King Translate. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Adware
12

King Translate yra dar viena programa, kurią yra verta įtraukti į nepageidaujamų programų arba ‘adware’ programų kategoriją. Mes tikrai neteigiame, kad tai yra tokia pavojinga, kuri gali pakenkti jūsų kompiuteriui. Vis dėl to, dažniausiai King Translate yra platinama naudojant nesąžiningus metodus ir vėliau gali sukelti jums įvairių problemų. Jei norite jos išvengti, turite saugotis nemokamų programų arba bent jau pradėti atidžiai sekti jų atsisiuntimo į kompiuterį procesą. Kai tik tokia programa patenka į nusitaikytą sistemą, ji gali lengvai pakeisti kai kuriuos kompiuterio nustatymus. Daugeliu atvejų, ši programa pakeičia pradžios puslapį (angl. start page) ir numatytąjį paieškos puslapį (angl. default search engine) į www1.search-results.com. Jei pastebėjote šiuos pakeitimus, turėtumėte patikrinti savo kompiuterį su atnaujinta antivirusine programa ir pašalinti iš jo pavojingus failus. Priešingu atveju, jūsų kompiuteris gali būti užsikrėstas daug rimtesniais virusais.

KAIP KING TRANSLATE GALI ATSIDURTI MANO KOMPIUTERYJE?

Jūs galite atsisiųsti King Translate iš šios programos oficialios svetainės. Paprastai, ši programa yra pristatoma kaip įrankis, kuris gali padėti žmonėms išversti reikiamus žodžius, dokumentus ar el. svetaines į kitas kalbas. Vis dėl to, anot kai kurių ekspertų, King Translate taip pat gali atsidurti kompiuterio viduje kitų programų dėka. Dėl to mes visada rekomenduojame rinktis Custom arba Advanced programos įrašymo metodą ir tada surasti visas varneles, kurios paprastai sako, kad jūs sutinkate atsisiųsti kartu vieną ar kitą programą.  Kai tik ši programa patenka į kompiuterio vidų, ji atlieka kai kuriuos sistemos nustatymų pakeitimus ir pradeda savo erzinančią veiklą. Mes nerekomenduojame ignoruoti šios programos rodomų reklamų, nes taip jūs galite atsidurti tikrai užkrėstoje svetainėje. 

KAIP PAŠALINTI KING TRANSLATE?

Jei norite atsikratyti King Translate, sekite šiais nurodymais:

Pirmiausia, patikrinkite savo kompiuterį su atnaujinta antivirusine programa. Tam mes rekomenduojame naudoti Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Reimage arba kitą patikimą programą.

Be to, pašalinkite šią programą iš Add/Remove Programs. Tam atlikite šiuos veiksmus:

Spustelėkite  „Start meniu“ -> „Control Panel“ -> „Uninstall Program“ arba „Add/Remove Programs“ ir pasirinkite „Uninstall“ mygtuką kur matote ką nors, kas gali būti susijęs su King Translate. Siekdami pakeisti savo Start Page, atlikite šiuos veiksmus:

Internet Explorer:

Atidarykite IE -> eikite ‘Tools’ -> ‘Internet Options’ -> ‘General’.  Dabar įveskite savo norimą paieškos svetainę ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Mozilla Firefox:

Atidarykite „Mozilla Firefox“ -> eikite ‘Tools’ -> ‘Options’ -> ‘General’ -> ‘Startup’. Dabar įveskite tam tikrą svetainę į adreso laukelį ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.

„Google Chrome“:

Atidarykite „Google Chrome“ -> pasirinkite ‘Wrench Icon’ -> ‘Options’ -> ‘Basics’. Pasirinkite ‘Open the home page’ ir pagrindiniame puslapyje įveskite tam tikrą svetainę. Paspauskite ‘Gerai’, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą King Translate šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
King Translate pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Šaltinis: http://www.2-spyware.com/remove-king-translate.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis