Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Plusnetwork.com peradresavimo pašalinimas (Pašalinimo instrukcijos) - atnaujinta Sau 2021

parašė Gabrielė E. Hall - - | Tipas: Naršyklės užgrobėjai

Ar saugu naudotis Plusnetwork.com interneto paieška?

Plusnetwork.com redirect

Plusnetwork.com virusas nėra saugi paieškos svetainė. Nors iš pradžių gali susidaryti įspūdis, jog šis puslapis tiesiog siūlo naudotis saugia interneto paieškos sistema, jis gali inicijuoti eilę nepageidaujamų veiklų jūsų kompiuteryje.

Šis puslapis jūsų naršyklėje greičiausiai ims rodytis po to, kai įsidiegsite kokią nors nepatikimą nemokamą programą, pavyzdžiui, CrossBrowser, Messenger Plus! Community Smartbar ir panašiai. Dėl savo savybės nukreipti vartotojus į tam tikras trečiųjų šalių svetaines, šią nepageidaujamą programą mes priskyrėme naršyklės užgrobėjų (angl. browser hijacker) kategorijai.

Kaip ir didžioji dalis potencialiai nepageidaujamų programų, ši programa žada pagerinti vartotojų naršymo internete kokybę atrenkant neva svarbiausius paieškos rezultatus. Vis dėlto vartotojai turėtų nepamiršti, jog Plusnetwork.com yra komercinio pobūdžio svetainė, tad pagrindinis jos tikslas – uždirbti jos kūrėjams pinigų.

Paaiškėjo, jog ši svetainė siekia pelno nukreipdama vartotojas į trečiųjų šalių svetaines, kurių, panašu, Plusnetwork.com kūrėjai net nepatikrina. Taigi, jei jūs nenorite apsilankyti neaiškaus pobūdžio svetainėse, mes rekomenduojame pašalinti Plusnetwork.com virusą iš savo kompiuterio. Neleiskite šiai nepatikimai programai kontroliuoti jūsų naršymo internete bei sukelti nenumatytų nukreipimų į galimai pavojingas svetaines.

Be to, privalome paminėti, jog šis virusas gali rinkti tam tikrą informaciją apie jūsų naršymo įpročius bei dalintis ja su kitomis kompanijomis. Jei nenorite atskleisti detalių apie mėgstamus puslapius bei dažniausiai naudojamus paieškos terminus, verčiau ištrinkite Plusnetwork.com virusą.

Plusnetwork.com virusasŠiame paveikslėlyje rodome, kaip atrodo Plusnetwork.com paieškos puslapis. Jei pastebėjote jį savo naršyklėje, nors patys nekeitėte naršyklės nustatymų, siūlome pašalinti su juo susijusį naršyklės užgrobėją.

Virusų analitikai pastebėjo, jog ši nepageidaujama programa dažniausiai plinta kartu su Messenger Plus! Community įrankių juosta, kurią galima įsirašyti kartu su Skype, parsisiuntimų kontrolės programomis, bei panašia programine įranga. Įrašant tokias programas, reikėtų atkreipti dėmesį į jų įdiegimo nustatymus, nes sutikimai įdiegti papildomas programėles dažniausiai slepiasi po numatytaisiais įdiegimo nustatymais.

Daugelis vartotojų pasitiki numatytaisiais nustatymais, todėl net nenutuokdami įsidiegia tokias potencialiai nepageidaujamas programas į savo kompiuterį. Vis dėlto, iš tiesų tokių programų reikėtų vengti, ypač dėl jų savybės rinkti informaciją apie vartotojo naršymo internete įpročius.

Kalbant internetinio marketingo tema, norime pabrėžti, jog informacija apie vartotojus yra itin vertinga, tačiau dalijimasis ja su trečiosiomis šalimis tam tikrai atvejais gali reikšti vartotojo privatumo pažeidimą. To nereikėtų toleruoti, nes trečiųjų šalių kompanijos, sužinojusios vartotojų IP adresus, dažniausiai naudojamus raktažodžius, mėgstamas svetaines, el. pašto adresus ir panašią informaciją gali panaudoti ją išties įtartiniems tikslams, pavyzdžiui, “šlamšto” siuntinėjimui arba įkyrių internetinių reklamų tiekimui.

Jei nenorite sužinoti, į kokias svetaines jus gali nukreipti Plusnetwork.com peradresavimai, ištrinkite Plusnetwork iš savo kompiuterio. Tai galite padaryti naudodami ReimageIntego programą.

Kokiu būdu galiu užkrėsti savo kompiuterį šia programa?

Jau minėjome, kokiu būdu platinama ši programa. Jos reklamuojamą svetainę sutiksite įsidiegę Messenger Plus! Community įrankių juostą interneto naršyklėms. Šis naršyklės priedas dažnai platinamas kitų nemokamų programų pagalba, todėl norėdami išvengti jo įdiegimo, nuosekliai sekite programų įrašymo eigą ir laiku atsisakykite siūlomų nemokamų programėlių.

Tai lengvai padarysite pasirinkę “Advanced” arba “Custom” įdiegimo nustatymus. Pažymėjus, jog parsisiųstą programą norite įdiegti su šiais nustatymais, atžymėkite varneles nuo sutikimų įdiegti “rekomenduojamas” papildomas programas.

Kaip galima greitai ištrinti Plusnetwork.com virusą?

Plusnetwork.com peradresavimai prasideda netikėtai, o dažniausiai tai reiškia, jog nesenai įdiegėte tam tikrą programą atidžiai nepatikrinę, ar ji nesiūlo įsidiegti štai tokių papildomų programų. Kaip žinoma, šis naršyklės užgrobėjas plinta kartu su Cross Browser bei Messenger Plus! programomis, todėl siūlome laikytis nuo šių programų atokiau.

Jei užsikrėtėte minėtomis programomis, nesijaudinkite – jas nesunkiai pašalinsite iš kompiuterio su žemiau pateiktų instrukcijų pagalba. Taip pat ištrinti Plusnetwork.com bei susijusias programas galite naudodami antivirusines programas, tokias kaip ReimageIntego.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Plusnetwork.com peradresavimų pašalinimas:

Ištrinkite Plusnetwork.com iš Windows sistemų

Norėdami pataisyti kompiuterį ir pašalinti Plusnetwork.com virusą, turite ištrinti visus su juo susijusius failus. Rekomenduojame ištrinti šias programas: Messenger Plus! Community toolbar, CrossBrowse, PlusNetwork. Prieš bandydami jas išdiegti, siūlome išjungti susijusius procesus per Windows Task Manager.

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Plusnetwork.com ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Plusnetwork.com ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite Plusnetwork.com iš Mac OS X sistemos

Siekiant pašalinti Plusnetwork.com virusą, privalote atsikratyti štai šių programų: CrossBrowse, PlusNetwork, Messenger Plus! Community toolbar ir panašių su jomis susijusių failų.

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Plusnetwork.com bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Plusnetwork.com iš Internet Explorer (IE)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Plusnetwork.com ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Plusnetwork.com šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite Plusnetwork.com iš Mozilla Firefox (FF)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Plusnetwork.com ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Plusnetwork.com šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Plusnetwork.com iš Google Chrome

Norėdami atkurti naršyklės nustatymus, jums reikėtų atstatyti naršyklės nustatymus arba ištrinti kiekvieną įtarimą keliantį naršyklės plėtinį.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Plusnetwork.com ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Plusnetwork.com pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Plusnetwork.com iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Plusnetwork.com bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Plusnetwork.com pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Plusnetwork.com registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-plusnetwork-com-redirect.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Plusnetwork.com redirect