Sudėtingumo skalė:  
  (16/100)

Geeker.com šalinimas (Nemokamas vadovas) - Išsamus aprašymas

parašė Gabrielė E. Hall - - | Tipas: Adware

Geeker.com tinklalapio apžvalga: saugokitės sukčių paspęstų pinklių!

Geeker.com oficialus tinklalapis

Geeker.com yra nepatikimas tinklalapis, kuris siūlo žiūrėti įvairius vaizdo įrašus ir filmus be jokių apribojimų. Tiesa, norėdami pasinaudoti šio tinklalapio paslaugomis, turėsite įsigyti vieną iš siūlomų narysčių. Tačiau to daryti nepatariame. Jeigu norite pamatyti savo mėgstamą serialą, verčiau įsigykite Netflix ar kito patikimo transliuotojo narystę.

Geeker priskiriamas prie apgaulingų ir sukčiavimo tinklalapių. Nepaisant to, kad oficialiai teigiama, jog vartotojai gali išbandyti tinklalapį nemokamai, užsiregistruodami turėsite pateikti kreditinės kortelės duomenis. Tačiau pažiūrėję į bankinių pavedimų išklotinę, galite nemaloniai nustebti. Gausybę vartotojų internete teigia, kad tinklalapio kūrėjai pasisavino įvairias pinigų sumas už „nemokamas“ paslaugas.

Įvairiuose forumuose gausu neigiamų vartotojų atsiliepimų, kurie pakliuvo į sukčių pinkles. Teigiama, kad Geeker.com tinklalapio išbandymas kainavimo 7, 29.95, 35 ar daugiau JAV dolerių. O užmokestis buvo paimtas be vartotojų žinios ar sutikimo. Maža to, tokių pavedimų sustabdyti gali nepavykti be banko įsikišimo.

Vartotojų teigimu, Geeker pagalbos centras nesuteikia reikiamos pagalbos. Net jeigu pažadama išspręsti pinigų nurašymo problemą, pinigai ir toliau nuskaitomi nuo vartotojo sąskaitos. Tad jeigu jūs taip pat apsigavote ir patikėjote tinklalapio aprašymu, turite kuo skubiau kreiptis į savo banką ir užblokuoti transakcijas, susijusias su šiuo tinklalapiu.

Reklaminės programos reklamuoja Geeker paslaugas

Saugumo specialistai pastebėjo, kad įvairios reklaminės programos aktyviai reklamuoja Geeker.com tinklalapį. Įprastai tokios potencialiai pavojingos programos įsibrauna į kompiuterį kartu su kita nemokama programinę įrangą ir pakeičia naršyklių nustatymus. Tuomet ji pradeda perdresavimus į begin.geeker.com tinklalapį, kuriame prašoma susikurti vartotojo paskyrą, kad galėtumėte gauti prieigą prie filmų, knygų ir kito turinio.

Taigi, jeigu jūsų naršyklė vis priverčia jus apsilankyti šiame tinklalapyje ir išbandyti jo paslaugas nemokamai, turite kuo greičiau patikrinti, ar jūsų kompiuteryje nėra įsitaisęs virusas ar reklaminę programa. Tokiu atveju, patariame pasinaudoti antivirusine programa Reimage Reimage Cleaner Intego ir pašalinti Geeker.com virusą iš kompiuterio.

Geeker.com tinkalapis ir pristatymasGeeker.com tinklalapio kūrėjai siekia apgaule išvilioti interneto vartotojų pinigus.

Kibernetiniai sukčiai gali reklamuoti Geeker.com SMS žinučių pagalba

Geeker tinklalapyje pateikiamas 1-646-213-1438 numeris, kuriuos paskambinę vartotojai gali išspręsti visas problemas, pavyzdžiui, atsisakyti mokamos narystės, kurios neužsisakėte. Tačiau to daryti nėra reikalo, kadangi jums tikrai nepavyks sulaukti reikiamos pagalbos. Vis dėlto šis telefono numeris nėra vienintelis, kuris siejamas su šiuo tinklalapiu. Manoma, kad kibernetiniai sukčiai taip pat naudoja ir 410-200-500 telefono numerį.

Jeigu paieškos laukelyje įvesite 410200500 telefono numerį, išvysite šimtus žmonių pranešimų, kad šį numerį naudoja nusikaltėliai. Teigiama, kad sukčiai prisistato kaip bankų, policijos ar kitų institucijų atstovai, kurie teigia, jog žmonės turi patvirtinti tam tikrus duomenis, apsilankę tam tikrame tinklalapyje. Tačiau šie tinklalapiai yra netikri, o sukurti tam, kad išviliotų patiklių interneto vartotojų asmeninius duomenis.

Internete matomi atsiliepimai apie geeker.com nemeluoja. Šis tinklalapis sukurtas sukčiavimo tikslais. Tad turite laikytis atokiau nuo šio tinklalapio ir neatskleisti savo asmeninių duomenų nusikaltėliams.

Patarimai, kaip apsisaugoti nuo kibernetinių sukčių

Išvengti tokio pobūdžio tinklalapių gali būti nelengva, kadangi jie yra aktyviai reklamuojami potencialiai pavojingų programų pagalba. Reklaminei programa patekus į kompiuterį, galite susidurti su nukreipimais į geeker.com ar kitus panašaus pobūdžio tinklalapius. Taip pat naršydami internete galite išvysti itin daug agresyvių reklamų, kurios reklamuoja šį ar kitą filmų peržiūros tinklalapį.

Kaip jau minėjome anksčiau, susidūrimas su tokiomis problemomis reiškia, kad jūsų kompiuteryje yra virusinė programa. Įprastai šios programos patenka programinės įrangos pakete. Pavyzdžiui, jeigu neseniai įdiegėte vaizdo įrašų leistuvą, reklaminė programa galėjo būti taip pat įdiegta. Tai galėjo nutikti, jeigu pasirinkote rekomenduojamus (angl. Recommended, Quick, Standard) įdiegimo nustatymus, kurie retai praneša apie papildomas programas.

Norėdami išvengti nepageidaujamų programų, visuomet rinkitės išplėstinius (angl. Advanced, Custom) parametrus. Vos tik įdiegimo vedlyje pamatysite pažymėtas papildomas programas, nuimkite „varneles“ ir taip neleiskite šioms programos patekti į jūsų kompiuterį.

Nepageidaujamoms programoms patekus į kompiuterį, jums gali tekti priverstinai lankytis sukčių sukurtuose tinklalapiuose, kurie žūtbūt stengsis išgauti jūsų asmeninę informaciją. Niekuomet neatskleiskite savo tapatybės ar kreditinės kortelės duomenų, jeigu nesate visiškai tikrai dėl tinklalapio ir įmonės patikimumo. Prieš užsisakydami naujas paslaugas, visuomet patikrinkite atsiliepimus internete ir nepasitikėkite tais tinklalapiais, kurių įvertinimas yra itin žemas.

Atsikratykite Geeker.com virusu

Jeigu užsisakėte Geeker.com paslaugas, kuo skubiau atšaukite prenumeratą. Greičiausiai tinklalapio kūrėjai nepadės jums to padaryti. Tad nieko nedelsdami kreipkitės į savo banką ir praneškite apie galimus neteisėtus pinigų pervedimus.

Jeigu susiduriate su nepageidaujamais peradresavimais į šį tinklalapį ar kenčiate nuo reklamų skatinančių apsilankyti jame, turite kuo skubiau atsikratyti potencialiai pavojinga programa, kuri kelia šias problemas. Greičiausias būdas pašalinti Geeker virusą – pasinaudoti antivirusine programa.

Tačiau Geeker.com pašalinimas taip pat gali būti atliekamas rankiniu būdu. Sekdami straipsnio pabaigoje pateiktas instrukcijas, turite rasti ir pašalinti reklaminę programą kartu su jos komponentais. Jeigu peradresavimai nesiliaus, tuomet patariame pasikliauti antivirusine programa ir leisti jai ištrinti tai, ko jūs neradote.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės Reimage Reimage Cleaner Intego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Geeker.com pašalinimas:

Ištrinkite Geeker.com iš Windows sistemų

Jeigu jūsų naršyklė verčia lankytis Geeker.com ar begin.geeker.com tinklalapiuose, turite kuo greičiau pašalinti virusą, keliantį šią problemą. Sekite šias instrukcijas:

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Geeker.com ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Geeker.com ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite Geeker.com iš Mac OS X sistemos

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Geeker.com bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Geeker.com iš Internet Explorer (IE)

Internet Explorer nustatymų atkūrimas padės pašalinti reklaminę programą kur kas greičiau:

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Geeker.com ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Geeker.com šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite Geeker.com iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Geeker.com iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Geeker.com iš Mozilla Firefox (FF)

Tam tikri Firefox naršyklės plėtiniai gali būti kalti dėl agresyvių nukreipimų į Geeker tinklalapį.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Geeker.com ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Geeker.com šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Geeker.com iš Google Chrome

Išdiekite įtartinus Chrome plėtinius ir atkurkite naršyklės nustatymus:

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Geeker.com ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Geeker.com pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Geeker.com iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Geeker.com bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Geeker.com pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi vyriausybėje kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šėšėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo iniciatyvų internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši VPN programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla ir pasitinkite pasirinktu interneto paslaugų teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Dėl savo pačių neatsargaus elgesio, kompiuterių vartotojai gali patirti įvarių nuostolių, kuriuos sukelia kompiuteriniai virusai. Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.

Kaskart atlikus sistemos pakeitimus rekomenduojama lygiagrečiai atnaujinti ir atsargines duomenų kopijas. Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. 

Turėdami naujausias svarbių dokumentų bei projektų kopijas išvengsite rimtų nemalonumų. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-geeker-com.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Geeker.com