Sudėtingumo skalė:  
  (11/100)

Search.chill-tab.com viruso šalinimas (Pašalinimo vadovas) - atnaujinta Gru 2017

parašė Olivija Moreli - - | Tipas: Naršyklės užgrobėjai

Chill tab virusas yra dar vienas naršyklės užgrobėjas, kuris rodo melagingas reklamas

Search.chill-tab.com virus

Chill Tab virusas jau spėjo tapti rimta Mac kompiuterių savininkų problema. Vos tik jis patenka į sistemą, joje jis pradeda rodyti tokį pranešimą: „Scanning for Browser updates“. Lietuviškai tai skambėtų: „Ieškoma naršyklės atnaujinimų“. Anot šio viruso aukų, šis pranešimas pasirodo vos tik yra paleidžiama Safari, Chrome ar bet kuri kita užgrobta naršyklė. Chill Tab virusas taip pat pakeičia numatytąjį paieškos puslapį ir paieškos svetainę į hxxp://Search.chill-tab.com/ puslapį.

Chill-Tab savo kūrėjų yra pristatomas kaip naudingas naršyklės priedas. Sukurtas jis buvo 2017-ųjų metų liepą ir nuo tada buvo platinamas įvairių melagingų programų pagalba, pavyzdžiui, MacSearch, hkijingy.me, updates.ijnewhb.com, cdn.macapproduct.com, ir pan. Mes jums primygtinai rekomenduojame vengti šių programų, nes tik taip jūs išvengsite Chill Tab viruso sukeliamų problemų.

Naršyklės užgrobėjai, jų tarpe ir Chill Tab, paprastai yra kuriami tam, kad nuolat peradresuotų savo auką į tą patį puslapį ir taip padidintų jo populiarumą. Nors jie atrodo tarsi patikimos paieškos svetainės, jų tikslas yra padidinti iš anksto suplanuotų svetainių lankytojų skaičių ar pardavimus. Vis dėlto, jūs taip pat galite atsidurti itin pavojingame puslapyje, kadangi jų patikimumas nėra atidžiai tikrinamas.

Search.chill-tab.com virusas taip pat imituoja patikimą svetainę, tačiau jūs neturėtumėte jo naudoti jums reikalingos informacijos paieškai. Priešingu atveju jūs galite pradėti matyti erzinančias reklamas su jose pateiktomis nuorodomis. Net šio viruso privatumo sąlygos skelbia, kad jo kūrėjai neatsako už tai, ką jūs rasite paspaudę ant šių nuorodų. Perspėjame, jog taip jūs galite užkrėsti savo kompiuterį rimtu virusu. Beje, jūs taip pat galite atsidurti melagingose svetainėse, kurios siekia išvilioti asmeninę informaciją ar bent jau žmogaus el. pašto adresą. 

Jeigu jūs esate nenusiteikęs matyti melagingas reklamas ar susidurti su peradresavimais savo naršyklėje, nieko nelaukite ir pašalinkite šį virusą iš kompiuterio. Tam galite naudoti Reimage programą, kuri atidžiai patikrins jūsų sistemą ir ištrins visus joje esančius pavojingus komponentus.

Search.chill-tab.com browser hijacker
Search.chill-tab.com virusas

Ženklai, rodantys, kad jūsų kompiuteris yra užkrėstas

Vos tik šis naršyklės užgrobėjas patenka į kompiuterį, jis pradeda rodyti šį erzinantį pranešimą: 

Scanning for Browser updates

Vos tik jis pabaigia savo imitacinį sistemos tikrinimą, virusas parodo tokią žinutę:

Your browser is now up to date! Click to continue.

Šiuo metu Chill Tab virusas siekia priversti savo aukas atsisiųsti su juo susijusį naršyklės priedą, kurio Safari naršyklė neblokuoja ir laiko patikimu. Jeigu susidūrėte su identiškais pranešimais, prašome nepasitikėti jais ir jų nespaudinėti. Tokiu atveju jūs privalote kuo greičiau pašalinti kompiuterinį virusą iš sistemos. 

Viruso prevencija reikalauja žinoti tik kelias detales

Kad išvengtumėte šio viruso, jums reikia žinoti, jog jis plinta kaip nemokamas kitų programų priedas. Paprastai tai būna įvairios nemokamos programos, kurių kūrėjai siekia užsidirbti papildomų pajamų. To siekdami, jie įtraukia įvairius naršyklės priedus į papildomus savo programų komponentus.

Laimei, jūs galite užkirsti šiems priedams kelią ir tai nėra labai sudėtinga. Tam jums reikia visuomet perskaityti visą apie programą pateiktą informaciją, kuri angliškai yra pristatoma kaip „Privacy Policy“ arba „User's License Agreement“. Vėliau sekite kiekvieną programos įrašymo žingsnį ir nužymėkite varneles nuo tų sakinių, kurie teigia, jog jūs norite pasikeisti savo paieškos svetainę, įsirašyti papildomus priedus ir pan.

Žinome, stenkitės būti atsargūs ir kai naudojatės Google App store ar kitomis naršyklės priedus siūlančiomis svetainėmis. Jei dvejojate dėl programos, prieš ją atsisiųsdami būtinai perskaitykite ką rašo kiti ją išbandę vartotojai.

Search.chill-tab.com viruso pašalinimas

Anot ekspertų, Chill Tab virusas plinta tik tarp Mac naudotojų. Jeigu jis pasirodė jūsų kompiuteryje, nieko nelaukite ir atlikite žemiau pateiktus veiksmus, kurie buvo sukurti virusai.lt komandos. Pašalinimui jūs galite rinktis tiek automatinį, tiek ir rankinį viruso pašalinimą iš sistemos. 

Nors mūsų įsitikinimu automatinis šio užgrobėjo pašalinimas yra geresnis pasirinkimas, jūs taip pat galite pabandyti jo atsikratyti rankiniu būdu. Tokiu atveju jums reikės surasti visus įrašus, kurie yra susiję su paskutine, Chill tab 1.0, versija.

Sėkmingam Search.chill-tab.com pašalinimui sekite žemiau pateiktus veiksmus:

Jūs galite panaikinti viruso žalą automatiškai pasinaudojant viena iš šių programų: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Mes rekomenduojame šias programas, nes jos aptinka nepageidaujamas programas ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Rankinis Search.chill-tab.com viruso pašalinimas:

Ištrinkite Search.chill-tab.com iš Mac OS X sistemos

Norėdami pašalinti Chill-tab virusą iš Mac operacinės sistemos, įsitikinkite, kad atsikratėte visų jo komponentų:  MacSearch, hkijingy.me, updates.ijnewhb.com, cdn.macapproduct.com.

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Search.chill-tab.com bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Search.chill-tab.com iš Windows sistemų

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Search.chill-tab.com ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Search.chill-tab.com ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
 5. Ištrinkite Search.chill-tab.com iš Windows nuorodų
  Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant Mozilla Firefox ikonėlės ir pasirinkite Properties. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant naršyklės ikonėlės ir pasirinkite 'Properties'
 6. Pasirinkite Shortcut kortelę ir patikrinkite Target laukelį. Ištrinkite pavojingą nuorodą, kuri yra susijusi su jūsų virusu. Pasirinkite 'Shortcut' ir pašalinkite 'http://isearch.babylon.com...' ar kitą įtartiną svetainę

Pakartokite šiuos žingsnius su kiekviena iš jūsų kompiuteryje esančių naršyklių, įskaitant Internet Explorer ir Google Chrome. Taip pat įsitikinkite, kad patikrinote visas jų saugojimo vietas, įskaitant darbalaukį, Start Menu ir užduočių juostą.

Ištrinkite Search.chill-tab.com iš Google Chrome

Kad pašalintumėte Search.chill-tab.com iš Chrome, eikite į chrome://extensions puslapį ir ištinkite Chill Tab NewTab naršyklės priedą.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Search.chill-tab.com ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage), jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 4. Čia, On startup parinktyje, suraskite Open a specific page or set of pages ir spustelėkite ant Set pages. Paspaudę ant meniu, pasirinkite 'Settings' ir 'Set pages'
 5. Pasirodžius naujam langui, ištrinkite su jūsų virusu susijusias nuorodas ir įveskite jūsų norimos svetainės adresą. Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 6. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 7. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 8. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 9. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 10. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Search.chill-tab.com pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Search.chill-tab.com iš Safari

TNorėdami pašalinti Chill Tab iš Safari, iš naujo nustatykite šią naršyklę. Jei norite tik pašalinti kenksmingus jos priedus, suraskite šiuos įrašus: MacSearch, hkijingy.me, updates.ijnewhb.com, cdn.macapproduct.com.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Search.chill-tab.com bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia, kaip jau buvo parodyta anksčiau, pasirinkite Preferences ir eikite į General.
 4. Čia patikrinkite Homepage laukelį. Jeigu jis buvo pakeistas, pašalinkite jums nepatinkantį svetainės adresą ir įveskite tą, kurį norite naudoti savo paieškoms Internete. Nepamirškite įtraukti "http://" prieš įrašydami savo pasirinktos svetainės adresą. Kai esate 'General', pašalinkite kenksmingą URL adresą ir įveskite savo pageidaujamą pradinį puslapį
 5. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 6. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Search.chill-tab.com pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Ištrinkite Search.chill-tab.com iš Internet Explorer (IE)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Search.chill-tab.com ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Search.chill-tab.com šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite Search.chill-tab.com virusą iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Search.chill-tab.com iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Search.chill-tab.com iš Mozilla Firefox (FF)

Eliminate Chill Tab NewTab extension from Firefox to stop these annoying Search.chill-tab redirects.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Search.chill-tab.com ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir pasirinkite Options General.
 4. Čia pašalinkite pavojingą nuorodą, kuri yra susijusi su jūsų virusu ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą arba tiesiog spustelėkite ant Restore to default.
 5. Spuspelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Eikite į 'General' ir ištrinkite pavojingas nuorodas ir 'Home Page' skilties arba spustelėkite ant 'Restore to Default'. Spauskite 'OK'.
 6. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 7. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Search.chill-tab.com šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli - Kenkėjiškų programų analitikė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-search-chill-tab-com-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Search.chill-tab.com virus