Stags.bluekai.com šalinimas (Paprastos pašalinimo instrukcijos)

Stags.bluekai.com pašalinimas

Kas yra Stags.bluekai.com?

Stags.bluekai – reklaminė paslauga, galinti sugadinti naršymo patirtį

Stags.bluekai.com – tai reklamos paslaugas teikianti svetainė, padedanti įmonėms individualizuoti savo rinkodaros kampanijas. Visai neseniai BlueKai kompaniją nusipirko Oracle.

Nors ji yra legali, reklaminių programų kūrėjai išnaudoją šią pasklaugą netinkamų pranešimų rodymui arba tam tikrų svetainių blokavimui. Taigi, Stags.bluekai.com tapo rimta problema tiems, kurie dažnai lankosi eBay ir panašiose svetainėse.

Taip vadinamas Stags.bluekai.com virusas plinta per nemokamų programų paketus, todėl gali patekti į kompiuterius nepastebėtas. Deja, bet nepastebėti nepageidajamos veiklos naršyklėje yra neįmanoma. Lygiai kaip ir kitos šios reklaminės programos versijos – Tags.bluekai.com virus, s7.addthis.com adware – pastaroji taip pat gali:

 • rodyti reklamas, iššokančius langus, banerius ir kitas internetinių reklamų formas kiekvienoje svetainėje, kurią jūs lankote;
 • sukelti naršyklės peradresavimus į apgaulingas bei komercines svetaines;
 • tekste įterpti daugybę nuorodų;
 • įrašyti nežinomus naršyklės priedus ar plėtinius neatsiklausus interneto vartotojų leidimo.

Kalbant konkrečiai apie tai kas yra Stags.bluekai ir kokiu tikslu jis buvo sukurtas, būtina paminėti, kad jis yra naudojama kaip nepatikimas internetinės reklamos įrankis. Be to, svetainių savininkai, norintys pareklamuoti savo paslaugas ar produktus, gali naudoti šią paslaugą lankytojų skaičiui padidinti. Deja, bet ne visos svetainės yra legalios ir saugios. Remiantis mūsų tyrimais, ši adware programa taip pat gali reklamuoti potencialiai pavojingas svetaines.

Naršyklės peradresavimai per stags.bluekai.com serverį gali nuvesti jus į svetaines, kurių lankymas gali sukelti daug žalos. Pavyzdžiui galite patekti į internetinę parduotuvę, fiktyvią techninę pagalbą siūlančias svetaines arba puslapius, kuriuose platinamas kenkėjiškas turinys.

Ši reklaminė programa taip pat gali rodyti įvairius prekybinius pasiūlymus ir dideles nuolaidas populiariose internetinėse parduotuvėse. Jūsų dėmesį gali atkreipti daugybė Stags.bluekai reklamų eBay parduotuvėje, tačiau labiausiai erzinančimis yra laikomos tos, kurios blokuoja prieigą prie tam tikrų svetainių:

Safari can't verify the identity of the website: Stags.Bluekai

Do you want to save 36828.js from stags.bluekai.com? Save Cancel X

Iš tiesų stags bluekai virusas gali sukelti daug daugiau problemų nei tik sugadinta naršymo patirtis. Galiausiai ši programa gali įvilioti jus į spąstus ir paskatinti įsirašyti kenksmingas programas arba atskleisti asmeninę informaciją kibernetiniams nusikaltėliams. Norint to išvengti, turėtumėte ignoruoti erzinančius pranešimus ir iššokančius langus.

Norėdami apsaugoti savo kompiuterį bei asmeninę informaciją, turėtumėte nedelsiant pašalinti stags bluekai. Ši reklaminė programa gali patekti tiek į Windows, tiek į Mac operacinę sistemas ir pažeisti visas jose esančias naršykles, įskaitant Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari, Internet Explorer, t.t.

Nesvarbu ar stags bluekai Mac, ar stags bluekai Windows versija pateko į sistemą, adware programos šalinimo principai išlieka tokie patys. Galite rinktis tarp rankinio ir automatinio viruso šalimimo būdų pagal tai, kiek IT žinių turite ir laisvo laiko ketinate praleisti procedūros atlikimui.

Taupydami jūsų laiką mes rekomenduojame rinktis automatinį Stags.bluekai.com šalinimo būdą, kuriam atlikti jums tereikia atsisiųsti patikimą antivirusinę programą ir su ja nuskenuoti kompiuterį. Galite naudoti FortectIntego arba kitą apsauginę programą, galinčią identifikuoti naujausias kibernetines grėsmes.

Jeigu, vis dėlto, norite pašalinti Stags.bluekai.com rankiniu būdu, slinkite žemyn į straipsnio apačią. Mūsų komanda paruošė detalias instrukcijas, padėsiančias jums pašalinti šią adware programą.

Adware tipo programos plinta per paslėptus programinės įrangos paketus

Nors atrodo, kad reklamos atsiranda iš niekur, tiesą sakant jas sukelia adware tipo programos, kurių tikslas – patekti į kompiuterius nepastebėtoms. Taip gali nutikti dėl to, nes potencialiai nepageidaujamų programų kūrėjai naudoja „bundling“ programų platinimo būdą, kuris leidžia reklaminėms programoms plisti kartu su kitomis nemokamomis programomis.

Taigi, neteisingas nemokamų programų diegimas gali baigtis peradresavimais į https://stags.bluekai.com/site/ arba daugybe nepageidaujamų reklamų visose lankomose svetainėse. Sakydami „netaisingas“ turime galvoje Quick/Recommended diegimo sąranką. Pastaroji nepamini trečiųjų šalių programų, tačiau visos jos yra įrašomos pagal numatytuosius parametrus.

Kaip tegia saugumo ekspertai iš LesVirus.fr, dauguma kompiuterių vartotojų visdar renkasi rekomenduojamus diegimo nastatymus, nes jais lengviau vadovautis. Vis dėlto, potencialiai nepageidaujamų programų prevencijai būtina rinktis Advanced/Custom diegimo vedlį, atidžiai sekti kiekvieną įrašymo žingsnį ir atsisakyti visų iš anksto pasirinktų programų.

Stags.bluekai.com viruso šalinimas

Mūsų komanda rekomenduoja rinktis automatinį Stags.bluekai šalinimo būdą, nes antivirusinės programos pagalba visas procesas sutrumpinamas iki kelių minučių. Vis dėlto, faktas yra tas, kad ne visi žmonės yra linkę įsirašinėti naujas programas ir mieliau šalina nepatikimas programas rankiniu būdu.

Dėl šios priežasties paruošėme ir įprastas Stags.bluekai šalinimo instrukcijas, kuriose paaiškinome, kur galima rasti šią adware programą bei kitas nepageidaujamas programas, kurios galėjo įsirašyti į sistemą per programinį paketą.

Detalias instrukcijas kaip pašalinti stags.bluekai.com iš Safari, Chrome, Firefox ar kitos naršyklės rasite apačioje. Nepamirškite, kad visas gali pažeisti visas jūsų kompiuteryje esančias naršykles, todėl turėtumėte patikrinti jas visas.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės FortectIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Stags.bluekai.com pašalinimas

Nepageidaujamų programų šalinimas iš Windows

Norint sustabdyti Stags.bluekai peradresavimus, turėtumėte surasti ir išinstaliuoti visas susijusias programas. Tam jums reikės atlikti šiuos veiksmus:

Norėdami pašalinti Stags.bluekai.com iš Windows 10/8 įrenginių, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Windows paieškos laukelyje įrašykite Control Panel ir paspauskite Enter arba spustelėkite ant paieškos rezultato.
 2. Programs dalyje pasirinkite Uninstall a program.
  Pašalinkite iš Windows 1
 3. Sąraše raskite įrašus, susijusius su Stags.bluekai.com ar bet kuria kita neseniai įdiegta įtartina programa.
 4. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite programą ir pasirinkite Uninstall.
 5. Jei iššoko User Account Control, paspauskite Yes.
 6. Palaukite, kol bus baigtas pašalinimo procesas, o tada spustelėkite OK.
  Pašalinkite iš Windows 2

Jei naudojate Windows 7/XP, tuomet atlikite šiuos žingsnius:

 1. Spauskite Windows Start > Control Panel, esantį dešiniajame skydelyje (jeigu naudojate Windows XP spauskite Add/Remove Programs).
 2. Atsidūrę Control Panel pasirinkite Programs > Uninstall a program.
  Pašalinkite iš Windows 7/XP
 3. Pasirinkite nepageidaujamą programą spustelėdami ją vieną kartą.
 4. Viršuje spauskite Uninstall/Change.
 5. Tam, kad patvirtintumėte žingsnį, spauskite Yes.
 6. Kai pašalinimas bus baigtas, spauskite OK.

Ištrinkite iš „Mac“

Kad pašalintumėte Stags.bluekai virusą visam laikui, turite ištrinti visas nepatikimas programas, esančias sistemoje. Kad pašalintumėte visus įtartinus įrašus iš Mac OS X, jums reikia atlikti šiuos veiksmus:

„Mac“:

 1. Meniu juostoje pasirinkite Go > Applications.
 2. Applications aplanke ieškokite visų susijusių įrašų.
 3. Spustelėkite programą ir vilkite ją į Trash (arba dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ją ir pasirinkite Move to Trash).
  Ištrinkite iš „Mac“ 1

Norėdami pilnai pašalinti nepageidaujamą programą, turite pasiekti Application Support, LaunchAgents ir LaunchDaemons aplankus ir ištrinti atitinkamus failus:

 1. Pasirinkite Go > Go to Folder.
 2. Įveskite /Library/Application Support ir paspauskite Go arba spustelėkite Enter.
 3. Application Support aplanke ieškokite abejotinų įrašų ir juos ištrinkite.
 4. Dabar tokiu pačiu būdu įveskite /Library/LaunchAgents ir /Library/LaunchDaemons aplankus ir nutraukite visus susijusius .plist failus.
  Ištrinkite iš „Mac“ 2

Iš naujo nustatykite MS Edge/Chromium Edge

Pašalinkite nepageidaujamus plėtinius iš MS Edge:

 1. Pasirinkite Meniu (tris horizontalius taškus naršyklės lango viršuje, dešinėje pusėje) ir paspauskite Extensions.
 2. Iš sąrašo pasirinkite susijusį plėtinį ir spustelėkite krumpliaračio piktogramą.
 3. Apačioje spauskite Uninstall.
  Pašalinkite Edge plėtinius

Išvalykite slapukus ir kitus naršyklės duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu (tris horizontalius taškus naršyklės lango viršuje, dešinėje pusėje) ir pasirinkite Privacy & security.
 2. Clear browsing data dalyje pasirinkite, ką norite išvalyti.
 3. Pasirinkite viską, išskyrus slaptažodžius (nors galbūt norėsite įtraukti medijų licencijas, jei įmanoma) ir spustelėkite Clear.
  Ištrinkite Edge naršymo duomenis

Atkurkite naujo skirtuko ir pagrindinio puslapio nustatymus:

 1. Spustelėkite meniu piktogramą ir pasirinkite Settings.
 2. Tuomet raskite On startup skyrių.
 3. Spustelėkite Disable, jei radote įtartiną puslapį.

Jei kiti veiksmai nepadėjo, iš naujo nustatykite MS Edge:

 1. Norėdami atidaryti užduočių tvarkyklę, paspauskite Ctrl + Shift + Esc.
 2. Spustelėkite lango apačioje esančią More details rodyklę.
 3. Pasirinkite Details.
 4. Dabar slinkite žemyn ir raskite kiekvieną įrašą su Microsoft Edge pavadinimu. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite ant kiekvieno iš jų ir pasirinkite End Task, kad sustabdytumėte MS Edge veikimą.
  Iš naujo nustatykite MS Edge

Jei toks būdas jums nepadėjo, tuomet reikės griebtis išplėstinio Edge atstatymo metodo. Tačiau atminkite, jog prieš tęsdami turite išsisaugoti atsarginę duomenų kopiją.

 1. Savo kompiuteryje raskite šį aplanką: C:\\Users\\%username%\\AppData\\Local\\Packages\\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 2. Kad pasirinktumėte visus aplankus, paspauskite klaviatūroje Ctrl + A.
 3. Spustelėkite juos dešiniuoju pelės mygtuku ir pasirinkite Delete.
  Išplėstinis MS Edge atstatymo metodas 1
 4. Dabar dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Start mygtuką ir pasirinkite Windows PowerShell (Admin).
 5. Kai atsidarys naujas langas, nukopijuokite ir įklijuokite šią komandą, o tada paspauskite Enter:

  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)\\AppXManifest.xml” -Verbose
  Išplėstinis MS Edge atstatymo metodas 2

Instrukcijos Chromium Edge naršyklei

Ištrinkite plėtinius iš MS Edge (Chromium):

 1. Atidarykite Edge ir spauskite Settings > Extensions.
 2. Ištrinkite nepageidaujamus plėtinius spustelėdami Remove.
  Pašalinkite plėtinius iš Cromium Edge

Išvalykite duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir eikite į Settings.
 2. Pasirinkite Privacy and services.
 3. Clear browsing data dalyje pasirinkite, ką pašalinti.
 4. Time range skiltyje pasirinkite All time.
 5. Spauskite Clear now.
  Ištrinkite duomenis iš Cromium Edge

Iš naujo nustatykite MS Edge (Chromium):

 1. Spauskite ant Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Kairėje pusėje pasirinkite Reset settings.
 3. Pasirinkite Restore settings to their default values.
 4. Patvirtinkite pasirinkimą.
  Iš naujo nustatykite Chromium Edge

Iš naujo nustatykite Mozilla Firefox

Pašalinkite nepatikimus priedus, kurie gali būti peradresavimų į Stags.bluekai.com priežastis, o tada atkurkite Firefox nustatymus:

Pašalinkite pavojingus plėtinius:

 1. Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite Meniu (tris horizontalias linijas viršutiniame dešiniajame lango kampe).
 2. Pasirinkite Add-ons.
 3. Čia pasirinkite papildinius, susijusius su Stags.bluekai.com, ir spauskite Remove.
  Pašalinkite plėtinius iš Firefox

Atstatykite pagrindinį puslapį:

 1. Norėdami atidaryti meniu, viršutiniame dešiniajame kampe spustelėkite tris horizontalias linijas.
 2. Pasirinkite Options.
 3. Home parinktyse įveskite pageidaujamą svetainę, kuri bus atidaryta kaskart, kai įjungsite Mozilla Firefox.

Išvalykite slapukus ir kitus duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Options.
 2. Eikite į Privacy & Security skyrių.
 3. Slinkite žemyn, kad rastumėte Cookies and Site Data.
 4. Spustelėkite Clear Data…
 5. Pasirinkite Cookies and Site Data ir Cached Web Content, o tuomet spauskite Clear.
  Išvalykite iš Firefox slapukus ir kitus duomenis

Iš naujo nustatykite Mozilla Firefox

Jei atlikus visus žingsnius Stags.bluekai.com vis tiek nebuvo pašalintas, tuomet iš naujo nustatykite Mozilla Firefox:

 1. Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite Meniu.
 2. Eikite į Help ir pasirinkite Troubleshooting Information.
  Iš naujo nustatykite Firefox 1
 3. Give Firefox a tune up dalyje spauskite Refresh Firefox…
 4. Kai iššoks langas, patvirtinkite veiksmą spausdami Refresh Firefox – taip turėtumėte sėkmingai pašalinti Stags.bluekai.com.
  Iš naujo nustatykite Firefox 2

Iš naujo nustatykite Google Chrome

Kai kurie Chrome plėtinai gali inicijuoti nepageidaujamą veiką naršyklėje. Kad juos pašalintumėte, atlikite šiuos veiksmus:

Ištrinkite kenkėjiškus plėtinius iš Google Chrome:

 1. Atidarykite Google Chrome, spustelėkite Meniu (tris vertikalius taškus viršutiniame dešiniajame kampe) ir pasirinkite More tools > Extensions.
 2. Naujai atsidariusiame lange pamatysite visus įdiegtus plėtinius. Pašalinkite visus įtartinius papildinius, kurie gali būti susiję su plėtiniu spustelėdami Remove.

Pašalinkite plėtinius iš Chrome

Išvalykite Chrome duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Privacy and security dalyje pasirinkite Clear browsing data.
 3. Pažymėkite Browsing history, Cookies and other site data, taip pat Cached images and files.
 4. Paspauskite Clear data.

Ištrinkite duomenis iš Chrome

Pakeiskite pagrindinį puslapį:

 1. Paspauskite ant meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Startup skiltyje ieškokite įtartinos svetainės.
 3. Spustelėkite ant Open a specific or set of pages ir paspauskite tris taškus, kad rastumėte Remove parinktį.

Iš naujo nustatykite Google Chrome:

Jei kiti metodai nepadėjo, atkurkite Google Chrome nustatymus ir ištrinkite senus duomenis, kad pašalintumėte visus nenorimus komponentus:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Atėję į Settings slinkite žemyn ir spustelėkite Advanced.
 3. Slinkite žemyn ir raskite Reset and clean up skyrių.
 4. Spustelėkite Restore settings to their original defaults.
 5. Norėdami užbaigti pašalinimą, patvirtinkite šį žingsnį.

Iš naujo nustatykite Chrome 2

Iš naujo nustatykite Safari

Atlikite žemiau nurodytus veiksmus. Taip sustabdysite pranešimus ir peradresavimus Safari naršyklėje.:

Pašalinkite nepageidaujamus plėtinius iš Safari:

 1. Spustelėkite Safari > Preferences…
 2. Naujame lange pasirinkite Extensions.
 3. Pasirinkite nepageidaujamą plėtinį, susijusį su Stags.bluekai.com, ir spauskite Uninstall.
  Pašalinkite plėtinius iš Safari

Išvalykite Safari slapukus ir kitus duomenis:

 1. Spauskite Safari > Clear History…
 2. Išskleidžiamajame meniu ties Clear pasirinkite all history.
 3. Patvirtinkite paspausdami Clear History.
  Pašalinkite iš Safari slapukus ir kitus duomenis

Jei aukščiau paminėti veiksmai nepadėjo, iš naujo nustatykite Safari:

 1. Spustelėkite Safari > Preferences…
 2. Eikite į Advanced skirtuką.
 3. Meniu juostoje pažymėkite Show Develop menu.
 4. Meniu juostoje spustelėkite Develop, tada pasirinkite Empty Caches.
  Iš naujo nustatykite Safari

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Stags.bluekai.com registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Jums rekomenduojama

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis