Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

PremierOpinion viruso šalinimas (Pašalinimo instrukcijos) - Spa 2019 atnaujinimas

parašė Ugnius Kiguolis - - | Tipas: Adware

PremierOpinion – tai potencialiai nepageidaujama programa, kuri atsiduria kompiuterio sistemoje kitų aplikacijų dėka

Premier Opinion potencialiai nepageidaujama programa

PremierOpinion yra potencialiai nepageidaujama programa, sukurta VoiceFive kompanijos. Ši aplikacija buvo skirta sekti paskutines didžiausias pasaulio tendencijas ir tam tikrų prekių paklausą. Vis dėlto, norint gauti tokią informaciją, šios programos platintojai turi turėti galimybę sekti vartotojų naršymo istoriją ir įpročius Internete. Dėl šios priežasties, kompiuterių ekspertai priskyrė šią nepageidaujamą programą adware kategorijai. Vos tik atsiduria sistemoje, PremierOpinion taip pat pradeda rodyti savo vartotojams įkyrias reklamas ir siūlo sudalyvauti įvairiose apklausose. Vis dėlto, turime jus perspėti, jog taip jūs rizikuojate atskleisti tam tikras asmeninės informacijos detales.

Pavadinimas PremierOpinion
Platintojas VoiceFive
Rūšis Adware tipo programa
Simptomai Daugybė įkyrių reklamų jums trugdo naršyti internete, esate nukreipiamas į neatpažįstamus puslapius prieš savo valią
Veiklos Renka informaciją, susijusią su vartotojų naršymo istorija
Paveiktos operacinės sistemos Mac OS X, Windows OS
Pašalinimas Įsirašykite Reimage norėdami pašalinti visas problemas, sukeltas šios potencialiai nepageidaujamos programos

Žmonės, dirbantys prie Premier Opinion viruso, bando skatinti ir motyvuoti šios programos vartotojus, prižadėdami galimybę gauti pinigų ar kitų materialinių dalykų. Tačiau, pasirodo, jog Premier Opinion yra tik tai dar viena adware tipo programa, kuri negali vartotojui duoti nieko naudingo atgal mainais.

Tuo metu, kai adware tipo programa yra įrašoma į kompiuterio sistemą, ji pakeičia nustatymus internetinėse naršyklėse tokiose kaip Intenet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome ir Microsoft Edge be vartotojo žinios. Būkite atsargūs, nes ši programa gali pakeisti jūsų pagrindinį naršyklės puslapį arba paieškos skiltį.

Po šių pokyčių, varotojų naršymo sesijos yra pripildomos įkyrių PremierOpinion reklaminių postų. Jeigu susigundysite paspausti ant kurios nors iš reklamų, galite būti nukreipti į keistus ir neatpažįstamus internetinius puslapius, kurie platina kitas potencialiai nepageidaujamas programas ar net kompiuterinius virusus.

Jeigu norite nebebūti nukreipiami į visokius keistus puslapius, patikrinkite savo kompiuterio sistemą naudodamiesi Reimage antivirusine programa. Ši aplikacija padės jums perskenuoti sistemą ir nustatyti, ar ji yra užkrėsta. Jūs galite atlikti PremierOpinion pašalinimą tiek Mac tiek Windows operacinėse sistemose rankiniu būdu, pasinaudodami mūsų žemiau pateiktomis instrukcijomis. 

Premier Opinion virusas
Premier Opinion - adware tipo programa, kuri gali atsirasti kompiuterio sistemoje dėka kitų įrašytų aplikacijų.

Žmonės nori ištrinti PremierOpinion potencialiai nepageidaujamą programą ne tik dėl jos skleidžiamų įkyrių reklamų, nukreipimų į galimai pavojingus puslapius, ar naršyklės pakeitimų, bet ir dėl dar vienos itin svarios priežasties. Ši programa, tam tikrose situacijose, gali turėti galimybę pakenkti jūsų asmeninei informacijai, ją rinkti.

Turėkite omenyje, kad mes nerekomenduojame pateikti jokių asmeninės informacijos detalių. Taippat, dėl visų anksčiau minėtų priežasčių, mes nesiūlome įsirašyti šią nepatikimą programą ar ja naudotis. Vietoj to, jūs turėtumėte pašalinti Premier Opinion, norėdami išvengti galimų kenksmingų pasekmių.

Adware tipo programos yra įrašomos kartu su kitomis aplikacijomis

Jeigu susimąstėte, kaip adware tipo programa galėjo patekti į jūsų kompiuterio sistemą, atsakymas labai paprastas – jūs greičiausiai pastaruoju metu įrašinėjote kokias nors aplikacijas iš Interneto. Potencialiai nepageidaujamos programos ateina kaip priedas kartu su kitomis internetinėmis aplikacijomis. Šie nepageidaujami priedai yra įrašomi tada, kai vartotojas yra pasirinkęs Quick arba Recommended įrašymo režimą.

Mes rekomenduojame, niekada nesirinkti šios režimo, kad potencialiai nepageidaujamos programos negalėtų nepastebėtos patekti į jūsų kompiuterio sistemą. Vietoj to, pasirinkite Custom/Advanced parinktį, kur galėsite atidžiai sekti visus įrašymus ir pašalinti programas, kurios nenorite, kad atsirastų jūsų kompiuterio sistemoje.

Prie viso to, rekomenduojame nesisiųsti programų iš antrinių šaltinių, nesilankyti nepažįstamuose internetiniuose puslapiuose ir niekuomet nepraleidinėti įrašymo punktų. Taippat, patartina būtų investuoti į patikimą antivirusinę programą ir nuolat ją atnaujinti. Tokia sistemos priemonė apsaugos jūsų kompiuterį nuo visokių galimų pavojų.

Lengviausias PremierOpinion viruso pašalinimo būdas

Remiantis informacinių technologijų ekspertų nuomone, jūs galite greitai ir sėkmingai užbaigti PremierOpinion pašalinimą, jeigu nuspręsite tai daryti automatiniu būdu. Mes rekomenduojame naudoti šį ištrynimo būdą, nes adware tipo programos palieka daugybę nepageidaujamų priedų ir naršyklės plėtinių, kurious gali būti sunku pačiam pastebėti.

Jeigu norite sėkmingai atsikratyti viso nepageidaujamo turinio, geriausias variantas būtų pašalinti PremierOpinion virusą, naudojantis patikima antivirusine programa. Tačiau, jeigu norite, galite naudotis žemiau pateiktomis instrukcijomis, kad pašalintumėte adware tipo infekciją rankiniu būdu. Norėdami tai atlikti, turėsite patys ištrinti visus nepageidaujamus priedus iš savo naršyklių ir jas atnaujinti.

Jūs galite panaikinti viruso žalą automatiškai pasinaudojant viena iš šių programų: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Mes rekomenduojame šias programas, nes jos aptinka nepageidaujamas programas ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Rankinis PremierOpinion viruso pašalinimas:

Ištrinkite PremierOpinion iš Windows sistemų

Norėdami išvalyti Windows operacinę sistemą nuo adware tipo programas, naudokitės šiomis instrukcijomis:

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite PremierOpinion ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite PremierOpinion ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite PremierOpinion iš Mac OS X sistemos

Ištrinkite potencialiai nepageidaujamą programą iš Mac OS X, naudodamiesi šiuo paaiškinimu:

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite PremierOpinion bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite PremierOpinion iš Internet Explorer (IE)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite PremierOpinion ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte PremierOpinion šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite PremierOpinion virusą iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti PremierOpinion iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite PremierOpinion iš Mozilla Firefox (FF)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite PremierOpinion ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite PremierOpinion šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite PremierOpinion iš Google Chrome

Ištrinkite visus adware programos įdiegtus priedus iš Google Chrome internetinės naršyklės:

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite PremierOpinion ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite PremierOpinion pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite PremierOpinion iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite PremierOpinion bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite PremierOpinion pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-premieropinion-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie PremierOpinion virus