Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Timesearchnow.com viruso šalinimas (Viruso pašalinimo instrukcijos)

parašė Linas Kiguolis - - | Tipas: Naršyklės užgrobėjai

Kodėl nerekomenduojama naudotis Timesearchnow.com svetaine?

Timesearchnow.com virusas arba trumpiau vadinamas tiesiog Time Search Now veikia kaip prieštaringai vertinama paieškos svetainė. Naudojantis ja ilgesnį laikotarpį, išryškėja pagrindiniai trūkumai. Visų pirma, svarbu paminėti, kad šis tinklalapis yra priskiriamas prie naršyklės užgrobėjų kategorijos. Svetainė gali nuvilti vartotojus, ieškančius greitai veikiančio paieškos įrankio bei pateikiančio objektyviausius paieškos rezultatus. Iš tiesų, naršyklės užgrobėjas yra sukurtas tik dėl vieno tikslo – rėmėjų produktų reklamavimui bei pelno didinimui. Be to, tinklalapis įdiegia papildomus failus, kurie padeda šiam tinklalapiui įsitvirtini operacinėje sistemoje. Todėl kai kurie vartotojai gali ne iš karto pašalinti paieškos įrankį.

Tikėtina, kad Timesearchnow.com virusas taip pat įdiegs bei pridės plėtinius bei nereikalingus įskiepius naršyklėje. Neturėtumėte jų ignoruoti, kadangi, papildomos programos lėtina naršyklės informacijos apdorojimo galimybes bei renka informaciją apie jūsų naršymo įpročius. Rekomenduojame pašalinti Timesearchnow.com bei papildomai įdiegtas programas. Jei dvejojate, peržvelkite šį straipsnį, kad susipažintumėte su pagrindiniais naršyklės užgrobėjo bruožais bei prevencijos galimybėmis. ReimageIntego padės greičiau pašalinti užkratą.

Timesearchnow.com viruso nuotrauka

Nesvarbu, ar naudojatės Windows ar Mac operacine sistema, šis naršyklės užgrobėjas gali patekti į jūsų kompiuterį. Įdomu tai, kad ši svetainė pateikia instrukcijas, kaip pašalinti ją. Tačiau Mac sistemos šalinimo gidas iš tiesų yra neveiksmingas, tuo tarpu, kai Windows vartotojams nėra pateiktos apskritai jokios instrukcijos. Nors šis užkratas nėra gan aktyvus, tačiau retkarčiais yra užfiksuojami incidentai, kai virusas užgrobia naršykles bei pakeičia svarbius nustatymus taip sukeldamas problemų vartotojams. Natūralu, kad iškyla klausimas, koks panašių svetainių tikslas. Naršyklės užgrobėjai ne tik perregistruoja į rėmėjų svetaines, bet ir kaupia atitinkamą informaciją apie naršymo ypatumus.

Dažnai lankytini tinklalapiai bei dominančios paieškos temos – tai labiausiai pageidaujama informacija. Jos dėka naršyklės autoriai arba reklamos agentūros, su kuriomis yra dalinamasi tokiais duomenimis, sukuria specialius reklaminius pasiūlymus, atitinkančius jūsų pomėgius. Tokiu būdu tikėtina, kad pamatę aktualų reklaminį skelbimą, apsilankysite atitinkamoje svetainėje. Žinoma, kad kuo didesnis lankytojų srautas lemia ir tokių svetainių pelningumą. Naršyklės užgrobėjai, kurie tarpininkauja su minėtomis svetainėmis, taip pat gauna nemažą pelno dalį. Kuo didesnio uždarbio siekis dažnai veda tokių paieškos svetainių autorius bendradarbiauti ir su tinklalapiais, kurie gali platinti pavojingus virusus. Todėl rekomenduojame kuo greičiau ištrinti timesearchnow.com iš įrenginio.

Svetainės platinimo būdai

Naršyklės užgrobėjai nėra sudėtingi kompiuteriniai užkratai. Todėl jų kūrėjai juos platina pasitelkdami įprastas bei neįmantrias strategijas. Dažnai šias nepageidaujamas programas galite pamatyti pridėtas prie populiarių filmų peržiūros, formatų keitimo bei vaizdų maketavimo programų. Kadangi retas vartotojas atkreipia dėmesį į įdiegimo vedlį, papildomos programos dažnai lieka nepastebėtos. Tokiu būdu mygtuko „Įdiegti“ paspaudimas taip pat paspartina šio užgrobėjo patekimą į kompiuterį. Taip pat šią svetainę galite nenoromis atsisiųsti paspaudę ant reklaminio skelbimo internete. Norint išvengti galimai kenksmingų programų patekimo į kompiuterį, siūlome prieš diegiant pasirinkti „Advanced“ nustatymus. Atžymėkite varneles nuo nepageidaujamų priedų ir tik tada tęskite pageidautinos programos įdiegimą.

Kaip sėkmingai pašalinti Timesearchnow.com?

Jei pirmą kartą susidūrėte su naršyklės užgrobėju, gali atrodyti, kad jis – pavojingas virusas. Tačiau nereikia nerimauti, kadangi pateikiame du Timesearchnow.com šalinimo galimybes. Jei esate įpratę šalinti panašius užkratus įprastu būdu, pasinaudokite žemiau pateiktomis instrukcijomis. Taip pat rekomenduojame įsidiegti anti-šnipinėjimo programą, kuri pašalins šią paieškos svetainę. Ji taip pat privers trinant kitas galimai kenksmingas nepageidaujamas programas jūsų operacinėje sistemoje.

 

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Timesearchnow.com viruso pašalinimas:

Ištrinkite Timesearchnow.com iš Windows sistemų

Šis virusas ne tik taikosi užgrobti Windows vartotojų naršykles. Jis neteikia pirmenybės nei Chrome nei Internet Explorer naršyklėmis. Svarbu žinoti, kaip elgtis tokiu atveju. Todėl paruošėme instrukcijas, kaip pašalinti Timesearchnow.com iš kompiuterio. Atkreipkite dėmesį, kad nepageidaujamų programų pavadinimai gali skirtis, tad šis būdas reikalauja daugiau kantrybės bei atidumo.

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Timesearchnow.com ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Timesearchnow.com ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite Timesearchnow.com iš Mac OS X sistemos

Timesearchnow.com taip pat gali užgrobti ir Mac operacinės sistemos vartotojų įrenginius. Atidžiai peržvelkite savo sistemos programų sąrašą, kad nepašalintume reikalingų programų.

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Timesearchnow.com bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Timesearchnow.com iš Internet Explorer (IE)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Timesearchnow.com ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Timesearchnow.com šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite Timesearchnow.com virusą iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Timesearchnow.com iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Timesearchnow.com iš Mozilla Firefox (FF)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Timesearchnow.com ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Timesearchnow.com šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Timesearchnow.com iš Google Chrome

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Timesearchnow.com ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Timesearchnow.com pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Timesearchnow.com iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Timesearchnow.com bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Timesearchnow.com pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Timesearchnow.com registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis - Ekspertas kovoje su virusais ir kitomis kompiuterio infekcijomis

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-timesearchnow-com-virus.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Timesearchnow.com virus