Robotcaptcha.info šalinimas (virusai) - atnaujinta Rgp 2021

Robotcaptcha.info pašalinimas

Kas yra Robotcaptcha.info virusas?

Robotcaptcha.info yra programa, kuri nuolat sukelia nukreipiamuosius pranešimus, net kai nesinaudojate naršykle

Robotcaptcha.info kenkėjiška programa

Robotcaptcha.info yra reklaminė programa, galinti keisti interneto naršyklės nustatymus. Ji paveikia įvairias naršymo programas pavyzdžiui, Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari. Įdiegus šią potencialiai nepageidaujamą programą, gali atsirasti daug ir įkyrios veiklos kaip reklaminio turinio langų, kurie užildo ekraną. Pirmiausia jūsų naršyklės pagrindinis puslapis ir naujojo skirtuko URL skiltis pakeičiami į neaiškius puslapius ir naršnat sutinkata kaip niekad daug reklamų. Po to esate nuolat nukreipiami į remiamas svetaines, reklaminius ir kenkėjiškus puslapius. Peradresavimai gali nukreipti jus į potencialiai pavojingas svetaines, kuriose galite užsikrėsti kenkėjiškomis programomis. Kai tik reklamos pradės perkrauti kompiuterio ekraną ir paieškos puslapį, imkitės reikiamų veiksmų ir iš naujo nustatykite žiniatinklio naršyklę.

Pavadinimas Robotcaptcha.info
Kenkėjo tipas Adware, potencialiai nepageidaujama programa
Paveiktos naršyklės Google Chome, Internet Explorer, Safari, Mozilla Firefox, Microsoft Edge
Plitimo būdai Kartu platinamos nemokamos programos, kenkėjiški puslapiai, melagingos reklamos
Simptomai Naršymas internete tampa nemaloniu procesu kai ekranas užpildomas įkyriomis reklamomis. Reklaminis turinys su tieisoginiais nukreipimais sulaiko vartotoją nuo norimo turinio ir neigiamai veikia sistemos greitį
Pašalinimas Geriausias būdas pašalinti tokias programas yra naudotis antivirusinėmis programomis, kurios sukurtos būtent kenkėjams trinti
Pagalba sistemai Su FortectIntego pagalba galite atkurti programų ir funkcijų veikimą pašalindami viruso paliktus procesus ir failus

Jei tam tikrame reklaminiame puslapyje sutinkate Robotcaptcha.info skelbimus, neskubėkite atlikti virusų šalinimo veiksmų. Tokius iššokančius pranešimus gali sukelti tik tam tikros kūrėjų reklamuojamos svetainės ir jie gali būti rodomi tik tada, kai lankotės tokio tipo puslapiuose. Jei matote tokiį turinį dažnai, sistemoje galimai veikia potencialiai nepageidaujama programa.

Jei taip yra, nesijaudinkite. Tiesiog pašalinkite puslapį visam laikui ir daugiau nebegrįžkite, venkite reklaminio turinio ir iššokančių langų. Norėdami papildomai apsisaugoti, galite apsvarstyti galimybę įdiegti skelbimų blokavimo įrankį, pavyzdžiui, AdBlock. Šie įskiepiai užblokuos visas gaunamas reklamas ir neleis Robotcaptcha3.info reklamoms rodytis jūsų ekrane ir trukdyti naršymo sesijoms.

Tačiau jei jus vargina dažni nukreipimo pasirodymai, turėtumėte pagalvoti apie galimybę, kad jūsų kompiuteryje yra įdiegta potencialiai nepageidaujama programa kaip adware tipe kenkėjas. Norėdami rasti vietą, kurioje slepiasi reklaminė programa, turėtumėte atsisiųsti ir įdiegti specialią priemonę, pavyzdžiui, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes, kad pašalintumėte galimą grėsmę.

Pašalinkite virusą iš Windows ir sustabdykite visas užduotis, susijusias su šia reklamine programa. Be to, nepamirškite patikrinti ir savo interneto naršyklės programų, nes reklaminė programa galėjo jose įdiegti abejotinų naršyklės plėtinių, priedų, papildinių ar kito nesąžiningo turinio.

Kenkėjo pašalinimas yra būtinas, jei norite užkirsti kelią visiems įtartiniems veiksmams, kuriuos sukelia PUP. Viena iš labiausiai įkyrių veiklų, kurias gali atlikti ši programa, yra su naršymu susijusios informacijos rinkimas. Tokie duomenys gali apimti informaciją apie jūsų dažniausiai lankomus puslapius, išsaugotas žymes, peržiūrėtas nuotraukas ir vaizdo įrašus.

Robotcaptcha.info reklaminis virusas

Šios reklaminės programos kūrėjai naudoja įvairius skirtingus būdus pajamoms gauti, o ne asmeniniai duomenys yra vienas iš jų. Surinkę tokią informaciją, kūrėjai ja dalijasi su trečiosiomis šalimis ir gauna tam tikrus pinigus. Kitas pajamų gavimo būdas – reklamuoti skelbimus naudojant rinkodaros metodą, kurio metu kurėjai gauna mokestį už kiekveiną naudotoji paspaudimą.

Apgaulingi reklaminiai metodai, naudojami PUP platinimui

Reklaminių programų kūrėjai naudoja įvairius metodus savo sukurtoms programoms skleisti. Pavyzdžiui, šios potencialiai nepageidaujamos programos gali keliauti kartu su įprastais programinės įrangos paketais arba įdiegiamos, jei naudotojas paspaudžia užkrėstą reklamą.

Pasak Dieviren.de kibernetinio saugumo komandos, naudotojai gali imtis įvairiausių atsargumo priemonių, kad išvengtų galimo reklaminių programų įsiskverbimo. Tai yra ypač svarbu jei naršote internete dažnai ir nekreipiate dėmesio į galimus pavojus. Norint gauti tam tikrų pagrindinių žinių, reikia žinoti, kokie veiksmai yra svarbiausi:

 • Įdiegti patikimą antivirusinę programą savo kompiuterio sistemoje.
 • Naudoti tik pasirinktinį / išplėstinį atsisiuntimo režimą.
 • Vengti abejotino turinio, pavyzdžiui, trečiųjų šalių skelbimų ir nuorodų.
 • Nepraleisti jokių atsisiuntimo / diegimo veiksmų.

Atminkite, kad kompiuterio saugumas priklauso nuo jūsų pačių, todėl atkreipkite dėmesį į visas galimas saugumo priemones. Priešingu atveju reklaminė programa artimiausiu metu gali pakartotinai prasiskverbti į jūsų kompiuterio sistemą.

Atsikratykite šių Robotcaptcha.info skelbimų pašalindami PUP

PUP pašalinimą gali nesunkiai atlikti ir pats naudotojas. Tačiau būkite pasirengę įdėti šiek tiek pastangų. Įsitikinkite, kad išvalytas ne tik Windows kompiuteris, bet ir interneto nepageidaujamos naršyklės programos. Norėdami visiškai pašalinti reklaminę ir kenkėjišką programą, turėsite atsikratyti ir visais pagalbiniais objektais, kuriuos įterpė PUP.

Tačiau jei norite, kviečiame pašalinti Robotcaptcha.info virusą iš Windows ar Mac kompiuterio automatiškai. Šiuo tikslu jums tereikia atsisiųsti ir įdiegti patikimą kompiuterio programą, kuri gali aptikti ir pašalinti virusus. Kai tai padarysite, programa atliks visą procesą už jus vos per porą minučių.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės FortectIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Robotcaptcha.info pašalinimas

Nepageidaujamų programų šalinimas iš Windows

Norėdami pašalinti Robotcaptcha.info virusas iš Windows 10/8 įrenginių, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Windows paieškos laukelyje įrašykite Control Panel ir paspauskite Enter arba spustelėkite ant paieškos rezultato.
 2. Programs dalyje pasirinkite Uninstall a program.
  Pašalinkite iš Windows 1
 3. Sąraše raskite įrašus, susijusius su Robotcaptcha.info virusas ar bet kuria kita neseniai įdiegta įtartina programa.
 4. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite programą ir pasirinkite Uninstall.
 5. Jei iššoko User Account Control, paspauskite Yes.
 6. Palaukite, kol bus baigtas pašalinimo procesas, o tada spustelėkite OK.
  Pašalinkite iš Windows 2

Jei naudojate Windows 7/XP, tuomet atlikite šiuos žingsnius:

 1. Spauskite Windows Start > Control Panel, esantį dešiniajame skydelyje (jeigu naudojate Windows XP spauskite Add/Remove Programs).
 2. Atsidūrę Control Panel pasirinkite Programs > Uninstall a program.
  Pašalinkite iš Windows 7/XP
 3. Pasirinkite nepageidaujamą programą spustelėdami ją vieną kartą.
 4. Viršuje spauskite Uninstall/Change.
 5. Tam, kad patvirtintumėte žingsnį, spauskite Yes.
 6. Kai pašalinimas bus baigtas, spauskite OK.

Iš naujo nustatykite MS Edge/Chromium Edge

Pašalinkite nepageidaujamus plėtinius iš MS Edge:

 1. Pasirinkite Meniu (tris horizontalius taškus naršyklės lango viršuje, dešinėje pusėje) ir paspauskite Extensions.
 2. Iš sąrašo pasirinkite susijusį plėtinį ir spustelėkite krumpliaračio piktogramą.
 3. Apačioje spauskite Uninstall.
  Pašalinkite Edge plėtinius

Išvalykite slapukus ir kitus naršyklės duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu (tris horizontalius taškus naršyklės lango viršuje, dešinėje pusėje) ir pasirinkite Privacy & security.
 2. Clear browsing data dalyje pasirinkite, ką norite išvalyti.
 3. Pasirinkite viską, išskyrus slaptažodžius (nors galbūt norėsite įtraukti medijų licencijas, jei įmanoma) ir spustelėkite Clear.
  Ištrinkite Edge naršymo duomenis

Atkurkite naujo skirtuko ir pagrindinio puslapio nustatymus:

 1. Spustelėkite meniu piktogramą ir pasirinkite Settings.
 2. Tuomet raskite On startup skyrių.
 3. Spustelėkite Disable, jei radote įtartiną puslapį.

Jei kiti veiksmai nepadėjo, iš naujo nustatykite MS Edge:

 1. Norėdami atidaryti užduočių tvarkyklę, paspauskite Ctrl + Shift + Esc.
 2. Spustelėkite lango apačioje esančią More details rodyklę.
 3. Pasirinkite Details.
 4. Dabar slinkite žemyn ir raskite kiekvieną įrašą su Microsoft Edge pavadinimu. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite ant kiekvieno iš jų ir pasirinkite End Task, kad sustabdytumėte MS Edge veikimą.
  Iš naujo nustatykite MS Edge

Jei toks būdas jums nepadėjo, tuomet reikės griebtis išplėstinio Edge atstatymo metodo. Tačiau atminkite, jog prieš tęsdami turite išsisaugoti atsarginę duomenų kopiją.

 1. Savo kompiuteryje raskite šį aplanką: C:\\Users\\%username%\\AppData\\Local\\Packages\\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 2. Kad pasirinktumėte visus aplankus, paspauskite klaviatūroje Ctrl + A.
 3. Spustelėkite juos dešiniuoju pelės mygtuku ir pasirinkite Delete.
  Išplėstinis MS Edge atstatymo metodas 1
 4. Dabar dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Start mygtuką ir pasirinkite Windows PowerShell (Admin).
 5. Kai atsidarys naujas langas, nukopijuokite ir įklijuokite šią komandą, o tada paspauskite Enter:

  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)\\AppXManifest.xml” -Verbose
  Išplėstinis MS Edge atstatymo metodas 2

Instrukcijos Chromium Edge naršyklei

Ištrinkite plėtinius iš MS Edge (Chromium):

 1. Atidarykite Edge ir spauskite Settings > Extensions.
 2. Ištrinkite nepageidaujamus plėtinius spustelėdami Remove.
  Pašalinkite plėtinius iš Cromium Edge

Išvalykite duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir eikite į Settings.
 2. Pasirinkite Privacy and services.
 3. Clear browsing data dalyje pasirinkite, ką pašalinti.
 4. Time range skiltyje pasirinkite All time.
 5. Spauskite Clear now.
  Ištrinkite duomenis iš Cromium Edge

Iš naujo nustatykite MS Edge (Chromium):

 1. Spauskite ant Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Kairėje pusėje pasirinkite Reset settings.
 3. Pasirinkite Restore settings to their default values.
 4. Patvirtinkite pasirinkimą.
  Iš naujo nustatykite Chromium Edge

Iš naujo nustatykite Mozilla Firefox

Pašalinkite pavojingus plėtinius:

 1. Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite Meniu (tris horizontalias linijas viršutiniame dešiniajame lango kampe).
 2. Pasirinkite Add-ons.
 3. Čia pasirinkite papildinius, susijusius su Robotcaptcha.info virusas, ir spauskite Remove.
  Pašalinkite plėtinius iš Firefox

Atstatykite pagrindinį puslapį:

 1. Norėdami atidaryti meniu, viršutiniame dešiniajame kampe spustelėkite tris horizontalias linijas.
 2. Pasirinkite Options.
 3. Home parinktyse įveskite pageidaujamą svetainę, kuri bus atidaryta kaskart, kai įjungsite Mozilla Firefox.

Išvalykite slapukus ir kitus duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Options.
 2. Eikite į Privacy & Security skyrių.
 3. Slinkite žemyn, kad rastumėte Cookies and Site Data.
 4. Spustelėkite Clear Data…
 5. Pasirinkite Cookies and Site Data ir Cached Web Content, o tuomet spauskite Clear.
  Išvalykite iš Firefox slapukus ir kitus duomenis

Iš naujo nustatykite Mozilla Firefox

Jei atlikus visus žingsnius Robotcaptcha.info virusas vis tiek nebuvo pašalintas, tuomet iš naujo nustatykite Mozilla Firefox:

 1. Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite Meniu.
 2. Eikite į Help ir pasirinkite Troubleshooting Information.
  Iš naujo nustatykite Firefox 1
 3. Give Firefox a tune up dalyje spauskite Refresh Firefox…
 4. Kai iššoks langas, patvirtinkite veiksmą spausdami Refresh Firefox – taip turėtumėte sėkmingai pašalinti Robotcaptcha.info virusas.
  Iš naujo nustatykite Firefox 2

Iš naujo nustatykite Google Chrome

Ištrinkite kenkėjiškus plėtinius iš Google Chrome:

 1. Atidarykite Google Chrome, spustelėkite Meniu (tris vertikalius taškus viršutiniame dešiniajame kampe) ir pasirinkite More tools > Extensions.
 2. Naujai atsidariusiame lange pamatysite visus įdiegtus plėtinius. Pašalinkite visus įtartinius papildinius, kurie gali būti susiję su plėtiniu spustelėdami Remove.

Pašalinkite plėtinius iš Chrome

Išvalykite Chrome duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Privacy and security dalyje pasirinkite Clear browsing data.
 3. Pažymėkite Browsing history, Cookies and other site data, taip pat Cached images and files.
 4. Paspauskite Clear data.

Ištrinkite duomenis iš Chrome

Pakeiskite pagrindinį puslapį:

 1. Paspauskite ant meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Startup skiltyje ieškokite įtartinos svetainės.
 3. Spustelėkite ant Open a specific or set of pages ir paspauskite tris taškus, kad rastumėte Remove parinktį.

Iš naujo nustatykite Google Chrome:

Jei kiti metodai nepadėjo, atkurkite Google Chrome nustatymus ir ištrinkite senus duomenis, kad pašalintumėte visus nenorimus komponentus:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Atėję į Settings slinkite žemyn ir spustelėkite Advanced.
 3. Slinkite žemyn ir raskite Reset and clean up skyrių.
 4. Spustelėkite Restore settings to their original defaults.
 5. Norėdami užbaigti pašalinimą, patvirtinkite šį žingsnį.

Iš naujo nustatykite Chrome 2

Iš naujo nustatykite Safari

Pašalinkite nepageidaujamus plėtinius iš Safari:

 1. Spustelėkite Safari > Preferences…
 2. Naujame lange pasirinkite Extensions.
 3. Pasirinkite nepageidaujamą plėtinį, susijusį su Robotcaptcha.info virusas, ir spauskite Uninstall.
  Pašalinkite plėtinius iš Safari

Išvalykite Safari slapukus ir kitus duomenis:

 1. Spauskite Safari > Clear History…
 2. Išskleidžiamajame meniu ties Clear pasirinkite all history.
 3. Patvirtinkite paspausdami Clear History.
  Pašalinkite iš Safari slapukus ir kitus duomenis

Jei aukščiau paminėti veiksmai nepadėjo, iš naujo nustatykite Safari:

 1. Spustelėkite Safari > Preferences…
 2. Eikite į Advanced skirtuką.
 3. Meniu juostoje pažymėkite Show Develop menu.
 4. Meniu juostoje spustelėkite Develop, tada pasirinkite Empty Caches.
  Iš naujo nustatykite Safari

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Robotcaptcha.info registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Jums rekomenduojama

Saugiai prisijunkite prie savo interneto svetainės, kad ir kur bebūtumėte

Bedirbant su tinklaraščiu, interneto svetaine ar kitu projektu, kurį turite nuolat prižiūrėti, jums gali tekti prisijungti prie serverio ir turinio valdymo sistemos kur kas dažniau nei įprasta. Bene geriausias sprendimas kuriant saugesnį tinklą – statinis/pastovus IP adresas.

Jeigu nustatysite prie jūsų įrenginio pririštą statinį IP adresą, palengvinsite serverio ar tinklo valdytojo darbą, kurie kontroliuoja prisijungimus ir veiklą. Be to, būtent taip išvengsite kai kurių autentifikavimo keblumų ir galėsite naudotis savo banko sąskaitomis nuotoliniu būdu, nesukeldami įtarimo su kiekvienu prisijungimu, kai būsite kitoje vietoje.

Tokie VPN programinės įrangos tiekėjai kaip Private Internet Access gali jums padėti, jei norite kontroliuoti savo internetinę reputaciją ir lengvai valdyti projektus, kad ir kokioje pasaulio vietoje bebūtumėte. Geriau neleisti prie jūsų svetainės prisijungti iš skirtingų IP adresų. 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - Kenkėjiškų programų analitikė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis