Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

TinyWallet reklamų šalinimas (Viruso pašalinimo instrukcijos) - Atnaujintas vadovas

parašė Ugnius Kiguolis - - | Tipas: Adware

Kodėl TinyWallet reklamos trukdo naršyti internete?

TinyWallet virusas yra potencialiai pavojinga programa (angl. potentially unwanted program), kuri priskiriama reklaminių programų (angl. adware) kategorijai. Tiesa, šios programos kūrėjai tikrai nesutiktų su tokia klasifikacija. Ši aplikacija pristatoma kaip naršyklės plėtinys, kuris turėtų patobulinti ir palengvinti elektroninius apsipirkimus. Plėtinys pateikia kainų palyginimus, nuolaidas bei specialius pasiūlymus, tačiau jis gerokai pranoksta savo žadėtasias funkcijas. Nei viena jų nepadarys didelės žalos jūsų kompiuteriui, tačiau jos vienareikšmiškai trukdys naršyti internete. TinyWallet programa gali užgrobti visas kompiuteryje įdiegtas interneto naršykles ir jose pateikti gausybę reklaminio turinio. Pačios įvairiausios iššokančios reklamos, reklaminės juostos (angl. banner) ir kitokios internetinės reklamos formos šmėžuos kompiuterio ekrane, neatsižvelgiant į tai, ar jūs to norite, ar ne. TinyWallet reklamos neleis jums ramiai skaityti mėgstamo naujienų portalų, žaisti internetinių žaidimų ar užsiimti kita įprasta veikla.

Šio naršyklės plėtinio pateikiamos reklamos yra ne tik erzinančios ar agresyvios, bet taip pat gali kelti netiesioginę grėsmę jūsų kompiuterio ir duomenų saugumui. Paspaudę vieną ar kitą TinyWallet reklamą, jūs galite atsidurti tinklalapyje, kuriame nerasite jokių specialių pasiūlymų ar nuolaidų. Šiame tinklalapyje gali laukti įvairūs virusai ar kiti kibernetiniai pavojai. Pavyzdžiui, jūs galite pakliūti į sukčių pinkles ir atskleisti asmeninę informaciją. Tad jeigu nenorite susidurti su didesniais pavojais, turite kuo greičiau pašalinti TinyWallet iš kompiuterio. Ši programa neteikia jokios naudingos funkcijos vartotojams, tačiau yra naudinga jos kūrėjams. Aplikacija gali rinkti informaciją apie vartotojus ir remiantis surinktais duomenimis pateikti personalizuotas reklamas. Taip vartotojai yra sudominami ir yra linkę dažniau spausti pateiktus pasiūlymus. Kiekvienas paspaudimas generuoja plėtinio kūrėjams pajamas. Deja, kaip jau minėjome anksčiau, vienas tokių paspaudimų gali baigtis viruso ataka. Taigi, nerizikuokite ir nuskenuokite kompiuterį antivirusine programa ReimageIntego. Ji užtikrins, kad TinyWallet pašalinimas buvo sklandus ir sėkmingas.

TinyWallet reklamosTinyWallet reklamas pateikia potencialiai pavojinga programa, kuri galėjo įsibrauti į kompiuterį programinės įrangos komplekte.

Kaip šiai programa pavyko patekti į kompiuterį?

Daugeliu atveju TinyWallet virusas plinta kartu su kitomis nemokamomis programomis, pavyzdžiui, vaizdo įrašų konvertavimo ar PDF kūrimo įrankiais. Toks programų platinimo ir reklamavimo būdas atneša naudos abiems šalims. Nemokamų įrankių kūrėjai gauna pajamas iš reklamos, o potencialiai pavojingų programų kūrėjai turi būdą įdiegti savo aplikacijas į kompiuterius. Norėdami išvengti tokių programų, kaip TinyWallet, visų pirma turite rinktis patikimus šaltinius programų parsisiuntimui. Venkite nežinomų tinklalapių ar failų dalinimosi programų. Naujų programų įdiegimui taip pat rinkitės išplėstinius (angl. Advanced, Custom) nustatymus, kurie atskleidžia, kokios papildomos aplikacijos yra siūlomos. Nužymėkite visas „varneles“ ir taip atsisakykite jų įdiegimo. Deja, daugelis kompiuterių naudotojų dažniausiai programas įdiegia naudodami įprastinius (angl. Recommended, Standard) nustatymus. Šis įdiegimo vedlys nepraneša apie papildomas programas ir įdiegia jas pagal nutylėjimą. Taip jūsų kompiuteryje galėjo atsiduri ir programa, kurios dėka TinyWallet reklamos drumsčia jūsų ramybę.

Kaip panaikinti TinyWallet?

Norėdami pašalinti TinyWallet iš interneto naršyklės, turite pasirinkti vieną iš dviejų panaikinimo būdų – rankinį arba automatinį. Jeigu nuspręsite viruso pašalinimui rinktis rankinį metodą, atidžiai sekite straipsnio pabaigoje pateiktas instrukcijas. Jeigu nenorite skirti daug laiko viruso pašalinimui, tuomet patariame rinktis antrąjį būdą. Automatinis TinyWallet pašalinimas altiekamas antivirusinės programos pagalba. Galite rinktis iš gausybės programų, kurios puikiai atlieka virusų šalinimo funkciją bei apsaugo kompiuterius nuo galimų grėsmių ateityje. Mūsų pasiūlymus rasite apačioje.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis TinyWallet reklamų pašalinimas:

Ištrinkite TinyWallet iš Windows sistemų

Sekdami žemiau pateiktomis instrukcijomis galėsite pašalinti TinyWallet virusą rankiniu būdu. Būkite atidūs ir pašalinkite visus su virusu susijusius komponentus.

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite TinyWallet ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite TinyWallet ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite TinyWallet iš Mac OS X sistemos

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite TinyWallet bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite TinyWallet iš Internet Explorer (IE)

TinyWallet adware programa galėjo įdiegti įvairių naršyklės plėtinių į Internet Explorer naršyklę. Jų pašalinimas padės atsikratyti nepageidaujamomis reklamomis.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite TinyWallet ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte TinyWallet šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite TinyWallet reklamas iš Microsoft Edge

Pašalinę TinyWallet iš kompiuterio, nepamirškite išinstaliuoti ir šio plėtinio. Tuomet atkurkite Microsoft Edge nustatymus.

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti TinyWallet iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite TinyWallet iš Mozilla Firefox (FF)

Sekdami žemiau pateiktas instrukcijas, galėsite pašalinti TinyWallet programą iš Mozilla Firefox ir pamiršti apie erzinančias reklamas.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite TinyWallet ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite TinyWallet šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite TinyWallet iš Google Chrome

Jūs ir vėl galėsite naudotis Google Chrome be jokių trukdžių vos tik pašalinsite TinyWallet naršyklės plėtinį. Sekite žemiau pateiktus žingsnius.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite TinyWallet ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite TinyWallet pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite TinyWallet iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite TinyWallet bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite TinyWallet pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti TinyWallet registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-tinywallet-ads.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie TinyWallet ads