Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Stags.bluekai.com šalinimas (Paprastos pašalinimo instrukcijos)

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Adware

Stags.bluekai – reklaminė paslauga, galinti sugadinti naršymo patirtį

Example of Stags.bluekai.com ads

Stags.bluekai.com – tai reklamos paslaugas teikianti svetainė, padedanti įmonėms individualizuoti savo rinkodaros kampanijas. Visai neseniai BlueKai kompaniją nusipirko Oracle.

Nors ji yra legali, reklaminių programų kūrėjai išnaudoją šią pasklaugą netinkamų pranešimų rodymui arba tam tikrų svetainių blokavimui. Taigi, Stags.bluekai.com tapo rimta problema tiems, kurie dažnai lankosi eBay ir panašiose svetainėse. 

Taip vadinamas Stags.bluekai.com virusas plinta per nemokamų programų paketus, todėl gali patekti į kompiuterius nepastebėtas. Deja, bet nepastebėti nepageidajamos veiklos naršyklėje yra neįmanoma. Lygiai kaip ir kitos šios reklaminės programos versijos – Tags.bluekai.com viruss7.addthis.com adware – pastaroji taip pat gali:

 • rodyti reklamas, iššokančius langus, banerius ir kitas internetinių reklamų formas kiekvienoje svetainėje, kurią jūs lankote;
 • sukelti naršyklės peradresavimus į apgaulingas bei komercines svetaines; 
 • tekste įterpti daugybę nuorodų;
 • įrašyti nežinomus naršyklės priedus ar plėtinius neatsiklausus interneto vartotojų leidimo. 

Kalbant konkrečiai apie tai kas yra Stags.bluekai ir kokiu tikslu jis buvo sukurtas, būtina paminėti, kad jis yra naudojama kaip nepatikimas internetinės reklamos įrankis. Be to, svetainių savininkai, norintys pareklamuoti savo paslaugas ar produktus, gali naudoti šią paslaugą lankytojų skaičiui padidinti. Deja, bet ne visos svetainės yra legalios ir saugios. Remiantis mūsų tyrimais, ši adware programa taip pat gali reklamuoti potencialiai pavojingas svetaines. 

Naršyklės peradresavimai per stags.bluekai.com serverį gali nuvesti jus į svetaines, kurių lankymas gali sukelti daug žalos. Pavyzdžiui galite patekti į internetinę parduotuvę, fiktyvią techninę pagalbą siūlančias svetaines arba puslapius, kuriuose platinamas kenkėjiškas turinys. 

Ši reklaminė programa taip pat gali rodyti įvairius prekybinius pasiūlymus ir dideles nuolaidas populiariose internetinėse parduotuvėse. Jūsų dėmesį gali atkreipti daugybė Stags.bluekai reklamų eBay parduotuvėje, tačiau labiausiai erzinančimis yra laikomos tos, kurios blokuoja prieigą prie tam tikrų svetainių: 

Safari can't verify the identity of the website: Stags.Bluekai

Do you want to save 36828.js from stags.bluekai.com? Save Cancel X

Iš tiesų stags bluekai virusas gali sukelti daug daugiau problemų nei tik sugadinta naršymo patirtis. Galiausiai ši programa gali įvilioti jus į spąstus ir paskatinti įsirašyti kenksmingas programas arba atskleisti asmeninę informaciją kibernetiniams nusikaltėliams. Norint to išvengti, turėtumėte ignoruoti erzinančius pranešimus ir iššokančius langus. 

Image of Stags.bluekai.com virusStags.bluekai.com

Norėdami apsaugoti savo kompiuterį bei asmeninę informaciją, turėtumėte nedelsiant pašalinti stags bluekai. Ši reklaminė programa gali patekti tiek į Windows, tiek į Mac operacinę sistemas ir pažeisti visas jose esančias naršykles, įskaitant Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari, Internet Explorer, t.t.

Nesvarbu ar stags bluekai Mac, ar stags bluekai Windows versija pateko į sistemą, adware programos šalinimo principai išlieka tokie patys. Galite rinktis tarp rankinio ir automatinio viruso šalimimo būdų pagal tai, kiek IT žinių turite ir laisvo laiko ketinate praleisti procedūros atlikimui. 

Taupydami jūsų laiką mes rekomenduojame rinktis automatinį Stags.bluekai.com šalinimo būdą, kuriam atlikti jums tereikia atsisiųsti patikimą antivirusinę programą ir su ja nuskenuoti kompiuterį. Galite naudoti ReimageIntego arba kitą apsauginę programą, galinčią identifikuoti naujausias kibernetines grėsmes. 

Jeigu, vis dėlto, norite pašalinti Stags.bluekai.com rankiniu būdu, slinkite žemyn į straipsnio apačią. Mūsų komanda paruošė detalias instrukcijas, padėsiančias jums pašalinti šią adware programą. 

Adware tipo programos plinta per paslėptus programinės įrangos paketus 

Nors atrodo, kad reklamos atsiranda iš niekur, tiesą sakant jas sukelia adware tipo programos, kurių tikslas – patekti į kompiuterius nepastebėtoms. Taip gali nutikti dėl to, nes potencialiai nepageidaujamų programų kūrėjai naudoja „bundling“ programų platinimo būdą, kuris leidžia reklaminėms programoms plisti kartu su kitomis nemokamomis programomis. 

Taigi, neteisingas nemokamų programų diegimas gali baigtis peradresavimais į https://stags.bluekai.com/site/ arba daugybe nepageidaujamų reklamų visose lankomose svetainėse. Sakydami „netaisingas“ turime galvoje Quick/Recommended diegimo sąranką. Pastaroji nepamini trečiųjų šalių programų, tačiau visos jos yra įrašomos pagal numatytuosius parametrus. 

Kaip tegia saugumo ekspertai iš LesVirus.fr, dauguma kompiuterių vartotojų visdar renkasi rekomenduojamus diegimo nastatymus, nes jais lengviau vadovautis. Vis dėlto, potencialiai nepageidaujamų programų prevencijai būtina rinktis Advanced/Custom diegimo vedlį, atidžiai sekti kiekvieną įrašymo žingsnį ir atsisakyti visų iš anksto pasirinktų programų. 

Stags.bluekai.com viruso šalinimas

Mūsų komanda rekomenduoja rinktis automatinį Stags.bluekai šalinimo būdą, nes antivirusinės programos pagalba visas procesas sutrumpinamas iki kelių minučių. Vis dėlto, faktas yra tas, kad ne visi žmonės yra linkę įsirašinėti naujas programas ir mieliau šalina nepatikimas programas rankiniu būdu. 

Dėl šios priežasties paruošėme ir įprastas Stags.bluekai šalinimo instrukcijas, kuriose paaiškinome, kur galima rasti šią adware programą bei kitas nepageidaujamas programas, kurios galėjo įsirašyti į sistemą per programinį paketą. 

Detalias instrukcijas kaip pašalinti stags.bluekai.com iš Safari, Chrome, Firefox ar kitos naršyklės rasite apačioje. Nepamirškite, kad visas gali pažeisti visas jūsų kompiuteryje esančias naršykles, todėl turėtumėte patikrinti jas visas. 

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Stags.bluekai.com pašalinimas:

Ištrinkite Stags.bluekai.com iš Windows sistemų

Norint sustabdyti Stags.bluekai peradresavimus, turėtumėte surasti ir išinstaliuoti visas susijusias programas. Tam jums reikės atlikti šiuos veiksmus:

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Stags.bluekai.com ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Stags.bluekai.com ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite Stags.bluekai.com iš Mac OS X sistemos

Kad pašalintumėte Stags.bluekai virusą visam laikui, turite ištrinti visas nepatikimas programas, esančias sistemoje. Kad pašalintumėte visus įtartinus įrašus iš Mac OS X, jums reikia atlikti šiuos veiksmus:

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Stags.bluekai.com bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Stags.bluekai.com iš Internet Explorer (IE)

Jeigu naršyklės nustatymai buvo pakeisti be jūsų žinios, atkurkite pradinius Internet Explorer nustatymus:

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Stags.bluekai.com ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Stags.bluekai.com šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite Stags.bluekai.com iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Stags.bluekai.com iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Stags.bluekai.com iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite nepatikimus priedus, kurie gali būti peradresavimų į Stags.bluekai.com priežastis, o tada atkurkite Firefox nustatymus:

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Stags.bluekai.com ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Stags.bluekai.com šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Stags.bluekai.com iš Google Chrome

Kai kurie Chrome plėtinai gali inicijuoti nepageidaujamą veiką naršyklėje. Kad juos pašalintumėte, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Stags.bluekai.com ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Stags.bluekai.com pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Stags.bluekai.com iš Safari

Atlikite žemiau nurodytus veiksmus. Taip sustabdysite pranešimus ir peradresavimus Safari naršyklėje.:

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Stags.bluekai.com bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Stags.bluekai.com pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Stags.bluekai.com registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-stags-bluekai-com.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Stags.bluekai.com