Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

SushiLeads reklamų šalinimas - atnaujinta Sau 2021

parašė Jake Doevan - -   sushileads | Tipas: Adware

Sushi Leads programa laikoma potencialiai nepageidaujama programa (PNP). Jeigu matote reklaminius pranešimus sugeneruotus šios programos, tai yra aiškus ženklas kad ši PNP apkrėtė jūsų kompiuterį. Jūs neturėtumėte laikyti tokių programų savo sistemoje, bet ar žinote kodėl?

Kodėl SushiLeads laikoma pavojinga PNP?

SushiLeads (programa kurta SushiLeads PPC kompanijos) yra programa, kuri prižada padėti jums surasti profesionalių paslaugų tiekėjų jūsų regione už patrauklią kainą. Jie skelbia, kad daro tai:

WHAT WE DO:

The Sushi free app helps you find the best service professionals in your area and compare offers.

Tačiau tai toli gražu nuo tiesos. Kaip matote, programos pavadinimas net nėra susijęs su paslaugų kryptimi, kurią programa tariamai teikia, o tai jau yra įtartina. Nepaisant to, ši programa žinoma kaip trečiųjų šalių programų platintoja, dėl to ją galima pavadinti reklamine, adware tipo programa. Sushi Leads – tai PastaLeads, DonutQuotes, PastaQuotes, ir daugelio kitų nepatikimų programų kopija, kuri tiesiog siekia gauti pelną reklamuodama abejotinos reputacijos trečiųjų šalių kompanijas ir jų puslapius. Tai reiškia, jog SushiLeads teikia nesibaigiančias reklamas, kurios nukreipia vartotoją į trečiųjų šalių puslapius. Saugokitės ‘Ads by SushiLeads,’ ‘SushiLeads deals,’ ‘brought to you by SushiLeads‘ ar ‘SushiLeads ads,’ pavadinimų, nes būtent taip būna pažymėtos įtartinos reklamus nukreipiančios į nežinomus nepatikimus interneto šaltinius. Šie šaltiniai gali prašyti jūsų užpildyti anketas, parsisiųsti nemokamą programinę įrangą, atnaujinti programas kurias jau turite ar net prašyti atskleisti jūsų asmeninę informaciją. NEĮDIEKITE nepažįstamų programų ir NEATSKLEISKITE savo asmeninės informacijos tokiems nepatikimiems šaltiniams, kad vėliau nereikėtų dėl to gailėtis.

SushiLeads hijacks computers in an indirect way and shows SushiLeads ads

Jūs galite būti šokiruoti fakto, kad SushiLeads PNP vagia informaciją apie jūsų naršymo įpročius. Kad tai pasiektų, ši programa gali naudoti stebėjimo slapukus, kuriuos įdiegia į visas interneto naršykles (Mozilla Firefox, Google Chrome, Internet Explorer, ir Safari), nenuilstamai renka paieškos terminus, lankytus puslapius, suvestą informaciją, paspaudimus, IP adresus, kompiuterio lokaciją, elektroninį paštą ir panašią indormaciją, o tada siunčia viską į nutolusius serverius. Kad išvengtumėte tokių problemų, kurias gali sukelti SushiLeads reklaminė programa, mes rekomenduojame ištrinti ją nedelsiant, vos pastebėjus jos aktyvumą kompiuteryje. Tam kad tai padaryti, mes rekomenduojame naudoti ReimageIntego (skirtą Windows OS) arba Webroot SecureAnywhere AntiVirus (skirtą Mac OS X). Abiejos šios programos gali rasti virusus ir panašius užkratus be problemų, ir ištrinti šias programas iš kompiuterio.

Kaip SushiLeads apkrečia mano kompiuterį?

Dažniausiai šios programos, kurios priklauso ‘PNP’ kategorijai, kuriai priklauso ir SushiLeads, plinta naudodami programų susiejimo metodą. Tokiu būdu programos, kurias parsisiunčiate iš įvairių puslapių, tokių kaip download.com, soft32.com, ir taip toliau, kartu su savimi turi paslėptą „siurprizą“, t. y. PNP programą kurios jūs net nepastebėsite, kaip įsidiegsite. Net oficialus SushiLeads puslapis atskleidžia, jog šį būdą naudoja SushiLeads pavojinga programa;

You can either download the Sushi-Leads widget directly, or it may be installed when you download a third party software or browser extension. Typically, Sushi-Leads comes bundled with free apps and free toolbars. This allows the developer community to provide you with free software.

„Susiejimas“ yra naudojamas beveik visų PNP programų kūrėjų, ir tai yra pagrindinė priežastis, dėl kurios turėtumėte būtinai tikrinti kiekvienos nemokamos programos įdiegimo procesą, ar ji turi su savimi paslėptų programų ar ne. Pats svarbiausias darbas yra NESPAUSTI mygtuko „toliau“, kol nepaskaitote su kuo sutinkate. Niekada nesutikite su EULA ar privatumo politika bent neužmetę akies į juos. Dar svarbiau, jeigu randate „papildomų komponentų“ ir pažymėtų varnelių prie jų, kurios sutinka su papildomos programinės įrangos įrašymu, būtinai NUŽYMĖKITE visus sutikimus, kurie nėra privalomi. Kad apskritai rastumėte tai įdiegimo lange, reikia pasirinkti Advanced arba Custom įdiegimo metogus. Jau to nebegalite padaryti? Skaitykite šį straipsnį toliau kitame puslapyje.

Kaip ištrinti šią reklaminę programą?

SushiLeads virusas gali būti ištrintas rankiniu būdu arba automatiškai. Abu trynimo metodai yra geri, tačiau turėkite omeny, kad rankinis būdas ištrina tik tą parazitą, kurį trinate, o automatinis metodas suteikia galimybę patikrinti visą kompiuterį iš ištrinti visus galimus kompiuterio virusus. Galite naudoti vieną iš mūsų rekomenduojamų programų, kad pilnai pašalintumėte SushiLeads apgaulingą programą. Tačiau, jeigu norite naudotis rankinio šalinimo instrukcijomis, skaitykite žemiau – jos ten pateiktos.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
SushiLeads reklamos ekrano nuotrauka
SushiLeads reklamos ekrano nuotrauka

Rankinis SushiLeads reklamų pašalinimas:

Ištrinkite SushiLeads iš Windows sistemų

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite SushiLeads ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite SushiLeads ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite SushiLeads iš Mac OS X sistemos

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite SushiLeads bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite SushiLeads reklamas iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti SushiLeads iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite SushiLeads iš Mozilla Firefox (FF)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite SushiLeads ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite SushiLeads šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite SushiLeads iš Google Chrome

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite SushiLeads ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite SushiLeads pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite SushiLeads iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite SushiLeads bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite SushiLeads pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti SushiLeads registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-ads-by-sushileads.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Ads by SushiLeads