Sudėtingumo skalė:  
  (19/100)

Google peradresavimo pašalinimas (Viruso pašalinimo vadovas) - atnaujinta Sau 2021

parašė Jake Doevan - -   Google hijacker | Tipas: Naršyklės užgrobėjai

Ar Google peradresavimai yra rimta problema?

Google redirect

Pasak ekspertų, Google redirect virusas per pastaruosius trejus metus tapo viena iš didžiausių problemų tarp interneto vartotojų. Daugiausiai skundų dėl nukreipimų naudojant Google paieškos sistemą mus pasiekė 2012 metais. Deja, ši problema opi ir šiandien, nes šis virusas kasdien paveikia šimtus vartotojų (Windows ir Mac OS vartotojų).

Jei jūs patiriate nukreipimus iš Google į Yahoo ar kitokius portalus (jie gali būti arba jums labai gerai žinomi, arba atvirkščiai – visiškai negirdėti), gali būti, jog esate vienas Google redirect viruso paveiktų aukų. Visai kaip ir Yahoo Redirect arba Bing Redirect virusai, Google redirect yra priskiriamas browser hijackers bei potencialiai nepageidaujamų programų kategorijai. Didžiausia problema yra tai, jog šiuos virusus yra ypatingai sunku pašalinti.

Google redirect virusas gali būti pavadintas įvairiais skirtingais pavadinimais, todėl vartotojams yra beveik neįmanoma patiems identifikuoti viruso failus ir juos ištrinti. Jei bandysite patys ištrinti šio viruso failus iš savo kompiuterio, gali būti, jog netyčia pašalinsite failus, kurie yra nekenksming ir reikalingi jūsų kompiuteriui. Abejojame, ar jūs to norėtumėte.

Tam, jog išvengtumėte tokių problemų, turėtumėte pašalinti šį virusą automatiniu būdu. ReimageIntego programa yra galingiausia antivirusinė programa, galinti lengvai pašalinti Google redirect virusą.

Google redirectGoogle peradresavimas

Problemos, kurias sukelia Google redirect virusas:

Nors daugelis žmonių mano, jog browser hijacker programėlės nėra kenksmingos, kompiuterių specialistai rekomenduoja vengti Google redirect viruso ir panašių potencialiai nepageidaujamų programų, nes jos gali sukelti įvairių problemų jūsų kompiuteryje. Štai keletas dažniausiai pasitaikančių šios programos veikimo pavyzdžių:

 • Nukreipimai į Comcast, Bing, Yahoo ir panašias svetaines. Privalome jus perspėti, jog jūs galite būti nukreiptas į BET KOKIAS svetaines, netgi į pavojingas ir kenksmingas. Be to, kuomet kompiuterį paveikia Google redirect virusas, šie nukreipimai jus vargins naudojantis bet kokia interneto naršykle – Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Safari ir t.t.
 • Šis virusas gali pakeisti jūsų interneto naršyklės bei kompiuterio nustatymus. Dažniausiai šis virusas tiesiog pakeičia pagrindinį naršyklės puslapį, numatytąją paieškos sistemą, numatytąjį puslapį, kuris pasirodo atvėrus naują skirtuką (angl. New Tab), žymių sąrašą bei kitus nustatymus. Visa tai šis virusas padarys be jūsų sutikimo.
 • Google redirect taip pat gali įterpti daugybę reklamų tarp jūsų paieškos rezultatų. Browser hijacker programos gali ne tik pakeisti jūsų sistemos nustatymus, bet ir pakeisti jums rodomus paieškos rezultatus bei užkrėsti juos nukreipiančiosiomis nuorodomis, kurios gali jus nukreipti į Yahoo ir panašius puslapius.
 • Google redirect virusas gali sekti jūsų veiklą ir rinkti informaciją apie tai, ko jūs ieškote internete. Labiausiai šį virusą domina tai, kokiuose puslapiuose lankotės, kokią informaciją įvedate juose, o taip pat – koks yra jūsų IP adresas, kompiuterio vieta bei jūsų el.pašto adresas.

Kaip matote, negalima ignoruoti šio viruso veiklos, nes ji gali sukelti kitų virusų įsibrovimą į jūsų sistemą. Dėl šio viruso jūs negalėsite saugiai naudotis internetu, net jei turite antivirusinę programą. Tad kodėl Google redirect virusas taip išplito? Todėl, jog jo tikslas – uždirbti pinigų reklamuojant nepatikimas trečiųjų šalių svetaines.

Kaip jau ir minėjome, šis virusas gali sukelti nukreipimus į saugias svetaines (Yahoo, Bing, Facebook arba Comcast) tačiau negalime to pasakyti apie visas Google redirect rėmėjų svetaines.

Kaip šis virusas plinta?

Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, jog yra visiškai saugu įrašyti nemokamas programas nepasidomėjus, ką jos slepia. Tačiau nerekomenduojame jums taip elgtis, nes būtent nemokamos programos dažnai turi įvairių prikabintų papildomų programėlių – adware, browser hijackers, naršyklės plėtinių bei papildinių. 

Fsminis svarbus pakoregavimas, kurį turite atlikti įrašydami naujas programas – pasirinkti saugius įrašymo nustatymus. Todėl rinkitės sudėtingesnes (angl. custom/advanced) įrašymo parinktis. Be to, jei nenorite, jog jūsų neapsaugotą kompiuterį paveiktų žalingos programos, įrašykite patikimą antivirusinę programą.

Taip pat rekomenduojame saugotis neaiškių iššokančiųjų langų bei nepatikimų reklamų – nespauskite ant jų. Jei manote, jog jūsų kompiuteryje įsitvirtino Google redirect virusas, turėtumėte pašalinti jį.

Google redirect viruso šalinimas

Jei jus kankina nuolatiniai nukreipimai į Bing, Yahoo, ir kitas svetaines, tai reiškia tik viena – jūsų kompiuteris yra užkrėstas browser hijacker programėle. Todėl turite pašalinti kenksmingus failus iš savo kompiuterio. Atminkite, jog neautomatiniu būdu visiškai ištrinti šį virusą yra itin sunku, todėl siūlome rinktis automatinį šalinimo metodą.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Google peradresavimas ekrano nuotrauka
Google peradresavimas ekrano nuotraukaGoogle peradresavimas ekrano nuotraukaGoogle peradresavimas ekrano nuotraukaGoogle peradresavimas ekrano nuotrauka
Google peradresavimas ekrano nuotrauka

Rankinis Google peradresavimų pašalinimas:

Ištrinkite Google iš Windows sistemų

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Google ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Google ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite Google iš Mac OS X sistemos

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Google bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Google peradresavimus iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Google iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Google iš Mozilla Firefox (FF)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Google ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Google šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Google iš Google Chrome

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Google ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Google pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Google iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Google bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Google pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Google registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-google-redirect.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Google redirect