Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Super PC Cleaner šalinimas (Paprastos pašalinimo instrukcijos) - Išsamus aprašymas

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Kompiuterio sistemos įrankiai

Ar Super PC Cleaner programa gali pakenkti jūsų kompiuteriui?

Super PC Cleaner virusas nėra tipinis kompiuterinis užkratas. Iš tiesų tai net nėra tikras virusas, tačiau tam tikros šios programos savybės patraukė kibernetinio saugumo specialistų dėmesį ir paskatinto priskirti prie potencialiai pavojingų programų (angl. potentially unwanted program). Tačiau oficialiame Super PC Cleaner tinklalapyje, programa pristatoma kaip patikimas ir galingas įrankis, padedantis palaikyti sklandų Windows operacinės sistemos darbą ir apsaugo nuo virusų. Kieno nuomone pasikliauti – programos kūrėjų ar saugumo specialistų – jūsų reikalas. Nepriimkite skuboto sprendimo. Verčiau perskaitykite straipsnį iki galo. Jeigu įdiegėte šią programą arba nežinote kaip ji atsidūrė jūsų kompiuteryje, šis straipsnis jums taip pat bus aktualus, o jo pabaigoje rasite instrukcijas kaip pašalinti Super PC Cleaner.

Programa pradeda kelti dvejones dar net nespėjusi patekti į kompiuterį. Šį įrankį galima parsisiųsti iš oficialaus tinklalapio, tačiau Super PC Cleaner taip pat platinamas ir prastos reputacijos tinklalapiuose. Šis faktas tikrai nepadeda pasitikėti programa. Kitas svarbus aspektas yra tas, kad retai reklamuojama individuali programa. Daugeliu atveju ji pridedama kaip papildomas komponentas programinės įrangos pakete. Vienu ar kitu būdu patekusi į kompiuterį, programa pradeda generuoti reklamas ir pranešimus, raginančias atlikti sistemos skenavimą. Įtartinai atrodo ir tai, kad šie sistemos skenavimai trunka ne daugiau kaip 10-15 sekundžių, o tiek laiko tikrai nepakanka ištirti visos kompiuterio sistemos. Pabaigusi skenavimą Super PC Cleaner programa praneša, kad jūsų kompiuteris yra stipriai užkrėstas. Konkrečios kibernetinės grėsmės neatskleidžiamos, tik parodomas rastų užkratų bei pavojų skaičius. Tokie netikslūs ir migloti rezultatai sukelia dar daugiau dvejonių. Galima įtarti, kad šis įrankis nėra toks efektyvus ir galingas kaip teigia jos kūrėjai. Darome prielaidą, kad programa tik apsimeta inovatyviu įrankiu, o pagrindinis jos tikslas yra – įtikinti vartotojus įsigyti mokamą Super PC Cleaner versiją.

Super PC Cleaner virusas yra potencialiai pavojinga programa

Programa siekia jus išgąsdinti ir priversti nerimauti dėl tariamų kompiuterio problemų. Ji taip pat gali blokuoti legalius tinklalapius ir neleisti parsisiųsti patikimų antivirusinių programų, taip bandydama įtikinti, kad tik ji gali išgelbėti kompiuterį nuo pražūties. Tačiau visiems gąsdinimams turite nepasiduoti. Esame įsitikinę, kad daugelis rastų „pavojų“ yra netikri, o Super PC Cleaner pašalinimas padės atsikratyti visų nerimą keliančių pranešimų. Lengviausias būdas tai padaryti – pasinaudoti gerai žinoma ir patikima antivirusine programa, pavyzdžiui, ReimageIntego.

Kaip programa galėjo atsirasti mano kompiuteryje, jeigu aš jos neįdiegiau?

Super PC Cleaner programą galima parsisiųsti iš oficialaus tinklalapio, tačiau tai nėra pagrindinis būdas, kaip ji atsiduria kompiuteriuose. Nemažai nemokamų programų, kurias galite parsisiųsti iš Interneto, turi priedus, apie kuriuos jūs galite būti neinformuojami. Taip yra dėl to, kad potencialiai pavojingų programų kūrėjai prideda nepageidaujamus įrankius ir aplikacijas bei platina juos programinės įrangos paketuose. Apsisaugoti nuo nepageidaujamų programų padeda tik atidus naujų programų įdiegimas, Privatumo Politikos ir Vartotojo Licencinės sutarties perskaitymas. Oficialūs dokumentai leidžia įsitikinti, ar programa iš tiesų galima pasitikėti. Įdiegdami programas visada pasirinkite tik saugius parametrus, o tai tikrai nėra standartiniai (angl. „default“ arba „standard“). Programų įdiegimui rinkitės tik išplėstinius (angl. „advanced“ arba „custom“) parametrus, kurie leidžia „išpakuoti“ programą ir atsisakyti visų papildomų komponentų įdiegimo. Tai padaryti yra labai paprasta. Išvydę programų sąrašą, nužymėkite varneles nuo tokių programų kaip Super PC Cleaner. Tuomet galėsite ramiai tęsti pagrindinės programos įdiegimo procesą.

Kaip pašalinti Super PC Cleaner iš kompiuterio?

Super PC Cleaner pašalinimas nesukels daug iššūkių ir sunkumų. Daugelis antivirusinių programų atpažįsta šį įrankį kaip potencialiai pavojingą, todėl pašalinti šį „virusą“ automatiniu būdu yra išties paprasta. Prieš pradėdami sistemos skenavimą nepamirškite atnaujinti pasirinktos antivirusinės programos, priešingu atveju Super PC Cleaner pašalinimas gali būti nesėkmingas. Atsikračius programa, patariame pasirūpinti ir savo interneto naršyklėmis, kadangi jose gali būti įdiegta nepageidaujamų plėtinių.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Super PC Cleaner pašalinimas:

Ištrinkite Super PC Cleaner iš Windows sistemų

Norėdami pašalinti Super PC Cleaner iš kompiuterio rankiniu būdu, sekite žemiau pateiktomis instrukcijomis. Išdiegę programą taip pat įsitikinkite, ar jūsų kompiuteryje bei interneto naršyklėse nebuvo įdiegtų jokių papildomų aplikacijų.

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Super PC Cleaner ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Super PC Cleaner ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite Super PC Cleaner iš Mac OS X sistemos

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Super PC Cleaner bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Super PC Cleaner iš Internet Explorer (IE)

Norėdami sutvarkyti visus viruso padarytus pakeitimus Internet Explorer naršyklėje, sekite šiomis instrukcijomis.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Super PC Cleaner ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Super PC Cleaner šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite Super PC Cleaner iš Microsoft Edge

Sekdami žemiau pateiktais žingsniais galėsite pašalinti visus plėtinius, kuriuos galėjo įdiegti Super PC Cleaner virusas.

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Super PC Cleaner iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Super PC Cleaner iš Mozilla Firefox (FF)

Žemiau esančios instrukcijos padės sutaisyti Mozilla Firefox naršyklę.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Super PC Cleaner ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Super PC Cleaner šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Super PC Cleaner iš Google Chrome

Jeigu matote įtartinus plėtinius ar įrankius įdiegtus Google Chrome naršyklėje, sekite šiuos žingsnius ir juos išinstaliuokite.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Super PC Cleaner ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Super PC Cleaner pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Super PC Cleaner iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Super PC Cleaner bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Super PC Cleaner pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Super PC Cleaner registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-super-pc-cleaner.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Super PC Cleaner