Sudėtingumo skalė:  
  (9/100)

Mobifoth reklamų šalinimas (Išsamus aprašymas) - Nemokamos instrukcijos

parašė Gabrielė E. Hall - - | Tipas: Adware

Mobifoth reklamos gali peradresuoti į potencialiai pavojingus tinklalapius

Mobifoth

Mobifoth – tai reklaminė programa (angl. adware), kuri gali įsibrauti į Windows kompiuterius ir Android mobiliuosius įrenginius. Vos tik patekęs į kompiuterį virusas inicijuoja nukreipimus į tinklalapius, kuriuose primygtinai reikalaujama įdiegti netikrus programų atnaujinimus ar naršyklės plėtinius. Ji taip pat gali pateikti gausybę reklamų ir rinkti informaciją apie vartotojus.

Tiek kompiuterių, tiek mobiliųjų vartotojai, susidūrę su Mobifoth virusu, skundžiasi tomis pačiomis problemomis. Kol jie naršo internete viena populiarių naršyklių (Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer ir kt.), jie dažnai susiduria su peradresavimais į įtartinus interneto puslapius, pavyzdžiui:

 • tinklalapius, kurie reikalauja įdiegti tam tikrą naršyklės plėtinį,
 • interneto svetaines, kurios informuoja apie neatnaujintą programinę įrangą ir reikalauja įdiegti atnaujinimus,
 • netikrus techninės pagalbos puslapius,
 • sukčiavimo tinklalpius,
 • internetinių žaidimų puslapius,
 • lošimų tinklalapius,
 • pornografinius puslapius,
 • ir kitus reklamines interneto svetaines.

Mobifoth virusas dažniausiai peradresuoja į Go.Mobifoth.com tinklalapį, kuris inicijuoją kitą nukreipimą į reklamuojamą puslapį. Taigi, kai nauja naršyklės kortelė ar langas yra priverstinai atidaromas, galite stebėti kaip keičiasi URL adresas. Tačiau patariame negaišti laiko ir nelaukti, kol išvysite jums skirtą reklaminį pasiūlymą. Tiesiog uždarykite naršyklę.

Deja, tik uždaryti naršyklės nepakanka, kad erzinantys peradresavimai liautųsi. Reklaminė programa gali juos inicijuoti keletą kartų per valandą. Tad galite pamiršti normalų ir ramų naršymą internete. Jums nepavyks įprastai dirbti ar skaityti mėgstamų dienraščių, o Mobifoth reklamos dar labiau apsunkins šią situaciją.

Programa, kuri atsakinga už peradresavimus, taip pat gali pateikti itin daug reklaminio turinio kiekviename jūsų lankomame tinklalapyje. Šie pasiūlymai gali pasirodyti kaip iššokančios reklamos, skydeliai ar nuolaidų kuponai. Viena didžiausių jų keliamų problemų yra ne keista vieta (pavyzdžiui, viduryje teksto), o peradresavimas į potencialiai pavojingus tinklalapius.

Saugumo specialistai taip pat atkreipia dėmesį, kad reklaminiai virusai gali pateikti akį traukiančias ir personalizuotas reklamas, kadangi jie geba rinkti informaciją apie vartotojus. Įprastai renkama informacija, kuri neleidžia identifikuoti vartotojo, tačiau niekada negalite būti visiškai tuo įsitikinę. Tad, jeigu vertinate savo privatumą, turite pašalinti Mobifoth kuo skubiau.

Mobifoth virusasMobifoth virusas - tai reklaminė programa, kuri inicijuoja peradresavimus į tinklalapius, kurie dažniausiai yra nepatikimi.

Visai nesvarbu, ar ši kenkėjiška programa įsibrovė į jūsų kompiuterį ar išmanųjį telefoną, mes rekomenduojame tą patį viruso panaikinimo metodą. Mobifoth pašalinimas turėtų būti atliekamas antivirusinės programos pagalba. Siūlome šiai užduočiai rinktis ReimageIntego.

Programinės įrangos paketai padeda reklaminei programai plisti ir patekti į įrenginius nepastebėtai

Virusas gali užkrėsti kompiuterį ar mobilųjų įrenginį, kai jo savininkas įdiegia nepatikimą programą ar aplikaciją. Nepamirškite, kad daugelis nemokamų programų ar nepatikimų programų platinimo tinklalapių taip pat gali platinti ne tik šią reklaminę programą, bet ir daugelį kitų kenkėjiškų aplikacijų.

Taigi, turite pasirinkti patikimus programų parsisiuntimo šaltinius ir žinomus kūrėjus tam, kad išvengtumėte akistatos su Mobifoth virusu ar kitomis potencialiai pavojingomis programomis (angl. Potentially Unwaned Programs). Be to, visuomet rinkitės išplėstinius (angl. Advanced/Custom), o ne rekomenduojamus (angl. Quick/Recommended) įdiegimo nustatymus.

Stebėkite kiekvieną žingsnį. Įdiegimo vedlys parodys papildomų programų sąrašą, kurias jums siūloma įdiegti kartu su pagrindine programa. Įprastai jos yra pažymėtos, tad turite nužymėti varneles ir taip užkirsti kelią jų įdiegimui.

Mobifoth virusas gali būti greitai ir lengvai pašalintas!

Mobifoth pašalinimas reikalauja panaikinti reklaminę programą iš įrenginio. Patariame šią užduotį paskirti profesionaliai antivirusinei programai. Visai nesvarbu, ar susidūrėte su mobiliąją ar kompiuterine viruso versija, jūs tikrai galite rasti programą, kuri pasirūpins jūsų įrenginiu.

Jūs taip pat galite pašalinti Mobifoth be antivirusinės programos. Straipsnio pabaigoje rasite rankinio panaikinimo instrukcijas, kurios leis atsikratyti šiuo kompiuteriniu užkratu iš Windows ir Mac operacinių sistemų. O jeigu norite panaikinti virusą iš Android įrenginio, sekite šiuos žingsnius:

 1. Atidarykite įrenginio nustatymus (angl. Settings) ir atidarykite programų sąrašą (angl. Apps arba Application manager).
 2. Programų sąraše raskite aplikaciją, kuri gali būti atsakinga už virusą.
 3. Paspauskite ant pasirinktos programos, kad atidarytumėte Programos Informacijos langą (angl. App Info). Čia paspauskite “Sustabdyti” (angl. Force stop) mygtuką.
 4. Paspauskite “Išvalyti podėlį” (angl. Clear cache) mygtuką.
 5. Paspauskite “Išvalyti atmintį” (angl. Clear data) mygtuką.
 6. Paspauskite “Išdiegti” (angl. Uninstall) mygtuką.
 7. Pasirodžiusime patvirtinimo lange paspauskite “Gerai” (angl. OK) tam, kad pašalintumėte potencialiai pavojingą programą.
 8. Perkraukite mobilųjų telefoną.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Mobifoth reklamų pašalinimas:

Ištrinkite Mobifoth iš Windows sistemų

Norėdami atsikratyti Mobifoth reklamomis, sekite šiuos žingsnius:

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Mobifoth ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Mobifoth ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite Mobifoth iš Mac OS X sistemos

Pastebėję neaiškius peradresavimus ar iššokančias reklamas, turite kuo skubiau išvalyti kompiuterį nuo virusų ar potencialiai pavojingų programų.

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Mobifoth bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Mobifoth iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite su virusu susijusius elementus iš Internet Explorer naršyklės.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Mobifoth ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Mobifoth šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite Mobifoth reklamas iš Microsoft Edge

Microsoft Edge interneto naršyklė taip pat galėjo nukentėti nuo viruso. Sekite instrukcijas ir atsikratykite juo.

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Mobifoth iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Mobifoth iš Mozilla Firefox (FF)

Mobifoth virusas galėjo būti įdiegtas Mozilla Firefox interneto naršyklėje kaip plėtinys. Tad turite jį pašalinti.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Mobifoth ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Mobifoth šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Mobifoth iš Google Chrome

Peradresavimai į Go.Mobifoth.com ir kitus įtartinus tinklalapius liausis, kai pašalinsite nežinomus naršyklės plėtinius ir atkursite numatytuosius Chrome nustatymus.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Mobifoth ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Mobifoth pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Mobifoth iš Safari

Šios instrukcijos padės pašalinti virusą iš Safari naršyklės.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Mobifoth bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Mobifoth pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Mobifoth registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-mobifoth-ads.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Mobifoth ads