Mac Auto Fixer šalinimas (Pašalinimo vadovas) - Rgp 2018 atnaujinimas

Mac Auto Fixer pašalinimas

Kas yra Mac Auto Fixer?

Mac Auto Fixer – potencialiai nepageidaujama aplikacija, kuri teigia galinti sutvarkyti visas, su Mac kompiuteriais susijusias, problemas

Mac Auto Fixer apgaulinga programaMac Auto Fixer - netikra sistemos valymo aplikacija, kuri rodo melagingus įspėjimus.

Mac Auto Fixer yra nepatikima sistemos tvarkymo priemonė, kuri buvo sukurta PCVARK. Ši potencialiai nepageidaujama programa yra panaši į Advanced Mac Cleaner, Mac Tonic, Mac Mechanic, Mac Shiny ir kitas įtartinas aplikacijas, kurios visos žada pagerinti kompiuterio darbą. Jeigu turite abejonių, kad Mac Auto Fixer yra virusas, mes užtikrintai rekomenduojame jo vengti. Nepaisant patrauklaus aprašymo, ši programa suvaidina savo veiklą kompiuterio sistemoje. Po įtartino sistemos patikrinimo, ši nepatikima sistemos valymo programa paskelbia radusi nemažai virusinių infekcijų jūsų kompiuterio sistemoje, ir pasiūlo nusipirkti leidimą, kuris aktyvuos kompiuterio taisymo paslaugą. Atminkite, niekada neleiskite pinigų and tokios neveiksmingos programos.

PAVADINIMAS Mac Auto Fixer
RŪŠIS Sistemos priemonė/Potencialiai nepageidaujama aplikacija/Adware tipo programa
PAVOJINGUMO LYGIS Vidutinis. Nesukelia pavojaus kompiuterio sistemai ir nepakeičia jos programų/priedų
POŽYMIAI Perskenuoja sistemą, paskelbia melagingą pranešimą apie daugybę kompiuterinių infekcijų, pasiūlo nusipirkti šios programos leidimą, kaip vienintelį būdą susitvarkyti su virusais
PAGRINDINIAI PAVOJAI Išleisti pinigus ant neveiksmingos programos, atskleisti kreditinės kortelės informaciją nepažįstamiems
PLITIMAS Plinta per antrinių šaltinių remiamus puslapius, programas
ŠALINIMAS Naudokite FortectIntego norėdami atsikratyti šios netikros sistemos valymo priemonės

Mac Auto Fixer viruso terminas šios aplikacijos tinkamai neapibūdina. Nepatikimos sistemos tvarkymo priemonės nėra kenksmingos programos, kurios sukelia didelę žalą kompiuterio sistemai. Tačiau, jos plinta nelegaliais būdais, rodo netikrus įspėjimus ir skatina vartotojos nusipirkti šios programos leidimą. Mes nerekomenduojame laikyti šią melagingą programą savo kompiuteryje, nes jos tikslas yra parduoti savo leidimą žmonėms už 118 €. Be to, šis sistemos įrankis nėra pajėgus sustvarkyti su Mac kompiuteriais susijusias problemas.

Kita problema susijusi su Mac Auto Fixer yra šios programos plitimo metodai. Turėkite omenyje, kad šita aplikacija gali būti įrašyta į kompiuterį kartu su įvairiais neatpažįstamais priedais arba per melagingas reklamas, siūlančias patikrinti kompiuterio sistemą nemokamai. Daugelis žmonių net nepastebi šios potencialiai nepageidaujamos programos, kol ji nepradeda rodyti įkyrių reklamų ir melagingų įspėjimų.

Kai Mac Auto Fixer patenka į sistemą, ši neveiksminga programa paskelbiai apie daugybę kompiuterinių infekcijų ir sistemos klaidų. Sistemos patikrinimo rezultatai gali susidaryti iš įvairių užkrėstų failų, nereikalingų priedų ir kitų komponentų, esančių kompiuteryje.

Ekspertų nuomone, nėra sunku patikrinti nepageidaujamų priedų, rastų Mac Auto Fixer, patikimumą. Jūs turėtumėte įsirašyti kitą sistemos optimizavimo įrankį kaip alternatyvą, kuris yra žinomas kaip patikima priemonė, ir su juo patikrinkti visą sistemą. Jūs taip pat galite naudotis ir savo turima antivirusine programa. Gautus patikros rezultatus palyginkite su tais, kurie buvo paskelbti potencialiai nepageidaujamos programos. Mes galime garantuoti, kad nebus tų pačių sistemos klaidų, kurias parodė Mac Auto Fixer.

Visi netikri pranešimai yra būdas apgaudinėti patiklius vartotojus ir įtikinti juos nusipirkti pilną programos versiją. Dėl šios priežasties, Mac Auto Fixer viruso terminas yra plačiai naudojamas norint parodyti šios programos nepatikimumą ir apgaulingumą.

Mac Auto Fixer nepageidaujama aplikacijaMac Auto Fixer - sistemos valymo įrankis, kuris iš tikrųjų neatneša jokios naudos vartotojams, tik siekia juos įtikinti nusipirkti pilną leidimą.

Prie viso to, vartotojai, kurie turi įsirašę Mac Auto Fixer aplikaciją, yra nepatenkinti, nes ji nukreipia į įvairius neatpažįstamus puslapius. Turėkite omenyje, jog šios programos platintojai nėra atsakingi už tų puslapių pateikiamą informaciją. Vartotojai gali užklysti į tinklalapį, kuriame gali atsitiktinai įsirašyti kokią nors kitą nepageidaujamą aplikaciją kaip Mac Auto Fixer, ar netgi pavojingesnį virusą.

Akivaizdu, kad šis sistemos optimizavimo įrankis nėra patikimas. Dėl šios priežasties, geriausias sprendimas būtų pakeisti šią sistemos tvarkymo priemonę į kitą, patikimą programą, ir pašalinti Mac Auto Fixer iš savo kompiuterio. Jeigu norite pagreitinti procesą, siūlome įsirašyti FortectIntego arba kitą patikimą antivirusinę programą.

Taippat, yra galimybė atlikti Mac Auto Fixer pašalinimą rankiniu būdu. Jeigu jūsų kompiuteris yra užkrėstas Mac Mechanic arba MacShiny programomis, turėsite pašalinti ir jas. Tačiau, automatinis ištrynimo būdas yra geresnis sprendimas, nes taip galite pašalinti patį Mac Auto Fixer kartu su visais priedais tik keliais paspaudimais.

Potencialiai nepageidaujamos programos yra įrašomos į sistemą be vartotojų žinios

Potencialiai nepageidaujamos programos plinta keliais būdais. Tačiau, dažniausiai nepageidaujamos aplikacijos yra platinamos per kitas reguliaras programas, nes yra didelė tikimybė, kad vartotojas nepastebės įrašomų priedų. Šis metodas leidžia platintojamas pasiūlyti savo įtartinas programas žmonėms.

Vis dėlto, yra būdas, leidžiantis vartotojams atpažinti potencialiai nepageidaujamą programą ir sustabdyti jos įrašymą. Pirmas žingsnis, niekada nesutikti su Quick/Recommended parinktimi. Vietoj to, jūs TURITE pasirinkti Advanced ar Custom skiltį, nes tik taip galėsite susekti visas nepageidaujamas aplikacijas.

Turėkite omenyje, kad tokios programos pasirodo kaip pasirinktiniai priedai. Dėl šios priežasties, jūs turėtumėte atidžiai patikrinti kiekvieną įrašymo punktą ir patikrinti, ar nėra kokių nors nepageidaujamų priedų. Atžymėkite žymes, kurios siūlo sutikti su įtartinų komponentų įrašymu.

Pašalinkite Mac Auto Fixer iš kompiuterio sistemos

Jeigu bandote išsiaiškinti, kaip atsikratyti Mac Auto Fixer iš savo operacinės sistemos, žinokite, kad jūs turite reikalų su potencialiai nepageidaujama programa, kuri gali atlikti įvairius veiksmus antrame plane tam, kad išliktų aktyvi. Kompiuterių ekspertų nuomone, jūs turėtumėte patikrinti Activity Monitor savo kompiuteryje. Šį veiksmą galite atlikti štai taip: Utilites—->Activity Monitor—->Suraskite Mac Auto Fixer—->Quit Process—->Force Quit.

Kai atliksite šiuos žingsmius, turėtumėte remtis tradiciniu pašalinimo metodu, norėdami atsikratyti potencialiai nepageidaujamos programos. Turėkite omenyje, kad įtartinos programos gali palikti įvairių priedų, jeigu buvo pašalintos netinkamai. Būtina atsikratyti Mac Auto Fixer ir visais įrašytais priedais, nes kitaip programa gali atsinaujinti po kurio laiko.

Geriausias būdas atlikti Mac Auto Fixer pašalinimą yra naudojantis profesionalia sistemos apsaugos programa. Antivirusinė ne tik pašalins pačią aplikaciją, bet atsikratys ir visais nepageidaujamas priedais, kurie gali būti rasti jūsų sistemoje. Rekomenduojamų sistemos valymo įrankių sąrašą galite peržiūrėti apačioje.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės FortectIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Mac Auto Fixer pašalinimas

Ištrinkite iš „Mac“

Norėdami pašalinti virusą, sekite šiomis instrukcijomis:

„Mac“:

  1. Meniu juostoje pasirinkite Go > Applications.
  2. Applications aplanke ieškokite visų susijusių įrašų.
  3. Spustelėkite programą ir vilkite ją į Trash (arba dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ją ir pasirinkite Move to Trash).
    Ištrinkite iš „Mac“ 1

Norėdami pilnai pašalinti nepageidaujamą programą, turite pasiekti Application Support, LaunchAgents ir LaunchDaemons aplankus ir ištrinti atitinkamus failus:

  1. Pasirinkite Go > Go to Folder.
  2. Įveskite /Library/Application Support ir paspauskite Go arba spustelėkite Enter.
  3. Application Support aplanke ieškokite abejotinų įrašų ir juos ištrinkite.
  4. Dabar tokiu pačiu būdu įveskite /Library/LaunchAgents ir /Library/LaunchDaemons aplankus ir nutraukite visus susijusius .plist failus.
    Ištrinkite iš „Mac“ 2

Iš naujo nustatykite Safari

Išvalykite visus nepageidaujamus komponentus iš Safari naršyklės. Tai galite padaryti remdamiesi šiomis instrukcijomis:

Pašalinkite nepageidaujamus plėtinius iš Safari:

  1. Spustelėkite Safari > Preferences…
  2. Naujame lange pasirinkite Extensions.
  3. Pasirinkite nepageidaujamą plėtinį, susijusį su Mac Auto Fixer, ir spauskite Uninstall.
    Pašalinkite plėtinius iš Safari

Išvalykite Safari slapukus ir kitus duomenis:

  1. Spauskite Safari > Clear History…
  2. Išskleidžiamajame meniu ties Clear pasirinkite all history.
  3. Patvirtinkite paspausdami Clear History.
    Pašalinkite iš Safari slapukus ir kitus duomenis

Jei aukščiau paminėti veiksmai nepadėjo, iš naujo nustatykite Safari:

  1. Spustelėkite Safari > Preferences…
  2. Eikite į Advanced skirtuką.
  3. Meniu juostoje pažymėkite Show Develop menu.
  4. Meniu juostoje spustelėkite Develop, tada pasirinkite Empty Caches.
    Iš naujo nustatykite Safari

Iš naujo nustatykite Google Chrome

Ištrinkite kenkėjiškus plėtinius iš Google Chrome:

  1. Atidarykite Google Chrome, spustelėkite Meniu (tris vertikalius taškus viršutiniame dešiniajame kampe) ir pasirinkite More tools > Extensions.
  2. Naujai atsidariusiame lange pamatysite visus įdiegtus plėtinius. Pašalinkite visus įtartinius papildinius, kurie gali būti susiję su plėtiniu spustelėdami Remove.

Pašalinkite plėtinius iš Chrome

Išvalykite Chrome duomenis:

  1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Settings.
  2. Privacy and security dalyje pasirinkite Clear browsing data.
  3. Pažymėkite Browsing history, Cookies and other site data, taip pat Cached images and files.
  4. Paspauskite Clear data.

Ištrinkite duomenis iš Chrome

Pakeiskite pagrindinį puslapį:

  1. Paspauskite ant meniu ir pasirinkite Settings.
  2. Startup skiltyje ieškokite įtartinos svetainės.
  3. Spustelėkite ant Open a specific or set of pages ir paspauskite tris taškus, kad rastumėte Remove parinktį.

Iš naujo nustatykite Google Chrome:

Jei kiti metodai nepadėjo, atkurkite Google Chrome nustatymus ir ištrinkite senus duomenis, kad pašalintumėte visus nenorimus komponentus:

  1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Settings.
  2. Atėję į Settings slinkite žemyn ir spustelėkite Advanced.
  3. Slinkite žemyn ir raskite Reset and clean up skyrių.
  4. Spustelėkite Restore settings to their original defaults.
  5. Norėdami užbaigti pašalinimą, patvirtinkite šį žingsnį.

Iš naujo nustatykite Chrome 2

Iš naujo nustatykite MS Edge/Chromium Edge

Pašalinkite nepageidaujamus plėtinius iš MS Edge:

  1. Pasirinkite Meniu (tris horizontalius taškus naršyklės lango viršuje, dešinėje pusėje) ir paspauskite Extensions.
  2. Iš sąrašo pasirinkite susijusį plėtinį ir spustelėkite krumpliaračio piktogramą.
  3. Apačioje spauskite Uninstall.
    Pašalinkite Edge plėtinius

Išvalykite slapukus ir kitus naršyklės duomenis:

  1. Spustelėkite Meniu (tris horizontalius taškus naršyklės lango viršuje, dešinėje pusėje) ir pasirinkite Privacy & security.
  2. Clear browsing data dalyje pasirinkite, ką norite išvalyti.
  3. Pasirinkite viską, išskyrus slaptažodžius (nors galbūt norėsite įtraukti medijų licencijas, jei įmanoma) ir spustelėkite Clear.
    Ištrinkite Edge naršymo duomenis

Atkurkite naujo skirtuko ir pagrindinio puslapio nustatymus:

  1. Spustelėkite meniu piktogramą ir pasirinkite Settings.
  2. Tuomet raskite On startup skyrių.
  3. Spustelėkite Disable, jei radote įtartiną puslapį.

Jei kiti veiksmai nepadėjo, iš naujo nustatykite MS Edge:

  1. Norėdami atidaryti užduočių tvarkyklę, paspauskite Ctrl + Shift + Esc.
  2. Spustelėkite lango apačioje esančią More details rodyklę.
  3. Pasirinkite Details.
  4. Dabar slinkite žemyn ir raskite kiekvieną įrašą su Microsoft Edge pavadinimu. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite ant kiekvieno iš jų ir pasirinkite End Task, kad sustabdytumėte MS Edge veikimą.
    Iš naujo nustatykite MS Edge

Jei toks būdas jums nepadėjo, tuomet reikės griebtis išplėstinio Edge atstatymo metodo. Tačiau atminkite, jog prieš tęsdami turite išsisaugoti atsarginę duomenų kopiją.

  1. Savo kompiuteryje raskite šį aplanką: C:\\Users\\%username%\\AppData\\Local\\Packages\\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
  2. Kad pasirinktumėte visus aplankus, paspauskite klaviatūroje Ctrl + A.
  3. Spustelėkite juos dešiniuoju pelės mygtuku ir pasirinkite Delete.
    Išplėstinis MS Edge atstatymo metodas 1
  4. Dabar dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Start mygtuką ir pasirinkite Windows PowerShell (Admin).
  5. Kai atsidarys naujas langas, nukopijuokite ir įklijuokite šią komandą, o tada paspauskite Enter:

    Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)\\AppXManifest.xml” -Verbose
    Išplėstinis MS Edge atstatymo metodas 2

Instrukcijos Chromium Edge naršyklei

Ištrinkite plėtinius iš MS Edge (Chromium):

  1. Atidarykite Edge ir spauskite Settings > Extensions.
  2. Ištrinkite nepageidaujamus plėtinius spustelėdami Remove.
    Pašalinkite plėtinius iš Cromium Edge

Išvalykite duomenis:

  1. Spustelėkite Meniu ir eikite į Settings.
  2. Pasirinkite Privacy and services.
  3. Clear browsing data dalyje pasirinkite, ką pašalinti.
  4. Time range skiltyje pasirinkite All time.
  5. Spauskite Clear now.
    Ištrinkite duomenis iš Cromium Edge

Iš naujo nustatykite MS Edge (Chromium):

  1. Spauskite ant Meniu ir pasirinkite Settings.
  2. Kairėje pusėje pasirinkite Reset settings.
  3. Pasirinkite Restore settings to their default values.
  4. Patvirtinkite pasirinkimą.
    Iš naujo nustatykite Chromium Edge

Iš naujo nustatykite Mozilla Firefox

Pašalinkite pavojingus plėtinius:

  1. Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite Meniu (tris horizontalias linijas viršutiniame dešiniajame lango kampe).
  2. Pasirinkite Add-ons.
  3. Čia pasirinkite papildinius, susijusius su Mac Auto Fixer, ir spauskite Remove.
    Pašalinkite plėtinius iš Firefox

Atstatykite pagrindinį puslapį:

  1. Norėdami atidaryti meniu, viršutiniame dešiniajame kampe spustelėkite tris horizontalias linijas.
  2. Pasirinkite Options.
  3. Home parinktyse įveskite pageidaujamą svetainę, kuri bus atidaryta kaskart, kai įjungsite Mozilla Firefox.

Išvalykite slapukus ir kitus duomenis:

  1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Options.
  2. Eikite į Privacy & Security skyrių.
  3. Slinkite žemyn, kad rastumėte Cookies and Site Data.
  4. Spustelėkite Clear Data…
  5. Pasirinkite Cookies and Site Data ir Cached Web Content, o tuomet spauskite Clear.
    Išvalykite iš Firefox slapukus ir kitus duomenis

Iš naujo nustatykite Mozilla Firefox

Jei atlikus visus žingsnius Mac Auto Fixer vis tiek nebuvo pašalintas, tuomet iš naujo nustatykite Mozilla Firefox:

  1. Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite Meniu.
  2. Eikite į Help ir pasirinkite Troubleshooting Information.
    Iš naujo nustatykite Firefox 1
  3. Give Firefox a tune up dalyje spauskite Refresh Firefox…
  4. Kai iššoks langas, patvirtinkite veiksmą spausdami Refresh Firefox – taip turėtumėte sėkmingai pašalinti Mac Auto Fixer.
    Iš naujo nustatykite Firefox 2

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Mac Auto Fixer registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Jums rekomenduojama

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Julie Splinters
Julie Splinters - Virusų šalinimo specialistė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis