Ad.doubleclick.net reklamų šalinimas (Pašalinimo instrukcijos) - atnaujinta Kov 2018

Ad.doubleclick.net reklamų pašalinimas

Kas yra Ad.doubleclick.net reklamos?

Doubleclick.net – tai paslauga, rodanti nepageidaujamas reklamas iPhone telefonuose ir kituose įrenginiuose

Doubleclick.net – tai potencialiai pavojinga reklamines paslaugas teikianti platforma, glaudžiai susijusi su adware tipo programomis. Ji yra naudojama reklamų platinimui bei naršyklės peradresavimamas į trečiųjų šalių svetaines. Kai kurių Ad.doubleclick.net reklamų dizainas gali būti gana profesionalus, o turinys patrauklus. Vis dėlto, vos tik paspaudus ant tokio turinio, kompiuterio vartotojas yra nukreipiamas į visai nesusijusias svetaines, kuriose reklamuojamos trečiųjų šalių programinė įranga, nenaudingi produktai ir pan.

Pasak kenkėjiškų programų tyrinėtojų, ši programa gali pažeisti visas operacines sistemas ir užgrobti populiariausias naršykles (Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari, t.t.). Iškart po Ad.doubleclick.net viruso atakos, naršyklė gali pradėti rodyti daugybės erzinančių pranešimų, todėl žmonės yra linkę įvardinti šią programą kaip virusą. Vis dėlto, terminas „virusas“ šiuo atveju nėra tinkamas, nes programa nėra pavojinga. Tiesą sakant, ji daugiau erzina nei kelia pavojų.

Šiame straipsnyje paaiškinsime šios potencialiai nepageidaujamos programos elgesio principus, jos tikslus bei Doubleclick.net pašalinimo būdus. Be to, išsiaiškinsime, kaip jai pavyko patekti į jūsų kompiuterį nepastebėtai.

Pavadinimas Doubleclick.net
Versijos Ad.doubleclick.net, Pubads.g.doubleclick.net
Tipas Adware
Platinimo būdas Nemokamų programų paketai
Pažeidžiamos OS Windows, Mac OS, Android, iOS
Pagrindinė problema Erzinantys pranešimai
Kelia pavojų Gali nukreipti į užkrėstas svetaines bei gali paskatinti žmones įsirašyti pavojingas programas
Šalinimo būdas Tam, kad pašalintumėte virusą, nuskenuokite kompiuterį su FortectIntego

Potencialiai nepageidaujamos programos naudoja apgaulingą platinimo būdą bei veikia neįprastu būdu. Vos tik ši reklaminė platforma yra įrašoma, ji prideda priedą kiekvienoje naršyklėje. Po to, svetainės, kurias lankote, pradeda generuoti daugybę Ad.doubleclick.net reklamų.

Nepaisant to, kad rodomos reklamos erzina, kai kurios iš jų gali būti pavojingos. Dauguma iš jų generuoja mokestį už paspaudimus, o kita dalis skirta padidinti lankytojų skaičių ne itin populiariose trečiųjų šalių svetainėse. Vis dėlto, visada rizikinga spausti ant tokių pranešimų, nes keletas iš jų gali nukreipti į sukčių svetaines arba platinti netikrus programinės įrangos atnaujinimus, slepiančius pavojingus virusus.

Nepamirškite, kad nepaisant to, kokį turinį Ad.doubleclick.net virusas rodo, jo tikslas – nukreipti naršyklę į rėmėjų svetaines, tačiau niekas negali pasakyti ar jos yra patikimos ar ne. Jeigu nesate įsitikinęs, ar svetainė, į kurią buvote nukreiptas, yra patikima, būtinai laikykitės atokiai nuo nuorodų, skirtų programų atsisiuntimui, ir jokiu būdu nenurodykite savo kreditinės kortelės duomenų.

Kad nesigailėtumėte laiku nepasirūpinę sistemos saugumu, rekomenduojame nedelsiant pašalinti Ad.doubleclick.net virusą tam, kad sustabdytumėte nepatikimų pranešimų generavimą. Lengviausias būdas ištrinti šią programą – tai naudoti patikimą antivirusinę programą, tokią kaip FortectIntego. Žmonės, kurie linkę šalinti potencialiai nepageidaujamas programas įprastu būdu, gali rasti Ad.doubleclick.net šalinimo instrukcijas iš Windows 10 ir kitų operacinių sistemų šio straipsnio pabaigoje.

Adware programos plinta kartu su nemokamomis programomis

Neadekvatus kiekis iššokančių pranešimų, reklamjuosčių, įterptinių ir kitų tipų reklamų naršymo metu – tai ženklas, kad sistemoje yra adware tipo programa. Nuolatiniai naršyklės nukreipimai į tam tikrą svetainę ar naujo skirtuko langą taip pat nurodo nepageidaujamos programos buvimą.

Kompiuterių apsaugos ekspertai teigia, kad potencialiai nepageidaujamos programos dažniausiai plinta kartu su kitomis nemokamomis programomis. Jos yra pridedamos kaip rekomenduojami ar papildomi priedai. Norint išlaikyti dabartinę naršyklės būklę ir nesusigadinti naršymo patirties, būtina atsisakyti naršyklės priedų, plėtinių, įrankių juostų bei kitų papildinių, nepaisant to, kaip vaizdžiai jie yra pristatomi.

Norint jų atsikratyti, reikėtų rinktis Custom arba Advanced programų įrašymo būdą. Pastarieji nurodo, kokios priedai keliauja kartu su jums reikalinga nemokama programa. Viskas, ką jums reikia padaryti – tai nuimti žymas nuo langelių, esančių šalia papildomų priedų.

Pašalinkite Ad.doubleclick.net virusų lengvai ir greitai

Tiesą sakant, vadinti Doubleclick programą virusu nėra teisinga. Ji nėra pavojinga ir nė kiek neprimena viruso veikimo principo. Vis dėlto, jos platinimo būdas bei netinkamo turinio rodymas, paskatino programą priskirti adware bei potencialiai nepageidaujamų programų kategorijoms.

Ad.doubleclick.net šalinimas yra svarbus procesas, kurį reikėtų atlikti nedelsiant. Kadangi jos paskirtis reklaminę, ji gali rodyti netinkamas reklamas, nukreipti naršyklę, o kartais net rinkti informaciją apie vartotojų naršymo veiklą. Vienas iš būdų Doubleclick.net viruso pašalinimui – tai sistemos nuskenavimas su profesionalia antivirusine programa. Kitas būdas – įprastas programų šalinimas per Control Panel. Po to, būtina is naujo nustatyti naršyklės parametrus:

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės FortectIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Ad.doubleclick.net reklamų pašalinimas

Nepageidaujamų programų šalinimas iš Windows

Tam, kad pašalintumėte šią erzinančią programą, ištrinkite visas įtartinas programėles, ypač tas, kurių kūrėjai nėra įvardinti. Tai padaryti jums padės apačioje pateiktos instrukcijos:

Norėdami pašalinti Ad.doubleclick.net reklamos iš Windows 10/8 įrenginių, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Windows paieškos laukelyje įrašykite Control Panel ir paspauskite Enter arba spustelėkite ant paieškos rezultato.
 2. Programs dalyje pasirinkite Uninstall a program.
  Pašalinkite iš Windows 1
 3. Sąraše raskite įrašus, susijusius su Ad.doubleclick.net reklamos ar bet kuria kita neseniai įdiegta įtartina programa.
 4. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite programą ir pasirinkite Uninstall.
 5. Jei iššoko User Account Control, paspauskite Yes.
 6. Palaukite, kol bus baigtas pašalinimo procesas, o tada spustelėkite OK.
  Pašalinkite iš Windows 2

Jei naudojate Windows 7/XP, tuomet atlikite šiuos žingsnius:

 1. Spauskite Windows Start > Control Panel, esantį dešiniajame skydelyje (jeigu naudojate Windows XP spauskite Add/Remove Programs).
 2. Atsidūrę Control Panel pasirinkite Programs > Uninstall a program.
  Pašalinkite iš Windows 7/XP
 3. Pasirinkite nepageidaujamą programą spustelėdami ją vieną kartą.
 4. Viršuje spauskite Uninstall/Change.
 5. Tam, kad patvirtintumėte žingsnį, spauskite Yes.
 6. Kai pašalinimas bus baigtas, spauskite OK.

Ištrinkite iš „Mac“

Tam, kad ištrintumėte adware programą iš Mac OS X, jums nereikia specifinių žinių. Viskas ko jums reikia, tai atlikti žemiau nurodytus veiksmus:

„Mac“:

 1. Meniu juostoje pasirinkite Go > Applications.
 2. Applications aplanke ieškokite visų susijusių įrašų.
 3. Spustelėkite programą ir vilkite ją į Trash (arba dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ją ir pasirinkite Move to Trash).
  Ištrinkite iš „Mac“ 1

Norėdami pilnai pašalinti nepageidaujamą programą, turite pasiekti Application Support, LaunchAgents ir LaunchDaemons aplankus ir ištrinti atitinkamus failus:

 1. Pasirinkite Go > Go to Folder.
 2. Įveskite /Library/Application Support ir paspauskite Go arba spustelėkite Enter.
 3. Application Support aplanke ieškokite abejotinų įrašų ir juos ištrinkite.
 4. Dabar tokiu pačiu būdu įveskite /Library/LaunchAgents ir /Library/LaunchDaemons aplankus ir nutraukite visus susijusius .plist failus.
  Ištrinkite iš „Mac“ 2

Iš naujo nustatykite MS Edge/Chromium Edge

Pašalinkite nepageidaujamus plėtinius iš MS Edge:

 1. Pasirinkite Meniu (tris horizontalius taškus naršyklės lango viršuje, dešinėje pusėje) ir paspauskite Extensions.
 2. Iš sąrašo pasirinkite susijusį plėtinį ir spustelėkite krumpliaračio piktogramą.
 3. Apačioje spauskite Uninstall.
  Pašalinkite Edge plėtinius

Išvalykite slapukus ir kitus naršyklės duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu (tris horizontalius taškus naršyklės lango viršuje, dešinėje pusėje) ir pasirinkite Privacy & security.
 2. Clear browsing data dalyje pasirinkite, ką norite išvalyti.
 3. Pasirinkite viską, išskyrus slaptažodžius (nors galbūt norėsite įtraukti medijų licencijas, jei įmanoma) ir spustelėkite Clear.
  Ištrinkite Edge naršymo duomenis

Atkurkite naujo skirtuko ir pagrindinio puslapio nustatymus:

 1. Spustelėkite meniu piktogramą ir pasirinkite Settings.
 2. Tuomet raskite On startup skyrių.
 3. Spustelėkite Disable, jei radote įtartiną puslapį.

Jei kiti veiksmai nepadėjo, iš naujo nustatykite MS Edge:

 1. Norėdami atidaryti užduočių tvarkyklę, paspauskite Ctrl + Shift + Esc.
 2. Spustelėkite lango apačioje esančią More details rodyklę.
 3. Pasirinkite Details.
 4. Dabar slinkite žemyn ir raskite kiekvieną įrašą su Microsoft Edge pavadinimu. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite ant kiekvieno iš jų ir pasirinkite End Task, kad sustabdytumėte MS Edge veikimą.
  Iš naujo nustatykite MS Edge

Jei toks būdas jums nepadėjo, tuomet reikės griebtis išplėstinio Edge atstatymo metodo. Tačiau atminkite, jog prieš tęsdami turite išsisaugoti atsarginę duomenų kopiją.

 1. Savo kompiuteryje raskite šį aplanką: C:\\Users\\%username%\\AppData\\Local\\Packages\\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 2. Kad pasirinktumėte visus aplankus, paspauskite klaviatūroje Ctrl + A.
 3. Spustelėkite juos dešiniuoju pelės mygtuku ir pasirinkite Delete.
  Išplėstinis MS Edge atstatymo metodas 1
 4. Dabar dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Start mygtuką ir pasirinkite Windows PowerShell (Admin).
 5. Kai atsidarys naujas langas, nukopijuokite ir įklijuokite šią komandą, o tada paspauskite Enter:

  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)\\AppXManifest.xml” -Verbose
  Išplėstinis MS Edge atstatymo metodas 2

Instrukcijos Chromium Edge naršyklei

Ištrinkite plėtinius iš MS Edge (Chromium):

 1. Atidarykite Edge ir spauskite Settings > Extensions.
 2. Ištrinkite nepageidaujamus plėtinius spustelėdami Remove.
  Pašalinkite plėtinius iš Cromium Edge

Išvalykite duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir eikite į Settings.
 2. Pasirinkite Privacy and services.
 3. Clear browsing data dalyje pasirinkite, ką pašalinti.
 4. Time range skiltyje pasirinkite All time.
 5. Spauskite Clear now.
  Ištrinkite duomenis iš Cromium Edge

Iš naujo nustatykite MS Edge (Chromium):

 1. Spauskite ant Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Kairėje pusėje pasirinkite Reset settings.
 3. Pasirinkite Restore settings to their default values.
 4. Patvirtinkite pasirinkimą.
  Iš naujo nustatykite Chromium Edge

Iš naujo nustatykite Mozilla Firefox

Pašalinkite pavojingus plėtinius:

 1. Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite Meniu (tris horizontalias linijas viršutiniame dešiniajame lango kampe).
 2. Pasirinkite Add-ons.
 3. Čia pasirinkite papildinius, susijusius su Ad.doubleclick.net reklamos, ir spauskite Remove.
  Pašalinkite plėtinius iš Firefox

Atstatykite pagrindinį puslapį:

 1. Norėdami atidaryti meniu, viršutiniame dešiniajame kampe spustelėkite tris horizontalias linijas.
 2. Pasirinkite Options.
 3. Home parinktyse įveskite pageidaujamą svetainę, kuri bus atidaryta kaskart, kai įjungsite Mozilla Firefox.

Išvalykite slapukus ir kitus duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Options.
 2. Eikite į Privacy & Security skyrių.
 3. Slinkite žemyn, kad rastumėte Cookies and Site Data.
 4. Spustelėkite Clear Data…
 5. Pasirinkite Cookies and Site Data ir Cached Web Content, o tuomet spauskite Clear.
  Išvalykite iš Firefox slapukus ir kitus duomenis

Iš naujo nustatykite Mozilla Firefox

Jei atlikus visus žingsnius Ad.doubleclick.net reklamos vis tiek nebuvo pašalintas, tuomet iš naujo nustatykite Mozilla Firefox:

 1. Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite Meniu.
 2. Eikite į Help ir pasirinkite Troubleshooting Information.
  Iš naujo nustatykite Firefox 1
 3. Give Firefox a tune up dalyje spauskite Refresh Firefox…
 4. Kai iššoks langas, patvirtinkite veiksmą spausdami Refresh Firefox – taip turėtumėte sėkmingai pašalinti Ad.doubleclick.net reklamos.
  Iš naujo nustatykite Firefox 2

Iš naujo nustatykite Google Chrome

Jeigu Google Chrome naršyklė nuolatos peradresuoja į Ad.doubleclick.net svetaines, pašalinkite nepageidaujamas programas ir pakeiskite naršyklės nustatymus:

Ištrinkite kenkėjiškus plėtinius iš Google Chrome:

 1. Atidarykite Google Chrome, spustelėkite Meniu (tris vertikalius taškus viršutiniame dešiniajame kampe) ir pasirinkite More tools > Extensions.
 2. Naujai atsidariusiame lange pamatysite visus įdiegtus plėtinius. Pašalinkite visus įtartinius papildinius, kurie gali būti susiję su plėtiniu spustelėdami Remove.

Pašalinkite plėtinius iš Chrome

Išvalykite Chrome duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Privacy and security dalyje pasirinkite Clear browsing data.
 3. Pažymėkite Browsing history, Cookies and other site data, taip pat Cached images and files.
 4. Paspauskite Clear data.

Ištrinkite duomenis iš Chrome

Pakeiskite pagrindinį puslapį:

 1. Paspauskite ant meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Startup skiltyje ieškokite įtartinos svetainės.
 3. Spustelėkite ant Open a specific or set of pages ir paspauskite tris taškus, kad rastumėte Remove parinktį.

Iš naujo nustatykite Google Chrome:

Jei kiti metodai nepadėjo, atkurkite Google Chrome nustatymus ir ištrinkite senus duomenis, kad pašalintumėte visus nenorimus komponentus:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Atėję į Settings slinkite žemyn ir spustelėkite Advanced.
 3. Slinkite žemyn ir raskite Reset and clean up skyrių.
 4. Spustelėkite Restore settings to their original defaults.
 5. Norėdami užbaigti pašalinimą, patvirtinkite šį žingsnį.

Iš naujo nustatykite Chrome 2

Iš naujo nustatykite Safari

Pašalinkite nepageidaujamus plėtinius iš Safari:

 1. Spustelėkite Safari > Preferences…
 2. Naujame lange pasirinkite Extensions.
 3. Pasirinkite nepageidaujamą plėtinį, susijusį su Ad.doubleclick.net reklamos, ir spauskite Uninstall.
  Pašalinkite plėtinius iš Safari

Išvalykite Safari slapukus ir kitus duomenis:

 1. Spauskite Safari > Clear History…
 2. Išskleidžiamajame meniu ties Clear pasirinkite all history.
 3. Patvirtinkite paspausdami Clear History.
  Pašalinkite iš Safari slapukus ir kitus duomenis

Jei aukščiau paminėti veiksmai nepadėjo, iš naujo nustatykite Safari:

 1. Spustelėkite Safari > Preferences…
 2. Eikite į Advanced skirtuką.
 3. Meniu juostoje pažymėkite Show Develop menu.
 4. Meniu juostoje spustelėkite Develop, tada pasirinkite Empty Caches.
  Iš naujo nustatykite Safari

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Ad.doubleclick.net registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis