Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

“Amazon.com Membership Rewards” scam šalinimas (Pašalinimo vadovas) - Kov 2018 atnaujinimas

parašė Olivija Moreli - - | Tipas: Adware

Amazon Membership Rewards – tai melagingas pranešimas, naudojamas žmonių asmeniniams duomenims išgauti 

A picture of

Amazon Membership Rewards – tai melagingas pranešimas, kuriame žmonių prašoma dalyvauti fiktyvioje apklausoje, kurios dėka nusikaltėliai gali gauti reikiamos asmeninės informacijos. Panašiai kaip ir Congratulations Amazon User,  Amazon Membership Rewards apgaulė prisidengia žymių kompanijų vardais ir bando įtikinti potencialią auką, kad jis ar ji buvo atrinktas kaip vienas/-a iš pretendentų laimėti vertingus prizus. Labai prašome neužkibti ant šio kabliuko, nes visa tai nėra tikra. Vietoj to, turėtumėte patikrinti, ar jūsų kompiuteryje nėra adware tipo programos. Pastaroji gali būti priežastimi, kodėl jūs gaunate pranešimus apie tariamai dalinamas dovanas. 

Vienintelė parinktis pateikiama Amazon Membership Rewards pranešime yra OK mygtukas. Vos tik jį paspaudus Chrome, Firefox, IE ar bet kuri kita naršyklė yra peradresuojama į falsifikuotą Amazon apklausos svetainę. Tam, kad apklausos langas atrodytų įtikinamas ir apgautų kuo daugiau žmonių, jo kūrėjai panaudojo šriftą bei spalvas, kurias naudoja minėta kompanija. 

Dažniausiai Amazon Membership Rewards virusas yra rodomas iššokančio lango formoje, kurį generuoja coupon2342341.com domenas. Pradiniame tokio pranešimo lange potenciali auka gali matyti mažą laukelį, kuriame pateikiamas OK mygtukas. Deja, bet šis pranešimas užblokuoja naršyklę ir leidžia darbą tęsti tik viena kryptimi – tai paspausti OK mygtuką. 

Nepaisant to, kaip labai jūs pasitikite Amazon kompanija, nepaslyskite ant šio pasiūlymo. Amazon kompanija neplatina žinučių apie galimybę laimėti 1000 USD vien už tai, kad atsakysite į keletą klausimų. Amazon Membership Rewards yra paprasčiausias šlamtas, kurį platina nusikaltėliai, siekantys išpešti asmeninius duomenis, tokius kaip vardas, pavardė, elektroninio pašto adresas, telefono numeris, ir kt. Deja, bet tokia informacija gali būti panaudota įvairiausioms šešėlinėms veikoms, įskaitant telefoninį sukčiavimą ar kenkėjiškų programų platinimą elektroniniu paštu. Be to, pateikdami savo duomenis šioje apklausoje, neįtardami galite užsisakyti nežinomas paslaugas, o po to pastebėti anksčiau nematytus mokėjimo nurodymus telefono sąskaitos išklotinėje. 

Taigi, nors pats pranešimas nedaro tiesioginės žalos nei jūsų kompiuteriu, nei jūsų privatumui, jis gali neigiamai paveikti naršymo internetu patirtį bei apgaulės būdu išpešti tam tikrą asmeninę informaciją. Kadangi jis nėra nei legalus nei tikras, turėtumėte pašalinti Amazon Membership Rewards pranešimus kuo skubiau. Reikėtų paminėti, kad dažniausiai jie atsiranda kompiuteryje kaip papildomas nemokamos programos komponentas. 

“Amazon.com Membership Rewards” scam“Amazon.com Membership Rewards” virusas

Dėl apgaulingo platinimo būdo, Amazon Membership Rewards pranešimų šalinimas gali būti gana sudėtinga užduotis. Kadangi nėra aišku, kokia konkreti programa sukelia tokias žinutes, galite nežinoti, ką reikia pašalinti. Vienas iš būdų – tai pažiūrėti, kokios programos buvo įrašytos visai neseniai. Tai galite padaryti Control Panel, surūšiuoti programas pagal jų įrašymo datą ir atkreipti dėmesį į kūrėjo kompanijų  pavadinimus. Programos, kurių kūrėjas nėra įvardijamas, yra laikomos potencialiai pavojingomis, todėl jas galima drąsiai ištrinti. 

Taigi, lengviausiasi būdas pašalinti žinutes, tokias kaip „www.amazon.com/membershiprewards to complete your registration“ –  tai nuskenuoti kompiuterį su ReimageIntego ar kita panašia antivirusine programa. Jeigu tikite, kad pats/-i galite pataisyti savo kompiuterį, šio straipsnio pabaigoje rasite informatyvų programų šalinimo gidą. 

Adware programų įsirašymą galima sukontroliuoti

Adware tipo programos yra platinamos per programinės įrangos paketus. Tai yra faktas. Milijonai žmonių įsirašo tokius paketus kasdient to net neįtardami. To priežastis – žinių, susijusių su kibernetiniu saugumu, trūkumas. 

Visi norintys apsaugoti kompiuterius nuo kenkėjiškų programų, tokių kaip reklamomis remiami naršyklės priedai ar naršyklės užgrobėjai, turėtų prisiminti – kad jos plinta kaip nemokamų programų, kurių populiarumo reitingas yra gana aukštas, priedai. Tokių programų įsirašymas, nuolatos spaudžiant Next mygtuką, plačiai atveria duris potencialiai nepageidaujamų programų įsirašymui. 

Kad užkirstumėte tam kelią, ekspertai rekomenduoja rinktis Advanced arba Custom įrašymo būdus. Nepaisant to, kad pastarieji reikalauja šiek tiek daugiau laiko lyginant su Quick arba Basic būdais, jie parodys visus paslėptus langus, kuriuose įvardijami papildomi priedai. Taigi, galėsite jų atsisakyti. 

Sustabdykite melagingas Amazon Rewards žinutes 

Jeigu jums įdomu ar Amazon Membership rewards pranešimas yra klastotė, tuomet atsakymas yra taip. Jūs turėtumėte kuo skubiau pašalinti programas, kurios yra atsakingos už šių pranešimų rodyma, nes jos taip pat gali rinkti neasmeninę informaciją apie jūsų naršymo įpročius. Be to, adware programa, kuri rodo netikras Amazo žinutes gali rodyti erzinančiuss iššokančius langus, reklamjuostes, kurti įterptines reklamas ar net sukelti naršyklės peradresasvimus į pavojingas svetaines. 

Norint išvengti minėtų problemų reikėtų nedelsiant pašalinti mazon Membership Rewards virusą. Kaip jau minėjome, yra du būdai tą padaryti. Jeigu norite savo kompiuterį taisyti savo rankomis, tuomet jums gali padėti detalios Amazon Membership Rewards šalinimo instrukcijos. Vis dėlto, mes rekomenduojame šią adware programą šalinti su profesionalios antivirusinės programos pagalba. Tik tokiu būdu užtikrinsite visų kenkėjiškų programų pašalinimą, o kartu ir pažeistų registrų pataisymą. 

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis “Amazon.com Membership Rewards” scam pašalinimas:

Ištrinkite “Amazon.com Membership Rewards” scam iš Windows sistemų

Tam, kad pašalintumėte adware programą, kuri sukelia melagingus pranešimus, iš Windows OS, turėtumėte atlikti šiuos veiksmus. Įsitikinkite, kad pašalinote visas programas, kurios neįvardija kūrėjo. 

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite “Amazon.com Membership Rewards” scam ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite “Amazon.com Membership Rewards” scam ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite “Amazon.com Membership Rewards” scam iš Mac OS X sistemos

Tam, kad atsikratytumėte „Amazon.com Membership Rewards“ melagingų žinučių iš Mac OS X, sekite žemiau pateiktas instrukcijas. Atlikite visus veiksmus reikiama seka.

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite “Amazon.com Membership Rewards” scam bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite “Amazon.com Membership Rewards” scam iš Internet Explorer (IE)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite “Amazon.com Membership Rewards” scam ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte “Amazon.com Membership Rewards” scam šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite “Amazon.com Membership Rewards” scam iš Microsoft Edge

Kad pataisytumėte Microsoft Edge naršyklę, turėtumėte atkurti ankstesnius jos nustatymus. Žemiau esančios instrukcijos padės jums tai padaryti:

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti “Amazon.com Membership Rewards” scam iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite “Amazon.com Membership Rewards” scam iš Mozilla Firefox (FF)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite “Amazon.com Membership Rewards” scam ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite “Amazon.com Membership Rewards” scam šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite “Amazon.com Membership Rewards” scam iš Google Chrome

“Amazon.com Membership Rewards“ pašalinimui iš Chrome būtina ištrinti visus nežinomus naršyklės plėtinius ir atkurti jos nustatymus.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite “Amazon.com Membership Rewards” scam ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite “Amazon.com Membership Rewards” scam pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite “Amazon.com Membership Rewards” scam iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite “Amazon.com Membership Rewards” scam bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite “Amazon.com Membership Rewards” scam pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - Kenkėjiškų programų analitikė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-amazon-com-membership-rewards-scam.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie “Amazon.com Membership Rewards” scam