Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Coupilation reklamų šalinimas (Nemokamos instrukcijos)

parašė Julija Splinters - - | Tipas: Adware

Kas yra Coupilation?

Coupilation yra naršyklės priedas, kuris oficialiai yra priskiriamas „adware″ bei potencialiai nepageidaujamų programų kategorijoms. Jei jūsų kompiuteris užsikrėtė šia programa, o jūs esate įdiegę antivirusinę programą, o ir naršyti neaiškiuose puslapiuose jūs vengiate, tikriausiai jums įdomu, kodėl taip galėjo nutikti. Taip galėjo nutikti todėl, jog adware tipo programos paprastai plinta kartu su nemokamomis programomis. Tai vadinama susiejimu (angl. bundling). Dėl to, jog ir ši nepageidaujama programėlė, ir nemokama programa, kurią įdiegėte yra nuolat atnaujinamos ir neturi pagrindinių kenksmingoms programoms būdingų savybių, pasenusi antivirusinė programa greičiausiai neidentifikuos Coupilation kaip nepageidaujamos programos. Juo labiau, jei ši programėlė nepateko į jūsų kompiuterį iš nelegalių puslapių, kenkėjiškų el.pašto „spam” laiškų ar kitu būdu, būdingu virusų plitimui.

Kaip mes jau minėjome, Coupilation yra adware tipo programa. Tai reiškia, kad vienintelis jos tikslas – rodyti reklamas. Coupilation kūrėjai pristatydami šią programą bandys jus įtikinti, jog jie nuoširdžiai tiki, jog Coupilation reklamos jums bus naudingos, nes pateiks įvairius pasiūlymus ir nuolaidas prekėms ir paslaugoms, kuriomis nesenai domėjotės internete. Tokiu būdu jūs neva gaunate galimybę sužinoti apie geriausius pasiūlymus ir mažiausias kainas. Tačiau žinokite, jog Coupilation reklamos yra remiamos trečiųjų šalių, ir jos yra sukurtos atsižvelgiant į jūsų paieškos terminus ir dažniausiai lankomų svetainių sąrašą. Taip sugeneruojamos jums patraukliai atrodančios reklamos, viliojančios, jog jūs ant jų paspaustumėte. Rekomenduojame vengti šių reklamų, ir, jei jums rūpi jūsų saugumas internete, verčiau ant jų nespausti, nes greičiausiai jūs busite nukreipti visai ne ten, kur tikėjotės.

Atminkite, kad trečiųjų šalių atstovai užsako Coupilation nukreipimus tam, jog padidintų savo svetainių lankomumo rodiklius, o taip pat – jog skatintų jus parsisiųsti potencialiai nepageidaujamas programas. Neapsigaukite ir nesusigundykite pasiūlymais nemokamai atsinaujinti programinę įrangą ar įrašyti neva itin naudingas programas. Nepaisant reklamos ir nepatikimų nukreipimų į abejotinos reputacijos svetaines, šis naršyklės priedas turi dar keletą minusų. Jis naudoja jūsų kompiuterio resursus tam, jog galėtų užkrauti ir parodyti reklamų turinį, todėl jūsų kompiuterio greitis automatiškai sulėtės. Be to, bus sekama jūsų veikla internete be jūsų sutikimo, o vėliau ši informacija pasieks trečiųjų šalių Coupilation partnerius. Suskaičiavus visus šios programos minusus, tampa akivaizdu, jog Coupilation yra visiškai nenaudinga programa jūsų kompiuteriui, tad turėti ją įdiegtą jūsų sistemoje nėra prasmės. Norint pašalinti Coupilation virusą, mes rekomenduojame naudoti Reimage Reimage Cleaner Intego.

Coupilation ads

Kaip Coupilation galėjo patekti į mano kompiuterį?

Atpažinti, jog Coupilation pateko į jūsų sistemą yra labai lengva – jūs netrukus pastebėsite begales reklamų, pamatysite, jog sulėtėjo jūsų kompiuterio greitis ir atsirado kitų jūsų įprastą veiklą trukdančių dalykų. Jei nežinote, kaip adware tipo programos sugeba nepastebimai užkrėsti kompiuterį, tuomet jūs tikriausiai niekuomet negirdėjote apie susiejimo metodą (angl. bundling). Šis nepageidaujamų programų platinimo būdas leidžia prie paprastai saugių ir legalių nemokamų programų prikabinti keletą nepageidaujamų programėlių, tokių kaip plėtiniai, įrankių juostos ir t.t.. Šios programėlės automatiškai prijungiamos kaip numatytieji komponentai. Todėl jei įdiegsite nemokamas programas atmestinai ir paskubomis, yra labai didelė tikimybė, jog apgaule bei patys to nežinodami būsite priversti sutikti su tokių papildomų programų įrašymu. Turite būti atsargūs, kuomet įdiegiate nemokamas programas, parsisiųstas iš interneto. Neskubėkite ir atidžiai perskaitykite bei susipažinkite su programos kūrėjo sąlygomis ir atsakomybėmis, be to, pasirinkite tinkamus įrašymo nustatymus. Vietoj standartinių (angl. standard) ar įprastinių (angl. default) įrašymo metodų pasirinkite sudėtingesnes (angl. advanced arba custom) parinktis ir nuimkite varneles nuo visų parinkčių, siūlančių įrašyti papildomas programas ar plėtinius.

Coupilation klausimai

Klausimas. Ar galima pašalinti Coupilation virusą nenaudojant papildomos programinės įrangos?

Atsakymas. Dėl to, jog Coupilation yra adware tipo programa, o ne virusas, ji gali būti pašalinta ir neautomatiniu būdu. Jei norite išinstaliuoti Coupilation patys, mes pateiksime jums išsamią instrukciją, kaip tai padaryti. Vis dėlto turėkite omenyje, kad adware programos paprastai platinamos susietos ne tik su patikimomis programomis, bet taip pat ir su kitomis potencialiai nepageidaujamomis programomis. Jei norite visų jų atsikratyti, mes primygtinai rekomenduojame patikrinti savo sistemą su atnaujinta antivirusine programa.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės Reimage Reimage Cleaner Intego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Coupilation reklamų pašalinimas:

Ištrinkite Coupilation iš Windows sistemų

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Coupilation ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Coupilation ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite Coupilation iš Mac OS X sistemos

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Coupilation bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Coupilation iš Internet Explorer (IE)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Coupilation ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Coupilation šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite Coupilation reklamas iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Coupilation iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Coupilation iš Mozilla Firefox (FF)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Coupilation ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Coupilation šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Coupilation iš Google Chrome

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Coupilation ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Coupilation pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Coupilation iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Coupilation bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Coupilation pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Apie autorių

Julie Splinters
Julie Splinters - Virusų šalinimo specialistė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-ads-by-coupilation.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Ads by Coupilation