Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Adsupply reklamų šalinimas (Pašalinimo instrukcijos) - atnaujinta Rgs 2017

parašė Alice Woods - -   Ad supply | Tipas: Adware

Įkyrios Adsupply reklamos kompiuterių vartotojams kelia daug rūpesčių

AdSupply reklamos

Į Virusai.lt komandą kreipėsi jau keletas Adsupply viruso paveiktų kompiuterių vartotojų. Jei ir jūs susidūrėte su įkyriomis Adsupply reklamomis, kurios dažniausiai pasirodo iššokančiųjų naršyklės langų bei reklamjuosčių pavidalu. Tokios reklamos ragina pasinaudoti puikiai skambančiais apsipirkimo internete pasiūlymais, tačiau neskubėkite – šios reklamos apgaulingos.

Adsupply reklamų pasirodymas naršant Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Safari ar kitoje Interneto naršyklėje reiškia, jog į jūsų kompiuterį pateko reklaminė programa (angl. adware). Kaip ir minėjome, tokios programos lėtina kompiuterio greitį, rodo įkyrias reklamas, tačiau jos negali kitaip pakenkti jūsų kompiuteriui.

Vis dėlto ši programa gali sukelti ir daugiau bėdų, todėl mes rekomenduojame jos atsikratyti. Tai lengviausia padaryti su Reimage antivirusine programa.

AdSupply programos tikslas – nukreipti jus į partnerių svetaines

AdSupply virusas
AdSupply virusas siunčia įkyrias reklamas reklamjuosčių arba iššokančiųjų langų pavidalu.

Ši reklaminė programa priskiriama potencialiai nepageidaujamų programų kategorijai dėl keleto priežasčių. Visų pirma, ši programa platinama apgaulingu būdu. Ją žmonės įsirašo patys to nežinodami, o vėliau ji paveikia visas interneto naršykles. Mes norime jums paaiškinti, kaip ir kodėl veikia ši programa.

 • Adsupply programa sukurta taip, jog išnaudotų interneto naršykles saviems tikslams.
 • Jos tikslas – apie vartotoją sužinoti kuo daugiau informacijos. Tam, jog pasiektų šį tikslą, ji į naršykles įdiegia naršyklės slapukus, o tuomet seka vartotojo vykdomas paieškas internete, puslapius, kuriuose jis lankosi, fiksuoja paspaudimus ant nuorodų bei reklamų. Be to, sužino vartotojo IP adresą, kompiuterio buvimo vietą, bei panašią informaciją.
 • Be to, kitas programos tikslas – siųsti vartotojui rėmėjų reklamas, nes šios programos kūrėjai gauna pinigus už tai, jog ant reklamų paspaudę vartotojai priverčiami apsilankyti iš anksto numatytuose puslapiuose
 • Pasak specialistų, Adsupply peradresavimai gali jus nukreipti ir į kitokius pavojingus puslapius, pavyzdžiui tuos, kurie reklamuoja kenkėjiškas programas.

Dėl šių priežasčių siūlome jums gerai pagalvoti, ar verta pasikliauti tokiomis reklamomis. Tikimybė, jog kažkuri iš reklamų iš tiesų bus naudinga – labai maža. Todėl geriausiai būtų, jei pašalintumėte Adsupply virusą iš savo kompiuterio.

Reklaminės programos platinimo būdai

Šios programos kūrėjai pasitelkia nesąžiningus programos platinimo metodus. Internete jūs nerasite šaltinio, iš kurio galėtumėte parsisiųsti būtent šią programą. Tačiau jei įrašydami kitas nemokamas programas, parsisiųstas iš interneto, būsite nepakankamai atidūs – lengvai įdiegsite Adsupply virusą į savo kompiuterį.

Dažniausiai šis virusas platinamas kartu su video leistuvėmis, parsisiuntimų tvarkyklėmis, žaidimais, ir kitokiomis nemokamomis programomis. Tam, jog atsitiktinai neįrašytumėte į Adsupply panašių programų į savo kompiuterį, rinkitės sudėtingesnius (angl. Advanced arba custom) programų įrašymo nustatymus, o tuomet atsisakykite jums siūlomų rekomenduojamų programų įrašymo – tiesiog atžymėkite varneles, esančias šalia jų.

Jei jūsų kompiuterį jau paveikė ši reklaminė programa, siūlome jos atsikratyti. Galite pasinaudoti mūsų sukurtomis Adsupply pašalinimo instrukcijomis, esančiomis 2 puslapyje, ir išdiegti šią programą patys.

Pašalinkite AdSupply programą

Šią programą galite pašalinti patys – tai nėra labai sunku. Jei norite tai padaryti patys, sekite instrukcijas, pateiktas po šiuo straipsniu. Vis dėlto mes siūlome rinktis automatinį šalinimo metodą, nes tokie kompiuteriniai parazitai dažniausiai neplinta po vieną.

Yra galimybė, jog kartu su AdSupply įdiegėte dvi, arba net tris potencialiai nepageidaujamas programas. Lengviausiai tokias programas surasite ir pašalinsite naudodamiesi Reimage programa.

Jūs galite panaikinti viruso žalą automatiškai pasinaudojant viena iš šių programų: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Mes rekomenduojame šias programas, nes jos aptinka nepageidaujamas programas ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Rankinis Adsupply reklamų pašalinimas:

Ištrinkite Adsupply iš Windows sistemų

Tam, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą, privalote rasti ir išinstaliuoti įtartinas programas, patekusias į jūsų kompiuterį be jūsų žinios. Norime atkreipti jūsų dėmesį, jog problemą kelianti programa nebūtinai vadinsis AdSupply, todėl atidžiai peržvelkite programų sąrašą ir ištrinkite visas įtarimą keliančias programas.

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Adsupply ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Adsupply ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite Adsupply iš Mac OS X sistemos

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Adsupply bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Adsupply iš Internet Explorer (IE)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Adsupply ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Adsupply šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite Adsupply reklamas iš Microsoft Edge

Ištrinkite Adsupply naršyklės plėtinį sekdami pateiktas instrukcijas.

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Adsupply iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Adsupply iš Mozilla Firefox (FF)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Adsupply ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Adsupply šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Adsupply iš Google Chrome

Šios instrukcijos jums padės pašalinti naršyklės plėtinius, leidžiančius AdSupply reklamoms atsirasti jūsų ekrane.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Adsupply ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Adsupply pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Adsupply iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Adsupply bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Adsupply pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie virusų prevenciją

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-ads-by-adsupply.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Ads by Adsupply