Unlock this Page to Continue šalinimas (Pašalinimo vadovas) - atnaujinta Kov 2021

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Adware

Rankinis Unlock this Page to Continue pašalinimas

Kas yra Unlock this Page to Continue?

Unlock this Page to Continue – melagingas pranešimas, siekiantis išgąsdinti aukas, užrakindamas jų kompiuterių ekranus

Unlock This PageUnlock This Page yra melagingas pranešimas, užrakinantis internetinę naršyklę, norėdamas pagąsdinti auką, įvilioti į spąstus, ir įtikinti paspausti ant pateiktos nuorodos

Unlock this Page yra nepageidaujama žinutė, naudojanti melagingas taktikas, kad nukreiptų vartotojus į specialius tinklalapius, pilnus apklausų ir netikrų pasiūlymų. Tuo tarpu, kai jūs galbūt galvojate, kad virusas atkartoja ransomware pobūdžio infekciją, nes jis gali užrakinti jūsų internetinę naršyklę, tai tėra melagingas apklausos pranešimas, platinimamas potencialiai nepageidaujamų programų. Norėdami atrakinti ekraną, jūs tiesiog turite išjungti savo internetinę naršyklę Task Manager pagalba. Taip pat, panaikinkite ekrano užrakintoją išinstaliuodami visas nepatikimas programas, įrašytas kompiuteryje jums nežinant. Unlock this Page virusas gali taip pat būti atpažintas kaip vienas iš žemiau esančių melagingų žinučių:

 • Complete 1 more offer(s) to unlock this page
 • Complete 2 more offer(s) to unlock this page
 • After completion this page will unlock!
 • Choose 1 offer or install 1 app below

Turėkite omenyje, kad kiekvienas iš šių pasiūlymų yra netikras, ir viskas, ką jūs turite padaryti, yra ignoruoti netikrą įspėjimą savo internetinėje naršyklėje. Po to, kai jį išjungsite, atidžiai patikrinkite kompiuterio sistemą nuo potencialiai nepageidaujamą programų, kurios tipiškai yra platinamos per kitų aplikacijų rinkinius.

Pavadinimas Unlock This Page to Continue (Unlock This Page)
Tipas Potencialiai nepageidaujama programa/melagingas pranešimas
Pavojaus lygis Aukštas. Naudodamas apgaulingą taktiką, virusas gali pavogti aukos pinigus, privačią informaciją, ir t.t.
Paplitimas Per nemokamos programas, užkrėstus puslapius, netikras nuorodas
Infekcijos požymiai
 • Užrakinta internetinė naršyklė;
 • Melagingi įspėjimai, pasirodantys naršant;
 • Pasiūlymai susisiekti su ekspertais;
 • Nukreipimai į neatpažįstamus puslapius
Ištrynimas Jūs galite ištrinti potencialiai nepageidaujamą programą, atsakingą už Unlock This Page žinutės pasirodymą, su antivirusinės priemonės pagalba
Tvarkymas Jeigu aptikote kokių nors pažeistų zonų savo kompiuteryje, jas galite pabandyti sutvarkyti naudodamiesi ReimageIntego

Unlock this Page virusas dažniausiai taikosi į Windows OS, vis dėlto, ir kitokios operacinės sistemos gali būti paveiktos. Dažniausiai, ransomware virusai naudoja skirtingus algoritmus, kad užrakintų aukų informaciją, ir tada prašo išpirkos dėl jos atrakinimo, vis dėlto, net jeigu ši aplikacija gali būti panaši į tokį virusą, ji labiau veikia kaip PORNOGRAPHIC VIRUS ALERT FROM MICROSOFT melagingas pranešimas, ir neužrakina jokių dokumentų ar failų.

Kalbant apie „Unlock this Page to Continue!“ viruso funkcionavimą, jis neužrakina viso kompiuterio. Vis dėlto, nepatyrę vartotojai gali būti itin išsigandę, pamatę, kad jie nesugeba įveikti užrakinimo ekrano. Jie gali pradėti panikuoti, ir galvoti, kad jų kompiuterio sistema patirs didelę žalą, kai tai yra visiškas melas. Tačiau, išsigandę vartotojai seka internetinių nusikaltėlių pateiktais nurodymais.

Unlock this Page turi kelias tekstų versijas, kurios gali pasirodyti ant paveikto kompiuterio ekrano. Dažniausiai, virusas paprašo užpildyti tam tikrą apklausos formą, kad būtų atrakintas puslapis. Vienas toks klausimynas uždirba nusikaltėliams vieną ar du dolerius, todėl šimtai ar tūkstančiai tokių užrakintų kompiuterių suteikia galimybę surinkti delikatų pinigų kiekį. Negana to, privati informacija, kuri yra pateikta, gali būti naudojama nelegaliais tikslais, ir būti susieta su tapatybės vagyste.

Unlock This Page virusasUnlock This Page melagingas pranešimas yra taktika, padedanti internetiniams nusikaltėliams lengvai surinkti pinigų, nukreipiant vartotojus į įvairius apklausų tinklalapius

Prie viso to, šis melagingas pranešimas gali nukreipti vartotoją į nesaugius puslapius, įrašyti įvairias įrankių juostas arba atlikti panašius veiksmus, teigdamas, kad „po užbaigimo, šis puslapis atsirakins!“, pavyzdžiui:

Unlock this Page to Continue!
This page will immediately unlock and restore normal access upon your participation in an offer below. Please use valid information!
Your desktop was locked.
Complete an offer below to unlock your desktop.
(…)
Complete an offer to continue.

Taip pat, ši žinutė gali bandyti jus įtikinti atlikti apklausą, siūlydama įvairius nuolaidų kuponus:

Breakfast on Us with a Gift Card!
Receive FREE pair of Headphones!
Go on a shopping spree!
Get FREE Food Delivery!

Kai jūs atliekate apklausą ar įrašote kokią nors įrankių juostą, jūs galite sulaukti dar vienos užduoties, skatinančios įrašyti dar vieną aplikaciją, kad atrakintumėte puslapį. Tokios laukiančios žinutės pasiliks jūsų kompiuterio ekrane, kol internetiniai nusikaltėliai gaus ko jie nori, arba vartotojas pagaliau atliks potencialiai nepageidaujamos programas, atsakingos už tokią veiklą, pašalinimą.

Norėdamos įveikti užrakinimo ekraną ir pašalinti Unlock this Page to Continue, aukos turi perkrauti savo kompiuterio sistemą, ar bent jau išjungti savo internetinę naršyklę su Task Manager pagalba. Po to, užtikrinkite, kad perkrovėte paveiktą naršyklę. Jeigu lango, užildyto šiuo melagingu pranešimu, uždarymas nesustabdo jo nuo pakartotinio pasirodymo, jūs turėtumėte pašalinti kenksmingą turinį iš kompiuterio sistemos su patikima antivirusine programa.

Kaip alternatyvą, perskenuokite sistemą su patikima aplikacija, tokia kaip ReimageIntego, kad aptiktumėte visą turinį, įrašytą į jūsų kompiuterį ir internetines naršyklės, tokias kaip Chrome, Firefox, Explorer, Edge ir Safari. Viską sudėdami norime pasakyti, kad Unlock this Page pašalinimas gali būti atliktas dvejais būdais.

Unlock This Page to ContinueUnlock This Page to Continue yra artimai susijęs su potencialiai nepageidaujama programa, kurią jūs galite parsisiųsti į kompiuterį kaip pasirinktinį priedą kartu su kitomis aplikacijomis. Būkite atsargūs su savo pasirinkimais!

Melagingi pranešimai panašūs į Unlock this Page to Continue virusą

Unlock this Page yra melagingas pranešimas, naudojamas išgąsdinti vartotojus internetinėje erdvėje. Turėkite omenyje, kad yra daugybė tos pačios apgaulingos žinutės versijų, siekiančių įbauginti vartotojus, ir juos įtikinti atlikti tam tikrus veiksmus. Anksčiau minėta melaginga aplikacija yra susijusi su kai kuriomis kitomis, tokiomis kaip:

Complete 1 more offer(s) to unlock this page

Complete 1 more offer(s) to unlock this page yra beveik identiškas melagingas pranešimas, susijęs su Unlock this Page. Jis gali užrakinti vartotojo kompiuterio ekraną ar tik tai internetinę naršyklę. Jis gali jus sutrugdyti, kai lankotės nepatikimame internetiniame puslapyje, ar įrašote potentcialiai nepageidaujamą programą, išprovokuojančią užrakinimo ekraną. Melagingas pranešimas gali pasiūlyti atlikti kelis žingsnius, pavyzdžiui, pateikti privačios informacijos, kad „atrakintumėte šį puslapį“. Prašome ignoruoti tokį pasiūlymą, kad apsaugotumėte save nuo apgavystės.

Complete 2 more offer(s) to unlock this page

Complete 2 more offer(s) to unlock this page melagingas pranešimas yra susijęs su potencialiai nepageidaujamomis programomis. Po to, kai tokia programa įsiveržia į kompiuterio sistemą, ji pakeičia nustatymus, ir taip pat savaip pakoreguoja internetines naršyklės, norėdama jas užrakinti. Rezultate, auka yra sutrugdoma netikro pranešimo, prašančio užpildyti tam tikrą apklausą, ar atlikti panašius žingsnius, norint atrakinti šį puslapį.

Tačiau, informacija, kuri yra pateikta Complete 2 more offer(s) to unlock this page įspėjime, yra netikra, ir gali jums sukelti tik tai problemų, jeigu nuspręsite pateikti tam tikrų detalių apie save ar jūsų kompiuterio sistemą. Nepatikėkite dalykais, kuriuos melagingas pranešimas jums sako, ir būkite atidūs, nes jis gali nukreipti jūs į puslapius, pilnus kenksmingo turinio.

After completion this page will unlock!

After completion this page will unlock! yra dar vienas melagingas pranešimas, dažniausiai pasirodantis ant iPhone mobiliųjų telefonų. Ši gąsdinanti aplikacija yra sukurta apgaudinėti žmones, įtikinti juos įrašyti asmeninę informaciją į siūlomą apklausą. Vis dėlto, tai yra lengviausias būdas tapti tapatystės vagystės auka.

Norėdami išvengti šito melagingo pranešimo, įsirašykite AdBlock įrankį. Jeigu jūsų Chrome, Firefox ar kita naršyklė yra užrakinta, sustabdykite jos veikimą per Task Manager. Nepamirškite pašalinti sukėlėjo (potencialiai nepageidaujamos programos, tokios kaip adware) iš sistemos, kad visiškai ateityje pamirštumėte apie šį melagingą pranešimą.

Potencialiai nepageidaujamos programos yra atsakingos už užrakinimo ekranų ir melagingų apklausų žinučių pasirodymą internetinėse naršyklėse

Potencialiai nepageidaujamos programos yra artimai susijusios su melagingais apklausų pranešimais. Dažniausiai, jie atsiranda kompiuterio sistemoje per programų paketus. Dėl šios priežasties, nepamirškite naudoti Advanced/Custom instaliavimo nustatymų vietoj Quick/Recommended. Paskutinis metodas neparodo aplikacijų, kurios gali būti pavojingos arba turėti kitų neigiamų požymių. Per Advanced instaliavimą, jūs turite atžymėti visas varneles nuo parinktų komponentų.

Remiantis NoVirus ekspertų išvadomis, potencialiai nepageidaujamas turinys gali taip pat būti įrašytas per nepatikimai atrodančias nuorodas, reklaminius postus ir panašias priemones. Laikydamiesi atstumo nuo tokių vietų, jūs atliksite gerą darbą, padidinami savo kompiuterio apsaugos lygį, ir išvengdami įvairių virusų, ir potencialiai nepageidaujamų programų įrašymo, į savo kompiuterio sistemą.

Dėl to, jūs turite būti atidūs net menkiausioms detalės, aktyvuodami naują turinį ar paleisdami naują aplikaciją. Taip pat, laikykitės atokiau nuo nelegalių ir potencialiai nesaugių failų dalinimosi domenų. Galiausiai, parsisiųskite patikimą antivirusinę programą, kuri suteiks pilną kompiuterio apsaugą, ir rodys pranešimus, kai jūs bandysite patekti į nesaugų tinklalapį.

Ištrinkite „Unlock this Page to Continue“ virusą iš savo kompiuterio

Pirmas „Unlock This Page to Continue“ pašalinimo žingsnis yra kompiuterio atrakinimas. Kad tai atliktumėte, jūs turite perkrauti savo prietaisą Safe Mode režime. Perkraukite savo kompiuterį, ir kai tik jis aktyvuosis, spauskite F8. Dabar rinkitės Safe Mode with Networking parinktį, naudodamiesi savo klaviatūra. Išplėstines instrukcijas rasite žemiau.

Mes nerekomenduojame švaistyti savo laiką rankiniam viruso pašalinimui. Tėra nedidelė galimybė, kad jums pavyks atlikti šį procesą, ir ištrinti visus kenksmingus elementus. Yra protingiau pašalinti „Unlock this Page to Continue“ virusą naudojantis patikimomis antivirusinėmis priemonėmis.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Unlock this Page to Continue pašalinimas

Ištrinkite Unlock this Page to Continue iš Windows sistemų

Ištrinkite potencialiai nepageidaujamą turinį iš savo Windows kompiuterio. Jūs galite tą padaryti sekdami žemiau pateiktais žingsniais.

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Unlock this Page to Continue ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Unlock this Page to Continue ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite Unlock this Page to Continue iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Unlock this Page to Continue iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Unlock this Page to Continue iš Mozilla Firefox (FF)

Neatpažįstami priedai ir pakeitimai iš Mozilla Firefox naršyklės gali būti pašalinami šiuo būdu.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Unlock this Page to Continue ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Unlock this Page to Continue šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Unlock this Page to Continue iš Google Chrome

Jeigu aptikote kokių nors neįprastų komponentų savo Google Chrome naršyklėje, juos galite pašalinti naudodamiesi šiuo gidu.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Unlock this Page to Continue ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Unlock this Page to Continue pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Unlock this Page to Continue iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Unlock this Page to Continue bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Unlock this Page to Continue pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Unlock this Page to Continue registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis