Sudėtingumo skalė:  
  (18/100)

Google Customer Reward Program scam šalinimas (Pašalinimo instrukcijos) - Sau 2021 atnaujinimas

parašė Julija Splinters - - | Tipas: Adware

Google Customer Reward Program – apgaulė, siekianti išvilioti vartotojų asmeninę informaciją

Google Customer Reward Program apgaulinga aplikacija

Google Customer Reward Program yra tik dar viena melaginga programa, kuria siekiama išvilioti vartotojo asmeninę informaciją. Žmonės yra įtikinami, jog suvedę savo asmeninius duomenis jie laimės nuostabų prizą. Vis dėlto, eskpertų nuomone, ši technika yra naudojama norint nukreipti vartotojus į neaiškius puslapius, arba siekiant išvilioti jų asmeninę informaciją. Ne gana to, ji taip pat gali suvesti jus su tikrais internetiniais nusikaltėliais, kurie gali įrašyti į jūsų kompiuterį virusą ar kitą panašią programą. Dažniausiai Google Customer Reward Program pranešimai pasirodo dėka adware-tipo programos, kurios į sistemą patenka be vartotojo žinios ir vėliau pakeičia jos nustatymus. Tokie virusai taip pat užkrečia visas kompiuteryje esančias naršykles ir pradeda skleisti kenksmingą turinį. 

Pavadinimas Google Customer Reward Program
Rūšis Adware tipo/apgaulinga programa
Tikslas Išvilioti vartotojų asmeninę informaciją, užkrėsti kompiuterį įvairiais virusais, gauti piniginės naudos iš daugybės reklamų
Plinta per Adware tipo reklamas, kurios patenka į kompiuterį per kitas programas
Kaip išvengti Naudoti tik originalius įrašymo šaltinius, neatidaryti neaiškių puslapių, parsisiųsti ir įsirašyti antivirusinę
Kaip pašalinti Naudokite ReimageIntego norėdami pašalinti visus, su šia apgaulinga programa susijusius, priedus

Kaip jau minėjome, Google Customer Reward Program aplikacija yra artimai susijusi su adware tipo programomis, kurios gali nepastebimai atsirasti jūsų kompiuterio sistemoje. Vos tik tokia aplikacija yra įrašoma į sistemą, ji pradeda peradresuoti savo auką į neaiškius puslapius. Šis virusas yra pavojingesnis nei kiti reklaminio tipo virusai, nes, vietoj to, kad rodytų įprastines reklamas, jis parodo melagingą pranešimą, kuris atrodo tarsi priklausytų Google kompanijai. Turinys susideda iš šitokio teksto:

Congratulations!
You can win the new Samsung Galaxy S9, iPhone X or iPad Pro. the only thing you have to do to receive a gift is to answer the following 8 questions.

Remember: 100 randomly selected users have received this invitation.
The number of gifts is limited. You have 0 minutes and 00 seconds to answer the following questions before ew give your gift to other graceful users! Good luck!
What device do you see now?
PC/Notebook
Smartphone
Tablet
Other

Kitos, panašios šios melagingos programos versijos, atrodo štai taip:

Google Customer reward program
Congratulations!
We wish to thank you for the long use of a services from Google!
Every Monday we randomly select several users to take a short survey. In return, we offer them the chance to receive a valuable gift from our sponsors. This survey allows us to better understand users and make our products better. It will not take mew than 30 seconds of your time.
You can win the new Samsung Galaxy S9, Movie Card Streaming or iPad Pro. All you need to do to receive a gift is to answer the following 8 questions.
Remember: 10 randomly selected users have received this invitation. The number of gifts is limited.
You have 4 minutes to answer the following questions before we give your gift to another happy user. Good Luck!

Kaip matote, šios netikros žinutės skubina žmones imtis veiksmų, kad laimėtų išmanųjį mobilųjį telefoną ar panašų prizą. Tačiau, mes galime užtikrinti, kad jokio pažadėto prizo nėra, o paskutinis klausimas pareikalaus jūsų asmeninės informacijos detalių. Mes nerekomenduojame pateikti jokių duomenų, tokių kaip gyvenamasis adresas, telefono numeris, banko duomenys, ir panašiai, nes jūsų asmeninė informacija gali būti pavogta ir pavartota kenksmingais tikslais.

Kaip ir kitos adware tipo programos, ši taip pat gali rinkti informaciją, susijusią su jūsų naršymo istorija. Puslapiai, kuriuose lankotės, išsaugotos nuorodos – viskas gali patekti internetiniams nusikaltėliams tiesiai į rankas.

Jeigu norite išvengti apgaulės, mes stipriai rekomenduojame pašalinti Google Customer Reward Program virusą iš savo kompiuterio sistemos. Galite naudoti ReimageIntego kaip profesionalią programą, kuri padės susitvarkyti su tokiomis, kaip anksčiau minėtomis, problemomis. Turėkite omenyje, jog žmonės, besislepiantys už šios melagingos aplikacijos platinimo, gali labai lengvai išvilioti iš jūsų pinigus, prijungdami jus prie nereikalingų paslaugų, arba pavogdami banko duomenis.

Jeigu galvojate atlikti Google Customer Reward Program pašalinimą rankiniu būdu, norime jus perspėti, jog negalime tiksliai įvardinti adware tipo programos, kuri yra atsakinga už šios melagingos aplikacijos skleidimą. Vis dėlto, jeigu norite išvalyti savo naršykles patys, jūs turite pašalinti visus neaiškius naršyklės plėtinius, prijungtukus ir kitus priedus. Prie to pačio, atnaujinkite savo naršyklę ir įsitikinkite, jog ji yra grąžinta į savo pradinę padėtį.

Atsargiai: adware tipo programos turi ne vieną plitimo būdą

Norint sužinoti, kaip adware tipo programos patenka į kompiuterio sistemą, labai svarbu suprasti, kad tokios aplikacijos atsiranda kompiuteryje ir vartotojų pagalba. Populiariausi adware tipo programų plitimo metodai:

 • Kitos programos. Venkite įrašinėti aplikacijas iš antrinių šaltinių, kad galėtumėte išvengti kenksmingų priedų įrašymo, kurie slepiasi būtent reguliariose programose. Tokie priedai dažniausiai nėra tinkamai pateikti, todėl vienintelis būdas apsisaugoti nuo jų įrašymo yra naudojant Custom arba Advanced rėžimą. Kai jį įjungsite, atžymėkite visus nereikalingus priedus, paruoštus įrašymui.
 • Antriniai programų įrašymo šaltiniai. Jie dažniausiai yra pripildyti visokiomis pridėtinėmis programomis. Norėdami išlikti saugūs, venkite tokių aplikacijų. Vis dėlto, jeigu naudojate antrinius įrašymo šaltinius, patikrinkite visas programas, laukiančias įrašymo, ir pašalinkite galimai kenksmingas. Tai galite padaryti nuėję į Custom/Advanced skiltį.
 • Keistai atrodantys linkai ir internetiniai puslapiai. Būkite atidūs lankydami įvarius puslapius. Jie gali būti pripildyti neaiškių ir nesaugių šaltinių bei priedų.

Norėdami išvengti apgaulingų programų, įsitkinkite, jog turite įsirašę patikimą antivirusinę programą. Prie viso to, nuolat tikrinkite ar jinai veikia tinkamai ir, ar yra atnaujinama kas kiek laiko. 

Atsikratykite Google Customer Reward Program apgaulingos aplikacijos pašalindami su adware susijusius komponentus

Norėdami pašalinti Google Customer Reward Program virusą, jūs turite atsikratyti adware tipo programa ir visais kitais pavojingais priedais. Į tai įeina naršyklės plėtiniai, visokios nereikalingos programos, naršyklės prijungtukai, kurių neprisimenate, kad būtumėte įsirašę. Šiam tikslui įvykdyti, jūs galite perskenuoti visą sistemą su antivirusine programa, arba pašalinti problemą rankiniu būdu, naudodamiesi žemiau pateiktu gidu. Prisiminkite, kad yra būtina atnaujinti naršykles, jog kenksmingos programos būtų užtikrintai pašalintos.

Jeigu tikitės sutvarkyti savo kompiuterio sistemą greičiau, mes rekomenduojame įsirašyti antivirusinę. Apačioje pateiktos programos jus lydės per visa Google Customer Reward Program pašalinimo procesą. Įsitikinkite, jog atnaujinote šias programas prieš pradėdami sistemos išvalymą. Po to, kai procesas atliktas, pagalvokite apie galimybę pakeisti savo slaptažodžius.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Google Customer Reward Program scam pašalinimas:

Ištrinkite Google Customer Reward Program scam iš Windows sistemų

Jeigu pastebėjote šią apgaulingą programą savo kompiuteryje, sekite instrukcijomis norėdami ją pašalinti:

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Google Customer Reward Program scam ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Google Customer Reward Program scam ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite Google Customer Reward Program scam iš Internet Explorer (IE)

Peržiūrėkite instrukcijas, jeigu norite saugiai ir greitai pašalinti melagingą programą:

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Google Customer Reward Program scam ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Google Customer Reward Program scam šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite Google Customer Reward Program scam iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Google Customer Reward Program scam iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Google Customer Reward Program scam iš Mozilla Firefox (FF)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Google Customer Reward Program scam ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Google Customer Reward Program scam šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Google Customer Reward Program scam iš Google Chrome

Atlikite šiuos žingsnius norėdami atsikratyti viruso:

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Google Customer Reward Program scam ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Google Customer Reward Program scam pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Google Customer Reward Program scam iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Google Customer Reward Program scam bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Google Customer Reward Program scam pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Google Customer Reward Program scam registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Julie Splinters
Julie Splinters - Virusų šalinimo specialistė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-google-customer-reward-program-scam.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Google Customer Reward Program scam