Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Kaip pašalinti Jokerlivestream.com reklamas?

parašė Liucija Danes - - | Tipas: Adware

Jokerlivestream.com yra kenkėjiskas tiesioginių video transliacijų puslapis, kuris bando išvylioti lankytojų kredito kortelės duomenis

Jokerlivestream.comJokerlivestream.com yra svetainė, kuri bando išvylioti lankytojų pinigus

Jokerlivestream.com yra video transliacijų internetinis puslapis, kuris leidžia jo lankytojams žiūrėti įvairias sporto laidas nemokamai. Nepaisant šių, neva nemokamų, paslaugų, šis puslapis turi daug užslėptų savybių, kurios ne iš karto gali būti matomos lankytojams. Būtent dėl to, Just turėtumėte atkreipti dėmesį į pavojus, dėl kurių galėtumėte prarasti pinigus arba askleisti savo privačią informaciją.

Vos tik prisijungus prie Jokerlivestream.com svetainės, vartotojams yra siūloma atsisiųsti Google Chrome plėtinį „Sports Kingdom“. Jeigu to bus atsisakyta, raginimas pasikartos kelis kartus. Nors šią programą galima atsisiųsti iš oficialių šaltinių, ji turėtų būti traktuojama kaip potencialiai nepageidaujama programa, kuri pradės rodyti įvairiausio tipo reklamas, kurios, kai kuriais atvejais, nebus saugios.

Pavadinimas Jokerlivestream.com
Tipas Tiesioginių transliacijų puslapis
Gali būti susijęs su Reglamos-palaikoma programa (angl. „adware“)
Platinimas Vartotojai gali būti nukreipti į svetainę iš kito puslapio arba susirasti ją patys, ieškodami tiesioginių transliacijų
Svetainė siūlo Tiesiogines sporto laidų transliacijas HD formatu
Rizikos faktoriai Vartotojai, kurie lankosi šioje svetainėje, gali būti apgauti ir pavogta jų kreditinės kortelės informacija arba kita privati informacija. Dėl to, lankytojai gali prarasti pinigus
Šalinimas  Atsisiųskite antivirusinę programą ir prasiskenuokite kompiuterį arba pasinaudokite mūsų tasyklėmis, kurios paaiškina, kaip pašalinti Jokerlivestream.com rankiniu būdu 
Sistemos optimizavimas  Jeigu Jūsų Windows operacinė sitema dažnai rodo klaidas, pasinaudokite kompiuterio optimizavimo priemone ReimageIntego viruso padarinių panaukinimui

Tie, kurie norės pasinaudoti Jokerlivestream.com transliacijos paslaugomis, bus kelis kartus nukreipti į skirtingas svetaines ir vėliau paprašyti kreditinės kortelės informacijos tam, kad neva patvirtintų savo kilmės šalį. Neatskleiskite tokios privčios informacijos, nes ji gali būti naudojama klastingiems tikslams – parduodama internetinėje juodojoje rinkoje.

Tačiau labiausiai tikėtinas scenarijus yra tas, kad kortelė bus apmokestinama kas mėnesį, nors autoriai ir žada neliesti nė cento. Taigi, jei įdiegėte plėtinį arba nuolat vargstate su naršyklės nukreipimais, turėtumėte pašalinti Jokerlivestream.com iš savo kompiuterio naudodami saugos programą arba vadovaudamiesi instrukcijomis, esančiomis šio straipsnio apačioje.

Jokerlivestream.com dažnai yra susijęs su adware, nors svetainės autoriai bando patraukti vartotojus naudinga funkcija – sporto varžybų transliacija internete. Nepaisant to, turėkite omeny, kad šios svetainės pagrindinis tikslas yra kaupti pamajams naudojant nesaugias reklamas ir kitokius būdus. Be to, Jokerlivestream taip pat siūlo svetainės pranešimų funkciją, kuri pateikia vartotojams dar daugiau nesaugių reklamų tiesiogiai jų darbalaukiuose.

Jokerlivestream.com virusasJokerlivestream.com yra internetinis puslapis, kuris siekia išgauti kreditinės kortelės duomenis apgaulingu būdu

Jokerlivestream.com šalinimui, jums prireiks apsilakyti naršyklės nustatymuose ir panaikinti šį paslapį iš sąrašo, kuriame yra svetainės, kurios leidžia rodyti pranešimus. Tačiau nepamiškite, kad Jūsų sitemoje gali slypėti potencialiai nepageidaujamos programos, tad reikėtų pasitikrinti su antivirusine programa praskenavus visą kompiuterį. Jeigu antivirusinė rado virusų, mes taip pat rekomenduojame kompiuterio darbą pagreitinti su ReimageIntego – jis pašalins visų Jus užpuolusiu virusų padarytą žalą.

Jūsų sistemoje gali tūnoti įvairaus plauko virusai, tokie kaip naršyklių užgrobėjai, kurie pakeičia „Google Chrome“, „Mozilla Firefox“, „Microsoft Edge“, „Safari“ ir „Internet Explorer“ naršyklių nustatymus ne leidimo. Žinoma, naršyklės pagrobėjas nėra ant tiek pavojingas, kaip, pavyzdžiui, „Java“ pagrindu sukurta kenkėjiška aplikacija arba duomenis blokuojantis virusas, tačiau pastovus naršyklės nukreipimas į tokias svetaines kaip Jokerlivestream.com gali būti šių infekcijų priežastimi.

Jokerlivestream taip pat bando pateisnti savo neteisėtą pinigų pasisavinimą savo Privatumo Politikoje:

Pradėdami savo „Blender Bunch LTD“ narystę, jūs aiškiai sutinkate, kad mes esame įgalioti nuskaičiuoti mėnesinį narystės mokestį tuo metu galiojančiu tarifu ir visus kitus mokesčius, kurie gali kilti dėl jūsų naudojimosi „Blender Bunch LTD“ paslauga mokėjimų metodu, kuris buvo pasirinktas registracijos metu (arba kitu mokėjimo būdu, jei pakeisite savo sąskaitos informaciją).

Tokiu būdu, sukčiai apgauna žmones ir priverčia juos mokėti už paslaugą, kuri tariamai turėjo būti nemokama. Problema ta, kad mokėjimų susigrąžinimas gali būti gana sudėtingas, nes dažnai naudojami visokie triukai, kad vartotojai negalėtų susigrąžinti pinigų. Atstovai greičiausiai Jus tiesiog nukreips į paslaugų teikimo salygų sutartį, kuri paaiškina, kad pinigų grąžinimas yra negalimas po to, kai penkių dienų bandomasis laikotarpis pasibaigia.

Jokerlivestream.com reklamosJokerlivestream.com siūlo plėtinį, kuriuo negalima pasitikėti

Platinimo būdai ir prevencija

Pasak „LosVirus.es“ ekspertų, adware tipo programų platinimui yra naudojami įvairūs metodai. Tačiau kelių programų susiejimas į vieną paketą yra labiausiai paplitęs platinimo būdas, leidžiantis kūrėjams įdiegti potencialiai kenksmigas aplikacijas į vartotojų kompiuterius be jų leidimo. To galite išvengti pasirinkdami pasirinktinį / išplėstinį diegimo režimą instaliacijos metu.

Potencialiai nepageidaujamos programos yra taip pat dažnai platinamos per įvairius nesąžiningus ir apgaulingus internetinius puslapius. Jose, vartotojai yra pristatomi su klaudinga informacija tam, kad jie parsisiųstų kenkėjišką programą. Pavyzdžiui, paraiška, kad Jūsų kompiuteriui trūksta „Java“ arba  „Flash“ paketo yra klaidininati ir netikslinga. Niekuomet neinstliuokite tokių siūlomų programų, nes jos gali būti užkrėstomis virusais.

Pašalinkite Jokerlivestream.com reklamas

Jokerlivestream šalinimas gali būti atliekamas dviem skirtingais būdais. Pvz., jei esate mažai patyręs vartotojas, mes rekomenduojame naudoti tik antivirusinę programą, kad pašalintumėte visas kenksmingas programas. Nepamirškite, kad turėtumėte investuoti į veiksmingą apsaugos priemonę, kad panaikintumėte visus virusus automatiškai.

Jokerlivestream.com mokejimaiUžsiregistravus Jokerlivestream.com sveteinėje, pinigai bus nuskaičiuojami kas mėnesį

Jūs taip pat galite pašalinti Jokerlivestream.com virusą rankiniu būdu. Jūsų patogumui, mes pridedame visas instrukcijas apačioje. Be to, nepamirškite, kad svetainės dažnai naudoja slapukus Jūsų internetinių puslapių lankymo sekimo tikslais, tad siūlome atnaujinti naršyklių, tokių kaip „Google Chrome“, „Mozilla Firefox“, „Internet Explorer“, „Microsoft Edge“ ir „Safari“, nustatymus.

Jeigu Jūsų komiuteryje virusų nebuvo rasta, vadinasi Jūs sutikote Jokerlivestream.com pranišimų rodymui. Kad tai pašalintumėte, neikite į naršyklės nustatymus:

Google Chrome

 • Paspauskite Menu > Settings > Advanced
 • Surastike Content Settings šalia Privacy and security
 • Pasitinkite Notifications
 • Allow sekcijoje, suraskite Jokerlivestream.com
 • Paspauskite ant More Actions ir tuomet Block Jokerlivestream.com reklamos pašalinimasPašalinkite Jokerlivestream.com reklamas iš Google Chrome

Mozilla Firefox

 • Nueikite į Menu > Options > Privacy & Security
 • Pasirinkite Notifications šalia Permissions
 • Spustelėkite Settings
 • Suraskite Jokerlivestream.com ir pasirinkite Block

Safari

 • Paspauskite Safari mygtuką ir tada nueikite į Preferences
 • Pasirinkite Notifications
 • Suraskite Jokerlivestream.com ir paspauskite Deny

Internet Explorer

 • Nueikite į Settings > Internet Options
 • Pasirinkite Settings šalia Privacy tab
 • Raskite Jokerlivestream.com ir panaikinkite jį

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Jokerlivestream.com pašalinimas:

Ištrinkite Jokerlivestream.com iš Windows sistemų

Pašalinkite nereikalingas programas iš Windows operacinės sistemos:

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Jokerlivestream.com ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Jokerlivestream.com ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite Jokerlivestream.com iš Mac OS X sistemos

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Jokerlivestream.com bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Jokerlivestream.com iš Internet Explorer (IE)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Jokerlivestream.com ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Jokerlivestream.com šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite Jokerlivestream.com iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Jokerlivestream.com iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Jokerlivestream.com iš Mozilla Firefox (FF)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Jokerlivestream.com ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Jokerlivestream.com šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Jokerlivestream.com iš Google Chrome

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Jokerlivestream.com ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Jokerlivestream.com pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Jokerlivestream.com iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Jokerlivestream.com bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Jokerlivestream.com pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Jokerlivestream.com registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Lucia Danes
Lucia Danes - Virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Lucia Danes
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-jokerlivestream-com.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Jokerlivestream.com