SushiLeads reklamų šalinimas - atnaujinta Sau 2016
SushiLeads reklamų pašalinimas
Kas yra SushiLeads reklamos?
Sushi Leads programa laikoma potencialiai nepageidaujama programa (PNP). Jeigu matote reklaminius pranešimus sugeneruotus šios programos, tai yra aiškus ženklas kad ši PNP apkrėtė jūsų kompiuterį. Jūs neturėtumėte laikyti tokių programų savo sistemoje, bet ar žinote kodėl?
Kodėl SushiLeads laikoma pavojinga PNP?
SushiLeads (programa kurta SushiLeads PPC kompanijos) yra programa, kuri prižada padėti jums surasti profesionalių paslaugų tiekėjų jūsų regione už patrauklią kainą. Jie skelbia, kad daro tai:
WHAT WE DO:
The Sushi free app helps you find the best service professionals in your area and compare offers.
Tačiau tai toli gražu nuo tiesos. Kaip matote, programos pavadinimas net nėra susijęs su paslaugų kryptimi, kurią programa tariamai teikia, o tai jau yra įtartina. Nepaisant to, ši programa žinoma kaip trečiųjų šalių programų platintoja, dėl to ją galima pavadinti reklamine, adware tipo programa. Sushi Leads – tai PastaLeads, DonutQuotes, PastaQuotes, ir daugelio kitų nepatikimų programų kopija, kuri tiesiog siekia gauti pelną reklamuodama abejotinos reputacijos trečiųjų šalių kompanijas ir jų puslapius. Tai reiškia, jog SushiLeads teikia nesibaigiančias reklamas, kurios nukreipia vartotoją į trečiųjų šalių puslapius. Saugokitės ‘Ads by SushiLeads,’ ‘SushiLeads deals,’ ‘brought to you by SushiLeads‘ ar ‘SushiLeads ads,’ pavadinimų, nes būtent taip būna pažymėtos įtartinos reklamus nukreipiančios į nežinomus nepatikimus interneto šaltinius. Šie šaltiniai gali prašyti jūsų užpildyti anketas, parsisiųsti nemokamą programinę įrangą, atnaujinti programas kurias jau turite ar net prašyti atskleisti jūsų asmeninę informaciją. NEĮDIEKITE nepažįstamų programų ir NEATSKLEISKITE savo asmeninės informacijos tokiems nepatikimiems šaltiniams, kad vėliau nereikėtų dėl to gailėtis.
Jūs galite būti šokiruoti fakto, kad SushiLeads PNP vagia informaciją apie jūsų naršymo įpročius. Kad tai pasiektų, ši programa gali naudoti stebėjimo slapukus, kuriuos įdiegia į visas interneto naršykles (Mozilla Firefox, Google Chrome, Internet Explorer, ir Safari), nenuilstamai renka paieškos terminus, lankytus puslapius, suvestą informaciją, paspaudimus, IP adresus, kompiuterio lokaciją, elektroninį paštą ir panašią indormaciją, o tada siunčia viską į nutolusius serverius. Kad išvengtumėte tokių problemų, kurias gali sukelti SushiLeads reklaminė programa, mes rekomenduojame ištrinti ją nedelsiant, vos pastebėjus jos aktyvumą kompiuteryje. Tam kad tai padaryti, mes rekomenduojame naudoti FortectIntego (skirtą Windows OS) arba Webroot SecureAnywhere AntiVirus (skirtą Mac OS X). Abiejos šios programos gali rasti virusus ir panašius užkratus be problemų, ir ištrinti šias programas iš kompiuterio.
Kaip SushiLeads apkrečia mano kompiuterį?
Dažniausiai šios programos, kurios priklauso ‘PNP’ kategorijai, kuriai priklauso ir SushiLeads, plinta naudodami programų susiejimo metodą. Tokiu būdu programos, kurias parsisiunčiate iš įvairių puslapių, tokių kaip download.com, soft32.com, ir taip toliau, kartu su savimi turi paslėptą „siurprizą“, t. y. PNP programą kurios jūs net nepastebėsite, kaip įsidiegsite. Net oficialus SushiLeads puslapis atskleidžia, jog šį būdą naudoja SushiLeads pavojinga programa;
You can either download the Sushi-Leads widget directly, or it may be installed when you download a third party software or browser extension. Typically, Sushi-Leads comes bundled with free apps and free toolbars. This allows the developer community to provide you with free software.
„Susiejimas“ yra naudojamas beveik visų PNP programų kūrėjų, ir tai yra pagrindinė priežastis, dėl kurios turėtumėte būtinai tikrinti kiekvienos nemokamos programos įdiegimo procesą, ar ji turi su savimi paslėptų programų ar ne. Pats svarbiausias darbas yra NESPAUSTI mygtuko „toliau“, kol nepaskaitote su kuo sutinkate. Niekada nesutikite su EULA ar privatumo politika bent neužmetę akies į juos. Dar svarbiau, jeigu randate „papildomų komponentų“ ir pažymėtų varnelių prie jų, kurios sutinka su papildomos programinės įrangos įrašymu, būtinai NUŽYMĖKITE visus sutikimus, kurie nėra privalomi. Kad apskritai rastumėte tai įdiegimo lange, reikia pasirinkti Advanced arba Custom įdiegimo metogus. Jau to nebegalite padaryti? Skaitykite šį straipsnį toliau kitame puslapyje.
Kaip ištrinti šią reklaminę programą?
SushiLeads virusas gali būti ištrintas rankiniu būdu arba automatiškai. Abu trynimo metodai yra geri, tačiau turėkite omeny, kad rankinis būdas ištrina tik tą parazitą, kurį trinate, o automatinis metodas suteikia galimybę patikrinti visą kompiuterį iš ištrinti visus galimus kompiuterio virusus. Galite naudoti vieną iš mūsų rekomenduojamų programų, kad pilnai pašalintumėte SushiLeads apgaulingą programą. Tačiau, jeigu norite naudotis rankinio šalinimo instrukcijomis, skaitykite žemiau – jos ten pateiktos.
Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės FortectIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.
Rankinis SushiLeads reklamų pašalinimas
Nepageidaujamų programų šalinimas iš Windows
Norėdami pašalinti SushiLeads reklamos iš Windows 10/8 įrenginių, atlikite šiuos veiksmus:
- Windows paieškos laukelyje įrašykite Control Panel ir paspauskite Enter arba spustelėkite ant paieškos rezultato.
- Programs dalyje pasirinkite Uninstall a program.
- Sąraše raskite įrašus, susijusius su SushiLeads reklamos ar bet kuria kita neseniai įdiegta įtartina programa.
- Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite programą ir pasirinkite Uninstall.
- Jei iššoko User Account Control, paspauskite Yes.
- Palaukite, kol bus baigtas pašalinimo procesas, o tada spustelėkite OK.
Jei naudojate Windows 7/XP, tuomet atlikite šiuos žingsnius:
- Spauskite Windows Start > Control Panel, esantį dešiniajame skydelyje (jeigu naudojate Windows XP spauskite Add/Remove Programs).
- Atsidūrę Control Panel pasirinkite Programs > Uninstall a program.
- Pasirinkite nepageidaujamą programą spustelėdami ją vieną kartą.
- Viršuje spauskite Uninstall/Change.
- Tam, kad patvirtintumėte žingsnį, spauskite Yes.
- Kai pašalinimas bus baigtas, spauskite OK.
Ištrinkite iš „Mac“
„Mac“:
- Meniu juostoje pasirinkite Go > Applications.
- Applications aplanke ieškokite visų susijusių įrašų.
- Spustelėkite programą ir vilkite ją į Trash (arba dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ją ir pasirinkite Move to Trash).
Norėdami pilnai pašalinti nepageidaujamą programą, turite pasiekti Application Support, LaunchAgents ir LaunchDaemons aplankus ir ištrinti atitinkamus failus:
- Pasirinkite Go > Go to Folder.
- Įveskite /Library/Application Support ir paspauskite Go arba spustelėkite Enter.
- Application Support aplanke ieškokite abejotinų įrašų ir juos ištrinkite.
- Dabar tokiu pačiu būdu įveskite /Library/LaunchAgents ir /Library/LaunchDaemons aplankus ir nutraukite visus susijusius .plist failus.
Iš naujo nustatykite MS Edge/Chromium Edge
Pašalinkite nepageidaujamus plėtinius iš MS Edge:
- Pasirinkite Meniu (tris horizontalius taškus naršyklės lango viršuje, dešinėje pusėje) ir paspauskite Extensions.
- Iš sąrašo pasirinkite susijusį plėtinį ir spustelėkite krumpliaračio piktogramą.
- Apačioje spauskite Uninstall.
Išvalykite slapukus ir kitus naršyklės duomenis:
- Spustelėkite Meniu (tris horizontalius taškus naršyklės lango viršuje, dešinėje pusėje) ir pasirinkite Privacy & security.
- Clear browsing data dalyje pasirinkite, ką norite išvalyti.
- Pasirinkite viską, išskyrus slaptažodžius (nors galbūt norėsite įtraukti medijų licencijas, jei įmanoma) ir spustelėkite Clear.
Atkurkite naujo skirtuko ir pagrindinio puslapio nustatymus:
- Spustelėkite meniu piktogramą ir pasirinkite Settings.
- Tuomet raskite On startup skyrių.
- Spustelėkite Disable, jei radote įtartiną puslapį.
Jei kiti veiksmai nepadėjo, iš naujo nustatykite MS Edge:
- Norėdami atidaryti užduočių tvarkyklę, paspauskite Ctrl + Shift + Esc.
- Spustelėkite lango apačioje esančią More details rodyklę.
- Pasirinkite Details.
- Dabar slinkite žemyn ir raskite kiekvieną įrašą su Microsoft Edge pavadinimu. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite ant kiekvieno iš jų ir pasirinkite End Task, kad sustabdytumėte MS Edge veikimą.
Jei toks būdas jums nepadėjo, tuomet reikės griebtis išplėstinio Edge atstatymo metodo. Tačiau atminkite, jog prieš tęsdami turite išsisaugoti atsarginę duomenų kopiją.
- Savo kompiuteryje raskite šį aplanką: C:\\Users\\%username%\\AppData\\Local\\Packages\\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
- Kad pasirinktumėte visus aplankus, paspauskite klaviatūroje Ctrl + A.
- Spustelėkite juos dešiniuoju pelės mygtuku ir pasirinkite Delete.
- Dabar dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Start mygtuką ir pasirinkite Windows PowerShell (Admin).
- Kai atsidarys naujas langas, nukopijuokite ir įklijuokite šią komandą, o tada paspauskite Enter:
Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)\\AppXManifest.xml” -Verbose
Instrukcijos Chromium Edge naršyklei
Ištrinkite plėtinius iš MS Edge (Chromium):
- Atidarykite Edge ir spauskite Settings > Extensions.
- Ištrinkite nepageidaujamus plėtinius spustelėdami Remove.
Išvalykite duomenis:
- Spustelėkite Meniu ir eikite į Settings.
- Pasirinkite Privacy and services.
- Clear browsing data dalyje pasirinkite, ką pašalinti.
- Time range skiltyje pasirinkite All time.
- Spauskite Clear now.
Iš naujo nustatykite MS Edge (Chromium):
- Spauskite ant Meniu ir pasirinkite Settings.
- Kairėje pusėje pasirinkite Reset settings.
- Pasirinkite Restore settings to their default values.
- Patvirtinkite pasirinkimą.
Iš naujo nustatykite Mozilla Firefox
Pašalinkite pavojingus plėtinius:
- Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite Meniu (tris horizontalias linijas viršutiniame dešiniajame lango kampe).
- Pasirinkite Add-ons.
- Čia pasirinkite papildinius, susijusius su SushiLeads reklamos, ir spauskite Remove.
Atstatykite pagrindinį puslapį:
- Norėdami atidaryti meniu, viršutiniame dešiniajame kampe spustelėkite tris horizontalias linijas.
- Pasirinkite Options.
- Home parinktyse įveskite pageidaujamą svetainę, kuri bus atidaryta kaskart, kai įjungsite Mozilla Firefox.
Išvalykite slapukus ir kitus duomenis:
- Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Options.
- Eikite į Privacy & Security skyrių.
- Slinkite žemyn, kad rastumėte Cookies and Site Data.
- Spustelėkite Clear Data…
- Pasirinkite Cookies and Site Data ir Cached Web Content, o tuomet spauskite Clear.
Iš naujo nustatykite Mozilla Firefox
Jei atlikus visus žingsnius SushiLeads reklamos vis tiek nebuvo pašalintas, tuomet iš naujo nustatykite Mozilla Firefox:
- Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite Meniu.
- Eikite į Help ir pasirinkite Troubleshooting Information.
- Give Firefox a tune up dalyje spauskite Refresh Firefox…
- Kai iššoks langas, patvirtinkite veiksmą spausdami Refresh Firefox – taip turėtumėte sėkmingai pašalinti SushiLeads reklamos.
Iš naujo nustatykite Google Chrome
Ištrinkite kenkėjiškus plėtinius iš Google Chrome:
- Atidarykite Google Chrome, spustelėkite Meniu (tris vertikalius taškus viršutiniame dešiniajame kampe) ir pasirinkite More tools > Extensions.
- Naujai atsidariusiame lange pamatysite visus įdiegtus plėtinius. Pašalinkite visus įtartinius papildinius, kurie gali būti susiję su plėtiniu spustelėdami Remove.
Išvalykite Chrome duomenis:
- Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Settings.
- Privacy and security dalyje pasirinkite Clear browsing data.
- Pažymėkite Browsing history, Cookies and other site data, taip pat Cached images and files.
- Paspauskite Clear data.
Pakeiskite pagrindinį puslapį:
- Paspauskite ant meniu ir pasirinkite Settings.
- Startup skiltyje ieškokite įtartinos svetainės.
- Spustelėkite ant Open a specific or set of pages ir paspauskite tris taškus, kad rastumėte Remove parinktį.
Iš naujo nustatykite Google Chrome:
Jei kiti metodai nepadėjo, atkurkite Google Chrome nustatymus ir ištrinkite senus duomenis, kad pašalintumėte visus nenorimus komponentus:
- Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Settings.
- Atėję į Settings slinkite žemyn ir spustelėkite Advanced.
- Slinkite žemyn ir raskite Reset and clean up skyrių.
- Spustelėkite Restore settings to their original defaults.
- Norėdami užbaigti pašalinimą, patvirtinkite šį žingsnį.
Iš naujo nustatykite Safari
Pašalinkite nepageidaujamus plėtinius iš Safari:
- Spustelėkite Safari > Preferences…
- Naujame lange pasirinkite Extensions.
- Pasirinkite nepageidaujamą plėtinį, susijusį su SushiLeads reklamos, ir spauskite Uninstall.
Išvalykite Safari slapukus ir kitus duomenis:
- Spauskite Safari > Clear History…
- Išskleidžiamajame meniu ties Clear pasirinkite all history.
- Patvirtinkite paspausdami Clear History.
Jei aukščiau paminėti veiksmai nepadėjo, iš naujo nustatykite Safari:
- Spustelėkite Safari > Preferences…
- Eikite į Advanced skirtuką.
- Meniu juostoje pažymėkite Show Develop menu.
- Meniu juostoje spustelėkite Develop, tada pasirinkite Empty Caches.
Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti SushiLeads registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.
Jums rekomenduojama
Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu
Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.
Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.
Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas
Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.
Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.
Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa.