Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Weknow.ac šalinimas (Pašalinimo vadovas) - Sau 2021 atnaujinimas

parašė Ugnius Kiguolis - - | Tipas: Naršyklės užgrobėjai

Weknow.ac – browser hijacker aplikacija, nukreipianti vartotojus į puslapius, reklamuojančius netikras Mac valymo programas

weknow.ac virusas

Weknow.ac yra netikra naršyklės paieškos skiltis, sukurta weknow – platintojo iš Izraelio. Kaip ir chumsearch.com, ši aplikacija yra vadinama browser hijacker, nes ji pakeičia pagrindinį naršyklės puslapį ir kitus panašius naršyklių nustatymus be jokio įspėjimo. Ši nepageidaujama aplikacija gali rodyti platintojų remiamas nuorodas, nukreipti vartotojus į WebCrawler, Clean Your Mac ir panašias programas. Be to, ši potencialiai nepageidaujama programa gali skleisti įvairias įkyrias reklamas ir netgi rinkti duomenis apie vartotojų naršymo įpročius.

Pavadinimas Weknow.ac
Pobūdis Browser hijacker
Pavojingumo lygis Mažas. Paveiktos būna tik tam tikros naršyklės
Paveiktos naršyklės Chrome, Firefox, Safari, t.t.
Surinkti duomenys Dažnai lankytini puslapiai, išsaugoti žymekliai, ir t.t.
Išvengimas Nesilankykite nepažįstamuose tinklalapiuose, venkite siųstis trečių šalių remiamų programų, įsirašykite antivirusinę
Plitimas Per kitas nemokamas programas, keistus puslapius
Šalinimas Parsisiųskite ir įsirašykite ReimageIntego, kad galėtumėte ištrinti nepageidaujamą programą

Kitaip nei kitos browser hijacker programos, ši paveikia tiktai Mac operacinės sistemos naudotojus, tačiau, tai nereiškia, jog platintojai nesukurs versijos skirtos Windows sistemai. Browser hijacker aplikacijos, tokios kaip weknow.ac virusas, dažniausiai būna įrašomos kartu su kitomis, iš interneto parsisiųstomis, programomis, iš neatpažįstamų internetinių puslapių. Kartais tokios nepageidaujamos programos gali būti parsisiunčiamos netgi iš jų oficialių pusplapių. Vis dėlto, dažniausiai browser hijacker ateina per kitas legalias ir nemokamas aplikacijas.

Norėdami užsidirbti, platintojai renka informaciją, kuri yra susijusių su varototojų naršymo pomėgiais. Tokia informacija susideda iš:

 • Paieškos užklausų;
 • Paspaustų nuorodų;
 • IP adresų;
 • Interneto tiekėjo;
 • Peržiūrėtų puslapių;
 • ir t.t.

Norėdami išvengti tokio duomenų nuskaitymo, rekomenduojame atlikti weknow.ac pašalinimą patiems ištrinant programą arba pasitelkiant profesionalių priemonių pagalbą. Mes rekomenduojame naudoti ReimageIntego, tačiau, jūs galite naudotis ir kitomis, savo mėgiamomis sistemos valymo programomis.

Kai kuriose situacijose, jūs galite susidurti netgi su asmeninių duomenų pavogimu arba nelegaliu pinigų nurašymu iš banko sąskaitos. Dėl šios priežasties, yra būtina saugoti asmeninę informaciją ir jos nepateikti jokiam neaiškiame puslapyje, į kurį weknow.ac galėtų jus nukreipti. 

Prie viso to, weknow.ac browser hijacker gali nukreipti jus į neatpažįstamus ar net potencialiai pavojingus internetinius puslapius. Tokie tinklalapiai gali būti pilni virusų, kriptovaliutos „kasimo“ programų ar trojanų. Kai kuriose situacijose, jūs galite užkrėsti savo kompiuterio sistemą tokiomis pavojingomis programomis, kas gali privesti prie asmeninių duomenų praradimo. 

Apibendrindami rekomenduojame pašalinti weknow.ac iš savo kompiuterio kuo galima anksčiau. Jūs galite nuolat patirti įkyrių reklamų poveikį, sistemos sulėtėjimus, informacijos nutekėjimus ir kitas nepageidaujamas pasėkmes, jeigu ir toliau laikysite šią programą sistemoje. Kaip matote, jūsų kompiuteriui ir jums yra tikrai geriau be šios nepageidaujamos aplikacijos.

weknow.ac browser hijackerweknow.ac - nepageidaujama programa, kuri renka informaciją, susijusią su vartotojų naršymo pomėgiais.

Browser hijacker plitimo ir išvengimo metodai

Remiantis IT profesionalų nuomone, potencialiai nepageidaujamos programos plinta per kitas nemokamas programas. Šios nemokamos aplikacijos gali su savimi turėti daugybę nepageidaujamų priedų, kurie yra įrašomi kartu su pačia programa. Norėdami išvengti browser hijacker aplikacijų, perskaitykite šias instrukcijas:

 • Kai įrašinėjate nemokamas programas, visada būkite pasirinkę Advanced arba Custom įrašymo parinktį. Po to, pašalinkite visus nepageidaujamus priedus, kurių nenorite įrašyti į sistemą;
 • Venkite lankytis nepažįstamuose tinkalapiuose ar spausti ant neatpažįstamų nuorodų;
 • Parsisiųskite ir įsirašykite antivirusinę programą savo kompiuteryje. Jeigu nuolat ją atnaujinsite, ji identifikuos visus galimus kompiuterinius virusus;
 • Būkite atsargūs ir nepasitikėkite viskuo, ką matote internete.

Ištrinkite Weknow.ac

Norėdami ištrinti weknow.ac virusą rankiniu būdu, jūs turite pašalinti visus nereikalingus naršyklių plėtinius, nepažįstamas aplikacijas. Šiam procesui atlikti, sekite mūsų pateiktu instrukcijų gidu, esančiu žemiau šio straipsnio. Būkite atidūs atlikdami kiekvieną žingsnį, kad nepadarytumėte klaidų ir potencialiai nepageidaujama programa neatsinaujintų.

Jeigu norite greito weknow.ac pašalinimo, pagalvokite apie antivirusinės įsirašymą. Pasirinkite vieną iš žemiau pateiktų programų ir atnaujinkite. Šios priemonės padės atsikratyti infekcijos su lyg keliomis minutėmis. Jeigu, vis dėlto, kliūvate atlikdami tam tikrus veiksmus, pasinaudokite mūsų siūlomu vaizdo įrašu.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis weknow.ac pašalinimas:

Ištrinkite weknow.ac iš Windows sistemų

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite weknow.ac ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite weknow.ac ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite weknow.ac iš Mac OS X sistemos

Pašalinkite infekciją iš Mac OS sekdami šiomis instrukcijomis:

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite weknow.ac bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite weknow.ac iš Internet Explorer (IE)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite weknow.ac ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte weknow.ac šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite weknow.ac iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti weknow.ac iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite weknow.ac iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite visus nepageidaujamus priedus iš Firerfox naršyklės naudodamiesi šiuo gidu:

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite weknow.ac ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite weknow.ac šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite weknow.ac iš Google Chrome

Ištrinkite potencialiai nepageidaujamą programą iš Google Chrome internetinės naršyklės:

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite weknow.ac ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite weknow.ac pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite weknow.ac iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite weknow.ac bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite weknow.ac pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti weknow.ac registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-weknow-ac.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie weknow.ac