Facebook Notifications reklamų šalinimas
Ką reikia žinoti apie Facebook Notifications reklamas?
Šio straipsnio tikslas yra įspėti jus apie potencialiai pavojingą programą, kuri žinoma kaip Facebook Notifications. Ji jūsų kompiuteryje gali pasirodyti tiek su, tiek ir be jūsų žinios, todėl jei jūs netikėtai pradėjote matyti Facebook įspėjimus, turėtumėte sunerimti. Nesvarbu kaip ši programa pateko į jūsų kompiuterį, jūs turėtumėte prisiminti, jog ji neturi nieko bendro su Facebook kompanija. Jos tikslas yra reklaminių pranešimų, kurie siekia priversti žmones apsilankyti Facebook Notifications partnerių svetainėse, įtikinti juos atsisiųsti dar daugiau nenaudingų ar netgi pavojingų programų į jų kompiuterius ir t.t.
Anot paskutinių duomenų, ši programa priklauso Yontoo įmonei, kuri yra žinoma kaip itin agresyvių programų kūrėja. Ji yra sukūrusi nemažai abejones keliančių produktų, tokių kaip SearchNewWindow, Yontoo Search ir pan. Facebook Notifications nėra išimtis – ši programa yra priskiriama „adware“ kategorijai, į kompiuterius ji gali patekti be jų savininkų žinios, čia ji gali inicijuoti įvairius sistemos pakeitimus, po kurių ji gali pradėti rodyti trečiųjų šalių reklamas. Dažniausiai Facebook Notifications reklamos praneša apie nuolaidas, kainų palyginimus ir panašius pasiūlymus. Vis dėlto,nėra jokios garantijos kad kiekviena iš šių reklamų yra saugi. Kadangi ši programa yra daugiau našta negu jūsų naršymą Internete galinti pagerinti aplikacija, mes jums labai rekomenduojame pašalinti Facebook Notifications virusą iš kompiuterio. Tam rekomenduojame naudoti patikimą programinę įrangą, pvz., ReimageIntego, kuri jums padės kruopščiai patikrinti savo kompiuterį ir surasti jame visus įtartinus failus.
Turime pabrėžti, kad šis naršyklės priedas yra legalus, todėl jį į savo kompiuterį jūs galite įsirašyti savo noru. Vis dėlto, dažniausiai sistemoje jis pasirodo netikėtai, kadangi jo platinimui itin aktyviai naudojamas „bundling“ metodas. Vos tik Facebook Notificatons virusas patenka į sistemą, jis savo pranešimus pradeda rodyti tiek Microsoft Edge, tiek ir Internet Explorer ar Google Chrome naršyklėse. Dažniausiai šie pranešimai yra rodomi siekiant padėti tam tikroms firmoms padidinti savo pardavimus ir taip uždirbti šiek tiek papildomų pajamų. Vis dėlto, nėra jokios garantijos, kad kiekviena iš trečiosioms šalims priklausančių reklamų yra saugi ir siekia jums padėti sutaupyti pinigų. Dėl to mes jums labai rekomenduojame vengti Facebook Notifications pranešimų bei jų inicijuojamų peradresavimų į nepažįstamas svetaines.
Kaip aš galiu įsirašyti šį virusą į savo kompiuterinę sistemą?
Kaip jau minėjome, Facebook Notifications virusas gali būti įdiegtas į jūsų kompiuterį su ir be jūsų žinios. Apgaulingas metodas, gebantis padėti šiai programai patekti į sistemą be aukos žinios yra žinomas kaip „bundling“. Jo metu dvi programos yra tarsi „surišamos“ į vieną ir įrašomos į kompiuterį tarsi viena programa. Kad to išvengtumėte, privalote stebėti nemokamų programų atsisiuntimą į sistemą. Lengviausia tai padaryti yra pasirinkus Custom arba Advanced programos atsisiuntimo būdą. Beje, nepatingėkite parengti tinkamos analizės apie jus dominančią programą ir patikrinti jos galimybių. Tam turėtumėte perskaityti Privacy Policy ir End User’s License Agreement skiltis.
Koks yra geriausias Facebook Notifications viruso pašalinimo būdas?
Jei planuojate pašalinti Facebook Notifications iš savo kompiuterio, tai padaryti galite dviejų skirtingų metodų pagalba. Pagrindinis šiai programai siūlomas pašalinimo būdas yra automatinis, kadangi jis gali jums padėti aptikti kiekvieną nepageidaujamą failą sistemoje. Žinoma, jūs taip pat galite pašalinti Facebook Notifications virusą bei jo rodomas reklamas rankiniu būdu. Vis dėlto, tokiu atveju turite būti patyręs kompiuterio vartotojas, kuris žino ką reiškia išinstaliuoti programas ir pašalinti nepageidaujamus naršyklės priedus.
Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.
Rankinis Facebook Notifications reklamų pašalinimas:
Ištrinkite Facebook Notifications iš Windows sistemų
-
Spustelėkite Start → Control Panel → Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).
-
Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
-
Išinstaliuokite Facebook Notifications ir su šia programa susijusias programas
Suraskite Facebook Notifications ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas. -
Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Ištrinkite Facebook Notifications iš Mac OS X sistemos
-
Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.
-
Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Facebook Notifications bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.
Ištrinkite Facebook Notifications reklamas iš Microsoft Edge
Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)
- Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
- Spustelėkite Settings.
-
Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data.
-
Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear.
-
Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager.
- Processes lange suraskite Microsoft Edge.
-
Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius.
-
Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite
Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)
Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.
- Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
- Raskite kompiuteryje šį aplanką:
C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
-
Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete.
- Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
-
Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite
- Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
ir spauskite Enter.Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Facebook Notifications iš Microsoft Edge naršyklės.
Ištrinkite Facebook Notifications iš Mozilla Firefox (FF)
-
Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons → Extensions. -
Čia suraskite Facebook Notifications ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
-
Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. -
Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Facebook Notifications šalinimą.
Ištrinkite Facebook Notifications iš Google Chrome
-
Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools → Extensions. -
Dabar pasirinkite Facebook Notifications ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
-
Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings → Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
-
Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
-
Atstatykite Google Chrome nustatymus
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings. -
Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
-
Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Facebook Notifications pašalinimą.
Ištrinkite Facebook Notifications iš Safari
-
Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. -
Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Facebook Notifications bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
-
Atstatykite Safari nustatymus
Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... -
Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Facebook Notifications pašalinimą.
Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Facebook Notifications registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.
Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu
Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.
Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.
Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis
Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą.
Jūsų nuomonė apie Facebook Notifications ads
Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti.