Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

View.contextualyield.com reklamos. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Adware

Šiuo metu naudoju Chrome naršyklę, tačiau pastaruoju metu kai tik bandau atsidaryti svetaines, kurias esu įpratęs lankyti (Facebook, Twitter ar paprasčiausiai Google), naršyklė yra peradresuojama į View.contextualyield.com puslapį. Tiesą sakant, tai mane labai erzina, tačiau dar labiau rūpi ar šios svetainės turinys yra patikimas. Dažniausiai View.contextualyield.com siūlo dalyvauti apklausose ir laimėti įvairiausius prizus. Be to, gal galite pasakyti ar įmanoma tokių naršyklės peradresavimų išvengti?

Kompiuterių saugumo ekspertai atliko tyrimą, susijusį su View.contextualyield.com svetainės adresu. Ką atskleidė tyrimas?

Virusai.lt komanda keletą savaičių tyrinėjo šį internetinės svetainės adresą po to, kai žmonės pranešė apie apgaulingus naršyklės peradresavimus. Visų pirma, reikėtų paminėti, kad View.contextualyield.com virusas yra glaudžiai susijęs su Contextualyield programa, apie kurią jau rašėme savo tinklaraštyje. Trumpai tariant, View.contextualyield.com yra ‘adware’ tipo programa, kuri dažniausiai:

 • informuoja apie programinės įrangos atnaujinimus (Java, Flash Player, VLC Player, naršykles ir t.t.);
 • siūlo dalyvauti internetinėse apklausose;
 • už tam tikrus darbus, atliktus internetinėje erdvėje, siūlo gauti premijas;
 • informuoja apie įvairius pasiūlymus, nuolaidas, kuponus, ir pan.;
 • reklamuoja nežinomą programinę įrangą.

Deje, bet bet koks turinys, kurią pristato ši svetainė, nėra patikimas. Kaip jau minėjome, View.contextualyield.com reklamos yra sukeliamos programos, priklausančios ‘adware’ tipui. Svarbu paminėti, kad ši programa yra remiama nepatikimų trečiųjų šalių ir naudojama rinkodarai. Kitaip tariant, šis virusas gali būti naudojamas potencialiai nepageidaujamų programų platinimui ar asmeninės informacijos (vardas, pavardė, adresas, elektroninio pašto adresas, telefono numeris, t.t.) išgavimui, partnerių svetainių populiarinimui, ir pan. Taigi, jeigu jūsų naršyklė pradėjo rodyti View.contextualyield.com pranešimus Chrome, IE ar Mozilla Firefox naršyklėse, nespauskite ant jų nepaisant to, kokie įdomūs jie gali pasirodyti. Priešingu atveju savo kompiuteryje galite aptikti ‘browser hijacker’ kategorijai priklausančią programą arba pradėti gauti dar daugiau pranešimų dėl dar vienos kompiuterinės infekcijos.

View.contextualyield.com ads

Kaip View.contextualyield.com virusas gali užgrobti naršyklę?

View.contextualyield.com reklamos nepasirodo sistemoje iš niekur. Ši reklaminė platforma pasirodo ekrane tik tuomet, kai sistema yra užkrėsta ‘adware’ tipo programa. Dažniausiai ji yra platinama per programinės įrangos paketus kaip naršyklės priedas, kuris yra suderinamas su visomis populiariausiomis naršyklėmis naršyklėmis, įskaitant Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Safari ir t.t. Nors dauguma kompiuterių vartotoju, susidūrusių su View.contextualyield.com reklamomis, teigia, kad jokios nemokamos programos į savo sistemą neįsirašė, nėra jokio kito būdo šiai reklaminei platformai patekti į kompiuterio sistemą. Taigi, jeigu apgaulingi iššokantys pranešimai tapo jūsų kasdieniu galvos skausmu, pabandykite prisiminti, kokią nemokamą programą įsirašėte paskutinę. Tai gali būti torrent failas, atsisiuntimo vadovas ir pan. Vos tik surasite tokią programą, pašalinkite ją. Vis dėlto, to gali nepakakti, norint pašalinti View.contextualyield.com virusą. Tam, kad atliktumėte šią užduotį nuo pradžios iki galo, rekomenduojame naudoti Reimage ar kitą antivirusinę programą. Jeigu jus domina View.contextualyield.com šalinimo instrukcijos, atsidarykite antrą puslapį.

Baigiant reikėtų pridurti, kad kiekvieną kartą kai nuspręsite įsirašyti nemokamą programinę įrangą, turėtumėte imtis tam tikrų atsargumo priemonių, padėsiančių išvengti programinės įrangos paketų įsirašymo. Taigi, prieš įsirašydami programą jūs turėtumėte:

 1. kruopščiai patikrinti programos atsisiuntimo šalitinį;
 2. perskaityti visą prieinamą informaciją (Privatumo Politiką, galutinio vartotojo licencinę sutartį, t.t.);
 3. pasirinkti Advance/Custom įrašymo parinktį;
 4. perskaityti visą informaciją, pateiktą diegimo laukeliuose;
 5. nužymėti visas varneles, pažyminčias jūsų sutikimą įrašyti naršyklės priedą, įrankių juostą ar kitą programą pagal numatytuosius parametrus.

Šios atsargumo priemonės turėtų padėti jums išvengti View.contextualyield.com viruso įsirašymo. Jeigu taip atsitiko, kad jis jau pateko į jūsų kompiuterį, skaitykite straipsnį iki galo.

Kaip pašalinti šiuos pranešimus?

View.contextualyield.com reklamos neišnyks tol, kol ‘adware’ tipo programa slėpsis sistemoje. Dažniausiai tokios programos gali būti pašalintos iš sistemos tiek rankiniu, tiek automatiniu būdu. Jeigu esate pasiryžęs/-usi ištrinti View.contextualyield.com virusą rankiniu būdu, sekite žemiau pateiktus nurodymus. Vis dėlto, šiuo atveju rekomenduojama naudoti profesionalią antivirusinę programą, kadangi nėra aišku, kuri programa sukelia pranešimus.

Jūs galite panaikinti viruso žalą automatiškai pasinaudojant viena iš šių programų: Reimage, SpyHunterCombo Cleaner, Malwarebytes Malwarebytes. Mes rekomenduojame šias programas, nes jos aptinka nepageidaujamas programas ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Rankinis View.contextualyield.com reklamų pašalinimas:

WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite View.contextualyield.com iš Windows sistemų

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite View.contextualyield.com ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite View.contextualyield.com ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite View.contextualyield.com iš Mac OS X sistemos

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite View.contextualyield.com bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite View.contextualyield.com iš Internet Explorer (IE)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite View.contextualyield.com ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte View.contextualyield.com šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite View.contextualyield.com reklamas iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti View.contextualyield.com iš Microsoft Edge naršyklės.

WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite View.contextualyield.com iš Mozilla Firefox (FF)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite View.contextualyield.com ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite View.contextualyield.com šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite View.contextualyield.com iš Google Chrome

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite View.contextualyield.com ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite View.contextualyield.com pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite View.contextualyield.com iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite View.contextualyield.com bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite View.contextualyield.com pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Apie autorių

Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-view-contextualyield-com-ads.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie View.contextualyield.com ads