WSearch šalinimas
WSearch yra nepageidaujama kompiuterinė programa, kuri gali lengvai priversti savo aukas apsilankyti nežinomose ar netgi pavojingose svetainėse. Be to, ji gali pakeisti pradžios puslapio ir numatytojo paieškos puslapio nustatymus, bei pradėti rodyti reklaminius pranešimus peradresuojančius žmones į kitas svetaines. Jei jūs pastebėjote WSearch savo kompiuteryje, turėtumėte nedelsiant jį patikrinti su atnaujinta anti-spyware programa ir pašalinti šią infekciją.
KAIP WSEARCH GALI PATEKTI Į KOMPIUTERĮ?
Jūs galite atsisiųsti WSearch kartu su dauguma nemokamų programų. Jei norite išvengti šios programos, turėtumėte atidžiai prižiūrėti kiekvienos jums reikalingos programos įdiegimo procesą bei pašalinti visus nežinomus įrašus. Vis dėl to, jei WSearch sugebėjo patekti į jūsų kompiuterį, rekomenduojame ją pašalinti. Priešingu atveju jūs galite atsidurti svetainėje, kuri yra naudojama platinti dar pavojingesnius virusus.
KAIP PAŠALINTI WSEARCH?
Jei matote reklamas, kurios priklauso WSearch, jūs turėtumėte pašalinti šią programą iš savo kompiuterio. Tam naudokite šias instrukcijas:
Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Rankinis WSearch pašalinimas:
Ištrinkite WSearch iš Windows sistemų
-
Spustelėkite Start → Control Panel → Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).
-
Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
-
Išinstaliuokite WSearch ir su šia programa susijusias programas
Suraskite WSearch ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas. -
Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Ištrinkite WSearch iš Mac OS X sistemos
-
Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.
-
Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite WSearch bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.
Ištrinkite WSearch iš Microsoft Edge
Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)
- Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
- Spustelėkite Settings.
-
Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data.
-
Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear.
-
Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager.
- Processes lange suraskite Microsoft Edge.
-
Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius.
-
Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite
Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)
Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.
- Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
- Raskite kompiuteryje šį aplanką:
C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
-
Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete.
- Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
-
Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite
- Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
ir spauskite Enter.Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti WSearch iš Microsoft Edge naršyklės.
Ištrinkite WSearch iš Mozilla Firefox (FF)
-
Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons → Extensions. -
Čia suraskite WSearch ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
-
Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. -
Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite WSearch šalinimą.
Ištrinkite WSearch iš Google Chrome
-
Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools → Extensions. -
Dabar pasirinkite WSearch ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
-
Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings → Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
-
Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
-
Atstatykite Google Chrome nustatymus
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings. -
Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
-
Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite WSearch pašalinimą.
Ištrinkite WSearch iš Safari
-
Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. -
Čia pasirinkite Extensions ir suraskite WSearch bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
-
Atstatykite Safari nustatymus
Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... -
Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite WSearch pašalinimą.
Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti WSearch registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.
Saugiai prisijunkite prie savo interneto svetainės, kad ir kur bebūtumėte
Bedirbant su tinklaraščiu, interneto svetaine ar kitu projektu, kurį turite nuolat prižiūrėti, jums gali tekti prisijungti prie serverio ir turinio valdymo sistemos kur kas dažniau nei įprasta. Bene geriausias sprendimas kuriant saugesnį tinklą – statinis/pastovus IP adresas.
Jeigu nustatysite prie jūsų įrenginio pririštą statinį IP adresą, palengvinsite serverio ar tinklo valdytojo darbą, kurie kontroliuoja prisijungimus ir veiklą. Be to, būtent taip išvengsite kai kurių autentifikavimo keblumų ir galėsite naudotis savo banko sąskaitomis nuotoliniu būdu, nesukeldami įtarimo su kiekvienu prisijungimu, kai būsite kitoje vietoje.
Tokie VPN programinės įrangos tiekėjai kaip Private Internet Access gali jums padėti, jei norite kontroliuoti savo internetinę reputaciją ir lengvai valdyti projektus, kad ir kokioje pasaulio vietoje bebūtumėte. Geriau neleisti prie jūsų svetainės prisijungti iš skirtingų IP adresų.
Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas
Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.
Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.
Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa.
Jūsų nuomonė apie WSearch
Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti.