Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Yeabests.top viruso šalinimas (Nemokamas vadovas)

parašė Ugnius Kiguolis - - | Tipas: Naršyklės užgrobėjai

Įtartinasis Yeabests.top ir jo ryšiai su kitais naršyklės užgrobėjais

Jeigu pastebėjote, kad jūsų naršyklės numatytasis pradžios puslapis buvo pakeistas į UPortal, greičiausiai į jūsų kompiuterį įsibrovė Yeabests.top virusas. Mūsų turimais duomenimis, tinklalapio kūrėjai yra Hong Konge veikianti kompanija ESOffers Network Co. Tokia programos kilmės šalis yra tikėtina ir dėl to, kad tam tikros kodo dalys taip pat yra parašytos kinų kalba. Nepaisant to, tinklalapis kelia daug neaiškumų ir klausimų. Pavyzdžiui, Privatumo Politika ir Licencinė sutartis net nepriklauso šiam tinklalapiui ir nurodo kitą UPortal priklausantį tinklalapį – greenet.xyz. Įdomu tai, kad abu tinklalapiai atrodo identiškai ir turi tokį patį dizainą. Taip pat galima įžvelgti sąsajas su kitu naršyklės užgrobėju, apie kurį esame kalbėję anksčiau – Yeabests.cc. Pastarasis naršyklės užgrobėjas taip pat inicijuoja peradresavimus (angl. redirects) į Yeabests.top. Visi šie keisti ryšiai tikrai neprideda patikimumo ir tik duoda daugiau argumentų, kodėl tinklalapis priskiriamas naršyklės užgrobėjų (angl. browser hijackers) kategorijai. Tad tikrai nėra prasminga leisti šiam virusui svečiuotis jūsų kompiuteryje. Patariame pašalinti Yeabests.top virusą be jokių atidėliojimų, o šį procesą paspartinti padės ReimageIntego – profesionali antivirusinė programa, kuria tikrai galite pasitikėti.

Išvydę naršyklės užgrobėjo pėdsakus, neturėtumėte nekreipti į tai dėmesio. Tinklalapis sukurtas taip, kad suklaidintų ir įtikintų vartotojus savo patogumu. Pagrindiniame puslapyje yra nuorodos į Facebook, Youtube, Yahoo, Google Maps ir kitus populiarius internetinius portalus. Šios nuorodos iš tiesų gali būti naudingos, tačiau tai vienintelis šios paieškos sistemos privalumas. Paieškos sistema prastai atlieka savo pagrindinę funkciją, generuodama paieškos rezultatus iš Plus network search – tinklalapio, kurio patariama taip pat vengti. Ši paieškos sistema modifikuoja paieškos rezultatus, pakeisdama juos reklaminiu turiniu, t.y., tarp paieškos rezultatų įtraukiamos nuorodos, kurios nukreipia į komercinius tinklalapius. Svarbu paminėti ir tai, kad juose gali būti reklamuojamas ne pats patikimiausias ir saugiausias turinys. Apibendrinant galima teigti, kad Yeabests.top virusas yra dar viena potencialiai pavojinga programa (angl. potentially unwanted program), kuri buvo sukurta pajamų generavimui, o ne vartotojų interesų tenkinimui. Programos kūrėjai, siekdami surinkti daugiau pajamų, nesibaimina įtraukti pavojingo ir užkrėsto turinio, todėl naudodamiesi šia paieškos sistema rizikuojate susidurti su pavojingais virusais. Yeabests.top pašalinimas turėtų tapti jūsų prioritetine užduotimi, jeigu norite išvengti rimtų kompiuterinių problemų ateityje.

Yeabests.top viruso pakeistas numatytasis naršyklės pradžios puslapis

Kaip atpažinti ir išvengti viruso?

Jeigu savarankiškai nenustatėte Yeabests.top kaip pagrindinio naršyklės puslapio, greičiausiai šis nepageidaujamas virusas įsibrovė kartu su kita programa, kurią parsisiuntėte iš interneto ir paskubomis įdiegėte. Naršyklės užgrobėjas galėjo būti įtrauktas į pagrindinės programinės įrangos paketą, pavyzdžiui, jis galėjo patekti kartu vaizdo įrašu grotuvu, nuotraukų redagavimo programomis, Flash Player ar Java atnaujinimais. Daugelis kompiuterių naudotojų daro šią klaidą, manydami, kad įdiegia tik vieną programą ir įdiegimo procese dalyvauja tik spausdami „Next“ mygtuką. Vartotojai taip pat retai skaito Licencines sutartis ir kitus svarbius dokumentus, kurie pridedami prie įdiegiamos programos. Norėdami išvengti nepageidaujamų programų, turite visada rinktis „Custom“ arba „Advanced“ įdiegimo parametrus ir atidžiai sekti įdiegimo procesą. Radę įtartinus komponentus arba varnele pažymėtą teiginį, kad sutinkate, jog Yeabests.top taptų jūsų numatytuoju pradžios tinklalapiu, nieko nelaukdami nužymėkite visas varneles.

Koks pats efektyviausias būdas pašalinti Yeabests.top virusą?

Jeigu jau atsidūrėte šioje straipsnio dalyje, greičiausiai jums aktualūs būdai, kaip pašalinti Yeabests.top virusą. Tam jūs turite du variants. Atsižvelgiant į tai, ar jūs norite atsikratyti virusu greitai, ar esate pasiruošę skirti tam šiek tiek daugiau laiko, galite rinktis tarp automatinio arba rankinio pašalinimo. Rankinis Yeabests.top pašalinimas yra ilgesnis, sudėtingesnis ir reikalauja daugiau atidumo. Jeigu esate pasiryžę imtis šio metodo, sekite mūsų parengtas instrukcijas, kurias rasite straipsnio pabaigoje. Tačiau, jeigu rankinis viruso pašalinimas yra nesėkmingas ir nepageidaujamas tinklalapis vis sugrįžta į jūsų naršyklę, patariame nuskenuoti kompiuterio sistemą patikima antivirusine programa ir atsikratyti virusu automatiniu būdu. Antivirusinė programa ras visus naršyklės užgrobėjo komponentus ir apsaugos kompiuterį nuo panašių įsibrovimų ateityje.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Yeabests.top viruso pašalinimas:

Ištrinkite Yeabests.top iš Windows sistemų

Norėdami pašalinti Yeabests.top virusą iš kompiuterio, turite rasti ir ištrinti visas, su naršyklės užgrobėjų susijusias programas. Ieškokite UPCleaner, Flix123 it kitų įtartinų programų.

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Yeabests.top ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Yeabests.top ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite Yeabests.top iš Internet Explorer (IE)

Naršyklės užgrobėjas galėjo įdiegti papildomus komponentus, kuriuos taip pat reikia rasti ir išdiegti iš naršyklės.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Yeabests.top ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Yeabests.top šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite Yeabests.top virusą iš Microsoft Edge

Sekite žemiau pateiktomis instrukcijomis ir ištrinkite visus įtartinus plėtinius, kuriuos galėjo įdiegti Yeabests.top virusas.

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Yeabests.top iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Yeabests.top iš Mozilla Firefox (FF)

naršyklės užgrobėjas galėjo įdiegti įvairių plėtinių ar įrankių į Mozilla Firefox. Turite juos rasti ir pašalinti.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Yeabests.top ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Yeabests.top šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Yeabests.top iš Google Chrome

Ištrinkite visus Yeabests.top  plėtinius ir kitus nepatikimus įrankius, kurie atsirado naršyklėje be jūsų žinios ir sutikimo.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Yeabests.top ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Yeabests.top pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Yeabests.top registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Saugiai prisijunkite prie savo interneto svetainės, kad ir kur bebūtumėte

Bedirbant su tinklaraščiu, interneto svetaine ar kitu projektu, kurį turite nuolat prižiūrėti, jums gali tekti prisijungti prie serverio ir turinio valdymo sistemos kur kas dažniau nei įprasta. Bene geriausias sprendimas kuriant saugesnį tinklą – statinis/pastovus IP adresas.

Jeigu nustatysite prie jūsų įrenginio pririštą statinį IP adresą, palengvinsite serverio ar tinklo valdytojo darbą, kurie kontroliuoja prisijungimus ir veiklą. Be to, būtent taip išvengsite kai kurių autentifikavimo keblumų ir galėsite naudotis savo banko sąskaitomis nuotoliniu būdu, nesukeldami įtarimo su kiekvienu prisijungimu, kai būsite kitoje vietoje.

Tokie VPN programinės įrangos tiekėjai kaip Private Internet Access gali jums padėti, jei norite kontroliuoti savo internetinę reputaciją ir lengvai valdyti projektus, kad ir kokioje pasaulio vietoje bebūtumėte. Geriau neleisti prie jūsų svetainės prisijungti iš skirtingų IP adresų. 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-yeabests-top-virus.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Yeabests.top virus