Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Win Erx03 šalinimas (Pašalinimo vadovas) - atnaujinta Sau 2021

parašė Julija Splinters - - | Tipas: Adware

Win Erx03 – nepatikima programa, skelbianti, kad Windows operacinė sistema yra sugadinta

Win Erx03 melaginga programa

Win Erx03 virusas yra melagingas pranešimas, kuris bando išgąsdinti vartotojus, skelbdamas, kad Windows operacinė sistema yra sugadinta ir turi būti nedelsiant sutvarkyta. Remiantis šia žinute, vartotojai turi paspausti „Update“ mygtuką, norėdami įrašyti pasiūlytą kompiuterinę tvarkymo programą. Turėkite omenyje, kad tai yra tik būdas suvilioti žmones įsirašyti nepatikimą programą arba pateikti asmeninę informaciją, kuri vėliau gali būti panaudota nelegaliais tikslais. Prie viso to, platintojai pradėjo naudoti Cloudfront programą, norėdami užkrauti šiuos melagingus pranešimus (nepatikimos reklamas dažniausiai ateina iš D30q6395bxosug.cloudfront.net). Win Erx03 žinutė dažniausiai yra platinama per JavaScript, kurį galima rasti nesaugiuose tinklalapiuose. Tačiau, yra galimybė, kad nukreipimai į nepatikimus puslapius gali padidinti adware ir kitų potencialiai nepageidaujamų programų įrašymo riziką.

Pavadinimas Win Erx03
Kategorija Adware
Sub-kategorija Potencialiai nepageidaujama programa
Užkrėsta OS Windows
Pagrindiniai simptomai Apsimeta Microsoft, skelbia melaginus pranešimus ir atnaujinimus
Priežastis JavaScript kenksminguose puslapiuose arba adware
Ištrynimas Naudokite AdBlocker programą. Jeigu sukelėjas yra adware, sekite mūsų žemiau pateiktomis instrukcijomis
Sistemos optimizavimas Jeigu aptinkate kokių nors sistemos trigdžių, perskenuokite kompiuterį su ReimageIntego

Internetiniai melagingi pranešimai, tokie kaip Win Erx03, yra sukurti įtikinti vartotojus įsirašyti nepatikimas programas į savo kompiuterius. Tačiau, tokios priemones gali būti netgi kenksmingos jūsų sistemai. Dėl šios priežasties, jokiu būdu nespauskite siūlomo „Update“ mygtuko, nes nepatikimas failas gali būti iškart įrašytas į kompiuterio sistemą. Vietoj to, nedelsiant uždarykite Google Chrome arba kitą naudojamą naršyklę, ir pasirūpinkite saugiu Win Erx03 pašalinimu. 

Melagingas pranešimas atrodo štai taip:

Your Windows system is damaged
Windows Version: Windows 10
Please, pay attention: Your version of software is damaged and obsolete. As a result, all system files are automatically deleted: 0 seconds
Important: Click on the „Update“ button to install the newest software to scan and protect your files from being deleted

Žinoma, bet kas, kas bent kiek nusimano apie kompiuterius supras, kad šis pranešimas skamba juokingai. Jūsų sistemos failai negali būti taip paprastai pašalinti, nes Windows turi tam tikras apsaugos priemones šiam reikalui. Nors kai kurie virusai gali sugadinti arba ištrinti tam tikrus failus, tai tikrai nebus paskelbta tokioje žinutėje. Dėl šios priežasties, daugybė  vartotojų iškart supranta, kad šis pranešimas yra paprasčiausiai melagingas.

Jeigu jūs tik retkarčiais aptinkate Win Erx03 virusą, nieko ypatingo daryti nereikia, tiesiog ignoruokite jį. Galite įsirašyti panašią programą kaip AdBlock, kuri sustabdys pasirodančias melagingas reklamas, ir taip pat užkirs kelią anksčiau minėto pranešimo pasirodymui. Tačiau, jeigu jūs nuolat kenčiate nuo didelio kiekio reklamo, nukreipimų, naršyklės sulėtėjimų ir panačių problemų, jūs turite pašalinti Win Erx03 virusą ištrindami visas nepatikimas prieigas, nes jis neturi nieko bendro su Microsoft ar kitomis kompanijomis, kuriomis apsimeta. Instrukcijas rasite apačioje. 

Win Erx03 adware programaWin Erx03 yra adware programa, kuri gali skleisti įkyrias žinutes kiekvieną kartą naudojantis užkrėsta internetine naršykle.

Jiegu jūs vis dėlto paspaudėte „Update“ parinktį ir kažką įrašėte, jūs turėtumėte patikrinti savo kompiuterį su patikima antivirusine priemone, nes didžioji dalis kenksmingų programų negali būti pašalintos rankiniu būdu. Po visko, mes rekomenduojame naudoti ReimageIntego norint ištaisyti kompiuteriui padarytą žalą. Visi priedai, susiję su Win Erx03 turi būti pašalinti, kitaip programa gali ir vėl atsinaujinti greitu metu.

Turėkite omenyje, kad nėra jokios priežasties laikyti Win Erx03 savo kompiuteryje, nes ši programa yra sukurta tik nelegaliams tikslams pasiekti. Jeigu norite įsitikinti, kad programa skleidžia melagingus pranešimus, mes rekomenduojame patikrinti kompiuterio sistemą su patikima priemone, kuri parodys tikrus rezultatus. Kai skenavimus bus pabaigtas, jūs turėtumėte pastebėti, kad nėra jokių virusų, apie kuriuos skelbė melaginga programa.

Win Erx03 potencialiai nepageidaujama aplikacijaWin Erx03 yra potencialiai nepageidaujama aplikacija, kuri apsimeta Microsoft kompanija, ir skleidžia melagingus pranešimus apie užkrėstą Windows sistemą.

Laikykitės atokiau nuo nepažįstamų tinklalapių ir programų

Potencialiai nepageidaujamos programos dažnai plinta kitų aplikacijų pagalba. Ši technika leidžia platintojas paslėpti papildomus priedus, kuriuos vartotojai įsirašo kartu su pačia programa. Informacija apie pridėtus komponentus taip pat yra suteikiama, tačiau ji paslepiama po Advanced arba Custom nustatymais, kuriuos vartotojai dažniausiai praleidžia ir eina tiesiai prie Quick/Recommended parinkties.

Kitas apgaulingas būdas yra pažymėti langeliai, kurių vartotojai gali net nepastebėti per skubėjimą spaudinėdami „Next“ mygtuką. Dėl šios priežasties, pasirinkite Advanced nustatymus ir atidžiai ištirkite visus parsisiuntimus ir įrašymus, kad išvengtumėte apgaulės. Prie viso to, yra svarbu pasirinkti legalius parsisiuntimų šatinius, nes tokie tinklalapiai kaip Download.com arba Cnet gali būti pilni adware tipo programų ir kitų nepageidaujamų aplikacijų.

Atsikratykite Win Erx03 viruso iš Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox naršyklių

Yra keli būdai sustabdyti reklamų plitimą jūsų internetinėse naršyklėse. Norėdami pašalinti Win Erx03 virusą, jūs turėtumėte pirmiausia patikrinti savo kompiuterį, ar jame nėra adware programų. Instrukcijas šiam veiksmui atlikti galite rasti žemiau. Taip pat, jūs galite naudotis ir patikimomis kompiuterinėmis programos, kurios geba aptikti ir automatiškai ištrinti virusus. Šios priemonės jus užtikrins, kad nepageidaujamos programus bus pašalintos saugiai ir efektyviai.

Jeigu jūs patikrinote savo kompiuterio sistemą, ir neradote jokių nepageidaujamų aplikacijų, mes siūlome Win Erx03 pašalinimui iš naršyklių naudoti reklamų blokavimo priemonę. Šis būdas leis jums išvengti įvairių įkyrių žinučių ir melagingų reklamų pasirodymo, kai naršysite internete. Šis pasirinkimas yra tinkamas tuomet, kai reklamos pasirodo tik tam tikruose puslapius. Tačiau, nepamirškite, pirmiausia patikrinkite, ar sistema nėra užkrėsta, ir tik tada imkitės kokių nors veiksmų. 

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Win Erx03 pašalinimas:

Ištrinkite Win Erx03 iš Windows sistemų

Užkirskite kelią melagingos žinutėms ant savo Windows kompiuterio, pasinaudodami šiuo gidu:

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Win Erx03 ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Win Erx03 ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite Win Erx03 iš Internet Explorer (IE)

Norėdami atsikratyti melagingo pranešimo iš Explorer naršyklės, naudokitės šiomis instrukcijomis. Jos leis jums sėkmingai atnaujinti naršyklę.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Win Erx03 ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Win Erx03 šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite Win Erx03 iš Microsoft Edge

Išvalykite Microsoft Edge naršyklę nuo visų nepageidaujamų priedų:

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Win Erx03 iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Win Erx03 iš Mozilla Firefox (FF)

Norėdami pašalinti Win Erx03 žinutę, atnaujinkite Firefox internetinę naršyklę:

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Win Erx03 ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Win Erx03 šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Win Erx03 iš Google Chrome

Ištrinkite visus adware programos įdiegtus nereikalingus priedus iš Chrome. Naudokitės šiais žingsniais:

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Win Erx03 ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Win Erx03 pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Win Erx03 iš Safari

Jūs galite atnaujinti Safari naršyklę sekdami šias instrukcijas:

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Win Erx03 bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Win Erx03 pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Win Erx03 registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Julie Splinters
Julie Splinters - Virusų šalinimo specialistė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-win-erx03.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Win Erx03