Sudėtingumo skalė:  
  (80/100)

Unlock this Page to Continue. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Malware

„Unlock this Page to Continue!“ yra netikras perspėjimas, kuris priklauso ransomware kategorijos virusui. Taip pat kaip ir kiti ransomware parazitai, tokie kaip Policijos virusas ir kiti, šis variantas taip pat turi galimybę ‘užrakinti’ savo aukas ir užblokuoti kompiuterį kai jie bando prisijungti prie „Windows“. Tačiau, kaip bebūtų keista, jis siekia ne išgauti pinigus iš savo aukų, bet priversti jas sudalyvauti apklausose. Žinoma, visa tai daroma siekiant užsidirbti – internetiniai nusikaltėliai gauna atlygį už kiekvieną užpildytą anketą. Be to, „Unlock this Page to Continue!“ perspėjimas rodo įvairius pasiūlymus kompiuterio darbalaukyje, pavyzdžiui, ‘Shop & Save with this free Toolbar download’, ‘Get FREE McDonald’s!’, ‘Win a voucher for drinks at Starbucks!’, ‘Take a back to school shopping spree!’ ir panašius. Nesvarbu, kad jie nėra susiję su šia kenkėjiška programa, jums reikia ignoruoti šiuos pasiūlymus, nes jie gali sukelti nepageidaujamas įrankių juostas ir kitus skelbimus jūsų kompiuteryje!

KAIP AŠ GALIU UŽSIKRĖSTI „Unlock this Page to Continue!“?

„Unlock this Page to Continue!“ virusas patenka į kompiuterius be jokio leidimo. Dažniausiai šis virusas naudoja infekuotas svetaines, padirbtą programinę įrangą, natikrus atnaujinimus arba kodekus. Kai jie patenka į sistemą, jie užrakina ją ir auka savo kompiuteryje pradeda matyti juoda perspėjimą, kuris siūlo „Unlock this page to continue“ ir panašius dalykus. Atkreipkite dėmesį, kad šis virusas neveikia Windows 8 operacinėje sistemoje. Tačiau jei jūs turite kitą Windows versiją, štai ką jums parodys šis virusas:

Unlock this Page to Continue!
This page will immediately unlock and restore normal access upon your participation in an offer below. Please use valid information!
Your desktop was locked.
Complete an offer below to unlock your desktop.
(…)
Complete an offer to continue.

Kai vartotojas paspaudžia ant tokio perspėjimo, jis yra nukreipiamas į tinklalapį, kuris prašo užpildyti anketą. Nors vartotojas yra įtikinamas, kad tai padės pašalinti užraktą, virusas niekada neatrakina sistemos. Kaip ir Ukash parazitai, ji grįžta kiekvieną kartą, kai vartotojas perkrauna kompiuterį. Jei jūs esate vienas iš šių aukų, turėtumėte žinoti, kad jūs turite pašalinti „Unlock this Page to Continue!“ virusą iš savo kompiuterio.

KAIP PAŠALINTI „Unlock this Page to Continue!“?

Jei esate užsikrėtę „Unlock this Page to Continue!“, labai rekomenduojame paleisti pilną sistemos skenavimą su anti-malware programomis. Pabandykite patikrinti kompiuterį su Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus ar Reimage. Jei negalite pradėti nė vienos iš šių programų, perkraukite kompiuterį į Safe Mode with networking režimą. Tiesiog paleiskite kompiuterį iš naujo ir, kai tik jūsų kompiuteris tampa aktyvus, pradėti spaudinėti F8 mygtuką. Dabar pažymėkite Safe Mode with networking su klaviatūra.

Jei jūsų kompiuteris užkrėstas sudėtingesne ransomware versija, galite ‘atlikinti’ jį naudodami šį vadovą.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Unlock this Page to Continue šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Unlock this Page to Continue pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Unlock this Page to Continue ekrano nuotrauka
Unlock this Page to Continue ekrano nuotrauka

Apie autorių

Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-unlock-this-page-to-continue.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis