Sudėtingumo skalė:  
  (15/100)

E.tre456_worm_osx viruso šalinimas (Pašalinimo vadovas) - Sau 2021 atnaujinimas

parašė Olivija Moreli - - | Tipas: Adware

E.tre456_worm_osx – pavojingas trojos arklys, puolants Mac kompiuterius

E.tre456_worm_osx viruso pavyzdys

E.tre456_worm_osx virusas yra kenkėjiška programa, apie kurią informuoja interneto naršyklėje pasirodantys pranešimai. Įprastai vartotojai yra nukreipiami į tinklalapius, kuriuose pateikiamas “IMMEDIATE ACTION REQUIRED, E.tre456_worm_osx detected” pranešimas, kai jie naršo pavojingose interneto svetainėse ar paspaudžia užkrėstą reklamą.

Apsilankymą tokiame tinklalapyje taip pat gali inicijuoti ir reklaminio tipo programa, kuri galėjo nepastebėta įsmukti į kompiuterį. Jeigu pranešimai apie Mac virusą dažnai pasirodo Chrome, Firefox and kitoje jūsų naudojamoje interneto naršyklėje, patariame atlikti sistemos skenavimą antivirusine programa.

Ši melagystė dar yra žinoma kaip “We have detected a trojan virus”. Pranešimo kūrėjai siekia įtikinti vartotoją paspausti “OK” mygtuką, kuris inicijuoja nepatikimos antivirusinės programos įdiegimą. Tačiau išvydę E.tre456_worm_osx pranešimą, turite neskubėti sekti naršyklės lange pasirodžiusiomis instrukcijomis. Priešingu atveju, papulsite į sukčių pinkles ir susidursite su nemalonumais.

Norėdami pasiekti savo tikslą ir įbauginti vartotojus, sukčiai informuoja apie tris (ar daugiau) rastus virusus “Your system is infected with 3 viruses!”), kurių pašalinimui reikalinga įdiegti jų siūloma antivirusinė programa. E.tre456_worm_osx virusas turi kelias versijas, kurios pateikia skirtingas žinutes anglų kalba, pavyzdžiui:

Immediate action required!
We have detected a trojan virus (e.tre456_worm_osx) on your Mac.

Press OK to begin the repair process.

Immediate action required!
We have detected a trojan virus (e.tre456_worm_osx) on your Mac.

E.tre456_worm_osx virusas taip pat gali pateikti melagingus pranešimus apie kitus kompiuteryje rastus virusus, pavyzdžiui:

 • Tapsnake;
 • CronDNS;
 • Zeus;
 • Dubfishcv.

Kibernetinių sukčių sukurtas pranešimas atrodo įtikinamai, tačiau turime priminti, kad informacija apie kompiuterinius užkratus nėra pateikiama interneto naršyklės lange. Jeigu e.tre456_worm_osx virusas būtų įsibrovęs į jūsų kompiuterį, apie jo ataką praneštų kompiuteryje įdiegta antivirusinė programa.

Naršyklės lange išvydę gąsdinantį pranešimą, nespauskite “OK” arba “Scan Now” mygtukų. Jie nukreips į tinklalapį, kuriame būsite įtikinti įdiegti ar nusipirkti įtartinas antivirusines programas, reikalingas kenkėjiškų programų šalinimui. Tačiau toks E.tre456_worm_osx pašalinimas nėra reikalingas.

Vis dėlto, jums gali prireikti patikimos antivirusinės programos, jeigu pranešimas apie virusą dažnai pasirodo naršyklės lange. Ši veikla gali byloti apie kompiuteryje įdiegtą reklaminę programą, kuri inicijuoja peradresavimus į apgaulingą puslapį. Tokiu atveju rekomenduojame atlikti sistemos skenavimą su ReimageIntego ir pašalinti E.tre456_worm_osx virusą.

E.tre456_worm_osx viruso nuotraukaE.tre456_worm_osx virusas - tai neegizstuojanti kompiuterinė infekcija, apie kurią praneša melagingas pranešimas interneto naršyklėje.

Apsaugokite Mac kompiuterį nuo potencialiai pavojingų programų

Mac kompiuteriai nėra atsparūs virusams ir potencialiai pavojingoms programoms, nors daugelis vartotojų mano priešingai. Specialistai praneša apie nuosekliai augantį kenkėjiškų programų ir kibernetinių apgavysčių skaičių, kurios puola Mac OS X sistemą.

Daugelis potencialiai pavojingų programų plinta kaip papildomi komponentai nemokamos programinės įrangos paketuose. Pavojus kyla tuomet, kai vartotojai nusprendžia įdiegti programas iš kitų tinklalapių, o ne oficialios Apple App Store parduotuvės.

Saugumo specialistai primena, kad nemokamų parsiuntimų ar failų dalinimosi tinklalapiai yra pilni kenkėjiškų programų. Jeigu vis tiek nusprendėte įdiegti programą iš interneto, būtinai rinkitės išplėstinius (angl. Advanced, Custom) nustatymus.

Šis įdiegimo vedlys leis išvysti visas papildomas aplikacijas, kurios gali būti siūlomos įdiegti su pagrindine programa. Nužymėkite varneles nuo jų ir išvenkite naršyklės užgrobėjų, reklaminio tipo programų ir kitų potencialiai pavojingų aplikacijų.

E.tre456_worm_osx pašalinimas iš Mac kompiuterių

Melagingame pranešime siūlomas E.tre456_worm_osx pašalinimas tikrai nėra tas būdas, kuriuo turite pasikliauti. Pranešime pateiktas virusas iš tiesų net neegzistuoja, todėl turite pasirūpinti tik reklaminio tipo programa, kuri galėjo patekti į Mac kompiuterį kartu su neseniai įdiegta aplikacija.

Rekomenduojame pašalinti E.tre456_worm_osx virusą pasinaudojant antivirusine programa. Įdiekite vieną iš žemiau siūlomų programų, atnaujinkite ją ir atlikite sistemos skenavimą. Kenkėjiška aplikacija bus pašalinti akimirksniu, o sukčių apgaulystės liausis rodytis naršant internete.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis E.tre456_worm_osx viruso pašalinimas:

Ištrinkite E.tre456_worm_osx iš Mac OS X sistemos

E.tre456_worm_osx panaikinimas reikalauja atidžiai peržiūrėti įdiegtas aplikacijas ir jas ištrinti. Vadovaukitės šiomis instrukcijos, norėdami atsikratyti virusu:

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite E.tre456_worm_osx bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite E.tre456_worm_osx iš Internet Explorer (IE)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite E.tre456_worm_osx ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte E.tre456_worm_osx šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite E.tre456_worm_osx virusą iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti E.tre456_worm_osx iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite E.tre456_worm_osx iš Mozilla Firefox (FF)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite E.tre456_worm_osx ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite E.tre456_worm_osx šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite E.tre456_worm_osx iš Google Chrome

Atkurkite Chrome interneto naršyklės nustatymus, kad E.tre456_worm_osx reklamos daugiau nesirodytų naršant internete.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite E.tre456_worm_osx ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite E.tre456_worm_osx pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite E.tre456_worm_osx iš Safari

Sekite žemiau pateiktomis instrukcijomis ir panaikinkite E.tre456_worm_osx viruą iš Safari interneto naršyklės:

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite E.tre456_worm_osx bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite E.tre456_worm_osx pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti E.tre456_worm_osx registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - Kenkėjiškų programų analitikė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-e-tre456_worm_osx-virus.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie E.tre456_worm_osx virus