Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Popcash.net pop-up viruso šalinimas (Nemokamas vadovas) - atnaujinta Rgs 2017

parašė Gabrielė E. Hall - -   Popcash | Tipas: Adware

Popcash.net reklamos gali slėpti kibernetinius pavojus

Popcash.net pop-up virus

Popcash.net virusas yra reklaminė programa (angl. adware), kuri pateikia didelį kiekį reklaminio turinio. Ši potencialiai pavojinga programa (angl. potentially unwanted program) gali įsibrauti į kompiuterį nepastebėta. Maža to, ji geba gerai užsimaskuoti, todėl rasti ir pašalinti ją rankiniu būdu gali tapti tikru iššūkiu.

Vis dėlto, jeigu Popcash.net reklamos neduoda jums ramybės, patariame kuo skubiau atlikti kompiuterio sistemos skenavimą patikima antivirusine programa, pavyzdžiui, Reimage

Viruso generuojamos reklamos gali būti apgaulingos ir netgi pavojingas. Jos gali nukreipti į nepatikimus ar nesaugius interneto tinklalapius, kuriuose galite susidurti su virusais ir kitomis kibernetinių nusikaltėlių paspestomis pinklėmis.

Tad jeigu nenorite susidurti su failus užkoduojančiu virusu ar atskleisti savo asmeninių duomenų nusikaltėliams, kuo skubiau imkitės viruso panaikinimo.

Popcash.net pop-up virus
Popcash.net reklamos

Popcash.net reklamos yra apgaulingos ir gali suklaidinti daugelį neįgudusių kompiuterių naudotojų. Jos gali siūlyti įdiegti įvairią programinę įrangą ar jos atnaujinimus, siūlyti dalyvauti įvairiose apklausose ir pan. Visai nesavarbu, kokio pobūdžio reklamą matote, jokiu būdu nespauskite jos. Vienas paspaudimas gali nuvesti jus į pavojingą tinklalapį arba įdiegti virusą jūsų kompiuteryje.

Daugeliu atveju, Popcash.net virusas pateikia reklamas, kurios informuoja apie būtinybę atnaujinti Java, Flash Player, Media Player, Adobe Reader ir daugelį kitų programų, tačiau visi šie pranešimai yra netikri. Kai kurios reklamos gali atrodyti itin įdomios ir naudingos. Toks įspūdis gali susidaryti dėl to, kad ši reklaminė programa gali rinkti informaciją apie vartotoją.

Tad remiantis surinktais duomenimis, pavyzdžiui, paskutiniais paieškos raktažodžiais, dažniausiai lankomais tinklalapiais ir kita su naršymu susijusia informacija, programa pateikia personalizuotas reklamas. Be to, surinkta informacija gali būti perduota ar parduota kitiems suinteresuostiems asmenims. Tad ateityje galite sulaukti dar daugiau komercinio turinio.

Patarimai, kaip apsaugoti kompiuterį nuo reklaminių programų

Popcash.net virusas, kaip ir daugelis panašių kibernetinių infekcijų, įsibrauna į vartotojų kompiuterius kiekvieną minutę. Reklaminės programos, naršyklės užgrobėjai (angl. browser hijacker) ir kitos potencialiai pavojingos programos yra itin populiarūs kompiuteriniai užkratai.

Visa laimė, apsisaugoti nuo jų nėra sunku. Daugelis tokių aplikacijų ir platinamos su įvairiomis nemokamomis programomis, pavyzdžiui, vaizdo įrašų leistuvais, PDF kūrimo įrankiais ir pan. Įdiegdami iš interneto parsiųstas programas, turite skirti pakankamai dėmesio jų įdiegimui.

Nepasikliaukite rekomenduojamais (angl. recommended, quick) nustatymais ir neskubėkite paspausti “Next” mygtuko įdiegimo vedlyje. Visi skuboti veiksmai veda prie nepageidaujamų aplikacijų įdiegimo.

Norėdami išvengti tokių nepageidaujamų programų, kaip Popcash.net, naudotkitės šiais patarimais:

 • Naujų programų įdiegimui pasirinkite išplėstinius (angl. advanced, custom) įdiegimo nustatymus;
 • Perskaitykie visus dokumentus, susijusius su programa, ir atidžiai sekite kiekvieną žingsnį.
 • Išvydę sąrašą papildomų programų, nužymėkite varneles, esančias šalia jų.

Popcash.net reklamų panaikinimo instrukcijos

Jeigu negalite pasitikėti šiomis reklamomis, akivaizdu, jog turite jomis atsikratyti. Popcash.net pašalinimas gali būti atliekamas tiek rankiniu, tiek automatiniu būdu.

Vis dėlto, mes rekomenduojame atsikratyti šia reklamine programa pasikliaujant antivirusine programa. Automatinis viruso pašalinimas reikalauja įdiegti norimą programą bei nuskenuoti kompiuterį.

Jeigu tokia programa jau įdiegta jūsų kompiuteryje, nepamirškite jos atnaujinti prieš pradėdami viruso šalinimo procedūrą. Tačiau jeigu šis būdas jums nepriimtinas, galite pašalinti Popcash.net virusą rankiniu būdu. Tokiu atveju mūsų parengtos instrukcijos jums bus naudingos. Jas rasite žemiau.

Jūs galite panaikinti viruso žalą automatiškai pasinaudojant viena iš šių programų: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Mes rekomenduojame šias programas, nes jos aptinka nepageidaujamas programas ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Rankinis Popcash.net pop-up viruso pašalinimas:

Ištrinkite Popcash.net pop-up iš Windows sistemų

SVARBU. Atidžiai peržiūrėkite žemiau pateiktas instrukcijas ir patikrinkite visus aplankus bei failus, kurie gali būti susiję su Popcash. Patariame taip pat pašalinti visas nepageidaujamas programas bei naršyklės plėtinius, kurie buvo įdiegti be jūsų žinios.

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Popcash.net pop-up ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Popcash.net pop-up ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite Popcash.net pop-up iš Mac OS X sistemos

SVARBU. Išinstaliuokite visas programas bei naršyklių plėtinius, kurie buvo įdiegti be jūsų žinios. Žemiau esančios instrukcijos padės susidoroti su šia užduotimi.

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Popcash.net pop-up bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Popcash.net pop-up iš Internet Explorer (IE)

Atkurdami Internet Explorer naršyklės parametrus, atsikratysite visais su virusu susijusiais komponentais.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Popcash.net pop-up ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Popcash.net pop-up šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite Popcash.net pop-up virusą iš Microsoft Edge

Sekite žemiau pateiktomis instrukcijomis ir atsikratykite Popcash.net virusu.

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Popcash.net pop-up iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Popcash.net pop-up iš Mozilla Firefox (FF)

Peržiūrėkite Mozilla Firefox plėtinių sąrašą ir pašalinkite visas aplikacijas, kurios gali būti atsakingos už Popcash.net reklamas.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Popcash.net pop-up ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Popcash.net pop-up šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Popcash.net pop-up iš Google Chrome

Popcash.net panaikinimas reikalauja išdiegti visus nepageidaujamus plėtinius iš Google Chrome ir atkurti naršyklės parametrus.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Popcash.net pop-up ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Popcash.net pop-up pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Popcash.net pop-up iš Safari

Sekite žemiau pateiktomis instrukcijomis ir atsikratykite nežinomais naršyklės plėtiniais, slapukais (angl. tracking cookies) ir kitais komponentais, susijusiais su naršyklės užgrobėju.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Popcash.net pop-up bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Popcash.net pop-up pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-popcash-net-pop-up-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Popcash.net pop-up virus