortectIntego norėdami atitaisyti adware padarytą žalą.

Ytmp3 virusasYtmp3 yra virusas, kuris gali skleisti įkyrias reklamas.

Tinkamai išanalizuokite lankomus tinklalapius

Yra daugybė nepatikimų sistemos optimizavimo priemonių bei tvarkymo programų, kurios neatneša jokios naudos vartotojui, bet vis tiek atrodo legaliai oficialiame puslapyje ir taip įtikina žmones jas iš ten parsisiųsti. Jūs turite atidžiai perskaityti visas taisykles ir privatumo nustatymus prieš naudodamiesi tokiomis programomis ar paslaugomis.

Kompiuterių specialistai pataria vartotojams lankytis tik originaliuose ir patikimuose puslapiuose ir siųstis programas tik iš patikimų šaltinių, kad išvengtų galimų pavojų. Atidžiai skaitykite visas įrašymo taisykles, ir taip pat naudokite Advanced arba Custom programų įrašymo parinktį. Čia galėsite pašalinti visas programas ar jų priedus, kurių nenorite matyti savo kompiuterio sistemoje, ar kurie jums yra visiškai nereikalingi.

Atsikratyti ytmp3 viruso kaip galima greičiau

Ytmp3.cc viruso pašalinimas gali užimti nemažai laiko, jeigu nuspręsite jį atlikti rankiniu būdu. Norėdami atsikratyti nepatikimos veiklos, jūs turėsite pašalinti visus nereikalingus priedus ir pakeitimus iš savo užkrėstų internetinių naršyklių. Tačiau, turėkite omenyje, jog automatinis viruso pašalinimo būdas visada yra efektyvesnis.

Jeigu pasirinksite pašalinti ytmp3.cc virusą naudojantis antivirusinėmis priemonės, jūs tai galite padaryti saugiai ir efektyviai, nes pilnas sistemos patikrinimas nustato visus kompiuteryje esančius virusus ir sistemos problemas, bei jas pašalina. Sekite mūsų žemiau pateiktomis instrukcijomis, atnaujinkite savo naršykles, patikrinkite ar prietaisas yra tikrai pilnai išvalytas, kad galėtumėte ir toliau naudotis puikiai veikiančiu kompiuteriu.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės FortectIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis ytmp3.cc viruso pašalinimas

Nepageidaujamų programų šalinimas iš Windows

Jeigu jūsų Windows kompiuteris yra užkrėstas adware tipo programa, naudokitės šiomis instrukcijomis norėdami jos atsikratyti:

Norėdami pašalinti ytmp3.cc virusas iš Windows 10/8 įrenginių, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Windows paieškos laukelyje įrašykite Control Panel ir paspauskite Enter arba spustelėkite ant paieškos rezultato.
 2. Programs dalyje pasirinkite Uninstall a program.
  Pašalinkite iš Windows 1
 3. Sąraše raskite įrašus, susijusius su ytmp3.cc virusas ar bet kuria kita neseniai įdiegta įtartina programa.
 4. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite programą ir pasirinkite Uninstall.
 5. Jei iššoko User Account Control, paspauskite Yes.
 6. Palaukite, kol bus baigtas pašalinimo procesas, o tada spustelėkite OK.
  Pašalinkite iš Windows 2

Jei naudojate Windows 7/XP, tuomet atlikite šiuos žingsnius:

 1. Spauskite Windows Start > Control Panel, esantį dešiniajame skydelyje (jeigu naudojate Windows XP spauskite Add/Remove Programs).
 2. Atsidūrę Control Panel pasirinkite Programs > Uninstall a program.
  Pašalinkite iš Windows 7/XP
 3. Pasirinkite nepageidaujamą programą spustelėdami ją vieną kartą.
 4. Viršuje spauskite Uninstall/Change.
 5. Tam, kad patvirtintumėte žingsnį, spauskite Yes.
 6. Kai pašalinimas bus baigtas, spauskite OK.

Ištrinkite iš „Mac“

„Mac“:

 1. Meniu juostoje pasirinkite Go > Applications.
 2. Applications aplanke ieškokite visų susijusių įrašų.
 3. Spustelėkite programą ir vilkite ją į Trash (arba dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ją ir pasirinkite Move to Trash).
  Ištrinkite iš „Mac“ 1

Norėdami pilnai pašalinti nepageidaujamą programą, turite pasiekti Application Support, LaunchAgents ir LaunchDaemons aplankus ir ištrinti atitinkamus failus:

 1. Pasirinkite Go > Go to Folder.
 2. Įveskite /Library/Application Support ir paspauskite Go arba spustelėkite Enter.
 3. Application Support aplanke ieškokite abejotinų įrašų ir juos ištrinkite.
 4. Dabar tokiu pačiu būdu įveskite /Library/LaunchAgents ir /Library/LaunchDaemons aplankus ir nutraukite visus susijusius .plist failus.
  Ištrinkite iš „Mac“ 2

Iš naujo nustatykite MS Edge/Chromium Edge

Pašalinkite nepageidaujamus plėtinius iš MS Edge:

 1. Pasirinkite Meniu (tris horizontalius taškus naršyklės lango viršuje, dešinėje pusėje) ir paspauskite Extensions.
 2. Iš sąrašo pasirinkite susijusį plėtinį ir spustelėkite krumpliaračio piktogramą.
 3. Apačioje spauskite Uninstall.
  Pašalinkite Edge plėtinius

Išvalykite slapukus ir kitus naršyklės duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu (tris horizontalius taškus naršyklės lango viršuje, dešinėje pusėje) ir pasirinkite Privacy & security.
 2. Clear browsing data dalyje pasirinkite, ką norite išvalyti.
 3. Pasirinkite viską, išskyrus slaptažodžius (nors galbūt norėsite įtraukti medijų licencijas, jei įmanoma) ir spustelėkite Clear.
  Ištrinkite Edge naršymo duomenis

Atkurkite naujo skirtuko ir pagrindinio puslapio nustatymus:

 1. Spustelėkite meniu piktogramą ir pasirinkite Settings.
 2. Tuomet raskite On startup skyrių.
 3. Spustelėkite Disable, jei radote įtartiną puslapį.

Jei kiti veiksmai nepadėjo, iš naujo nustatykite MS Edge:

 1. Norėdami atidaryti užduočių tvarkyklę, paspauskite Ctrl + Shift + Esc.
 2. Spustelėkite lango apačioje esančią More details rodyklę.
 3. Pasirinkite Details.
 4. Dabar slinkite žemyn ir raskite kiekvieną įrašą su Microsoft Edge pavadinimu. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite ant kiekvieno iš jų ir pasirinkite End Task, kad sustabdytumėte MS Edge veikimą.
  Iš naujo nustatykite MS Edge

Jei toks būdas jums nepadėjo, tuomet reikės griebtis išplėstinio Edge atstatymo metodo. Tačiau atminkite, jog prieš tęsdami turite išsisaugoti atsarginę duomenų kopiją.

 1. Savo kompiuteryje raskite šį aplanką: C:\\Users\\%username%\\AppData\\Local\\Packages\\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 2. Kad pasirinktumėte visus aplankus, paspauskite klaviatūroje Ctrl + A.
 3. Spustelėkite juos dešiniuoju pelės mygtuku ir pasirinkite Delete.
  Išplėstinis MS Edge atstatymo metodas 1
 4. Dabar dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Start mygtuką ir pasirinkite Windows PowerShell (Admin).
 5. Kai atsidarys naujas langas, nukopijuokite ir įklijuokite šią komandą, o tada paspauskite Enter:

  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)\\AppXManifest.xml” -Verbose
  Išplėstinis MS Edge atstatymo metodas 2

Instrukcijos Chromium Edge naršyklei

Ištrinkite plėtinius iš MS Edge (Chromium):

 1. Atidarykite Edge ir spauskite Settings > Extensions.
 2. Ištrinkite nepageidaujamus plėtinius spustelėdami Remove.
  Pašalinkite plėtinius iš Cromium Edge

Išvalykite duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir eikite į Settings.
 2. Pasirinkite Privacy and services.
 3. Clear browsing data dalyje pasirinkite, ką pašalinti.
 4. Time range skiltyje pasirinkite All time.
 5. Spauskite Clear now.
  Ištrinkite duomenis iš Cromium Edge

Iš naujo nustatykite MS Edge (Chromium):

 1. Spauskite ant Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Kairėje pusėje pasirinkite Reset settings.
 3. Pasirinkite Restore settings to their default values.
 4. Patvirtinkite pasirinkimą.
  Iš naujo nustatykite Chromium Edge

Iš naujo nustatykite Mozilla Firefox

Atnaujinkite Firefox šių instrukcijų pagalba:

Pašalinkite pavojingus plėtinius:

 1. Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite Meniu (tris horizontalias linijas viršutiniame dešiniajame lango kampe).
 2. Pasirinkite Add-ons.
 3. Čia pasirinkite papildinius, susijusius su ytmp3.cc virusas, ir spauskite Remove.
  Pašalinkite plėtinius iš Firefox

Atstatykite pagrindinį puslapį:

 1. Norėdami atidaryti meniu, viršutiniame dešiniajame kampe spustelėkite tris horizontalias linijas.
 2. Pasirinkite Options.
 3. Home parinktyse įveskite pageidaujamą svetainę, kuri bus atidaryta kaskart, kai įjungsite Mozilla Firefox.

Išvalykite slapukus ir kitus duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Options.
 2. Eikite į Privacy & Security skyrių.
 3. Slinkite žemyn, kad rastumėte Cookies and Site Data.
 4. Spustelėkite Clear Data…
 5. Pasirinkite Cookies and Site Data ir Cached Web Content, o tuomet spauskite Clear.
  Išvalykite iš Firefox slapukus ir kitus duomenis

Iš naujo nustatykite Mozilla Firefox

Jei atlikus visus žingsnius ytmp3.cc virusas vis tiek nebuvo pašalintas, tuomet iš naujo nustatykite Mozilla Firefox:

 1. Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite Meniu.
 2. Eikite į Help ir pasirinkite Troubleshooting Information.
  Iš naujo nustatykite Firefox 1
 3. Give Firefox a tune up dalyje spauskite Refresh Firefox…
 4. Kai iššoks langas, patvirtinkite veiksmą spausdami Refresh Firefox – taip turėtumėte sėkmingai pašalinti ytmp3.cc virusas.
  Iš naujo nustatykite Firefox 2

Iš naujo nustatykite Google Chrome

Sekite šias instrukcijas norėdami ištrinti visus nereikalingus priedus iš Chrome internetinės naršyklės:

Ištrinkite kenkėjiškus plėtinius iš Google Chrome:

 1. Atidarykite Google Chrome, spustelėkite Meniu (tris vertikalius taškus viršutiniame dešiniajame kampe) ir pasirinkite More tools > Extensions.
 2. Naujai atsidariusiame lange pamatysite visus įdiegtus plėtinius. Pašalinkite visus įtartinius papildinius, kurie gali būti susiję su plėtiniu spustelėdami Remove.

Pašalinkite plėtinius iš Chrome

Išvalykite Chrome duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Privacy and security dalyje pasirinkite Clear browsing data.
 3. Pažymėkite Browsing history, Cookies and other site data, taip pat Cached images and files.
 4. Paspauskite Clear data.

Ištrinkite duomenis iš Chrome

Pakeiskite pagrindinį puslapį:

 1. Paspauskite ant meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Startup skiltyje ieškokite įtartinos svetainės.
 3. Spustelėkite ant Open a specific or set of pages ir paspauskite tris taškus, kad rastumėte Remove parinktį.

Iš naujo nustatykite Google Chrome:

Jei kiti metodai nepadėjo, atkurkite Google Chrome nustatymus ir ištrinkite senus duomenis, kad pašalintumėte visus nenorimus komponentus:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Atėję į Settings slinkite žemyn ir spustelėkite Advanced.
 3. Slinkite žemyn ir raskite Reset and clean up skyrių.
 4. Spustelėkite Restore settings to their original defaults.
 5. Norėdami užbaigti pašalinimą, patvirtinkite šį žingsnį.

Iš naujo nustatykite Chrome 2

Iš naujo nustatykite Safari

Pašalinkite nepageidaujamus plėtinius iš Safari:

 1. Spustelėkite Safari > Preferences…
 2. Naujame lange pasirinkite Extensions.
 3. Pasirinkite nepageidaujamą plėtinį, susijusį su ytmp3.cc virusas, ir spauskite Uninstall.
  Pašalinkite plėtinius iš Safari

Išvalykite Safari slapukus ir kitus duomenis:

 1. Spauskite Safari > Clear History…
 2. Išskleidžiamajame meniu ties Clear pasirinkite all history.
 3. Patvirtinkite paspausdami Clear History.
  Pašalinkite iš Safari slapukus ir kitus duomenis

Jei aukščiau paminėti veiksmai nepadėjo, iš naujo nustatykite Safari:

 1. Spustelėkite Safari > Preferences…
 2. Eikite į Advanced skirtuką.
 3. Meniu juostoje pažymėkite Show Develop menu.
 4. Meniu juostoje spustelėkite Develop, tada pasirinkite Empty Caches.
  Iš naujo nustatykite Safari

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti ytmp3.cc registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Jums rekomenduojama

Saugiai prisijunkite prie savo interneto svetainės, kad ir kur bebūtumėte

Bedirbant su tinklaraščiu, interneto svetaine ar kitu projektu, kurį turite nuolat prižiūrėti, jums gali tekti prisijungti prie serverio ir turinio valdymo sistemos kur kas dažniau nei įprasta. Bene geriausias sprendimas kuriant saugesnį tinklą – statinis/pastovus IP adresas.

Jeigu nustatysite prie jūsų įrenginio pririštą statinį IP adresą, palengvinsite serverio ar tinklo valdytojo darbą, kurie kontroliuoja prisijungimus ir veiklą. Be to, būtent taip išvengsite kai kurių autentifikavimo keblumų ir galėsite naudotis savo banko sąskaitomis nuotoliniu būdu, nesukeldami įtarimo su kiekvienu prisijungimu, kai būsite kitoje vietoje.

Tokie VPN programinės įrangos tiekėjai kaip Private Internet Access gali jums padėti, jei norite kontroliuoti savo internetinę reputaciją ir lengvai valdyti projektus, kad ir kokioje pasaulio vietoje bebūtumėte. Geriau neleisti prie jūsų svetainės prisijungti iš skirtingų IP adresų. 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Julie Splinters
Julie Splinters - Virusų šalinimo specialistė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis