Sudėtingumo skalė:  
  (98/100)

Joker_lucker@aol.com.wallet viruso šalinimas (Viruso pašalinimo instrukcijos) - Nemokamos instrukcijos

parašė Olivija Moreli - - | Tipas: Ransomware

Kokią žalą gali padaryti Joker_lucker@aol.com.wallet virusas?

Joker_lucker@aol.com.wallet virusas yra viena naujausių Dharma viruso versijų, kuri dar žinoma kaip neiššifruojama CrySiS kopija. Visai neseniai virusų kūrėjams pavyko sukurti duomenų atkodavimo įrankį, leidžiantį atkurti Dharmo viruso užšifruotus duomenis. Naujoji viruso versija tęsia pirmtako pradėtus darbus ir patekusi į kompiuterį siekia užkoduoti kuo daugiau duomenų. Įvairių failų kodavimui Joker_lucker@aol.com.wallet ransomware virusas naudoja AES ir RSA šifravimo sistemas, o į užkoduotus failus įterpia vieną šių plėtinių:

 • Joker_lucker@aol.com.wallet;
 • Joker_lucker@aol.com.dharma.

Pagrindinė problema yra ta, kad .dharma ir .wallet plėtinius turinčių failų atidaryti neįmanoma be specialiaus šifravimo rakto, kuris saugomas slaptame hakerių serveryje. Nėra jokių šansų gauti šio įrankio be kiberentinių nusikaltėlių įsiterpimo. Žinoma, jie neketina suteikti šio svarbaus įrankio nemokamai. Būtent dėl šios priežasties Joker_lucker@aol.com.wallet virusas pakeičia užkrėsto kompiuterio darbalaukio paveikslą informacine žinute. Joje teigiama, kad nukentėjusieji turi susisiekti su viruso kūrėjais elektrononiu paštu Joker_lucker@aol.com (kai kuriais atvejais nurodamas lavandos@dr.com el. pašto adresas). Nekyla jokių dvejonių, kokie yra hakerių užmojai. Kaip ir dauguma failus užkoduojančių virusų bei ankstesnių CrySiS versijų, nusikaltėliai reikalauja sumokėti išpirką. Nukentėjusiems siūloma įsigyti Bitcoinų iš tokių svetainių, kaip LocalBitcoin arba CoinCafe ir pervesti juos į nurodytą Bitcoin piniginę. Vos sulaukę pavedimo, hakeriai tučtuojau atsiųs duomenų atkūrimo įrankį. Tačiau šis sandoris gali nesibaigti taip gerai. Jūs galite prarasti ne tik kompiuteryje saugomus duomenis, bet ir pinigus. Visai nesvarbu, kokius pažadus žarsto kibernetiniai nusikaltėliai, jais pasikliauti tikrai negalite. Pasiglemžę jūsų pingus jie gali dingti lyg į vandenį, o jums jų surasti tikrai nepavyks. Tad patariame pašalinti Joker_lucker@aol.com.wallet virusą iš kompiuterio užuot mokėjus išpirką. Atsikratyti virusu rekomenduojame antivirusine programa Reimage Reimage Cleaner Intego. Programai panaikinus virusą galėsite susigrąžinti prarastus failus pasinaudoję atsarginėmis duomenų kopijomis arba pasitelkdami straipsnio pabaigoje pateiktais alternatyviais duomenų atkūrimo metodais.

Joker_lucker@aol.com.wallet virusasJoker_lucker@aol.com.wallet virusas yra nauja Dharma ir CriSiS virusų versija, kuris tęsia pirmtakų darbą ir užkoduoja kompiuteryje saugomus duomenis.

Kaip šiai CrySiS viruso versijai pavyko įsibrauti į kompiuterio sistemą?

CrySiS virusų šeima daugiausiai platinama užkrėstų elektroninių laiškų pagalba. Įprastai tokių laiškų siuntėjai yra nenurodyti arba nežinomi, tad tokius laiškus atskirti nėra labai sunku. Tačiau tokia situacija pasitaiko ne visada. Kartais tokius laiškus atpažinti gali būti sudėtingiau. Neretai kibernetiniai nusikaltėliai prisistato kaip žinomų kompanijų, pavyzdžiui, Amazon, eBay ar PayPal, atstovai ar netgi medicinos įstaigų darbuotojai. Pastaruosiuose laiškuose pateikiami fiktyvūs tyrimų duomenys, kuriuose informuojama apie diagnozuotą vėžį. Vienareikšmiškai tokia inforamcija sukelia šoką ir išgastį, tad žmonės greitai puola tikrinti prie laiško prisegto dokumento. Būtent šiame priede slepiasi viruso užkratas. Atidarius šį dokumentą, Joker_lucker@aol.com.wallet virusas patenka į kompiuterį ir pradeda destruktyvią veiklą.

Kaip pašalinti Joker_lucker@aol.com.wallet failo plėtinio virusą?

Jeigu jūsų kompiuteryje saugomi duomenys buvo užkoduoti, jūs mažai ką galite padaryti. Duomenų atkūrimui reikalingos atsarginės kopijos, kadangi joks kitas būdas neleis susigrąžinti visų prarstų duomenų. Tačiau nepaisant to, jūs turite pašalinti Joker_lucker@aol.com.wallet virusą. Viruso panaikinimui jums reikės nuskenuoti kompiuterį antivirusine programa. Rekomenduojame tai padaryti su Reimage Reimage Cleaner Intego, SpyHunter 5Combo Cleaner ar Malwarebytes, tačiau galite rinktis ir kitą. Jeigu virusas blokuoja jūsų pasirinktą programą, vadovaukitės straipsnio pabaigoje pateiktomis instrukcijomis. Automatinis Joker_lucker@aol.com.wallet pašalinimas neturėtų sukelti didelių nesklandumų įjungus kompiuterį Safe Mode režimu.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Joker_lucker@aol.com.wallet viruso pašalinimas:

Kaip ištrinti Joker_lucker@aol.com.wallet naudojant Safe Mode with Networking

Joker_lucker@aol.com.wallet virusas gali blokuoti antivirusinę programą, kuria norite jį pašalinti. Tokiu atveju paleiskite kompiuterį Safe Mode režimu ir bandykite dar kartą atlikti sistemos skenavimą.

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: Joker_lucker@aol.com.wallet šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage Reimage Cleaner Intego ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite Joker_lucker@aol.com.wallet pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti Joker_lucker@aol.com.wallet naudojant System Restore

System Restore metodas taip pat leidžia aktyvuoti antivirusinę programą ir atlikti sistemos skenavimą.

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš Joker_lucker@aol.com.wallet pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite Reimage Reimage Cleaner Intego ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog Joker_lucker@aol.com.wallet sėkmingai pašalintas.

Svarbu. Kaip atkurti duomenis?

Instrukcijos, pateiktos aukščiau, yra skirtos padėti jums ištrinti Joker_lucker@aol.com.wallet. Tam, jog atkurtumėte savo failus, rekomenduojame sekti virusai.lt ekspertų paruoštas instrukcijas.

Jeigu pastebėjote, kad visi jūsų kompiuteryje saugomi failai turi Joker_lucker@aol.com.wallet plėtinį, o naujas darbalaukio paveikslas liepia atsiųsti elektroninį laišką kibernetiniams nusikaltėliams, vadinasi jūsų kompiuteryje įsisuko siaubingas virusas. Kuo skubiau jį pašalinkite ir tik tuomet imkitės duomenų atkūrimo. Jeigu neturite atsarginių duomenų kopijų, tuomet žemiau pateikti metodai jums gali padėti išgelbėti bent jau dalį prarastų failų.

Jei Joker_lucker@aol.com.wallet užšifravo jūsų asmeninius failus, galite pabandyti juos atkurti šiais būdais:

Run Data Recovery Pro

Data Recovery Pro programa gali tapti tikru išsigelbėjimu, jeigu neturite atsarginių kopijų. Šis įrankis geba atkurti virusų užkoduotus duomenis, tačiau negalime garantuoti, kad šiam įrankiui pavyks iššifruoti visus failus.

 • Parsisiųsti Data Recovery Pro;
 • Įdiekite Data Recovery sekdami diegimo vedlio nurodymus;
 • Atverkite programą bei paleiskite kompiuterio skenavimą tam, jog rastumėte failus, paveiktus Joker_lucker@aol.com.wallet viruso;
 • Atkurkite juos.

Windows Previous Versions

Jeigu System Restore funkcija buvo aktyvuota prieš viruso ataką, tuomet galite atkurti pačius svarbiausius failus pasitelkdami Windows Previous Versions funkcija. Šis metodas leidžia atkurti tik pavienius failus, tad jeigu norite susigrąžinti didelį duomenų kiekį, jums teks įdėti daug darbo.

 • Suraskite jums reikalingą užšifruotą failą ir paspauskite ant jo dešiniuoju pelės klavišu;
 • Spauskite ant “Properties”, o tuomet atverkite “Previous versions” skirtuką;
 • “Folder versions” lentelėje ieškokite egzistuojančių failo kopijų. Jei jų yra, pasirinkite pageidaujamą failo versiją ir spauskite “Restore”.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip Joker_lucker@aol.com.wallet prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip Reimage Reimage Cleaner Intego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi vyriausybėje kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šėšėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo iniciatyvų internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši VPN programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla ir pasitinkite pasirinktu interneto paslaugų teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Dėl savo pačių neatsargaus elgesio, kompiuterių vartotojai gali patirti įvarių nuostolių, kuriuos sukelia kompiuteriniai virusai. Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.

Kaskart atlikus sistemos pakeitimus rekomenduojama lygiagrečiai atnaujinti ir atsargines duomenų kopijas. Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. 

Turėdami naujausias svarbių dokumentų bei projektų kopijas išvengsite rimtų nemalonumų. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli - Kenkėjiškų programų analitikė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-joker_luckeraol-com-wallet-ransomware-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Joker_lucker@aol.com.wallet ransomware virus