Tags.bluekai.com viruso šalinimas - atnaujinta Vas 2018

Tags.bluekai.com viruso pašalinimas

Kas yra Tags.bluekai.com virusas?

Tags.bluekai.com yra potencialiai nepageidaujama programa kuri pateikia erzinančias reklamas vartotojams

Reklamų, kurias pateikia Tags.bluekai.com virusas pavyzdys

Tags.bluekai.com buvo priskirtas potencialiai nepageidaujamų ir adware tipo programų kategorijai, kuomet vartotojai sunerimo dėl jos patikimumo. Žmonės pranešė apie nesibaigiančias reklamas susijusias su šia programa, kurios nuolat atsiranda vartotojams naršant internete ir blokuoja prieigą prie svetainėje esančio turinio.

Iš tiesų, Tags.bluekai.com (dar žinomas kaip Stags.Bluekai.com ir s7.addthis.com) yra glaudžiai susijęs su BlueKai nuotoliniuose kompiuteriuose laikoma informacijos platforma, kuri padeda firmoms pritaikyti rinkodaros kampanijas jų individualiems poreikiams.

Dėl šios verslo paskirties, BlueKai naudojasi plėtiniu, kuris įdiegtas į Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari ar kitas naršykles, pateikia erzinančias reklamas kompiuterių vartotojams. Šie skelbimai gali atsirasti ir oficialiose Amazon ar eBay svetainėse, kurios yra plačiai naudojamos visame pasaulyje.

IT specialistai teigia, kad dažniausiai Mac operacinės sistemos vartotojai susiduria su įvairiomis Tags.bluekai reklamų formomis. Nors daugumą reklamų atrodo įtartinos, nes siūlo įdiegti tam tikrų programų atnaujinimus ar atlikti virusų skenavimo procesą internete, galite susidurti ir su viliojančiais pasiūlymais įsigyti žymių dizainerių, kaip Michael Kors rankines už prieinamą kainą.

Tačiau labiausiai vartotojus erzina šios klaidos, kurios atsirado po Tags.bluekai plėtinio įdiegimo:

 • Safari can’t verify the identity of the website: Tags.Bluekai;
 • Safari can’t verify the identity of the website S7.addthis.com;
 • Safari can’t verify the identity of the website Stags.Bluekai.com.

Įspėjame, kad turėtumėte vengti paspaudimų ant Tags Bluekai reklamų, nes ši programa gali jus peradresuoti į nesaugias svetaines ar aktyvuoti kenkėjišką programinį kodą, kuris padės infiltruoti virusą į jūsų sistemą. Jei jūsų naršyklė nuolat jus nukelia į http://tags.bluekai.com puslapį, nedelsdami įsigykite patikimą antivirusinę ir ieškokite adware tipo programos savo kompiuteryje.

Tags.bluekai.com pašalinimas yra ypač svarbus, jei norite išvengti tapatybės vagystės ar kitų privatumo pažeidimų. Ši potencialiai nepageidaujama programa geba saugoti informaciją apie savo vartotojų naršyklės istoriją, apytikslę buvimo vietą, elektroninio pašto adresą, vardą ir panašius duomenis.

Tags.bluekai.com viruso pavyzdysTags.bluekai.com programa pateikia erzinančias reklamas, siekiant peradresuoti vartotojus į savo partnerių svetaines ir pasipelnyti iš atvesto žmonių srauto.

Tags.bluekai viruso autoriai gali pasinaudoti surinkta informacija ir paduoti ją savo partneriams ir kitoms trečiųjų šalių įmonėms. Tokio tipo potencialiai nepageidaujamas programas remia bendrovės, kurios naudojasi pigiais ir erzinančiais metodais siekiant reklamuoti savo produktus. Taip pat, šios įmonės neinvestuoja į savo internetinių svetainių apsaugą. Todėl yra didelė tikimybė, jog apsilankydami jose galite atsidurti ir nepatikimuose puslapiuose.

Svarbu suprasti, jog antivirusinė programa vartotojams yra reikalinga ne tik norint pašalinti Tags.bluekai.com, bet ir siekiant apsaugoti savo kompiuterį nuo panašių nepageidaujamų programų. Nors galite ištrinti šią adware tipo programą naudodamiesi instrukcijomis apačioje, siūlome įdiegti FortectIntego ir investuoti į savo sistemos saugumą ateityje.

Adware tipo programos pasinaudoja nemokamomis aplikacijomis siekiant patekti į vartotojo kompiuterį

Deja, bet kompiuterių, kurie yra užkėsti potencialiai nepageidaujamomis programomis, skaičius tik auga. Nors internete yra nesuskaičiuojama galybė IT specialistų įspėjimų, kurie skatina atidžiai įdiegti nemokamas aplikacijas ir niekuomet nepraleisti žingsnių proceso metu, vartotojai linkę pasitikėti „Quick“ arba „Recommended“ nustatymais.

Tačiau būtent šios parinktys proceso metu leidžia negavus jūsų sutikimo įdiegti potencialiai nepageidaujamas programas į jūsų kompiuterį. Norėtume priminti, jog įtartinos programos, kurios tariamai skirtos pagerinti jūsų kompiuterio darbą, bendradarbiauja su adware kūrėjais ir padeda jiems platinti savo produktus.

Dažniausiai jie naudojasi grupavimo (angl. bundling) rinkodaros planu, kurio pagalba nemokama aplikacija ir potencialiai nepageidaujama programa yra siūlomos kaip vienas produktas. Jūs galite nepastebėti sugrupuotų programų, jei įdiegimo metu nuolat praleidžiate svarbią informaciją pro akis ir stengiatės kuo greičiau užbaigti procesą spausdami „Next“ mygtuką.

Jei norite išmokti pastebėti sugrupuotas programas, turėtumėte laikytis kelių paprastų taisyklių:

 1. Visada rinkitės „Advanced“ arba „Custom“ įdiegimo nustatymus;
 2. Atidžiai sekite proceso žingsnius;
 3. Ieškokite žymių, kurios buvo pažymėtos be jūsų sutikimo ir leidžia įdiegti jums neatpažįstamas programas;
 4. Būtinai atžymėkite jas ir patikrinkite savo sistemą pasinaudodami antivirusine.

Sužinokite kaip pašalinti Tags.bluekai.com virusą iš Safari naršyklės

Jei norite pašalinti Tags.bluekai.com iš Mac ir Windows operacinių sistemų greitai, ekspertai rekomenduoja įsigyti profesionalią apsaugos programą. Siūlome įdiegti vieną iš apačioje siūlomų antivirusinių, nes galime užtikrinti, jog jos suras visus su potencialiai nepageidaujama programa susijusius elementus ir atsikratys jais per kelias minutes.

Taip pat, Tags.bluekai.com pašalinimas gali būti atliekamas ir įprastu būdu. Atminkite, kad galite naudotis nemokamomis virusų šalinimo instrukcijomis, kurias rasite šio straipsnio pabaigoje. Tačiau, tai yra procedūra reikalaujanti daug laiko ir pastangų. Jei norite išvalyti savo kompiuterį nuo virusų greitai, rinkitės automatinį metodą.

Atminkite, ištrynus Tags.bluekai.com turėsite nustatyti savo naršyklės nustatymus iš naujo. Jei nesate tikri kaip tai atlikti tinkamai, rekomenduojame naudotis instrukcijomis apačioje.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės FortectIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Tags.bluekai.com viruso pašalinimas

Nepageidaujamų programų šalinimas iš Windows

Norėdami pašalinti Tags.bluekai.com iš savo Windows sistemos, turėsite atsikratyti ne tik pačia potencialiai nepageidaujama programa, bet ir jos komponentais.

Norėdami pašalinti Tags.bluekai.com virusas iš Windows 10/8 įrenginių, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Windows paieškos laukelyje įrašykite Control Panel ir paspauskite Enter arba spustelėkite ant paieškos rezultato.
 2. Programs dalyje pasirinkite Uninstall a program.
  Pašalinkite iš Windows 1
 3. Sąraše raskite įrašus, susijusius su Tags.bluekai.com virusas ar bet kuria kita neseniai įdiegta įtartina programa.
 4. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite programą ir pasirinkite Uninstall.
 5. Jei iššoko User Account Control, paspauskite Yes.
 6. Palaukite, kol bus baigtas pašalinimo procesas, o tada spustelėkite OK.
  Pašalinkite iš Windows 2

Jei naudojate Windows 7/XP, tuomet atlikite šiuos žingsnius:

 1. Spauskite Windows Start > Control Panel, esantį dešiniajame skydelyje (jeigu naudojate Windows XP spauskite Add/Remove Programs).
 2. Atsidūrę Control Panel pasirinkite Programs > Uninstall a program.
  Pašalinkite iš Windows 7/XP
 3. Pasirinkite nepageidaujamą programą spustelėdami ją vieną kartą.
 4. Viršuje spauskite Uninstall/Change.
 5. Tam, kad patvirtintumėte žingsnį, spauskite Yes.
 6. Kai pašalinimas bus baigtas, spauskite OK.

Ištrinkite iš „Mac“

„Mac“:

 1. Meniu juostoje pasirinkite Go > Applications.
 2. Applications aplanke ieškokite visų susijusių įrašų.
 3. Spustelėkite programą ir vilkite ją į Trash (arba dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ją ir pasirinkite Move to Trash).
  Ištrinkite iš „Mac“ 1

Norėdami pilnai pašalinti nepageidaujamą programą, turite pasiekti Application Support, LaunchAgents ir LaunchDaemons aplankus ir ištrinti atitinkamus failus:

 1. Pasirinkite Go > Go to Folder.
 2. Įveskite /Library/Application Support ir paspauskite Go arba spustelėkite Enter.
 3. Application Support aplanke ieškokite abejotinų įrašų ir juos ištrinkite.
 4. Dabar tokiu pačiu būdu įveskite /Library/LaunchAgents ir /Library/LaunchDaemons aplankus ir nutraukite visus susijusius .plist failus.
  Ištrinkite iš „Mac“ 2

Iš naujo nustatykite MS Edge/Chromium Edge

Pašalinkite nepageidaujamus plėtinius iš MS Edge:

 1. Pasirinkite Meniu (tris horizontalius taškus naršyklės lango viršuje, dešinėje pusėje) ir paspauskite Extensions.
 2. Iš sąrašo pasirinkite susijusį plėtinį ir spustelėkite krumpliaračio piktogramą.
 3. Apačioje spauskite Uninstall.
  Pašalinkite Edge plėtinius

Išvalykite slapukus ir kitus naršyklės duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu (tris horizontalius taškus naršyklės lango viršuje, dešinėje pusėje) ir pasirinkite Privacy & security.
 2. Clear browsing data dalyje pasirinkite, ką norite išvalyti.
 3. Pasirinkite viską, išskyrus slaptažodžius (nors galbūt norėsite įtraukti medijų licencijas, jei įmanoma) ir spustelėkite Clear.
  Ištrinkite Edge naršymo duomenis

Atkurkite naujo skirtuko ir pagrindinio puslapio nustatymus:

 1. Spustelėkite meniu piktogramą ir pasirinkite Settings.
 2. Tuomet raskite On startup skyrių.
 3. Spustelėkite Disable, jei radote įtartiną puslapį.

Jei kiti veiksmai nepadėjo, iš naujo nustatykite MS Edge:

 1. Norėdami atidaryti užduočių tvarkyklę, paspauskite Ctrl + Shift + Esc.
 2. Spustelėkite lango apačioje esančią More details rodyklę.
 3. Pasirinkite Details.
 4. Dabar slinkite žemyn ir raskite kiekvieną įrašą su Microsoft Edge pavadinimu. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite ant kiekvieno iš jų ir pasirinkite End Task, kad sustabdytumėte MS Edge veikimą.
  Iš naujo nustatykite MS Edge

Jei toks būdas jums nepadėjo, tuomet reikės griebtis išplėstinio Edge atstatymo metodo. Tačiau atminkite, jog prieš tęsdami turite išsisaugoti atsarginę duomenų kopiją.

 1. Savo kompiuteryje raskite šį aplanką: C:\\Users\\%username%\\AppData\\Local\\Packages\\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 2. Kad pasirinktumėte visus aplankus, paspauskite klaviatūroje Ctrl + A.
 3. Spustelėkite juos dešiniuoju pelės mygtuku ir pasirinkite Delete.
  Išplėstinis MS Edge atstatymo metodas 1
 4. Dabar dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Start mygtuką ir pasirinkite Windows PowerShell (Admin).
 5. Kai atsidarys naujas langas, nukopijuokite ir įklijuokite šią komandą, o tada paspauskite Enter:

  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)\\AppXManifest.xml” -Verbose
  Išplėstinis MS Edge atstatymo metodas 2

Instrukcijos Chromium Edge naršyklei

Ištrinkite plėtinius iš MS Edge (Chromium):

 1. Atidarykite Edge ir spauskite Settings > Extensions.
 2. Ištrinkite nepageidaujamus plėtinius spustelėdami Remove.
  Pašalinkite plėtinius iš Cromium Edge

Išvalykite duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir eikite į Settings.
 2. Pasirinkite Privacy and services.
 3. Clear browsing data dalyje pasirinkite, ką pašalinti.
 4. Time range skiltyje pasirinkite All time.
 5. Spauskite Clear now.
  Ištrinkite duomenis iš Cromium Edge

Iš naujo nustatykite MS Edge (Chromium):

 1. Spauskite ant Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Kairėje pusėje pasirinkite Reset settings.
 3. Pasirinkite Restore settings to their default values.
 4. Patvirtinkite pasirinkimą.
  Iš naujo nustatykite Chromium Edge

Iš naujo nustatykite Mozilla Firefox

Pašalinkite pavojingus plėtinius:

 1. Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite Meniu (tris horizontalias linijas viršutiniame dešiniajame lango kampe).
 2. Pasirinkite Add-ons.
 3. Čia pasirinkite papildinius, susijusius su Tags.bluekai.com virusas, ir spauskite Remove.
  Pašalinkite plėtinius iš Firefox

Atstatykite pagrindinį puslapį:

 1. Norėdami atidaryti meniu, viršutiniame dešiniajame kampe spustelėkite tris horizontalias linijas.
 2. Pasirinkite Options.
 3. Home parinktyse įveskite pageidaujamą svetainę, kuri bus atidaryta kaskart, kai įjungsite Mozilla Firefox.

Išvalykite slapukus ir kitus duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Options.
 2. Eikite į Privacy & Security skyrių.
 3. Slinkite žemyn, kad rastumėte Cookies and Site Data.
 4. Spustelėkite Clear Data…
 5. Pasirinkite Cookies and Site Data ir Cached Web Content, o tuomet spauskite Clear.
  Išvalykite iš Firefox slapukus ir kitus duomenis

Iš naujo nustatykite Mozilla Firefox

Jei atlikus visus žingsnius Tags.bluekai.com virusas vis tiek nebuvo pašalintas, tuomet iš naujo nustatykite Mozilla Firefox:

 1. Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite Meniu.
 2. Eikite į Help ir pasirinkite Troubleshooting Information.
  Iš naujo nustatykite Firefox 1
 3. Give Firefox a tune up dalyje spauskite Refresh Firefox…
 4. Kai iššoks langas, patvirtinkite veiksmą spausdami Refresh Firefox – taip turėtumėte sėkmingai pašalinti Tags.bluekai.com virusas.
  Iš naujo nustatykite Firefox 2

Iš naujo nustatykite Google Chrome

Instrukcijos apačioje parodys kaip atstatyti Google Chrome naršyklę ir pirminę būseną ir panaikinti visus kenkėjiškus plėtinius, kurie galėtų sukelti nepageidaujamas reklamas.

Ištrinkite kenkėjiškus plėtinius iš Google Chrome:

 1. Atidarykite Google Chrome, spustelėkite Meniu (tris vertikalius taškus viršutiniame dešiniajame kampe) ir pasirinkite More tools > Extensions.
 2. Naujai atsidariusiame lange pamatysite visus įdiegtus plėtinius. Pašalinkite visus įtartinius papildinius, kurie gali būti susiję su plėtiniu spustelėdami Remove.

Pašalinkite plėtinius iš Chrome

Išvalykite Chrome duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Privacy and security dalyje pasirinkite Clear browsing data.
 3. Pažymėkite Browsing history, Cookies and other site data, taip pat Cached images and files.
 4. Paspauskite Clear data.

Ištrinkite duomenis iš Chrome

Pakeiskite pagrindinį puslapį:

 1. Paspauskite ant meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Startup skiltyje ieškokite įtartinos svetainės.
 3. Spustelėkite ant Open a specific or set of pages ir paspauskite tris taškus, kad rastumėte Remove parinktį.

Iš naujo nustatykite Google Chrome:

Jei kiti metodai nepadėjo, atkurkite Google Chrome nustatymus ir ištrinkite senus duomenis, kad pašalintumėte visus nenorimus komponentus:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Atėję į Settings slinkite žemyn ir spustelėkite Advanced.
 3. Slinkite žemyn ir raskite Reset and clean up skyrių.
 4. Spustelėkite Restore settings to their original defaults.
 5. Norėdami užbaigti pašalinimą, patvirtinkite šį žingsnį.

Iš naujo nustatykite Chrome 2

Iš naujo nustatykite Safari

Jei jūs susidūrėte su klaida, kurią sukelia Tags.bluekai.com virusas Safari naršyklėje, sekite intstrukcijas apačioje:

Pašalinkite nepageidaujamus plėtinius iš Safari:

 1. Spustelėkite Safari > Preferences…
 2. Naujame lange pasirinkite Extensions.
 3. Pasirinkite nepageidaujamą plėtinį, susijusį su Tags.bluekai.com virusas, ir spauskite Uninstall.
  Pašalinkite plėtinius iš Safari

Išvalykite Safari slapukus ir kitus duomenis:

 1. Spauskite Safari > Clear History…
 2. Išskleidžiamajame meniu ties Clear pasirinkite all history.
 3. Patvirtinkite paspausdami Clear History.
  Pašalinkite iš Safari slapukus ir kitus duomenis

Jei aukščiau paminėti veiksmai nepadėjo, iš naujo nustatykite Safari:

 1. Spustelėkite Safari > Preferences…
 2. Eikite į Advanced skirtuką.
 3. Meniu juostoje pažymėkite Show Develop menu.
 4. Meniu juostoje spustelėkite Develop, tada pasirinkite Empty Caches.
  Iš naujo nustatykite Safari

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Tags.bluekai.com registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Jums rekomenduojama

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Julie Splinters
Julie Splinters - Virusų šalinimo specialistė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis