Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

SuperAdRomove reklamų šalinimas (Paprastos pašalinimo instrukcijos)

parašė Olivija Moreli - - | Tipas: Adware

Trumpas SuperAdRomove programos aprašymas:

SuperAdRomove laikoma potencialiai nepageidaujama programa (PNP). Ši programa priklauso reklaminių programų kategorijai. Nors ir ji žada pagerinti vartotojo naršymo patirtį, realybėje ji neturi jokių naudingų funkcijų. Iš tiesų, SuperAdRomove sako kad ji gali panaikinti reklaminius pranešimus iš puslapių kuriuose lankosi vartotojas, tačiau ši programa veikia atvirkščiai. SuperAdRomove PNP atneša tik daugiau iššokančių langų, reklaminių paveiksiukų bei tekstinių nuorodų kurios yra pripildytos komercinio turinio. Nepaisant to, visos reklamos, kurias generuoja SuperAdRomove – apgaulingos, ir dažniausiai nenukreipia jus į teisingą puslapį. Daugumoje atvejų, SuperAdRomove reklamos peradresuoja kompiuterio vartotojus į neaiškios kilmės trečiųjų šalių tinklapius, kurie gali būti pavojingi.

Ads by SuperAdRomove can be dangerous

Saugumo ekspertai sako, jog SuperAdRomove ir panašios reklaminės programos yra linkusios peradresuoti kompiuterio vartotojus į atsitiktinius tinklapius, kad taip susirinktų mokėjimus už apsilankymus iš tų puslapių. Jeigu jūs nežinote kaip veikia partnerių reklamos sistema, leiskite jums paaiškinti. Trečiųjų šalių kompanijos ir kiti abejotini šaltiniai moka SuperAdRomove kūrėjams tam, kad jie įdėtų pavojingas nuorodas į SuperAdRomove reklamas. Todėl tokių reklaminių pranešimų spaudymas nenusiunčia jūsų į tą tinklapį, kurį reklamuoja. Turėkite omenyje, kad SuperAdRomove virusas gali jus peradresuoti į tinklapius, kurie reklamuoja pavojingas programas. Mes NEREKOMENDUOJAME įsidiegti programų ir atnaujinimų iš tokių nepatikimų šaltinių.

Yra dar vienas įdomus faktas apie SuperAdRomove programą – kai tik ji patenka į kompiuterį, ji įdiegia papildomus naršyklės įskiepius į visas vartotojo naudojamas interneto naršykles, ir tokiu būdu turi galimybę sekti viską ką internete daro vartotojas. Mes rekomenduojame kuo greičiau ištrinti SuperAdRomove, nes kitu atveju jūtų naršymo istorija, paieškos užklausos, IP adresas, jūsų kompiuterio lokacija bus atskleista SuperAdRomove kūrėjams. Žinoma, kad saugumo ekspertai nerekomenduoja dalintis tokia informacija su neaiškiais šaltiniais. Todėl mes rekomenduojame ištrinti SuperAdRomove virusą su patikima antivirusine programa, tokia kaip ReimageIntego.

Kaip SuperAdRomove užkrėtė mano kompiuterį?

SuperAdRomove parsiuntimo nuorodos beveik neįmanoma rasti internete. Ši programa plinta tyliai. SuperAdRomove naudoja susiejimo metodus kad prikabintų savo programinę įrangą į neatidžių vartotojų kompiuterius. Susiejimas leidžia kelioms programoms kartu įsidiegti į viena kompiuterį vieno įdiegimo metu. Todėl reikia būti LABAI atidiems kai įdiegiate programinę įrangą parsisiųstą iš interneto. Todėl jums reikia išsiaiškinti, ar jūsų norima įdiegti programinė įranga neturi „paslėptų“ priedų. Tai galite padaryti sekdami šiais patarimais:

 1. Perskaitykite programos naudojimo dokumentą. Ieškokite užuominų į trečiųjų šalių reklamuojamą įrangą.
 2. Niekada nesirinkite įprasto ar rekomenduojamo įdiegimo varianto.
 3. Visada rinkitės išplėstinį (Custom arba Advanced) įdiegimo metodą.
 4. Atsiradusiuose papildomuose įdiegimo žingsniuose visada nesutikite su patarimais įdiegti papildomas neprivalomas programas su jūsų norima programa.

Ir tai viskas! Labai nesunku išvengti abejotinų programų patekimo į jūsų kompiuterį. Tačiau, jeigu jūs esate tas nelaimingas vartotojas, kuris netyčia įdiegė SuperAdRomove reklaminę įrangą, mes patariame jums perskaityti SuperAdRomove pašalinimo patarimus antrame straipsnio puslapyje.

Šalinimo instrukcijos

Nėra jokios abejonės, jog kompiuterio vartotojus ypatingai erzina nenorimų reklamų matymas. Tokios programos dažniausiai ir sulėtina kompiuterio našumą, pertraukia naršymą internete rodydamos didelį kiekį iššokančių langų ir reklaminių banerių. SuperAdRomove virusas yra ne išimtis, ši pavojinga programa neturėtų būti palikta jūsų kompiuteryje.

Patyrę kompiuterio ekspertai gali bandyti pašalinti SuperAdRomove rankiniu būdu. Tačiau Virusai.lt komanda rekomenduoja rinktis automatinio šalinimo būdą, nes jis ne tik lengvesnis, saugesnis, bet ir greičiau įvykdomas. O greitis, šalinant tokias programas yra svarbus. Viskas ką jums reikia padaryti tai įsidiegti antivirusinę programą, pradėti pilną sistemos skanavimą ir pašalinti rastus virusus. Jeigu turėsite kažkokių bėdų ištrindami SuperAdRomove virusą, susisiekite su mūsų ekspertų komanda.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis SuperAdRomove reklamų pašalinimas:

Ištrinkite SuperAdRomove iš Windows sistemų

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite SuperAdRomove ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite SuperAdRomove ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite SuperAdRomove iš Mac OS X sistemos

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite SuperAdRomove bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite SuperAdRomove reklamas iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti SuperAdRomove iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite SuperAdRomove iš Mozilla Firefox (FF)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite SuperAdRomove ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite SuperAdRomove šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite SuperAdRomove iš Google Chrome

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite SuperAdRomove ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite SuperAdRomove pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite SuperAdRomove iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite SuperAdRomove bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite SuperAdRomove pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti SuperAdRomove registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - Kenkėjiškų programų analitikė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-superadromove-ads.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie SuperAdRomove ads