Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Counterflix reklamų šalinimas (Viruso pašalinimo vadovas) - Sau 2021 atnaujinimas

parašė Julija Splinters - - | Tipas: Adware

Counterflix programa: naudotis ar vengti?

Counterflix ads

Counterflix programa gali sudominti tuos, kompiuterių naudotojus, kurie ieško specialių įrankių, leidžiančių įgyti prieigą prie tinklalapių, kurie yra blokuojami ar uždrausti tam tikroje teritorijoje. Nepaisant to, kad ši programa atlieka šią funkciją, jos vertėtų vengti dėl kelių priežasčių. Visų pirma, ši programa yra žinoma, kaip reklaminis virusas (angl. adware), todėl jūsų naršyklė bus užpildyta gausybe reklaminio turinio.

Antra, Counterflix virusas gali pakeisti DNS nustatymus, o tai gali sukelti kitas problemas. Trečia, programa taip pat gali inicijuoti peradresavimus (angl. redirects) į įvairius puslapius, kuriuose reklamuojamos nepatikimos programos. Tad jeigu susidomėjote ir įdiegėte šią programą, patariame kuo skubiau pašalinti Counterflix iš kompiuterio ir išvengti visų galimų nemalonumų. Geriausias būdas tai padaryti – nuskentuoti kompiuterį antivirusine programa ReimageIntego.

Iš pažiūros ši programa gali pasirodyti išties vertinga ir naudinga, kadangi jos pagalba galima pasiekti dominančius tinklalapius. Counterflix programa pakeičia DNS nustatymus ir leidžia peržengti nustatytus geografinius apribojimus. Pavyzdžiui, Lietuvoje gyvenantys asmenys gali pasiekti interneto svetaines, kuriose galima žiūrėti filmus ar televizijos serialus tik amerikiečiams. Tačiau kaip ir daugelis nemokamų programų, ši taip pat turi neigiamą atspalvį.

Kaip jau minėjome anksčiau, ji priskiriama prie reklaminių programų, todėl įdiegę ją pamatysite, kokios erzinančios gali būti Counterflix reklamos. Programos kūrėjai generuoja pajamas nuo vartotojų paspaudimų ant reklamų. Tad nenuostabu, kad reklamos yra agresyvios – juk siekiama susižerti kiek įmanoma daugiau pinigų.

Counterflix reklamosCounterflix reklamos trukdo naršyti internete ir gali nukreipti į pavojingus interneto tinklalapius.

Counterflix programa turi dvi versijas – nemokamą ir mokamą. Programos kūrėjai siūlo įsigyti mokamą programos versiją, kurioje nėra jokių reklamų, tačiau tokie pažadai gali būti laužti iš piršto. Tad jūs galite tiesiog tuščiai iššvaistyti savo pinigus, o Counterflix reklamos toliau trukdys naršyti internete.

Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad šiomis dienomis internetinės reklamos dažnai yra apgaulingos ir pavojingos. Paspaudę reklamą, galite atsidurti virusais užkrėstame tinklalapyje arba pakliūti į kiberentinių sukčių pinkles. Deja, šios reklamos gali atrodyti patrauklios, įdomios ir naudingos. Taip yra dėl to, kad daugelis reklaminio tipo programų geba rinkti informaciją apie vartotojus ir pateikti personalizuotas reklamas.

Taip išauga tikimybė, kad varototojai susidomės ir paspaus reklamą bei atneš kūrėjams pajamas. Tačiau vienas tokių paspaudimų gali baigtis failus užkoduojančio viruso ataka. Patariame nerizikuoti ir laikytis nuo šios programos atokiau. O jeigu ši programa jau yra įdiegta jūsų kompiuteryje, nuo galimų pavojų jus apsaugos Counterflix pašalinimas.

Ar ši programa gali patekti į kompiuterį nepastebėta?

Counterflix programą galima parsisiųsti iš oficialaus tinklalapio, tačiau tai nėra vienintelis jos plėtros ir reklamos būdas. Programa taip pat platinama programinės įrangos paketuose kaip papildoma aplikacija. Jeigu programų įdiegimui renkatės išplėstinius (Advanced, Custom) nustatymus, tuomet įdiegimo vedlys jums parodys visas jums siūlomas įdiegti papildomas programas, tarp kurių gali būti ir Counterflix.

Vienintelis būdas užkirsti joms kelią – nužymėti „varneles“. Tačiau, jeigu neseniai įdiegėte programą pasirinkę įprastinius (Standard, Recommended) nustatymus, ši programa galėjo prasmukti nepastebėta. Taip galėjo nutikti todėl, kad šis įdeigimo vedlys neatskleidžia papildomų programų ir įdiegia jas pagal nutylėjimą. Tad šių nustatymų rinktis nepatartina.

Kokiu būdu galima atsikratyti Counterflix virusu?

Visa laime, atsikratyti potencialiai pavojingomis programomis (angl. potentially unwanted programs) yra nesunku. Paprasčiausias būdas pašalinti Counterflix virusą – įdiegti antivirusinę programą ir ja nuskenuoti kompiuterio sistemą. Po kelių minučių jūsų pasirinkta programa ras ir pašalins visus viruso komponentus. Įdiegę antivirusinę programą taip pat užtikrinsite savo kompiuterio apsaugą nuo kitų kiberentinių pavojų ir virusų.

Counterflix pašalinimas taip pat gali būti atliekamas ir be papildomų programų. Tiesiog sekite žemiau pateiktomis instrukcijomis ir ištrinkite virusą rankiniu būdu.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Counterflix reklamos ekrano nuotrauka
Counterflix reklamos ekrano nuotraukaCounterflix reklamos ekrano nuotrauka
Counterflix reklamos ekrano nuotrauka

Rankinis Counterflix reklamų pašalinimas:

Ištrinkite Counterflix iš Windows sistemų

Norėdami pašalinti Counterflix virusą iš kompiuterio rankiniu būdu, sekite žemiau pateiktomis instrukcijomis. 

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Counterflix ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Counterflix ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite Counterflix iš Mac OS X sistemos

Įprastai potencialiai pavojingos programos taikosi į Windows operacinę sistemą, tačiau tokios bėdos kartais užklumpa ir Mac OS X naudotojus. Norėdami atsikratyti šiuo virusu, sekite žemiau pateiktas instrukcijas.

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Counterflix bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Counterflix iš Internet Explorer (IE)

Sekite šiuos žingsnius ir pašalinkite Counterflix viruso komponentus iš Internet Explorer naršyklės.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Counterflix ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Counterflix šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite Counterflix reklamas iš Microsoft Edge

Microsof Edge interneto naršyklė taip pat galėjo nukentėti nuo Counterflix viruso. Sekite žemiau pateiktais žingsniais ir pasirūpinkite savo naršykle.

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Counterflix iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Counterflix iš Mozilla Firefox (FF)

Counterflix reklamos gali būti generuojamos tam tikrų naršyklės plėtinių pagalba, kurie galėjo būti įdiegti ir jūsų Mozilla Firefox naršyklėje.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Counterflix ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Counterflix šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Counterflix iš Google Chrome

Google Chrome naršyklės parametrų atkūrimas padės atsikratyti Counterflix reklamomis.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Counterflix ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Counterflix pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Counterflix iš Safari

Nepaisant to, kad Counterflix reklamos retai pasirodo Safari naršyklėje, pasinaudokite žemiau pateiktomis instrukcijomis, kad pašalintumete visus viruso likučius.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Counterflix bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Counterflix pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Counterflix registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Saugiai prisijunkite prie savo interneto svetainės, kad ir kur bebūtumėte

Bedirbant su tinklaraščiu, interneto svetaine ar kitu projektu, kurį turite nuolat prižiūrėti, jums gali tekti prisijungti prie serverio ir turinio valdymo sistemos kur kas dažniau nei įprasta. Bene geriausias sprendimas kuriant saugesnį tinklą – statinis/pastovus IP adresas.

Jeigu nustatysite prie jūsų įrenginio pririštą statinį IP adresą, palengvinsite serverio ar tinklo valdytojo darbą, kurie kontroliuoja prisijungimus ir veiklą. Be to, būtent taip išvengsite kai kurių autentifikavimo keblumų ir galėsite naudotis savo banko sąskaitomis nuotoliniu būdu, nesukeldami įtarimo su kiekvienu prisijungimu, kai būsite kitoje vietoje.

Tokie VPN programinės įrangos tiekėjai kaip Private Internet Access gali jums padėti, jei norite kontroliuoti savo internetinę reputaciją ir lengvai valdyti projektus, kad ir kokioje pasaulio vietoje bebūtumėte. Geriau neleisti prie jūsų svetainės prisijungti iš skirtingų IP adresų. 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Julie Splinters
Julie Splinters - Virusų šalinimo specialistė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-counterflix-ads.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Counterflix ads