Sudėtingumo skalė:  
  (14/100)

Tags.bluekai.com viruso šalinimas - atnaujinta Sau 2021

parašė Julija Splinters - - | Tipas: Adware

Tags.bluekai.com yra potencialiai nepageidaujama programa kuri pateikia erzinančias reklamas vartotojams

Reklamų, kurias pateikia Tags.bluekai.com virusas pavyzdys

Tags.bluekai.com buvo priskirtas potencialiai nepageidaujamų ir adware tipo programų kategorijai, kuomet vartotojai sunerimo dėl jos patikimumo. Žmonės pranešė apie nesibaigiančias reklamas susijusias su šia programa, kurios nuolat atsiranda vartotojams naršant internete ir blokuoja prieigą prie svetainėje esančio turinio. 

Iš tiesų, Tags.bluekai.com (dar žinomas kaip Stags.Bluekai.com ir s7.addthis.com) yra glaudžiai susijęs su BlueKai nuotoliniuose kompiuteriuose laikoma informacijos platforma, kuri padeda firmoms pritaikyti rinkodaros kampanijas jų individualiems poreikiams. 

Dėl šios verslo paskirties, BlueKai naudojasi plėtiniu, kuris įdiegtas į Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari ar kitas naršykles, pateikia erzinančias reklamas kompiuterių vartotojams. Šie skelbimai gali atsirasti ir oficialiose Amazon ar eBay svetainėse, kurios yra plačiai naudojamos visame pasaulyje. 

IT specialistai teigia, kad dažniausiai Mac operacinės sistemos vartotojai susiduria su įvairiomis Tags.bluekai reklamų formomis. Nors daugumą reklamų atrodo įtartinos, nes siūlo įdiegti tam tikrų programų atnaujinimus ar atlikti virusų skenavimo procesą internete, galite susidurti ir su viliojančiais pasiūlymais įsigyti žymių dizainerių, kaip Michael Kors rankines už prieinamą kainą. 

Tačiau labiausiai vartotojus erzina šios klaidos, kurios atsirado po Tags.bluekai plėtinio įdiegimo:

 • Safari can’t verify the identity of the website: Tags.Bluekai;
 • Safari can’t verify the identity of the website S7.addthis.com;
 • Safari can’t verify the identity of the website Stags.Bluekai.com.

Įspėjame, kad turėtumėte vengti paspaudimų ant Tags Bluekai reklamų, nes ši programa gali jus peradresuoti į nesaugias svetaines ar aktyvuoti kenkėjišką programinį kodą, kuris padės infiltruoti virusą į jūsų sistemą. Jei jūsų naršyklė nuolat jus nukelia į http://tags.bluekai.com puslapį, nedelsdami įsigykite patikimą antivirusinę ir ieškokite adware tipo programos savo kompiuteryje.

Tags.bluekai.com pašalinimas yra ypač svarbus, jei norite išvengti tapatybės vagystės ar kitų privatumo pažeidimų. Ši potencialiai nepageidaujama programa geba saugoti informaciją apie savo vartotojų naršyklės istoriją, apytikslę buvimo vietą, elektroninio pašto adresą, vardą ir panašius duomenis. 

Tags.bluekai.com viruso pavyzdysTags.bluekai.com programa pateikia erzinančias reklamas, siekiant peradresuoti vartotojus į savo partnerių svetaines ir pasipelnyti iš atvesto žmonių srauto.

Tags.bluekai viruso autoriai gali pasinaudoti surinkta informacija ir paduoti ją savo partneriams ir kitoms trečiųjų šalių įmonėms. Tokio tipo potencialiai nepageidaujamas programas remia bendrovės, kurios naudojasi pigiais ir erzinančiais metodais siekiant reklamuoti savo produktus. Taip pat, šios įmonės neinvestuoja į savo internetinių svetainių apsaugą. Todėl yra didelė tikimybė, jog apsilankydami jose galite atsidurti ir nepatikimuose puslapiuose.

Svarbu suprasti, jog antivirusinė programa vartotojams yra reikalinga ne tik norint pašalinti Tags.bluekai.com, bet ir siekiant apsaugoti savo kompiuterį nuo panašių nepageidaujamų programų. Nors galite ištrinti šią adware tipo programą naudodamiesi instrukcijomis apačioje, siūlome įdiegti ReimageIntego ir investuoti į savo sistemos saugumą ateityje.

Adware tipo programos pasinaudoja nemokamomis aplikacijomis siekiant patekti į vartotojo kompiuterį

Deja, bet kompiuterių, kurie yra užkėsti potencialiai nepageidaujamomis programomis, skaičius tik auga. Nors internete yra nesuskaičiuojama galybė IT specialistų įspėjimų, kurie skatina atidžiai įdiegti nemokamas aplikacijas ir niekuomet nepraleisti žingsnių proceso metu, vartotojai linkę pasitikėti „Quick“ arba „Recommended“ nustatymais.

Tačiau būtent šios parinktys proceso metu leidžia negavus jūsų sutikimo įdiegti potencialiai nepageidaujamas programas į jūsų kompiuterį. Norėtume priminti, jog įtartinos programos, kurios tariamai skirtos pagerinti jūsų kompiuterio darbą, bendradarbiauja su adware kūrėjais ir padeda jiems platinti savo produktus.

Dažniausiai jie naudojasi grupavimo (angl. bundling) rinkodaros planu, kurio pagalba nemokama aplikacija ir potencialiai nepageidaujama programa yra siūlomos kaip vienas produktas. Jūs galite nepastebėti sugrupuotų programų, jei įdiegimo metu nuolat praleidžiate svarbią informaciją pro akis ir stengiatės kuo greičiau užbaigti procesą spausdami „Next“ mygtuką. 

Jei norite išmokti pastebėti sugrupuotas programas, turėtumėte laikytis kelių paprastų taisyklių:

 1. Visada rinkitės „Advanced“ arba „Custom“ įdiegimo nustatymus;
 2. Atidžiai sekite proceso žingsnius;
 3. Ieškokite žymių, kurios buvo pažymėtos be jūsų sutikimo ir leidžia įdiegti jums neatpažįstamas programas;
 4. Būtinai atžymėkite jas ir patikrinkite savo sistemą pasinaudodami antivirusine.

Sužinokite kaip pašalinti Tags.bluekai.com virusą iš Safari naršyklės

Jei norite pašalinti Tags.bluekai.com iš Mac ir Windows operacinių sistemų greitai, ekspertai rekomenduoja įsigyti profesionalią apsaugos programą. Siūlome įdiegti vieną iš apačioje siūlomų antivirusinių, nes galime užtikrinti, jog jos suras visus su potencialiai nepageidaujama programa susijusius elementus ir atsikratys jais per kelias minutes.

Taip pat, Tags.bluekai.com pašalinimas gali būti atliekamas ir įprastu būdu. Atminkite, kad galite naudotis nemokamomis virusų šalinimo instrukcijomis, kurias rasite šio straipsnio pabaigoje. Tačiau, tai yra procedūra reikalaujanti daug laiko ir pastangų. Jei norite išvalyti savo kompiuterį nuo virusų greitai, rinkitės automatinį metodą.

Atminkite, ištrynus Tags.bluekai.com turėsite nustatyti savo naršyklės nustatymus iš naujo. Jei nesate tikri kaip tai atlikti tinkamai, rekomenduojame naudotis instrukcijomis apačioje. 

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Tags.bluekai.com viruso pašalinimas:

Ištrinkite Tags.bluekai.com iš Windows sistemų

Norėdami pašalinti Tags.bluekai.com iš savo Windows sistemos, turėsite atsikratyti ne tik pačia potencialiai nepageidaujama programa, bet ir jos komponentais.

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Tags.bluekai.com ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Tags.bluekai.com ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite Tags.bluekai.com iš Mac OS X sistemos

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Tags.bluekai.com bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Tags.bluekai.com iš Internet Explorer (IE)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Tags.bluekai.com ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Tags.bluekai.com šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite Tags.bluekai.com virusą iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Tags.bluekai.com iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Tags.bluekai.com iš Mozilla Firefox (FF)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Tags.bluekai.com ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Tags.bluekai.com šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Tags.bluekai.com iš Google Chrome

Instrukcijos apačioje parodys kaip atstatyti Google Chrome naršyklę ir pirminę būseną ir panaikinti visus kenkėjiškus plėtinius, kurie galėtų sukelti nepageidaujamas reklamas.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Tags.bluekai.com ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Tags.bluekai.com pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Tags.bluekai.com iš Safari

Jei jūs susidūrėte su klaida, kurią sukelia Tags.bluekai.com virusas Safari naršyklėje, sekite intstrukcijas apačioje:

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Tags.bluekai.com bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Tags.bluekai.com pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Tags.bluekai.com registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Julie Splinters
Julie Splinters - Virusų šalinimo specialistė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-tags-bluekai-com-virus.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Tags.bluekai.com virus