Sudėtingumo skalė:  
  (12/100)

Ytmp3.cc viruso šalinimas (Pašalinimo vadovas) - Nemokamos instrukcijos

parašė Julija Splinters - - | Tipas: Adware

Ytmp3.cc yra nepatikimas tinklalapis, kuris rodo daugybę reklamų bei renka informaciją apie vartotojus

Ytmp3

Ytmp3.cc yra nepatikimas internetinis puslapis, kurį vartotojai gali naudoti norėdami konvertuoti vaizdo failus. Ši svetainė teigia, kad jos teikiamos paslaugos yra nemokamos, o vartotojai gali saugiai bei greitai YouTube vaizdo įrašus konvertuoti į mp3 ar mp4 formatus. Vis dėlto, naudodamiesi šiuo puslapiu, neišvengsite nemalonių pasekmių, todėl mes rekomenduojame jo vengti. Kai kurie vartotojai teigia, jog po šios nepatikimos programos įrašymo, jie susidūrė su daugybe įkyrių reklamų ir pasiūlymų, kurie trukdo efektyviai naršyti internete. Naudodamiesi tokiomis naršyklėmis kaip Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Safari, turėkite omenyje, kad įkyrios reklamos gali uždengti jums rūpimą turinį. 

Pavadinimas Ytmp3.cc
Tipas Adware
Simptomai Padidėjęs reklamų kiekis, nukreipimai į nepažįstamus puslapius
Tikslas Konvertuoti vaizdo įrašus į mp3 arba mp4 formatą
Plitimas Per kitas programas, nesaugius tinklalapius
Šalinimas Norėdami surasti visus nepageidaujamus priedus, naudokite ReimageIntego

Oficialus Ytmp3 tinklalapis gali pasirodyti legalus iš pirmo žvilgsnio dėl savo siūlomų paslaugų ir paprastumo, tačiau, įkyrios reklamos gali atsirasti bet kuriuo metu ir prašyti, kad jas pastoviai sektumėte. Turėkite omenyje, kad daugelis internetinių puslapių užsiima tokia veikla, kuri neša platintojams pelną.

Tokiu būdu, vartotojai gali skleisti reklaminius postus, kurie atitinka vartotojų norus ir reikalavimus. Tačiau, jeigu suteiksite tokioms reklamoms galimybę plisti jūsų kompiuteryje, jūs galite būti nukreipti į potencialiai pavojingus tinklalapius. Tuomet, net jei ir bandysite pašalinti Ytmp3.cc skleidžiamus pranešimus, pati programa vis dar liks įrašyta sistemoje. Dėl šios priežasties, tinklalapis yra siejamas su Ytmp3.cc viruso pavadinimu.

Kadangi visos problemos dažniausiai ateina iš Ytmp3 skleidžiamų reklamų, vartotojai taip pat gali būti užkrėsti adware tipo programa. Tokios aplikacijos į kompiuterio sistemą dažniausiai patenka per kitas parsisiųstas programas kaip priedai arba atsiranda pačių vartotojų dėka. Kai tik tokia nepageidaujama program patenka į kompiuterį, ji gali iškart pradėti skleisti įvairius reklaminius pranešimus, juos rodyti naršyklėje ar tiesiai kompiuterio ekrane.

Reklamuotojas, kuris platina tas reklamas, remdamasis vartotojų poreikiais, gali naudoti įvairias sekimo technologijas, tokias kaip sausainiukai ar JavaScript. Ytmp3 programa gali rinkti informaciją, tokią kaip:

 • IP adresai;
 • buvimo vieta;
 • paieškos rezultatai;
 • naršymo istorija;
 • dažniausiai lankytini puslapiai;
 • aktualūs pasiūlymai.

Šios programos privatumo nustatymai taip pat teigia, kad yra sekama visa informacija, susijusi su vartotojų naršymo istorija ir veikla:

When you access the Service, use the search function, convert files or download files, your IP address, country of origin and other non-personal information about your computer or device (such as web requests, browser type, browser language, referring URL, operating system and date and time of requests) may be recorded for log file information, aggregated traffic information and in the event that there is any misappropriation of information and/or content.

Kai kurie žmonės teigia, kad negali atsikratyti įkyrių reklamų ir nepageidaujamos veiklos, net jeigu ištrina visus nereikalingus priedus iš naršyklių. Dėl šios priežasties, mes siūlome Ytmp3 pašalinimą atlikti naudojantis patikimomis kompiuterio apsaugos ir valymo priemonėmis.

Jeigu Ytmp3 viruso skleidžiami pranešimai yra susiję su adware tipo programa, pilnas kompiuterio sistemos patikrinimas, naudojantis antivirusinėmis priemonėmis, leis ją ištrinti. Turėkite omenyje, kad bet kokių nuorodų spaudymas ar puslapių lankymas gali sukelti kompiuterio infekciją, todėl turėtumėte būti itin atsargūs. Po kompiuterio skenavimo, naudokite ReimageIntego norėdami atitaisyti adware padarytą žalą.

Ytmp3 virusasYtmp3 yra virusas, kuris gali skleisti įkyrias reklamas.

Tinkamai išanalizuokite lankomus tinklalapius

Yra daugybė nepatikimų sistemos optimizavimo priemonių bei tvarkymo programų, kurios neatneša jokios naudos vartotojui, bet vis tiek atrodo legaliai oficialiame puslapyje ir taip įtikina žmones jas iš ten parsisiųsti. Jūs turite atidžiai perskaityti visas taisykles ir privatumo nustatymus prieš naudodamiesi tokiomis programomis ar paslaugomis.

Kompiuterių specialistai pataria vartotojams lankytis tik originaliuose ir patikimuose puslapiuose ir siųstis programas tik iš patikimų šaltinių, kad išvengtų galimų pavojų. Atidžiai skaitykite visas įrašymo taisykles, ir taip pat naudokite Advanced arba Custom programų įrašymo parinktį. Čia galėsite pašalinti visas programas ar jų priedus, kurių nenorite matyti savo kompiuterio sistemoje, ar kurie jums yra visiškai nereikalingi.

Atsikratyti ytmp3 viruso kaip galima greičiau 

Ytmp3.cc viruso pašalinimas gali užimti nemažai laiko, jeigu nuspręsite jį atlikti rankiniu būdu. Norėdami atsikratyti nepatikimos veiklos, jūs turėsite pašalinti visus nereikalingus priedus ir pakeitimus iš savo užkrėstų internetinių naršyklių. Tačiau, turėkite omenyje, jog automatinis viruso pašalinimo būdas visada yra efektyvesnis.

Jeigu pasirinksite pašalinti ytmp3.cc virusą naudojantis antivirusinėmis priemonės, jūs tai galite padaryti saugiai ir efektyviai, nes pilnas sistemos patikrinimas nustato visus kompiuteryje esančius virusus ir sistemos problemas, bei jas pašalina. Sekite mūsų žemiau pateiktomis instrukcijomis, atnaujinkite savo naršykles, patikrinkite ar prietaisas yra tikrai pilnai išvalytas, kad galėtumėte ir toliau naudotis puikiai veikiančiu kompiuteriu.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis ytmp3.cc viruso pašalinimas:

Ištrinkite ytmp3.cc iš Windows sistemų

Jeigu jūsų Windows kompiuteris yra užkrėstas adware tipo programa, naudokitės šiomis instrukcijomis norėdami jos atsikratyti:

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite ytmp3.cc ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite ytmp3.cc ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite ytmp3.cc iš Mac OS X sistemos

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite ytmp3.cc bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite ytmp3.cc iš Internet Explorer (IE)

Išvalykite Explorer naršyklę naudodamiesi šiuo gidu:

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite ytmp3.cc ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte ytmp3.cc šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite ytmp3.cc virusą iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti ytmp3.cc iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite ytmp3.cc iš Mozilla Firefox (FF)

Atnaujinkite Firefox šių instrukcijų pagalba:

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite ytmp3.cc ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite ytmp3.cc šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite ytmp3.cc iš Google Chrome

Sekite šias instrukcijas norėdami ištrinti visus nereikalingus priedus iš Chrome internetinės naršyklės:

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite ytmp3.cc ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite ytmp3.cc pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite ytmp3.cc iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite ytmp3.cc bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite ytmp3.cc pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti ytmp3.cc registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Saugiai prisijunkite prie savo interneto svetainės, kad ir kur bebūtumėte

Bedirbant su tinklaraščiu, interneto svetaine ar kitu projektu, kurį turite nuolat prižiūrėti, jums gali tekti prisijungti prie serverio ir turinio valdymo sistemos kur kas dažniau nei įprasta. Bene geriausias sprendimas kuriant saugesnį tinklą – statinis/pastovus IP adresas.

Jeigu nustatysite prie jūsų įrenginio pririštą statinį IP adresą, palengvinsite serverio ar tinklo valdytojo darbą, kurie kontroliuoja prisijungimus ir veiklą. Be to, būtent taip išvengsite kai kurių autentifikavimo keblumų ir galėsite naudotis savo banko sąskaitomis nuotoliniu būdu, nesukeldami įtarimo su kiekvienu prisijungimu, kai būsite kitoje vietoje.

Tokie VPN programinės įrangos tiekėjai kaip Private Internet Access gali jums padėti, jei norite kontroliuoti savo internetinę reputaciją ir lengvai valdyti projektus, kad ir kokioje pasaulio vietoje bebūtumėte. Geriau neleisti prie jūsų svetainės prisijungti iš skirtingų IP adresų. 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Julie Splinters
Julie Splinters - Virusų šalinimo specialistė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-ytmp3-cc-virus.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie ytmp3.cc virus