WebShopper reklamų šalinimas (Papildytas vadovas)
WebShopper reklamos yra reklaminiai pranešimai, kurie siekia padidinti tam tikrų svetainių lankytojų skaičių. Deja, bet jie negali padėti jums sutaupyti pinigų, kadangi pagrindinis jų tikslas yra peradresuoti žmones į reikiamas svetaines ir taip savo savininkams uždirbti šiek tiek pinigų. Beje, WebShopper dažniausiai į kompiuterį patenka kaip papildomas kitų programų priedas, kurio galima atsisakyti tik atidžiai sekant nemokamų programų atsisiuntimą į kompiuterį. Jeigu jūs netikėtai susidūrėte su WebShopper reklamomis, rekomenduojame perskaityti žemiau pateiktą informaciją, kuri jums padės atsikratyti nereikalingų priedų, įskaitant pastarojo, ir jų sukeliamų reklamų.
Bendra informacija apie WebShopper:
WebShopper yra nemokama programa, kuri plinta kaip naršyklės priedas. Jūs ją galite atsisiųsti kartu su kitomis programomis arba tiesiai iš jos oficialios svetainės. Nepastebimas WebShopper atsisiuntimas gali įvykti tik tuo atveju, jeigu jūs nestebite nemokamų programų atsisiuntimo į savo kompiuterį. Daugiau apie šį procesą jūs galite perskaityti sekančioje pastraipoje.
Vos tik WebShopper atsiduria kompiuteryje, ši programa inicijuoja tam tikrus sistemos pakeitimus. Jų pasekoje ji pradeda rodyti savo partnerių reklamas, kurių tikslas yra peradresuoti žmones į partnerių svetaines. Deja, bet mes jums negalime suteikti jokios garantijos, kad tokiu būdu reklamuojamos svetainės yra saugios. Jūs galite atsidurti pavojingoje svetainėje, kuri yra naudojama vienam tikslui – virusų platinimui. Taigi, mes jums nerekomenduojame ignoruoti WebShopper peradresavimų. Galiausiai, kompiuterių ekspertai atskleidė dar vieną labai svarbų dalyką apie šią adware tipo programą. Pasirodo, jog ji gali stebėti žmones kai jie naršo Internete. Dažniausiai, ji domisi jų labiausiai lankomomis svetainėmis, jose praleidžiamu laiku ir panašia informacija. Jei jūs nenorite atskleisti tokios informacijos nežinomiems asmenims, turite kuo greičiau pašalinti WebShopper iš sistemos. Lengviausia tai padaryti yra naudojant ReimageIntego arba kitą patikimą anti-malware tipo programą.
Kodėl ši programa pasirodė mano kompiuteryje?
WebShopper gali patekti į sistemą nemokamų programų pagalba. Jos angliškai yra vadinamos „download managers“, „PDF creators“, „video streaming software“ ir panašiai. Ką jūs turėtumėte daryti tokiu atveju, jeigu jums prireikė vienos iš šių programų ir jums reikia ją įsirašyti į savo kompiuterį? Sekite šiais nurodymais:
- Perskaitykite jums reikiamos programos naudojimo sąlygas ir privatumo politiką. Angliškai ši informacija pateikiama kaip End User’s License Agreement ir Privacy Policy.
- Įdiegdami programinę įrangą, rinkitės Custom arba Advanced programos atsisiuntimo būdus.
- Proceso metu, stenkitės surasti visas varneles, kurios sutinka su tokių priedų kaip „browser add-on“, „extension“, „plugin“ arba „toolbar“ įrašymu.
Jei ši programa jau atsidūrė jūsų kompiuteryje ir dabar jūs norite sužinoti, kaip pašalinti WebShopper, prašome sekti informaciją, kuri yra pateikta sekančiame puslapyje.
Kaip pašalinti WebShopper iš sistemos?
WebShopper reklamos gali būti labai erzinančios. Beje, jos taip pat gali kelti grėsmę jūsų kompiuteriui, nes dažnas iš šios programos rodomų pranešimų siekia peradresuoti kompiuterių vartotojus į partnerių svetaines. Galiausiai, neturėtumėte pamiršti ir to, kad tokios programos gali sekti jūsų naršymą Internete ir rinkti su tuo susijusią informaciją. Kad išvengtumėte netikėto asmeninės informacijos praradimo, jums reikia pašalinti WebShopper virusą iš sistemos. Tai padaryti galite rankiniu būdu arba patitelkdami į pagalbą antivirusines programas. Mes primygtinai rekomenduojame pasirinkti būtent šį programos pašalinimo metodą.
Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.
Rankinis WebShopper reklamų pašalinimas:
Ištrinkite WebShopper iš Windows sistemų
-
Spustelėkite Start → Control Panel → Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).
-
Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
-
Išinstaliuokite WebShopper ir su šia programa susijusias programas
Suraskite WebShopper ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas. -
Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Ištrinkite WebShopper iš Mac OS X sistemos
-
Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.
-
Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite WebShopper bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.
Ištrinkite WebShopper reklamas iš Microsoft Edge
Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)
- Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
- Spustelėkite Settings.
-
Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data.
-
Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear.
-
Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager.
- Processes lange suraskite Microsoft Edge.
-
Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius.
-
Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite
Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)
Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.
- Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
- Raskite kompiuteryje šį aplanką:
C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
-
Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete.
- Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
-
Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite
- Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
ir spauskite Enter.Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti WebShopper iš Microsoft Edge naršyklės.
Ištrinkite WebShopper iš Mozilla Firefox (FF)
-
Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons → Extensions. -
Čia suraskite WebShopper ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
-
Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. -
Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite WebShopper šalinimą.
Ištrinkite WebShopper iš Google Chrome
-
Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools → Extensions. -
Dabar pasirinkite WebShopper ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
-
Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings → Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
-
Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
-
Atstatykite Google Chrome nustatymus
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings. -
Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
-
Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite WebShopper pašalinimą.
Ištrinkite WebShopper iš Safari
-
Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. -
Čia pasirinkite Extensions ir suraskite WebShopper bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
-
Atstatykite Safari nustatymus
Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... -
Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite WebShopper pašalinimą.
Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti WebShopper registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.
Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų
Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai.
Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti.
Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa.
Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas
Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.
Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.
Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa.
Jūsų nuomonė apie WebShopper ads
Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti.