Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Yourconnectivity.net viruso šalinimas (Pašalinimo instrukcijos) - atnaujinta Sau 2021

parašė Olivija Moreli - - | Tipas: Naršyklės užgrobėjai

Viskas, ką turite žinoti apie Yourconnectivity.net virusą

Yourconnectivity.net virusas yra nepatikima ir nesaugi paieškos sistema, nors iš pradžių ji gali pasirodyti niekuo neišsiskirianti iš kitų, gerai žinomų sistemų. Vis dėlto, ji netikėtai atsirado naršyklėje ir blokuoja prieigą prie kitų populiariųjų paieškos sistemų, o tokia veikla nėra normali ar įprasta. Iš tiesų tai yra naršyklės užgrobėjas, kuris sukurtas vartotojų sąskaita teikti naudą jo kūrėjams. Visos problemos prasideda tada, kai virusas patenka į kompiuterio sistemą ir pakeičia naršyklės nustatymus. Kiekvieną kartą įjungę naršyklę matysite Yourconnectivity.net tinklalapį: jis taps naršyklės pradžios puslapiu, naujos naršyklės kortelės URL adresu ir numatytąja paieškos sistema. Paieškos sistema pateikia modifikuotus rezultatus, į kuriuos įtraukiamas reklaminis ir komercinis turinys bei nuorodos, todėl rasti reikiamą ir aktualią informaciją tampa neįmanoma. Tačiau tai ne pati baisiausia problema. Kai kurios šių nuorodų gali nuvesti į potencialiai pavojingus tinklalapius, kurie sukurti skleisti virusus ir kenkėjiškas programas. Vos po vieno neatidaus paspaudimo, jūsų kompiuteryje gali atsirasti failus užkoduojantis virusas, tad nerizikuokite savo kompiuterio saugumu. Turite kuo greičiau pašalinti Yourconnectivity.net virusą.

Yourconnectivity.net virusas sklinda kartu su kitomis programomis, kurias galima parsisiųsti iš interneto. Parsisiųsdami ir įdiegdami failus ar programas iš nepatikimų tinklalapių, visada rizikuojate užkrėsti savo kompiuterį virusais. Turėtumėte žinoti, kad nežinomi ir abejotinos reputacijos tinklalapiai gali reklamuoti ir rekomenduoti įdiegti potencialiai pavojingas programas (angl. potentially unwanted programs). Po šiais pasiūlymais gali slėptis pavojingos programos ir virusai. Tokiu būdu į jūsų kompiuterį galėjo patekti ir mūsų aptariamas naršyklės užgrobėjas. Jeigu taip nutiko, jūsų prioritetu dabar turėtų tapti Yourconnectivity.net pašalinimas. Nuskenuokite kompiuterį patikima antivirusine programa ir atsikratykite virusu. Jeigu tokios programos neturite, rekomenduojame įdiegti ReimageIntego. Tačiau, jeigu automatinis viruso pašalinimo būdas jums nepriimtinas, straipsnio pabaigoje rasite instrukcijas, kaip atsikratyti virusu rankiniu būdu.

Yourconnectivity.net viruso pavyzdys

Naršyklės užgrobėjo plėtros būdai

Daug žmonių naršyklės užgrobėjus įdiegia visai to nenorėdami. Kaip jau minėjome anksčiau, tokios programos plinta programinės įrangos paketuose. Dažniausiai jas įdiegia patys vartotojai, kurie paskubomis atlieka įdiegimo procesą tik spausdami „Next“ ir „I agree“ mygtukus. O tai tikrai nėra tinkamas programų įdiegimo būdas, ypač kai kalbama apie nemokamas, iš interneto parsiunčiamas programas. Šias programas turite įdiegti atidžiai, kadangi įprastai kartu su jomis keliauja ir potencialiai pavojingos programos. Vartotojai nežinodami įdiegia papildomas programas, kai pasirenka „Default“ arba „Standard“ įdiegimo nustatymus. Tad norėdami to išvengti, turite visada rinktis „Custom“ arba „Advanced“ nustatymus. Šie nustatymai leidžia pamatyti, kokias papildomas programas jums siūloma įdiegti ir leidžia jų atsisakyti. Taigi, kitą kartą įdiegdami programą, nepamirškite pasirinkti išplėstinių nustatymų ir neleiskite nepageidaujamoms programoms drumsti jūsų ramybės.

Yourconnectivity.net pašalinimas

Jeigu daugiau nenorite susidurti su naršyklės užgrobėjo keliamais nemalonumais, turite išvalyti kompiuterį, pasinaudodami antivirusine programa. Naršyklės užgrobėjai gali įdiegti įvairius papildomus komponentus ir programas, todėl turite ne tik pašalinti Yourconnectivity.net virusą, bet ir išvalyti visas interneto naršykles. Jeigu dėl tam tikrų priežasčių automatinis Yourconnectivity.net pašalinimas jums yra nepriimtinas, straipsnio pabaigoje rasite instrukcijas, kaip panaikinti virusą rankiniu būdu.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Yourconnectivity.net viruso pašalinimas:

Ištrinkite Yourconnectivity.net iš Windows sistemų

SVARBU. Kai kurios jūsų kompiuteryje įdiegtos programos gali būti susijusios su Yourconnectivity.net virusu. Atidžiai sekite žemiau pateiktas instrukcijas ir pašalinkite visas programas bei naršyklių plėtinius, kurie gali būti susiję su Yourconnectivity, Messenger Plus! and PlusNetwork. Tuomet turėsite pakeisti ar atkurti įprastinius naršyklių nustatymus.

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Yourconnectivity.net ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Yourconnectivity.net ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite Yourconnectivity.net iš Mac OS X sistemos

SVARBU. Norėdami visiškai pašalinti Yourconnectivity.net virusą iš kompiuterio, sekite žemiau pateiktas instrukcijas. Ieškokite įdiegtų programų ar naršyklės plėtinių, kurie galėtų būti susiję su Messenger Plus!, Yourconnectivity, and PlusNetwork. Radę juos – ištrinkite.

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Yourconnectivity.net bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Yourconnectivity.net iš Internet Explorer (IE)

Pašalinę virusą iš kompiuterio sistemos, įsitkinkite, kad jokių pavojingų komponentų neliko Internet Explorer naršyklėje. Sekite žemiau pateiktomis instrukcijomis, norėdami juos ištrinti.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Yourconnectivity.net ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Yourconnectivity.net šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite Yourconnectivity.net virusą iš Microsoft Edge

Norėdami pašalinti Yourconnectivity.net virusą iš kompiuterio, turite ištrinti visus įtartinius plėtinius, kurie buvo be jūsų žinios įdiegti į naršyklę.

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Yourconnectivity.net iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Yourconnectivity.net iš Mozilla Firefox (FF)

Peržiūrėkite naršyklėje įdiegtus plėtinius. Jeigu randate įtartinų aplikacijų, kurių patys tikrai neįdiegėde, sekite žemiau patektomis instrukcijomis ir jas pašalinkite. 

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Yourconnectivity.net ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Yourconnectivity.net šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Yourconnectivity.net iš Google Chrome

Įprastai Google Chrome yra viena dažniausiai užkrečiamų interneto naršyklių. Peržiūrėkite neseniai įdiegtų plėtinių sąrašą ir radę įtartinas aplikacijas, būtinai jas ištrinkite. Jos gali būti susijusios su Yourconnectivity.net virusu.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Yourconnectivity.net ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Yourconnectivity.net pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Yourconnectivity.net iš Safari

Norėdami visiškai atsikratyti Yourconnectivity.net virusu, turite ištrinti visus pavojingus komponentus, kurie galėjo būti įdiegti į jūsų naršyklę.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Yourconnectivity.net bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Yourconnectivity.net pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Yourconnectivity.net registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - Kenkėjiškų programų analitikė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-yourconnectivity-net-virus.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Yourconnectivity.net virus