Sudėtingumo skalė:  
  (15/100)

Will damage your computer. You should move it to the Trash šalinimas (Pašalinimo vadovas) - Lap 2020 atnaujinimas

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Adware

Will damage your computer – erzinantis iššokantis langas, pasirodantis įvairiuose macOS įrenginiuose

Will damage your computer. You should move it to the Trash pranešimas

„Will damage your computer. You should move it to the Trash“ yra pranešimas, kurį gali išvysti macOS kompiuterių ir kitų įrenginių savininkai. Šis įspėjimas, pranešantis, jog aptiktą komponentą reikia pašalinti, kol nepakenkė įrenginiui, rodomas pakartotinai. 

Verta įsidėmėti, jog šį įspėjimą gali rodyti ir daug kitų programų, o žinučių formuluotė gali šiek tiek kisti. Pavyzdžiui, gali iššokti langas, kuriame rašoma, jog „Helperamc“, „Helpermcp“, „APMHelper“, „update“ will damage“ your computer ir pan. Tokie iššokantys langai gali pasirodyti po to, kai į savo macOS Catalina sistemą įsirašėte adware ar kitą potencialiai nepageidaujamą programą (PUP), to patys net nepastebėję.

Turėkite omenyje, jog tokios žinutės kaip „Utility will damage your computer“, „hlpradc will damage your computer“ ir pan. rodo, jog veikiausiai savo įrenginyje turite tam tikro tipo PUP, kuri gali sukelti daug nemalonumų. Pavyzdžiui, potencialiai nepageidaujama programa gali dažnai rodyti reklamas, peradresuoti jus į kitus puslapius, atlikti svarbius naršyklės nustatymų pakeitimus, lėtinti jūsų kompiuterio darbą ir pan. Jei norite išvengti tokios nemalonios patirties, turėtumėte kuo greičiau pašalinti įtartinas programas.

Pavadinimas Will damage your computer. You should move it to the Trash
Kiti galimi pavadinimai „*“ will damage your computer, hlpradc will damage your computer, Diskutil will damage your computer, Utility will damage your computer, ir pan.
Tipas Mac operacinei sistemai pritaikytas virusas
Taikinys Įrenginiai, veikiantys su macOS Catalina versija
Galimi ryšiai Šiame įspėjime gali būti rašomi skirtingi įvairių programų pavadinimai, pvz., Helperamc, Helpermcp, APMHelper, Diskutility
Priežastis Tokie iššokantys langai pasirodo tuomet, kai sistemoje atsiranda PUP
Veikla Galite patirti peradresavimą, naršyklės nustatymų pakeitimą, papildomas reklamas ir pan., nes „Will damage your computer. You should move it to the Trash“ virusas dažniausiai veikia dėl sistemoje esančios PUP
Sistemos patikrinimas  Patikrinkite sistemą su ReimageIntego, kad išsiaiškintumėte savo kompiuterio sistemos būklę ir ištaisytumėte visas klaidas
Pašalinimas Pasinaudokite antivirusine programa arba mūsų instrukcijomis, kurias rasite apačioje

Žinoma, net jeigu jūsų macOS įrenginyje naudojama ne Catalina versija, vis tiek galite išvysti panašius, bet šiek tiek kitokius iššokančius perspėjimus. Vietoj „Will damage your computer“ veikiausiai pamatysite „Will damage your computer. You should move it to the Bin“ žinutę ar kažką panašaus. Tokie iššokantys langai veikiausiai yra susiję su abejotinais sisteminiais įrankiais, tokiais kaip Smart Mac BoosterAdvanced Mac Cleaner, Mac Cleanup Pro.

Taip pat, jei naudojate macOS Catalina ir pastebėjote, jog kompiuteryje atsirado potencialiai nepageidaujama programa, galite pamatyti „Will damage your computer. You should move it to the Trash“ įspėjimą. Apple naudotojai jau spėjo ne sykį pranešti apie šio tipo iššokančius langus:

„update“ will damage your computer. You should move it to the Trash.

This file was downloaded on an unknown date.

Report malware to Apple to protect other users.

Be to, drauge su „Will damage your computer“ iššokančiais langais daug naudotojų pastebėjo ir tai, kad naršant internete juos vis nukreipia į kitus puslapius, nei turėtų. PUP kūrėjai mėgsta ne tik rodyti erzinančius iššokančius pranešimus, bet ir pakeisti naršyklės nustatymus, pridėti įvairius papildinius bei plėtinius, kurie išprovokuoja peradresavimą. Dažniausiai kūrėjai siekia, jog atsidurtumėte jų remiamus puslapius, tačiau gali pasitaikyti atvejų, kai būsite peradresuoti į potencialiai pavojingą šaltinį, iš kurio neapdairiai atsisiųsite kitų PUP ar virusų.

Will damage your computer. You should move it to the Trash virusasWill damage your computer. You should move it to the Trash yra įtartinas įspėjimas, kurį gali rodyti adware tipo programa

Negana to, „Will damage your computer“ gali reikalauti pašalinti failus, kurie yra visiškai nekenksmingi. Jei norite įsitikinti, ar tikrai operacinėje sistemoje yra pažeistų ar netinkamų failų, verčiau naudokite ReimageIntego ar kurią nors kitą panašią patikimą programą. Tik tokiu atveju žinosite ar tikrai reikia šalinti tam tikrą failą, ar visgi ne.

Mes rekomenduojame kuo greičiau pašalinti „Will damage your computer“ pranešimus drauge su potencialiai nepageidaujama programa, kuri veikiausiai slepiasi jūsų įrenginyje. Nepamirškite, jog kitu atveju ne tik kankinsitės su nuolat iššokančiais perspėjimais ar naršyklės peradresavimais, bet ir kitomis bėdomis.

 „Will damage your computer“ PUP-tipo kenkėjas gali pakeisti naršyklės pagrindinį puslapį, įdiegti papildinius, kurie sektų jūsų veiklą internete ir pan. Paprasčiausias būdas atsikratyti šios problemos  – pasinaudoti SpyHunter 5Combo Cleaner ir mūsų pateiktomis instrukcijomis, kurias rasite straipsnio pabaigoje.

Jei norite ateityje išvengti erzinančių programų ir žinučių, įsidėmėkite kelis svarbius faktus

Potencialiai nepageidaujamų programų platintojai naudojasi skirtingais būdais, kad sėkmingai paskleistų savo sukurtus produktus. Visgi, nors naudojamų technikų gali būti ne viena, dažniausiai PUP sklinda trimis pagrindiniais būdais.

Bene dažniausiai naudojama taktika – patalpinti PUP programinių paketų viduje. Taip vadinamasis bundling metodas pasireiškia tuo, jog dauguma naudotojų dažniausiai net nepastebi, kad įrašė papildomas programas. Dažniausiai taip nutinka, kai žmonės siunčiasi nemokamą programinę įrangą iš nesaugių šaltinių ir paskubomis jas instaliuoja. Turėtumėte visada įrašinėti programas pasirinkę „Advanced/Custom“ instaliaciją ir atsisakę visų papildomų programų.

Will damage your computer. You should move it to the Trash įspėjimasWill damage your computer. You should move it to the Trash - iššokantis langas, kuriuo nereikėtų pasitikėti ir geriau kuo greičiau pašalinti šią problemą.

Taip pat gan dažnai naudotojai atsisiunčia potencialiai nepageidaujamas programas per trečiųjų šalių nuorodas ar reklamas. Štai kodėl geriau nespaudinėti ant įtartinų reklamų ir nesisiųsti nieko iš neaiškių puslapių.

Be to, papildomas programas galima įdiegti į operacinę sistemą ir tuomet, kai patikima netikrais programinės įrangos atnaujinimais. Internete apstu netikrų Flash Player ir kitų žinomų programų atnaujinimų, todėl labai svarbu išlikti budriems ir siųsti programas tik iš oficialių svetainių.

Žinoma, pilnam apsisaugojimui neužtenka tik patiems elgtis atsargiai internetinėje erdvėje. Lygiai taip pat svarbu naudoti patikimą antivirusinę programą, kuri visą parą saugos jūsų įrenginį nuo virusų, tikrins, ar jame neatsirado jokių grėsmių ir padės jas lengvai bei greitai pašalinti.

Atsikratykite „Will damage your computer. You should move it to the Trash“ iššokančių įspėjimų visiems laikams

„Will damage your computer. You should move it to the Trash“ pašalinimas nėra sudėtingas, tačiau jums teks pašalinti įtartiną potencialiai nepageidaujamą programą, jei norite nebeišvysti tokių netikrų įspėjimų. Už šių pranešimų besislepiančią PUP lengvai pašalinsite pasinaudoję tam skirta programine įranga ar sekdami mūsų pateiktomis instrukcijomis.

Žemiau rasite nuoseklius paaiškinimus, kaip pašalinti „Will damage your computer“ virusą iš macOS ir kaip išvalyti naršykles nuo įtartinų produktų. Jei PUP į jūsų naudojamas naršykles spėjo įdiegti plėtinius ar priedus, tuomet turite sutvarkyti ir savo naršykles.

Tačiau pažymime, kad mažiau patyrusiam vartotojui gali būti sunku atrasti tikrąją „Will damage your computer. You should move it to the Trash“ viruso pranešimų priežastį. Todėl rekomenduojame naudoti patikimą antivirusinę programą.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Will damage your computer. You should move it to the Trash pašalinimas:

Ištrinkite Will damage your computer. You should move it to the Trash iš Mac OS X sistemos

Norėdami pašalinti potencialiai nepageidaujamas programas iš MacOS kompiuterio, atlikite šiuos žingsnius:

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Will damage your computer. You should move it to the Trash bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Will damage your computer. You should move it to the Trash iš Mozilla Firefox (FF)

Jei norite išvalyti „Firefox“, vadovaukitės šiomis instrukcijomis:

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Will damage your computer. You should move it to the Trash ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Will damage your computer. You should move it to the Trash šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Will damage your computer. You should move it to the Trash iš Google Chrome

Norėdami atnaujinti „Google Chrome“ žiniatinklio naršyklę, atlikite šias užduotis:

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Will damage your computer. You should move it to the Trash ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Will damage your computer. You should move it to the Trash pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Will damage your computer. You should move it to the Trash iš Safari

Jei norite ištrinti įtartinus objektus iš „Safari“, neužmirškite atlikti šių žingsnių:

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Will damage your computer. You should move it to the Trash bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Will damage your computer. You should move it to the Trash pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Saugiai prisijunkite prie savo interneto svetainės, kad ir kur bebūtumėte

Bedirbant su tinklaraščiu, interneto svetaine ar kitu projektu, kurį turite nuolat prižiūrėti, jums gali tekti prisijungti prie serverio ir turinio valdymo sistemos kur kas dažniau nei įprasta. Bene geriausias sprendimas kuriant saugesnį tinklą – statinis/pastovus IP adresas.

Jeigu nustatysite prie jūsų įrenginio pririštą statinį IP adresą, palengvinsite serverio ar tinklo valdytojo darbą, kurie kontroliuoja prisijungimus ir veiklą. Be to, būtent taip išvengsite kai kurių autentifikavimo keblumų ir galėsite naudotis savo banko sąskaitomis nuotoliniu būdu, nesukeldami įtarimo su kiekvienu prisijungimu, kai būsite kitoje vietoje.

Tokie VPN programinės įrangos tiekėjai kaip Private Internet Access gali jums padėti, jei norite kontroliuoti savo internetinę reputaciją ir lengvai valdyti projektus, kad ir kokioje pasaulio vietoje bebūtumėte. Geriau neleisti prie jūsų svetainės prisijungti iš skirtingų IP adresų. 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-will-damage-your-computer-you-should-move-it-to-the-trash.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis