Sudėtingumo skalė:  
  (12/100)

WinShare viruso šalinimas (Nemokamos instrukcijos)

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Adware

Kas yra žinoma apie WinShare virusą?

Kenkėjiškų programų analitikai yra linkę vadinti WinShare virusą potencialiai nepageidaujama reklamine programa. Toks programos apibūdinimas reiškia, kad techniškai ji nėra virusas; vis dėlto kai kurios jos savybės verčia kompiuterių vartotojus vadinti ją virusu. Ši potencialiai nepageidaujama programa turi tik vieną tikslą – pasinaudoti jūsų interneto naršykle įkyrių internetinių skelbimų, iššokančiųjų langų, reklamjuosčių, į tekstą įterptų reklamų bei įvairių nuolaidų kuponų tiekimui. Deja, nė viena iš populiariųjų interneto naršyklių nėra apsaugota nuo WinShare reklaminės programos. Vos patekusi į kompiuterį, ji pradeda generuoti pernelyg daug reklamų, o tuo pačiu metu ir stebėti vartotojo naršymo įpročius. Jos tikslas – rinkti duomenis apie jūsų elgesį internete, sužinoti, kokiose svetainėse dažnai lankotės, ko ieškote internete, kaip reaguojate į internetines reklamas, koks yra jūsų IP adresas, kompiuterio vieta ir taip toliau. Surinkti duomenys vėliau naudojami tikslinių reklamų generavimui. Nenustebkite, jog WinShare ims tiekti itin intriguojančias reklamas – ji tiesiog remiasi jūsų paieškos užklausomis bei atsižvelgia į turinį, pateikiamą jūsų mėgstamose svetainėse, ir tuomet tiekia atitinkamas trečiųjų šalių reklamas. Paprastas pavyzdys – jei neseniai ieškojote tobulos vietos artėjančioms atostogoms su šeima, WinShare ims rodyti su tuo susijusias reklamas, pavyzdžiui, viešbučių siūlomas akcijas, jūsų numatytoje vietoje esančių restoranų pasiūlymus, ir panašiai. Kaip bebūtų gaila, WinShare nepateiks jums naudingų pasiūlymų, nes šios programos tikslas – patraukti jūsų dėmesį ir priversti jus paspausti ant reklamų. Paspaudę ant šių reklamų, greičiausiai būsite nukreipti į pavojingas svetaines, bei rizikuosite užkrėsti kompiuterį dar pavojingesnėmis programomis.

WinShare virusas siunčia nepageidaujamas reklamas

Negana to, WinShare reklamos gali neteisingai informuoti jus apie kompiuterio būklę. Neišsigąskite susidūrę su įkyriai ekrane iššokusia lentele, teigiančia, jog jūsų kompiuteris yra siaubingai užkrėstas ir jog jums reikia nedelsiant išvalyti jį nuo virusų su siūloma mokama programa. Nebūkite apgauti ir nepirkite tokiu agresyviu būdu reklamuojamų programų – dažnais atvejais jos yra visiškai bevertės. Tokių reklaminių programų kūrėjai užsidirba iš kiekvieno vartotojo paspaudimo ant reklamų, tačiau nepanašu, jog jiems rūpėtų vartotojų saugumas bei puslapių, besislepiančių už šių reklamų, patikimumas. Jei norite visam laikui atsikratyti WinShare viruso, patikrinkite kompiuterį su antišnipinėjimo programa, pavyzdžiui, ReimageIntego. Jei tokios programos naudoti nenorite, galite pabandyti ištrinti WinShare programą patys.

Kaip apsaugoti kompiuterį nuo tokių programų?

Jei būsite pakankamai atidūs siųsdamiesi nemokamas programas iš interneto, išvengsite potencialiai nepageidaujamų programų patekimo į sistemą. Tokie virusai patenka į kompiuterį kartu su populiariomis nemokamomis programomis, kurios įterpia pasiūlymus įsidiegti štai tokias įkyrias reklamines programas kartu su jomis. Jūsų tikslas – surasti šiuos pasiūlymus bei pašalinti sutikimo žymes, esančias prie jų. Virusai.lt komanda rekomenduoja rinktis Custom arba Advanced įrašymo nustatymus kaskart diegiant bet kokią iš interneto parsisiųstą programinę įrangą. Šie nustatymai, priešingai nei itin populiarūs bei patikimai atrodantys Default arba Standard įdiegimo rėžimai, leis jums atsisakyti trečiųjų šalių programinės įrangos. Neskubėkite įdiegti iš interneto parsisiųstų programų ir nepamirškite perskaityti įdiegimo vedlyje pateikiamų svarbių privatumo politikos bei naudojimo taisyklių dokumentų. Taip sužinosite, ką tiksliai gali daryti programa, kokią informaciją ji gali rinkti apie jus, bei ar ji ketina dalintis šia informacija su trečiosiomis šalimis.

WinShare pašalinimo būdai

Mūsų nuomone, geriausias būdas pašalinti WinShare – leisti tai atlikti virusų šalinimo profesionalams. Ne, jums nereikės kviesti IT specialistų, jog pašalintumėte šią programą. Jums pakaks įsirašyti kenkėjiškų programų šalinimo įrankį bei paleisti pilną sistemos skenavimą. Po šiuo straipsniu, rasite sąrašą mūsų rekomenduojamų virusų šalinimo programų. Be abejonės, galite rinktis ir kitą pageidaujamą programą, tačiau atminkite, jog nemokamos programos gali būti nepakankamai galingos ir nesugebėti pašalinti visų sistemoje esančių nepageidaujamų komponentų. Mūsų nuomone, investuoti į kompiuterio apsaugą verta, nes tik taip būsite tikri, jog kompiuterį užkrėtusios programos buvo pašalintos teisingai, be to, apsaugosite jį nuo kitų nepageidaujamų programų. Jei norite, galite pabandyti pašalinti WinShare savarankiškai. Mūsų komanda parengė išsamų gidą, todėl siūlome jį perskaityti prieš imantis bet kokių veiksmų pašalinti šią nepageidaujamą programą iš kompiuterio. Net ir pavykus pašalinti virusą rankiniu būdu, praskenuokite sistemą su kenkėjiškų programų šalinimo programa – tai galite padaryti nemokamai, ir taip galėsite sužinoti, ar virusą pašalinote sėkmingai.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis WinShare viruso pašalinimas:

Ištrinkite WinShare iš Windows sistemų

Aptikti reklaminę programą gali būti sudėtinga, todėl nedvejodami vadovaukitės mūsų pateiktomis instrukcijomis – tai gerokai pagreitins procesą bei leis jums teisingai ištrinti kompiuteryje esantį virusą.

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite WinShare ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite WinShare ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite WinShare iš Mac OS X sistemos

Jei WinShare virusas paveikė jūsų Mac kompiuterį, sekite šiuos nurodymus.

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite WinShare bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite WinShare iš Internet Explorer (IE)

WinShare programa į IE naršyklę gali įdiegti įvairių įskiepių. Šios instrukcijos nurodo, kaip juos galima pašalinti savarankiškai.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite WinShare ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte WinShare šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite WinShare virusą iš Microsoft Edge

Šios instrukcijos padės jums sutvarkyti Microsoft Edge naršyklę.

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti WinShare iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite WinShare iš Mozilla Firefox (FF)

Ištrinkite visus įtarimą keliančius Mozilla Firefox plėtinius. Tai padaryti galite tokiu būdu:

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite WinShare ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite WinShare šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite WinShare iš Google Chrome

Jei Google Chrome naršyklėje radote keistų plėtinių, nedelsiant juos pašalinkite. Jų egzistavimas leidžia WinShare reklamoms rodytis jūsų ekrane.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite WinShare ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite WinShare pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite WinShare iš Safari

Sekite šias instrukcijas ir išinstaliuokite WinShare komponentus iš Safari naršyklės.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite WinShare bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite WinShare pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti WinShare registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Saugiai prisijunkite prie savo interneto svetainės, kad ir kur bebūtumėte

Bedirbant su tinklaraščiu, interneto svetaine ar kitu projektu, kurį turite nuolat prižiūrėti, jums gali tekti prisijungti prie serverio ir turinio valdymo sistemos kur kas dažniau nei įprasta. Bene geriausias sprendimas kuriant saugesnį tinklą – statinis/pastovus IP adresas.

Jeigu nustatysite prie jūsų įrenginio pririštą statinį IP adresą, palengvinsite serverio ar tinklo valdytojo darbą, kurie kontroliuoja prisijungimus ir veiklą. Be to, būtent taip išvengsite kai kurių autentifikavimo keblumų ir galėsite naudotis savo banko sąskaitomis nuotoliniu būdu, nesukeldami įtarimo su kiekvienu prisijungimu, kai būsite kitoje vietoje.

Tokie VPN programinės įrangos tiekėjai kaip Private Internet Access gali jums padėti, jei norite kontroliuoti savo internetinę reputaciją ir lengvai valdyti projektus, kad ir kokioje pasaulio vietoje bebūtumėte. Geriau neleisti prie jūsų svetainės prisijungti iš skirtingų IP adresų. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-winshare-virus.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie WinShare virus