Sudėtingumo skalė:  
  (11/100)

Annual Visitor Survey reklamų šalinimas - Viruso pašalinimo instrukcijos

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Adware

Priežastys, kodėl neturėtumėte dalyvauti įtartinose vartotojų apklausose

Annual Visitor Survey ads

“Annual Visitor Survey” arba kasmetinės lankytojų apklausos langas gali pasirodyti kompiuterio ekrane jums įprastai naršant Internete. Tokie ir panašūs iššokantys langai dažniausiai praneša, jog jūsų kompiuteris galėjo užsikrėsti reklaminiu (angl. adware) virusu.

Be to, šiai potencialiai pavojingai programai veikiant sistemoje, jūs netruksite pastebėti ir kitų nepageidaujamų savybių, tokių kaip peradresavimas į įvairius atsitiktinius puslapius, klaidinančių reklamų diegimas jūsų lankomuose puslapiuose, bei informacijos apie jūsų naršymą rinkimas.

Grįžtant prie minėtųjų apklausų, svarbu paminėti, jog kiekvienais metais jų pasirodo šimtai. Apklausą užpildžiusiems vartotojams dažnai žadami prizai, tokie kaip 100 doleriu Amazon dovanų čekiai, iPad planšetės, iPhone ar Samsung Galaxy išmanieji telefonai, MacBook Pro kompiuteriai.

Tačiau nepaisant skirtingų masinimo būdų, pagrindinis virusų veikimo principas išlieka tas pats. “2017 Annual Visitor Survey” yra vienas tokių apgaulės schemų pavyzdžių ir mes galime užtikrinti, jog jokie prizai užpildžius šią apklausą nėra dalinami.

Annual Visitor Survey tikslas yra vienas — išgauti iš jūsų konfidencialią informaciją, pavyzdžiui, telefono numeri, vardą, pavardę, adresą ir panašiai.

Taip pat aukoms gali būti siūloma investuoti 5 dolerius ir gauti 20 kartų didesnę nuolaidą naujiems įrenginiams įsigyti. Kaip jau supratote, tai tik dar vienas, socialinės inžinerijos principais paremtas apgaulės būdas, skirtas išvilioti pinigus.

2017 Annual Visitor Survey kūrėjai naudojasi vartotojų azartu išlošti loterijoje, tad pamatę tokius pranešimus savo kompiuterio ekrane neskubėkite džiaugtis. Verčiau patikrinkite  kompiuterį dėl galimos adware viruso atakos.

Annual Visitor Survey adsAnnual Visitor Survey virusas

Reklaminiai virusai neretai sutinkami populiariose interneto naršyklėse: Google Chrome, Mozilla Firefox ar Internet Explorer. Naršyklės tipas automatiškai nurodomas ir apklausos lange, kad šis langas atrodytų patikimesnis. Tačiau taip nėra.

Kompiuteryje vykstantys su jumis nesuderinti procesai turėtų būti rimta paspirtis pašalinti Annual Visitor Survey virusą iš kompiuterio, tačiau prieš tai privalome aptarti dar vieną svarbų dalyką.

Šis virusas renką informaciją apie tai, ką ir kaip jūs naršote Internete. Be to, kaupiami ir techniniai naršyklės duomenys. Vėliau visa tai gali būti panaudota marketingo tikslais ir parduodama nežinomoms trečiosioms šalims.

Laimei, visi šie nepageidaujami procesai gali būti sustabdyti ReimageIntego ar panašios programinės įrangos pagalba. Negana to, pašalinti kenkėją galite ir rankiniu būdu. Instrukcijos kaip tai padaryti pateikiamos straipsnio apačioje.

Patekimo į kompiuterius būdai

Vartotojai gali būti nukreipti į kenkėjišką Annual Visitor Survey puslapį naršydami nepatikimose interneto svetainėse, video transliavimo ar suaugusiųjų turinį talpinančiuose puslapiuose.

Tačiau vis dėlto, dažniausiai peradresuojami adware virusu užsikrėtę kompiuteriai.

Šios kenkėjiškos programos į kompiuterius patenka kartu su nemokamomis programomis, vadinamomis shareware ir freeware duomenų paketais.

Yra keli būdai, kaip galite nuo to apsisaugoti:

 • Siųskitės duomenis tik iš patikimų šaltinių
 • Naudokite “Advanced” ar “Custom” instaliavimo režimus
 • Atšaukite nepageidaujamų programų įrašymą diegimo procese

Pasak mūsų kolegų Danijoje, atsakingas ir atsargus programų diegimas yra geriausias būdas apsisaugoti ne tik nuo palyginti paprastų kenkėjiškų programų, bet ir rimtesnių virusų.

Pašalinkite Annual Visitor Survey virusą iš užkrėstų naršyklių

Norėdami atsikratyti Annual Visitor Survey virusu rankinių būdu, pirmiausia turite atrasti virusą atsakingą už šių iššokančių langų bei peradresavimų generavimą. Viruso komponentus rasite kompiuteryje bei Interneto naršyklėse.

Žemiau pateikiamas išsamus viruso šalinimo gidas iliustruoja, kaip tinkamai pašalinti programą. Tačiau Annual Visitor Survey šalinimo procesą galite paspartinti naudodami specialią virusų šalinimo įrangą.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Annual Visitor Survey reklamų pašalinimas:

Ištrinkite Annual Visitor Survey iš Windows sistemų

Apgaulingas Annual Visitor Survey apklausas platinanti kenkėjiška programa gali slėptis jūsų kompiuteryje. Norėdami ja atsikratyti, sekite instrukcijas žemiau:

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Annual Visitor Survey ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Annual Visitor Survey ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite Annual Visitor Survey iš Mac OS X sistemos

Iššokantys langai ir peradresavimai į 2017Annual Visitor Survey svetainę informuoja apie adware infekciją. Vykdykite apačioje pateikiamus nurodymus, kad ją pašalintumėte

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Annual Visitor Survey bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Annual Visitor Survey iš Internet Explorer (IE)

Privalote atstatyti ir išvalyti Internet Explorer naršyklę, kad galėtumėte saugiai naršyti tinkle tolia

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Annual Visitor Survey ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Annual Visitor Survey šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite Annual Visitor Survey reklamas iš Microsoft Edge

Klaidinančiais iššokančiais langais atsikratysite atkūrę pradinius MS Edge nustatymus.

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Annual Visitor Survey iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Annual Visitor Survey iš Mozilla Firefox (FF)

Apklausos užpildymas nepadės atsikratyti viruso. Iš Firefox naršyklės jį pašalinsite tik atlikę šiuos žingsnius:

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Annual Visitor Survey ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Annual Visitor Survey šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Annual Visitor Survey iš Google Chrome

2017 Annual Visitor Survey iššokančios reklamos gali būti sustabdytos atstačius pradinius Google Chrome naršyklės parametrus.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Annual Visitor Survey ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Annual Visitor Survey pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Annual Visitor Survey iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Annual Visitor Survey bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Annual Visitor Survey pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Annual Visitor Survey registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-annual-visitor-survey-ads.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Annual Visitor Survey ads