Sudėtingumo skalė:  
  (22/100)

Mac Auto Fixer šalinimas (Pašalinimo vadovas) - Sau 2021 atnaujinimas

parašė Julija Splinters - - | Tipas: Kompiuterio sistemos įrankiai

Mac Auto Fixer – potencialiai nepageidaujama aplikacija, kuri teigia galinti sutvarkyti visas, su Mac kompiuteriais susijusias, problemas

Mac Auto Fixer apgaulinga programa

Mac Auto Fixer yra nepatikima sistemos tvarkymo priemonė, kuri buvo sukurta PCVARK. Ši potencialiai nepageidaujama programa yra panaši į Advanced Mac Cleaner, Mac Tonic, Mac Mechanic, Mac Shiny ir kitas įtartinas aplikacijas, kurios visos žada pagerinti kompiuterio darbą. Jeigu turite abejonių, kad Mac Auto Fixer yra virusas, mes užtikrintai rekomenduojame jo vengti. Nepaisant patrauklaus aprašymo, ši programa suvaidina savo veiklą kompiuterio sistemoje. Po įtartino sistemos patikrinimo, ši nepatikima sistemos valymo programa paskelbia radusi nemažai virusinių infekcijų jūsų kompiuterio sistemoje, ir pasiūlo nusipirkti leidimą, kuris aktyvuos kompiuterio taisymo paslaugą. Atminkite, niekada neleiskite pinigų and tokios neveiksmingos programos.

PAVADINIMAS  Mac Auto Fixer
RŪŠIS  Sistemos priemonė/Potencialiai nepageidaujama aplikacija/Adware tipo programa
PAVOJINGUMO LYGIS Vidutinis. Nesukelia pavojaus kompiuterio sistemai ir nepakeičia jos programų/priedų
POŽYMIAI Perskenuoja sistemą, paskelbia melagingą pranešimą apie daugybę kompiuterinių infekcijų, pasiūlo nusipirkti šios programos leidimą, kaip vienintelį būdą susitvarkyti su virusais
PAGRINDINIAI PAVOJAI Išleisti pinigus ant neveiksmingos programos, atskleisti kreditinės kortelės informaciją nepažįstamiems
PLITIMAS Plinta per antrinių šaltinių remiamus puslapius, programas
ŠALINIMAS Naudokite ReimageIntego norėdami atsikratyti šios netikros sistemos valymo priemonės

Mac Auto Fixer viruso terminas šios aplikacijos tinkamai neapibūdina. Nepatikimos sistemos tvarkymo priemonės nėra kenksmingos programos, kurios sukelia didelę žalą kompiuterio sistemai. Tačiau, jos plinta nelegaliais būdais, rodo netikrus įspėjimus ir skatina vartotojos nusipirkti šios programos leidimą. Mes nerekomenduojame laikyti šią melagingą programą savo kompiuteryje, nes jos tikslas yra parduoti savo leidimą žmonėms už 118 €. Be to, šis sistemos įrankis nėra pajėgus sustvarkyti su Mac kompiuteriais susijusias problemas.

Kita problema susijusi su Mac Auto Fixer yra šios programos plitimo metodai. Turėkite omenyje, kad šita aplikacija gali būti įrašyta į kompiuterį kartu su įvairiais neatpažįstamais priedais arba per melagingas reklamas, siūlančias patikrinti kompiuterio sistemą nemokamai. Daugelis žmonių net nepastebi šios potencialiai nepageidaujamos programos, kol ji nepradeda rodyti įkyrių reklamų ir melagingų įspėjimų.

Kai Mac Auto Fixer patenka į sistemą, ši neveiksminga programa paskelbiai apie daugybę kompiuterinių infekcijų ir sistemos klaidų. Sistemos patikrinimo rezultatai gali susidaryti iš įvairių užkrėstų failų, nereikalingų priedų ir kitų komponentų, esančių kompiuteryje.

Ekspertų nuomone, nėra sunku patikrinti nepageidaujamų priedų, rastų Mac Auto Fixer, patikimumą. Jūs turėtumėte įsirašyti kitą sistemos optimizavimo įrankį kaip alternatyvą, kuris yra žinomas kaip patikima priemonė, ir su juo patikrinkti visą sistemą. Jūs taip pat galite naudotis ir savo turima antivirusine programa. Gautus patikros rezultatus palyginkite su tais, kurie buvo paskelbti potencialiai nepageidaujamos programos. Mes galime garantuoti, kad nebus tų pačių sistemos klaidų, kurias parodė Mac Auto Fixer.

Visi netikri pranešimai yra būdas apgaudinėti patiklius vartotojus ir įtikinti juos nusipirkti pilną programos versiją. Dėl šios priežasties, Mac Auto Fixer viruso terminas yra plačiai naudojamas norint parodyti šios programos nepatikimumą ir apgaulingumą.

Mac Auto Fixer nepageidaujama aplikacijaMac Auto Fixer - sistemos valymo įrankis, kuris iš tikrųjų neatneša jokios naudos vartotojams, tik siekia juos įtikinti nusipirkti pilną leidimą.

Prie viso to, vartotojai, kurie turi įsirašę Mac Auto Fixer aplikaciją, yra nepatenkinti, nes ji nukreipia į įvairius neatpažįstamus puslapius. Turėkite omenyje, jog šios programos platintojai nėra atsakingi už tų puslapių pateikiamą informaciją. Vartotojai gali užklysti į tinklalapį, kuriame gali atsitiktinai įsirašyti kokią nors kitą nepageidaujamą aplikaciją kaip Mac Auto Fixer, ar netgi pavojingesnį virusą.

Akivaizdu, kad šis sistemos optimizavimo įrankis nėra patikimas. Dėl šios priežasties, geriausias sprendimas būtų pakeisti šią sistemos tvarkymo priemonę į kitą, patikimą programą, ir pašalinti Mac Auto Fixer iš savo kompiuterio. Jeigu norite pagreitinti procesą, siūlome įsirašyti ReimageIntego arba kitą patikimą antivirusinę programą.

Taippat, yra galimybė atlikti Mac Auto Fixer pašalinimą rankiniu būdu. Jeigu jūsų kompiuteris yra užkrėstas Mac Mechanic arba MacShiny programomis, turėsite pašalinti ir jas. Tačiau, automatinis ištrynimo būdas yra geresnis sprendimas, nes taip galite pašalinti patį Mac Auto Fixer kartu su visais priedais tik keliais paspaudimais.

Potencialiai nepageidaujamos programos yra įrašomos į sistemą be vartotojų žinios

Potencialiai nepageidaujamos programos plinta keliais būdais. Tačiau, dažniausiai nepageidaujamos aplikacijos yra platinamos per kitas reguliaras programas, nes yra didelė tikimybė, kad vartotojas nepastebės įrašomų priedų. Šis metodas leidžia platintojamas pasiūlyti savo įtartinas programas žmonėms.

Vis dėlto, yra būdas, leidžiantis vartotojams atpažinti potencialiai nepageidaujamą programą ir sustabdyti jos įrašymą. Pirmas žingsnis, niekada nesutikti su Quick/Recommended parinktimi. Vietoj to, jūs TURITE pasirinkti Advanced ar Custom skiltį, nes tik taip galėsite susekti visas nepageidaujamas aplikacijas. 

Turėkite omenyje, kad tokios programos pasirodo kaip pasirinktiniai priedai. Dėl šios priežasties, jūs turėtumėte atidžiai patikrinti kiekvieną įrašymo punktą ir patikrinti, ar nėra kokių nors nepageidaujamų priedų. Atžymėkite žymes, kurios siūlo sutikti su įtartinų komponentų įrašymu. 

Pašalinkite Mac Auto Fixer iš kompiuterio sistemos

Jeigu bandote išsiaiškinti, kaip atsikratyti Mac Auto Fixer iš savo operacinės sistemos, žinokite, kad jūs turite reikalų su potencialiai nepageidaujama programa, kuri gali atlikti įvairius veiksmus antrame plane tam, kad išliktų aktyvi. Kompiuterių ekspertų nuomone, jūs turėtumėte patikrinti Activity Monitor savo kompiuteryje. Šį veiksmą galite atlikti štai taip: Utilites—->Activity Monitor—->Suraskite Mac Auto Fixer—->Quit Process—->Force Quit.

Kai atliksite šiuos žingsmius, turėtumėte remtis tradiciniu pašalinimo metodu, norėdami atsikratyti potencialiai nepageidaujamos programos. Turėkite omenyje, kad įtartinos programos gali palikti įvairių priedų, jeigu buvo pašalintos netinkamai. Būtina atsikratyti Mac Auto Fixer ir visais įrašytais priedais, nes kitaip programa gali atsinaujinti po kurio laiko.

Geriausias būdas atlikti Mac Auto Fixer pašalinimą yra naudojantis profesionalia sistemos apsaugos programa. Antivirusinė ne tik pašalins pačią aplikaciją, bet atsikratys ir visais nepageidaujamas priedais, kurie gali būti rasti jūsų sistemoje. Rekomenduojamų sistemos valymo įrankių sąrašą galite peržiūrėti apačioje.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Mac Auto Fixer pašalinimas:

Ištrinkite Mac Auto Fixer iš Mac OS X sistemos

Norėdami pašalinti virusą, sekite šiomis instrukcijomis:

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Mac Auto Fixer bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Mac Auto Fixer iš Safari

Išvalykite visus nepageidaujamus komponentus iš Safari naršyklės. Tai galite padaryti remdamiesi šiomis instrukcijomis:

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Mac Auto Fixer bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Mac Auto Fixer pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Ištrinkite Mac Auto Fixer iš Google Chrome

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Mac Auto Fixer ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Mac Auto Fixer pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Mac Auto Fixer iš Internet Explorer (IE)

Perkraukite Internet Explorer, jeigu norite pašalinti nepageidaujamą aplikaciją:

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Mac Auto Fixer ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Mac Auto Fixer šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite Mac Auto Fixer iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Mac Auto Fixer iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Mac Auto Fixer iš Mozilla Firefox (FF)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Mac Auto Fixer ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Mac Auto Fixer šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Mac Auto Fixer registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Julie Splinters
Julie Splinters - Virusų šalinimo specialistė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-mac-auto-fixer.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Mac Auto Fixer