Sudėtingumo skalė:  
  (11/100)

Pokki viruso šalinimas (Pašalinimo instrukcijos) - Sau 2021 atnaujinimas

parašė Linas Kiguolis - - | Tipas: Adware

Pokki – nepageidaujama programa, kuri pakeičia Windows sistemos nustatymus

Pokki adwarePokki yra adware tipo programa, kuri gali rinkti informaciją apie jos vartotojus.

Pokki yra legali aplikacija priklausanti SweetLabs kompanijai. Ši programa buvo sukurta 2014 metais ir yra pristatoma kaip įrankis, leidžiantis ieškoti įvairių aplikacijų, failų ir kitų parinkčių skirtų Windows 8 ir 10 operacinėms sistemoms. Vis dėlto, daugelis patikimų antivirusinių programų šią aplikaciją aptinka kaip potencialiai nepageidaujamą ir naudoja Win32/Pokki terminą jai apibūdinti. To pasekoje, kompiuterių ekspertai taip pat rekomenduoja laikytis atokiau nuo šios programos, nes ji taip pat gali pakeisti internetinės naršyklės pagrindinį puslapį ir kitus nustatymus, bei pradėti rodyti įkyrius reklaminius pranešimus. Dėl visų anksčiau išvardytų priežasčių, ši nepageidaujama aplikacija yra vadinama Pokki update virusu.

Pavadinimas Pokki
Taip pat žinomas kaip Win32/Pokki
Tipas Adware tipo virusas
Simptomai Erzinančios reklamos, naršyklių pakeitimai, nukreipimai į nepažįstamus tinklalapius 
Paplitimo metodai Per oficialų puslapį arba kitas programas
Pavojingumo lygis Vidutinis, nes negali pakenkti sistemos failams
Pašalinimas Naudokite ReimageIntego norėdami surasti visus nepageidaujamus komponentus

Pokki programos vartotojai šios programos pagalba gali jaustis taip lyg naudotųsi savo išmaniuoju telefonu. Prie viso to, mes privalome paminėti, jog ši programa yra visiškai saugi ir neslepia jokių kenksmingų komponentų. 

Vis dėlto, net jeigu ši programa sunkiai gali būti apibūdinama kaip virusas, vis dėlto mes galime užtikrinti, kad ji yra potencialiai nepageidaujama. Technologijų ekspertai priskyrė šį pavadinimą dėl aplikacijos gebėjimo atsirasti sistemoje kartu su kitomis reguliariomis programomis ir atlikti savo veiklą vartotojams to nematant.

Ši programa turi savo oficialų puspalį, kur ją galima parsisiųsti nemokamai. Tačiau, dažniausiai ši aplikacija atsiranda kompiuterio sistemoje kartu su kitomis nemokamomis programomis. Dėl šios priežasties, ši aplikacija yra vadinama Pokki virusu. Vis dėlto, techniškai kalbant, šis terminas nėra teisingas norint apibūdinti Pokki programą. Tai yra tik tai potencialiai nepageidaujama programa, kuri gali sukelti problemas naršant internete. Tačiau, tokia veikla vis tiek nėra toleruotina. 

Pokki adware tipo programa

Vartotojai apie Pokki Update virusą sužino, kai aptinka pranešimą, skatinantį įsirašyti atnaujimus skirtus šiai programai, kurių jie dar nėra įrašyti. Kaip jau minėjome, ši programa gali patekti į sistemą nepastebėta per kitas programas

Tačiau, 2013 metais ši programa plito įrašyta kartu su Windows 8 operacine sistema. Nors ši aplikacija yra žinoma kaip visiškai nereikalinga ir užimanti daug vietos kompiuteryje, ji taip pat turi būti kartas nuo karto atnaujinta. Technologijų apsaugos ekspertai rekomenduoja suradus šią programą geriau ištrinti negu atnaujinti.

Įvairios antivirusinės programos nustato šią aplikaciją kaip Win32/Pokki Virus BrowserModifier, potencialiai nepageidaujamą programą, ir panašiai. Remiantis paskutinėmis ataskaitomis, atrodo, kad ši programa nekeičia savo reiklamavimo strategijų. Vietoj to, kad pagerintų šios programos reputaciją, Pokki kūrėjai ją pateikia tik kaip dar agresyvesnę aplikaciją. Pokki nepageidaujama programa kartu su savimi gali įrašyti ir kitų nežinomų aplikacijų arba nukreipti vartotojus į neatpažįstamus internetinius puslapius. Vienas iš simptomų, rodančių, kad sistema pavojuje, yra: 

Pokki has been updated to the latest version update.

The Start Menu Updated

Nėra jokių abejonių, kad turėtumėte pašalinti Pokki virusą tą pačią akimirką, kai jį aptinkate savo kompiuteryje. Nėra jokio skirtumo, ar patys įsirašėte šią programą, ar ji atsirado jūsų kompiuterio sistemoje netikėtai, vis tiek yra svarbu jos atsikratyti, nes ši aplikacija gali:

 • skleisti padidėjusį kiekį reklamų, kurios nukreipinėja vartotojus į melagingus ar netgi užkrėstus internetinius puslapius;
 • rodyti reklamas, kurios savo įkyrumu trugdo naršyti internete;
 • nukreipti į keistą puslapį paspaudus ant kokios nors nuorodos;
 • rinkti informaciją apie vartotojų veiklą internete.

Pokki aplikacijaPokki - tai adware programa, kuri gali atsirasti sistemoje dėka kitų aplikacijų.

Pokki kūrėjai siūlo šios programos platintojams naudotis jos naudingomis savybėmis. Platintojai pasiskelbia sudarę sutartį su kompiuterių gamintojais ir turi teisę platinti programas per Windows Start menu, App Store ir Game Arcade. Prie viso to, šitoks apibūdinamas skelbia, kad ši aplikacija vis dėlto yra adware tipo programa.

Kompiuterių specialistai iš LosVirus perspėja, kad potencialiai nepageidaujamų programų platintojai gali siekti pasinaudoti vartotojais. Dėl šios priežasties, rekomenduojame atlikti Pokki pašalinimą nedelsiant. Jeigu ši aplikacija atsirado sistemoje be jūsų žinios, rekomenduojame naudotis ReimageIntego, kad pašalintumėte visus nereikalingus priedus.

Pokki nepageidaujama programaPokki - nepageidaujama aplikacija, kuri gali būti parsisiųsta iš oficialiaus puslapio.

Nepageidaujamas informacijos sekimas

Prieš naudojantis bet kokia programa, yra labai svarbu persiskaityti jos privatumo nuostatas, kur platintojai informuoja, surinkinėjama informacija, ar ne. Ten yra surašytos visos taisyklės, kurios nusako, kokia informacija bus stebima. Pokki platintojai savo privatumo nuostatose aiškiai pasako, kad yra susidomėję rinkti tam tikrą specifinę informaciją.

Nors jie ir teigia, kad visa informacija yra panaudojama statistikų sudarymui, jie taip pat pat pamini, kad trečiosios šalys, kurios irgi platina Pokki programą, gali naudotis sekimo priemonėmis. Tačiau, jie negali nustatyti, kokiomis priemonėmis naudojasi tie platintojai ir kaip jie surinkinėja svarbią informaciją. Prie viso to, naudojantis šia programa, jūs greičiausiai pastebėsite padidėjusį reklamų kiekį.

Neigiami veiksniai sistemos darbui

Pokki update virusas taip pat gali turėti neigiamą poveikį Windows 8 ir 10 operacinių sistemų darbui. Vartotojai pastebėjo, kad iškart po šios potencialiai nepageidaujamos programos įrašymo, sistemos darbas pastebimai sulėtėjo arba pradėjo išvis nekontaktuoti. Viena iš priežasčių gali būti padidėjęs centrinio procesoriaus darbas dėl pokki.exe arba HostAppServiceUpdater.exe failų.

Pokki virusasPokki virusas - adware tipo programa, kuri skleidžia nepageidaujamas reklamas.

Prie viso to, ši nepageidaujama programa gali leisti kelis procesus vienu metu, kol vyksta kitų programų siuntimas arba įrašymas. Kai kuriais atvejais, gali būti pastebėtas pailgėjęs Windows pasikrovimo procesas. Tai gali vykti dėl to, kad Pokki adware tipo programa sugeba pakeisti Windows pradžios nustatymus ir įdiegti nepageidaujamus komponentus. Dėl šios priežasties turėtumėte kuo greičiau sureaguoti ir pašalinti nepageidaujamą aplikaciją iš savo kompiuterio sistemos bei užkrėstos naršyklės.

Nepageidaujamų programų plitimo būdai

Be jau minėto plitimo metodo, jūs taip pat galite adware tipo programą parsisiųsti iš oficialaus puslapio. Prie viso to, ši programa gali būti remiama kitų žmonių. Taip pat, jūs galite būti nukreiptas į programą platinantį internetinį puslapį prieš jūsų paties valią.

Pokki aplikacijaPokki virusas - adware, kuris užkrečia naršykles nepastebimai.

Norėdami išvengti nepageidaujamų programų įrašymo, stebėkite visus atliekamus įinstaliavimo žingsnius. Nors jums ir atrodo, kad įrašinėjate tik pačią programą, su ja taip pat kartu gali atsirasti ir kiti nepageidaujami priedai. Norėdami surasti tuos priedus, pasirinkite „Advanced“ įrašymo metodą. Atžymėkite visas nepageidaujamas aplikacijas, kurių nenorite matyti savo kompiuterio sistemoje.

Atsikratykite Pokki viruso

Jūs galite patys pašalinti Pokki virusą naudodamiesi Control Panel savo kompiuteryje. Jeigu vis tiek pastebite, leidžiamą pokki.exe procesą Task Manger skiltyje, jūs galite perskenuoti savo kompiuterio sistemą su virusų pašalinimo programa. Jeigu tokios neturite, įsirašykite, nes ši priemonė gali praversti ir ateityje kovojant su kitais kompiuteriniais virusais.

Kai pabaigsite Pokki pašaliimą, patikrinkite sistemos aplikacijų sąrašą, nes papildomos programos gali būti įrašytos taip pat. Nedvejodami pašalinkite ir jas. Prie viso to, patikrinkite are nėra įrašytų jokių naršyklės plėtinių. Rekomenduojama yra perkrauti visą naršyklę, kuri buvo užkrėsta adware tipo aplikacija, norint atsikratyti visų papildomų nepageidaujamų priedų.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Pokki viruso pašalinimas:

Ištrinkite Pokki iš Windows sistemų

Sekite šiuos žingsnius norėdami pašalinti Pokki adware tipo programą iš sistemos:

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Pokki ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Pokki ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite Pokki iš Mac OS X sistemos

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Pokki bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Pokki iš Internet Explorer (IE)

Šios instrukcijos gali padėti atsikratyti visų nepageidaujamų pakeitimų:

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Pokki ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Pokki šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite Pokki virusą iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Pokki iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Pokki iš Mozilla Firefox (FF)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Pokki ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Pokki šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Pokki iš Google Chrome

Rekomenduojama atnaujinti Chrome naršyklę norint pašalinti visus nepageidaujamus priedus:

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Pokki ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Pokki pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Pokki iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Pokki bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Pokki pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Pokki registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Saugiai prisijunkite prie savo interneto svetainės, kad ir kur bebūtumėte

Bedirbant su tinklaraščiu, interneto svetaine ar kitu projektu, kurį turite nuolat prižiūrėti, jums gali tekti prisijungti prie serverio ir turinio valdymo sistemos kur kas dažniau nei įprasta. Bene geriausias sprendimas kuriant saugesnį tinklą – statinis/pastovus IP adresas.

Jeigu nustatysite prie jūsų įrenginio pririštą statinį IP adresą, palengvinsite serverio ar tinklo valdytojo darbą, kurie kontroliuoja prisijungimus ir veiklą. Be to, būtent taip išvengsite kai kurių autentifikavimo keblumų ir galėsite naudotis savo banko sąskaitomis nuotoliniu būdu, nesukeldami įtarimo su kiekvienu prisijungimu, kai būsite kitoje vietoje.

Tokie VPN programinės įrangos tiekėjai kaip Private Internet Access gali jums padėti, jei norite kontroliuoti savo internetinę reputaciją ir lengvai valdyti projektus, kad ir kokioje pasaulio vietoje bebūtumėte. Geriau neleisti prie jūsų svetainės prisijungti iš skirtingų IP adresų. 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis - Ekspertas kovoje su virusais ir kitomis kompiuterio infekcijomis

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-pokki-virus.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Pokki virus