Sudėtingumo skalė:  
  (69/100)

Unlock this Page to Continue šalinimas (Pašalinimo vadovas) - atnaujinta Sau 2020

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Ransomware

„Unlock this Page to Continue!“ yra netikras perspėjimas, kuris priklauso ransomware kategorijos virusui. Taip pat kaip ir kiti ransomware parazitai, tokie kaip Policijos virusas ir kiti, šis variantas taip pat turi galimybę ‘užrakinti’ savo aukas ir užblokuoti kompiuterį kai jie bando prisijungti prie „Windows“. Tačiau, kaip bebūtų keista, jis siekia ne išgauti pinigus iš savo aukų, bet priversti jas sudalyvauti apklausose. Žinoma, visa tai daroma siekiant užsidirbti – internetiniai nusikaltėliai gauna atlygį už kiekvieną užpildytą anketą. Be to, „Unlock this Page to Continue!“ perspėjimas rodo įvairius pasiūlymus kompiuterio darbalaukyje, pavyzdžiui, ‘Shop & Save with this free Toolbar download’, ‘Get FREE McDonald’s!’, ‘Win a voucher for drinks at Starbucks!’, ‘Take a back to school shopping spree!’ ir panašius. Nesvarbu, kad jie nėra susiję su šia kenkėjiška programa, jums reikia ignoruoti šiuos pasiūlymus, nes jie gali sukelti nepageidaujamas įrankių juostas ir kitus skelbimus jūsų kompiuteryje!

KAIP AŠ GALIU UŽSIKRĖSTI „Unlock this Page to Continue!“?

„Unlock this Page to Continue!“ virusas patenka į kompiuterius be jokio leidimo. Dažniausiai šis virusas naudoja infekuotas svetaines, padirbtą programinę įrangą, natikrus atnaujinimus arba kodekus. Kai jie patenka į sistemą, jie užrakina ją ir auka savo kompiuteryje pradeda matyti juoda perspėjimą, kuris siūlo „Unlock this page to continue“ ir panašius dalykus. Atkreipkite dėmesį, kad šis virusas neveikia Windows 8 operacinėje sistemoje. Tačiau jei jūs turite kitą Windows versiją, štai ką jums parodys šis virusas:

Unlock this Page to Continue!
This page will immediately unlock and restore normal access upon your participation in an offer below. Please use valid information!
Your desktop was locked.
Complete an offer below to unlock your desktop.
(…)
Complete an offer to continue.

Kai vartotojas paspaudžia ant tokio perspėjimo, jis yra nukreipiamas į tinklalapį, kuris prašo užpildyti anketą. Nors vartotojas yra įtikinamas, kad tai padės pašalinti užraktą, virusas niekada neatrakina sistemos. Kaip ir Ukash parazitai, ji grįžta kiekvieną kartą, kai vartotojas perkrauna kompiuterį. Jei jūs esate vienas iš šių aukų, turėtumėte žinoti, kad jūs turite pašalinti „Unlock this Page to Continue!“ virusą iš savo kompiuterio.

KAIP PAŠALINTI „Unlock this Page to Continue!“?

Jei esate užsikrėtę „Unlock this Page to Continue!“, labai rekomenduojame paleisti pilną sistemos skenavimą su anti-malware programomis. Pabandykite patikrinti kompiuterį su SpyHunter 5Combo Cleaner ar Reimage Reimage Cleaner . Jei negalite pradėti nė vienos iš šių programų, perkraukite kompiuterį į Safe Mode with networking režimą. Tiesiog paleiskite kompiuterį iš naujo ir, kai tik jūsų kompiuteris tampa aktyvus, pradėti spaudinėti F8 mygtuką. Dabar pažymėkite Safe Mode with networking su klaviatūra.

Jei jūsų kompiuteris užkrėstas sudėtingesne ransomware versija, galite ‘atlikinti’ jį naudodami šį vadovą.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage Cleaner Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Reimage Cleaner, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Reimage Cleaner turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Reimage Cleaner pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Reimage Cleaner programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage Cleaner, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Unlock this Page to Continue ekrano nuotrauka
Unlock this Page to Continue ekrano nuotraukaUnlock this Page to Continue ekrano nuotrauka

Rankinis Unlock this Page to Continue pašalinimas:

Kaip ištrinti Unlock this Page to Continue naudojant Safe Mode with Networking

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: Unlock this Page to Continue šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage Reimage Cleaner ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite Unlock this Page to Continue pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti Unlock this Page to Continue naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš Unlock this Page to Continue pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite Reimage Reimage Cleaner ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog Unlock this Page to Continue sėkmingai pašalintas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip Unlock this Page to Continue prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip Reimage Reimage Cleaner , SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Apie autorių

Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-unlock-this-page-to-continue.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Unlock this Page to Continue