Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

PUP.Optional.InstallCore šalinimas / Viruso pašalinimo vadovas - Papildytas vadovas

parašė Ugnius Kiguolis - - | Tipas: Adware

PUP.Optional.InstallCore yra potencialiai nepageidaujama programa, kuri generuoja nesibaigiančias reklamas

PUP.Optional.InstallCore programaPUP.Optional.InstallCore - nepageidaujama programa, plintanti per kitas aplikacijas.

PUP.Optional.InstallCore yra potencialiai nepageidaujam programa, kuri buvo sukurta reklamų tikslais. Ji taip pat yra priskiriama adware kategorijai, nes pagrindinė šio viruso funkcija yra užgrobti naršykles ir vėliau pripildyti jas specialiomis reklamomis. Ši aplikacija atsiranda kompiuteryje slaptai, kadangi dažniausiai plinta per kitas į kompiuterį parsisiųstas programas. Nors šios reklamos Jums gal ir neatrodo kenksmingos, jos gali sutrikdyti jūsų kompiuterio sistemos veiklą.

Pavadinimas PUP.Optional.InstallCore
Rūšis Adware tipo programa
Taippat žinoma kaip InstallCore
Plitimas Per kitas legalias aplikacijas
Pavojai Gali nukreipti į pavojingus tinklalapius
Ištrynimas Šiam procesui atlikti naudokite ReimageIntego

Remiantis ekspertų nuomone, PUP.Optional.InstallCore gali atlikti šiuos nepageidaujamus veiksmus:

 • Nukreipti jus į internetinių žaidimų ir lažybų puslapius;
 • Rodyti reklamas, kuriuos gali pasirodyti tiek jūsų mėgstamose svetainėse, tiek ir naujuose skirtukuose.

InstallCore programa gali sukelti įvairių naršymo trigdžių, nes ji apkrauna naršyklę daugybe įkyrių reklamų ir ženkliai sulėtina jos darbą. Infekcija taip pat gali pakeisti paieškos rezultatus. Kitaip tariant, paversti juos klaidingais.

PUP.Optional.InstallCore nepageidaujama programaPUP.Optional.InstallCore - nepageidaujama aplikacija, kurią galima pašalinti rankiniu arba automatiniu būdu.

Jūs galite patirti sunkumų norėdami pasiekti įvairius puslapius dėl PUP.Optional.InstallCore potencialiai nepageidaujamos programos kaltės. Norėdami patekti į ieškomą puslapį, jūs pirmiausiai turėsite išjunginėti visus langus, kurie pasirodė ekrane dėl adware tipo programas sukeltų nukreipimų.

Norime pridurti, jog labai svarbu laiku išjungti visus neaiškius puslapius, nes jie gali būti virusinių infekcijų šaltiniai. Būtent dėl šios paminėtos priežasties jūs turėtumėte pašalinti PUP.Optional.InstallCore prieš jam dar giliau ileidžiant šaknis į jūsų kompiuterio sistemą, ir sukeliant dar daugiau nepageidaujamų pasekmių, kurios gali padaryti šios programos ištrynimą beveik neįmanomą. Šiam procesui atlikti naudokite ReimageIntego.

PUP.Optional.InstallCore įkyri programa

Perspėjame, jog turėsite nepristigti kantrybės, nes adware-tipo programos yra išties labai įkyrios. PUP.Optional.InstallCore reklamos atsiranda bet kuriame apsilankytame puslapyje. Be to, jos pasirodo labai dažnai ir apkrauna jūsų kompiuterio ekraną daugybe reklaminių postų ir pasiūlymų. Jeigu jūs skubate ieškoti šios programos ištrynimo instrukcijų, galite sugaišti daug daugiau laiko negu norėtumėte, kadangi reklamos tarsi okupuoja jūsų užkrėstas naršykles. Būtent dėl to, naršymo procesas ženkliai sulėtėja.

PUP.Optional.InstallCore adware tipo aplikacijaPUP.Optional.InstallCore - adware tipo programa, kuri neneša jokios naudos jos vartotojams.

Būkite atsargūs ir žinokite, kad ši programa gali įrašyti dar daugiau nepageidaujamų priedų:

 • Naršyklės plėtinių;
 • Kitų adware-tipo aplikacijų;
 • Netikrų sistemos valymo programų;
 • Prijungtukų;
 • Įrankių juostų.

Nors didžioji dalis įrašytų programų yra nekenksmingos, tačiau, jos gali skleisti žalingus failus, kurie patekę į jūsų kompiuterį, paskleidžia jame virusą. Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip apsisaugoti nuo tokių adware tipo programų kaip PUP.Optional.InstallCore, ateityje.

Vis dėlto, nepamirškite atlikti PUP.Optional.InstallCore pašalinimo iš karto po to, kai pastebite infekciją. Šiai problemai išspręsti jums padės profesionali antivirusinė programa. Nepageidaujama aplikacija bus ištrinta iš jūsų kompiuterio sistemos per kelias minutes.

PUP.Optional.InstallCore aplikacijaPUP.Optional.InstallCore - adware tipo programa, kuri tiekia daugybę įkyrių reklamų.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali plisti keliais būdais

Pats populiariausias adware tipo programų plitimo metodas yra per kitas legalias programas. Jeigu parsisiunčiate programą, kuri yra remiama trečiųjų šalių, ji gali būti nepilnai apsaugota nuo įvairių nepageidaujamų komponentų. Dažniausiai, adware tipo programos plinta per šiuos šaltinius:

 • Netikrus Java atnaujinimus;
 • Audio koreguotojus;
 • Video konverterius.

Kai juos parsisiunčiate, galite kartu netyčia įsirašyti ir adware tipo aplikaciją. Norėdami to išvengti, atžymėkite Quick/Recommended parinktį ir paspauskite and Custom/Advanced. Tokiu būdu galėsite patikrinti visas įrašomas programas ir atžymėti nereikalingas.

PUP.Optional.InstallCore ištrynimo gidas

Yra galimybė pašalinti PUP.Optional.InstallCore rankiniu būdu. Jam atlikti, turite atidžiai perskaityti instrukcijas, pateiktas mūsų ekspertų. Vis dėlto, jeigu norite programą ištrinti greičiau ir su technologijų pagalba, mes jums siūlome automatinį ištrynimo būdą. Pasirinkite vieną kompiuterio apsaugos priemonę iš žemiau esančių. Kai atliksite PUP.Optional.InstallCore pašalinimą, perkraukite sistemą.

Jeigu norite ir vėl mėgautis greita naršyklės sparta, ir nesijaudinti dėl įkyrių iššokančių reklamų, įrašykite antivirusinę programą taip, kaip nurodyta instrukcijose. Įsitikinkite, jog viskas atlikta teisingai. Taippat, venkite atidarinėti neaiškius puslapius ar linkus.

Nesvarbu, kurioje šalyje gyvenate, nepageidaujamos programos plinta visur. Vis dėlto, pastebėta, jog Švedijoje, kompiuteriniai virusai yra mažiausiai paplitę.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis PUP.Optional.InstallCore pašalinimas:

Ištrinkite PUP.Optional.InstallCore iš Windows sistemų

Ištrinkite adware tipo programą iš Windows operacinės sistemos:

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite PUP.Optional.InstallCore ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite PUP.Optional.InstallCore ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite PUP.Optional.InstallCore iš Mac OS X sistemos

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite PUP.Optional.InstallCore bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite PUP.Optional.InstallCore iš Internet Explorer (IE)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite PUP.Optional.InstallCore ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte PUP.Optional.InstallCore šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite PUP.Optional.InstallCore iš Microsoft Edge

Perkraukite Microsoft Edge naršyklę:

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti PUP.Optional.InstallCore iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite PUP.Optional.InstallCore iš Mozilla Firefox (FF)

Ištrinkite visus neaiškius naršyklės plėtinius iš Mozilla Firefox:

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite PUP.Optional.InstallCore ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite PUP.Optional.InstallCore šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite PUP.Optional.InstallCore iš Google Chrome

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite PUP.Optional.InstallCore ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite PUP.Optional.InstallCore pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite PUP.Optional.InstallCore iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite PUP.Optional.InstallCore bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite PUP.Optional.InstallCore pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti PUP.Optional.InstallCore registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-pup-optional-installcore.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie PUP.Optional.InstallCore