Jogotempo adware tipo programos pašalinimas (Pašalinimo vadovas) - Sau 2021 atnaujinimas

parašė Linas Kiguolis - - | Tipas: Adware

Rankinis Jogotempo programos pašalinimas

Kas yra Jogotempo reklamos?

Ar Jogotempo reklamos yra pavojingos?

Jogotempo virusas slepia žaidimų platformą, kuri kviečia interneto naudotojus išmėginti nuotaikingus žaidimus. Šio viruso tikslas yra generuoti pajamas, todėl nenuostabu, kad puslapyje gausu iššokančių reklamų ir banerių. Didžioji dalis šių reklamų agresyviai reklamuoja tam tikrus žaidimus ir paslaugas, kuriomis tikrai nereikia pasikliauti. Jogotempo reklamos gali jums siūlyti įvairius kuponus, pasiūlymus, nuolaidas ir kitus panašius dalykus, tačiau turite nesusigundyti ir žūtbūt jų vengti. Paspaudę tokias reklamas galite įdiegti įvairius pavojingus įrankius, tokius kaip Internet Speed Check ar DNS Unlocker. Būtent dėl to, kad reklamos yra apgaulingos ir užkrėstos, šis virusas priskiriamas adware arba reklaminių programų kategorijai. Įprastai šios reklamos pasirodo tuomet, kai vartotojai įdiegia žaidimą, reklamuotą šiame tinklalapyje. Tačiau bet kokiu atveju, jeigu šios reklamos neduoda jums ramybės, turite kuo greičiau pašalinti Jogotempo virusą iš kompiuterio. Lengviausias ir saugiausias būdas tai padaryti – pasinaudoti ReimageIntego.

Šis virusas gali patekti kaip įprastas naršyklės plėtinys, o šio įsibrovimo būdo daugelis vartotojų net nepastebi. Vos spėjęs įsikurti virusas pradeda generuoti reklamas, kurios įprastai yra pažymėtos tokiomis etiketėmis kaip „Ads by Jogotempo“ ir „Jogotempo ads“. Tuomet turite tapti itin budrūs ir atsargūs naršydami internete, kadangi vienas neatsakingas paspaudimas gali sukelti skaudžių pasekmių. Pavyzdžiui, jūsų kompiuterį gali užkrėsti virusas, jūs gali suklaidinti ir paskatinti įdiegti nereikalingą programą arba galite susidurti su privatumo problemomis. Be to, Jogotempo virusas naudoja slapukus (angl. cookies) ir jų pagalba renka informaciją, susijusią su jūsų naršymo internete įpročiais. Nepaisant to, kad tai atrodo kaip nepavojinga veikla, tačiau iš tiesų programos kūrėjai taip įgauna prieigą prie jūsų elektroninio pašto adreso, paieškos įrašų, kompiuterio IP adreso, o visi šie duomenys gali būti naudojami nelegaliais tikslais. Apibendrintai galime teigti, kad nėra jokio reikalo leisti šiai programai užsibūti jūsų kompiuteryje. Tad jeigu kenčiate nuo šių reklamų, Jogotempo pašalinimas turėtų tapti jūsų prioritetu.

Jogotempo reklamos pavyzdys

Kaip ši programa patenka į kompiuterius?

Peradresavimai (angl. redirects) į Jogotempo.com tinklalapį įprastai pastebimi tuomet, kai į kompiuterį įsibrauna naršyklės užgrobėjas (angl. browser hijacker) arba adware tipo programa. Įprastai tokios potencialiai pavojingos programos plinta kartu su kitomis programomis, kaip papildomi komponentai. Jos gali būti pridedamos prie vaizdo įrašų leistuvų, PDF konvertavimo įrankių ir kitų panašių programų. Visų papildomų programų jūs galite atsisakyti ir užkirsti joms kelią į jūsų kompiuterį, o tai padaryti galite tik pasinaudodami Advanced/Custom programų įdiegimo nustatymais. Neapmirškite perskaityti visos pateiktos informacijos ir įdiegimo eigoje nužymėti pažymėtas papildomas programas, kurių jūs nepageidaujate turėti savo kompiuteryje.

Kaip pašalinti Jogotempo virusą?

Iš tiesų tai yra tik žaidimų platforma, kuri bendradarbiauja su kitomis kompanijomis. Tačiau jų pateikiamos reklamos yra iš tiesų įtartinos ir keliančios grėsmę tiek jūsų kompiuteriui, tiek jūsų privatumui. Saugumo specialistai pataria pašalinti Jogotempo virusą ir visus žaidimus, kuriuos įdiegėte iš šio puslapio. Jeigu neturite itin didelių žinių apie kompiuterinius virusus bei jų šalinimą, patariame rinktis automatinį viruso pašalinimą. Jums reikia iš žemiau pateikto sąrašo išsirinkti vieną programą, ją įdiegti ir nuskenuoti kompiuterio sistemą. Tačiau Jogotempo pašalinimas taip pat gali būti atliekamas rankiniu būdu. Jeigu norite rinktis šį metodą, straipsnio pabaigoje rasite detalias instrukcijas kaip tai padaryti.

Dažnai užduodami klausimai

Klausimas: Kodėl uždarius Jogotempo reklamas ar pranešus, kad jos yra nereikšmingos, jos vis tiek pasirodo naršyklėje?
Atsakymas: Pagrindinė problema yra ta, kad jūs apskritai matote šias reklamas, kadangi jos nėra generuojamos ir pateikiamos tų tinklalapių, kuriuose lankotės. Šias reklamas sukelia Jogotempo virusas, kurio tikslas yra pateikti partnerių reklamas ir už tai gauti atlygį. Tad jeigu matote šias reklamas ir netgi spaudėte jas, turite kuo skubiau nuskenuoti kompiuterį patikima antivirusine programa. Taip pašalinsite reklamas sukeliančią programą ir kitus pavojingus komponentus, kurie taip pat galėjo patekti į jūsų kompiuterį.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Jogotempo programos pašalinimas

Ištrinkite Jogotempo iš Windows sistemų

Šios reklaminės programos pašalinimas reikalauja išdiegti visus jos komponentus. Turite pašalinti Jogotempo 3.2 ir kitas jos versijas. Be to, taip pat pašalinkite šias aplikacijas: Delta Homes, Search Protect, Internet Speed Check, DNS Unlocker, t.t.

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Jogotempo ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Jogotempo ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite Jogotempo iš Mac OS X sistemos

Jogotempo virusui įsibrovus į Mac OS X, turite panaikinti visus šios reklaminės programos komponentus. Manoma, kad Delta Homes, Search Protect, Internet Speed Check ir DNS Unlocker gali būti susijusios su šiuo virusu.

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Jogotempo bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Jogotempo programą iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Jogotempo iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Jogotempo iš Mozilla Firefox (FF)

Jogotempo virusas galėjo įdiegti įvairius plėtinius į Mozilla Firefox, todėl turite visus juos pašalinti ir atkurti naršyklės nustatymus.

Jogotempo virusas gali užgrobti Mozilla Firefox naršyklę

 

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Jogotempo ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Jogotempo šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Jogotempo iš Google Chrome

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Jogotempo ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Jogotempo pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Jogotempo iš Safari

Jogotempo reklamoms užgrobus Safari naršyklę, turite pašalinti visus viruso įdiegtus plėtinius bei atkurti naršyklės nustatymus.

 Jogotempo virusas gali užgrobti Safari naršyklę

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Jogotempo bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Jogotempo pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Jogotempo registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Jums rekomenduojama

Saugiai prisijunkite prie savo interneto svetainės, kad ir kur bebūtumėte

Bedirbant su tinklaraščiu, interneto svetaine ar kitu projektu, kurį turite nuolat prižiūrėti, jums gali tekti prisijungti prie serverio ir turinio valdymo sistemos kur kas dažniau nei įprasta. Bene geriausias sprendimas kuriant saugesnį tinklą – statinis/pastovus IP adresas.

Jeigu nustatysite prie jūsų įrenginio pririštą statinį IP adresą, palengvinsite serverio ar tinklo valdytojo darbą, kurie kontroliuoja prisijungimus ir veiklą. Be to, būtent taip išvengsite kai kurių autentifikavimo keblumų ir galėsite naudotis savo banko sąskaitomis nuotoliniu būdu, nesukeldami įtarimo su kiekvienu prisijungimu, kai būsite kitoje vietoje.

Tokie VPN programinės įrangos tiekėjai kaip Private Internet Access gali jums padėti, jei norite kontroliuoti savo internetinę reputaciją ir lengvai valdyti projektus, kad ir kokioje pasaulio vietoje bebūtumėte. Geriau neleisti prie jūsų svetainės prisijungti iš skirtingų IP adresų. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis - Ekspertas kovoje su virusais ir kitomis kompiuterio infekcijomis

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis