Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

National Consumer Center reklamų šalinimas (Pašalinimo instrukcijos) - Sau 2021 atnaujinimas

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Adware

National Consumer Center — apgaulingos reklamos, kurios siūlo laimėti netikrus prizus atlikus apklausą

National Consumer Center

National Consumer Center, tai apgaulingos reklamos, kurios kviečia atlikti apklausą ir laimėti iPhone telefoną ar kitus vertingus prizus. Dažniausiai šios reklamos atsiranda naršant internete ir atveria naują langą. Vartotojai norėdami laimėti iPhone ar Samsung Galaxy išmaniuosius telefonus turi užpildyti apklausą ir pateikti savo duomenis. Ekspertai perspėja, jog šios reklamos yra netikros ir sukurtos išvilioti asmeninę informaciją iš patiklių žmonių. Jei susidūrėte su National Consumer Center reklamomis, jūsų kompiuteryje yra instaliuota adware programa.

Pavadinimas National Consumer Center
Tipas Apgaulingos reklamos, kurias pateikia adware programa
Platinimo būdas Gali patekti į sistemą kartu su nepatikimomis trečiųjų šalių aplikacijomis
Pavojaus lygis Vidutinis. Programa atlieka naršyklės pakeitimus ir sulėtina kompiuterio darbą
Simptomai Peradresuoja vartotojus į apgaulingas svetaines ir pateikia erzinančias reklamas
Pašalinimas Norėdami atsikratyti National Consumer Center reklamomis turėtumėte įsigyti patikimą antivirusinę. Taip pat siūlome naudoti ReimageIntego, jog atstatytumėte kompiuteriui padarytą žalą

Adware programa yra sukurta siekiant pateikti įvairaus tipo reklamas ir uždirbti komisinius jų kūrėjams. Tačiau National Consumer Center reklamos taip pat padeda sukčiams išvilioti asmeninius duomenis, kuriuos dažniausiai sudaro elektroninio pašto adresas, telefono numeris, ar net gi kreditinės kortelės informacija. 

National Consumer Center virusasNational Consumer Center reklamos yra pateikiamos su adware programos pagalba.

Šiuo metu National Consumer Center reklamos aktyviai atakuoja Android operacinės sistemos vartotojus. Tačiau ekspertai taip pat pastebėjo šias reklamas ir Mac OS kompiuteriuose. Norėdami pašalinti National Consumer Center reklamas, turėtumėte nuskenuoti sistemos failus su patikima antivirusine ir nustatyti Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari ir kitų naršyklių parametrus iš naujo. 

National Consumer Center reklamaŽmonės yra kviečiami užpildyti National Consumer Center apklausą, kad laimėtu brangius prizus.

Jei dar nežinote kas iš tiesų yra National Consumer Center reklamos, IT specialistai įspėja, jog jos peradresuoja į hxxp://electronicpromotionscenter.com/ ar kitas nepatikimas svetaines. Ši apgaulė dažniausiai siūlo laimėti iPhone telefonus. Tačiau žmonės taip pat susidūrė ir su pasiūlymais gauti nemokamą $100 vertės Visa Gift Card kuponą. 

National Consumer Center apgaulė mėgina pritraukti patiklius žmones su neegzistuojančiais prizais, jog galėtu surinkti vertingus duomenis. Svarbu suprasti, kad asmeninė informacija gali būti panaudota siųsti spam elektroninius laiškus ar net parduota trečiųjų šalių atstovams. 

National Consumer Center apklausaNational Consumer Center reklamos siekia išvilioti asmeninius duomenis iš patiklių vartotojų.

Jei pateiksite savo elektroninio pašto adresą National Consumer Center apklausose, yra didelė tikimybė, jog sulauksite kenkėjiškų laiškų. Dažniausiai žinutės atrodo patikimos, tačiau jose gali būti virusų ar nuorodų į kenkėjiškas svetaines su kitomis nepatikimomis programomis. 

Norintiems apsaugoti savo kompiuterį ir asmeninius duomenis National Consumer Center reklamų pašalinimas yra būtinas! Tai galite atlikti parsisiuntę ir įdiegę profesionalią antivirusinę. Nuskenavus kompiuterio failus ji pašalins adware programą ir su ja susijusius failus. Vėliau įsigykite ReimageIntego norėdami atitaisyti padarytą žalą.

National Consumer Center reklamos atakuoja iPhone telefonų vartotojus

National Consumer Center reklamosNational Consumer Center reklamos siūlo tariamai laimėti vertingus prizus.

Ekspertai pastebėjo, jog šiuo metu National Consumer Center reklamos plačiai pasirodė iPhone telefonuose. Apgaulės idėja išliko tokia pati — žmonės turi užpildyti apklausą norėdami laimėti naują telefoną ar kitus vertingus prizus. Tačiau šį kartą nusikaltėliai prašė pateikti žmonių pilnus kontaktinius duomenis, vardą ir pavardę. 

National Consumer Center apgavystėNational Consumer Center reklamos yra apgaulingos ir vartotojai jokiu būdu neturėtų pateikti savo duomenų.

Jei norite pašalinti National Consumer Center iš iPad, iPhone ar panašių įrenginių, pamėginkite atlikti šiuos žingsnius:

 • Ištrinkite naršyklės duomenis ir istoriją;
 • Įdiekite adblocker programą, kuri blokuoja reklamas;
 • Perkraukite įrenginį ir grąžinkite gamyklinius nustatymus.

Būkite atsargūs įdiegiant nemokamas programas

National Consumer Center apgaulėNational Consumer Center reklamos tariamai leidžia laimėti $100 vertės Visa Gift Card kuponą.

Adware programos, kurios pateikia National Consumer Center reklamas dažniausiai yra sugrupuojamos kartu su nemokamomis programomis ir platinamos tarsi viena. Todėl daugelis žmonių net nepastebi kaip ar kada adware pateko į jų sistemą. 

Norėdami išvengti adware ir kitų potencialiai pavojingų programų, atidžiai sekite instaliacijos eigą. Pirmiausiai, pasirinkite Advanced arba Custom nustatymus ir niekada nepalikite Quick ar Recommended parametrų. Tokiu būdu galėsite pastebėti pažymėtus laukelius, kurie leidžia įdiegti adware kartu su nemokama programa. 

National Consumer Center reklamų pašalinimo instrukcijos

Galite pašalinti National Consumer Center reklamas su antivirusinės pagalba. Šis automatinis pašalinimo būdas garantuoja, jog programa aptiks ir ištrins visus su adware susijusius failus, tokiu būdu užtikrindama, jog nebematysite erzinančių ir apgaulingų reklamų. 

Tačiau jei esate tikri, jog National Consumer Center pašalinimas jums nesukels sunkumų, galite mėginti atsikratyti adware programa patys. Apačioje rasite instrukcijas, kurios paaiškins kaip atsikratyti programa ir grąžinti pirminius naršyklės nustatymus. 

Jei norite pašalinti National Consumer Center reklamas iš Android operacinės sistemos, sekite šias instrukcijas:

 1. Paspauskite išjungimo mygtuką ir palaikykite kelias sekundes;
 2. Atsidarius meniu, pasirinkite Power off;
 3. Pasirinkite Reboot Android to Safe Mode ir paspauskite OK mygtuką;
 4. Nueikite į Settings > Apps/Application Manager;
 5. Ištrinkite visas kenkėjiškas programas ir perkraukite savo įrenginį.

Taip pat, jei vis dar matote National Consumer Center reklamas, galite pamėginti grąžinti gamyklinius įrenginio nustatymus:

 1. Nueikite į Settings > Privacy/Personal > Factory reset;
 2. Nepamirškite pasirinkti Back up my data, kad neprarastumėte telefone esančių duomenų;
 3. Paspauskite Reset Device.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis National Consumer Center reklamų pašalinimas:

Ištrinkite National Consumer Center iš Windows sistemų

Ištrinkite nepatikimas programas iš Windows OS.

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite National Consumer Center ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite National Consumer Center ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite National Consumer Center iš Mac OS X sistemos

Instrukcijos parodys kaip išvalyti Mac kompiuterius.

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite National Consumer Center bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite National Consumer Center iš Internet Explorer (IE)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite National Consumer Center ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte National Consumer Center šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite National Consumer Center reklamas iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti National Consumer Center iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite National Consumer Center iš Mozilla Firefox (FF)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite National Consumer Center ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite National Consumer Center šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite National Consumer Center iš Google Chrome

Sutaisykite Chrome pašalindami kenkėjiškus naršyklės plėtinius.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite National Consumer Center ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite National Consumer Center pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite National Consumer Center iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite National Consumer Center bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite National Consumer Center pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti National Consumer Center registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-national-consumer-center-ads.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie National Consumer Center ads