Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Ad.doubleclick.net reklamų šalinimas (Pašalinimo instrukcijos) - atnaujinta Sau 2021

parašė Ugnius Kiguolis - - | Tipas: Adware

Doubleclick.net – tai paslauga, rodanti nepageidaujamas reklamas iPhone telefonuose ir kituose įrenginiuose

Showing Ad.doubleclick.net ads

Doubleclick.net – tai potencialiai pavojinga reklamines paslaugas teikianti platforma, glaudžiai susijusi su adware tipo programomis. Ji yra naudojama reklamų platinimui bei naršyklės peradresavimamas į trečiųjų šalių svetaines. Kai kurių Ad.doubleclick.net reklamų dizainas gali būti gana profesionalus, o turinys patrauklus. Vis dėlto, vos tik paspaudus ant tokio turinio, kompiuterio vartotojas yra nukreipiamas į visai nesusijusias svetaines, kuriose reklamuojamos trečiųjų šalių programinė įranga, nenaudingi produktai ir pan. 

Pasak kenkėjiškų programų tyrinėtojų, ši programa gali pažeisti visas operacines sistemas ir užgrobti populiariausias naršykles (Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari, t.t.). Iškart po Ad.doubleclick.net viruso atakos, naršyklė gali pradėti rodyti daugybės erzinančių pranešimų, todėl žmonės yra linkę įvardinti šią programą kaip virusą. Vis dėlto, terminas „virusas“ šiuo atveju nėra tinkamas, nes programa nėra pavojinga. Tiesą sakant, ji daugiau erzina nei kelia pavojų. 

Šiame straipsnyje paaiškinsime šios potencialiai nepageidaujamos programos elgesio principus, jos tikslus bei Doubleclick.net pašalinimo būdus. Be to, išsiaiškinsime, kaip jai pavyko patekti į jūsų kompiuterį nepastebėtai. 

Pavadinimas Doubleclick.net
Versijos Ad.doubleclick.net, Pubads.g.doubleclick.net
Tipas Adware
Platinimo būdas Nemokamų programų paketai
Pažeidžiamos OS Windows, Mac OS, Android, iOS
Pagrindinė problema Erzinantys pranešimai
Kelia pavojų Gali nukreipti į užkrėstas svetaines bei gali paskatinti žmones įsirašyti pavojingas programas
Šalinimo būdas Tam, kad pašalintumėte virusą, nuskenuokite kompiuterį su ReimageIntego 

Potencialiai nepageidaujamos programos naudoja apgaulingą platinimo būdą bei veikia neįprastu būdu. Vos tik ši reklaminė platforma yra įrašoma, ji prideda priedą kiekvienoje naršyklėje. Po to, svetainės, kurias lankote, pradeda generuoti daugybę Ad.doubleclick.net reklamų. 

Nepaisant to, kad rodomos reklamos erzina, kai kurios iš jų gali būti pavojingos. Dauguma iš jų generuoja mokestį už paspaudimus, o kita dalis skirta padidinti lankytojų skaičių ne itin populiariose trečiųjų šalių svetainėse. Vis dėlto, visada rizikinga spausti ant tokių pranešimų, nes keletas iš jų gali nukreipti į sukčių svetaines arba platinti netikrus programinės įrangos atnaujinimus, slepiančius pavojingus virusus. 

Nepamirškite, kad nepaisant to, kokį turinį Ad.doubleclick.net virusas rodo, jo tikslas – nukreipti naršyklę į rėmėjų svetaines, tačiau niekas negali pasakyti ar jos yra patikimos ar ne. Jeigu nesate įsitikinęs, ar svetainė, į kurią buvote nukreiptas, yra patikima, būtinai laikykitės atokiai nuo nuorodų, skirtų programų atsisiuntimui, ir jokiu būdu nenurodykite savo kreditinės kortelės duomenų. 

Kad nesigailėtumėte laiku nepasirūpinę sistemos saugumu, rekomenduojame nedelsiant pašalinti Ad.doubleclick.net virusą tam, kad sustabdytumėte nepatikimų pranešimų generavimą. Lengviausias būdas ištrinti šią programą – tai naudoti patikimą antivirusinę programą, tokią kaip ReimageIntego. Žmonės, kurie linkę šalinti potencialiai nepageidaujamas programas įprastu būdu, gali rasti Ad.doubleclick.net šalinimo instrukcijas iš Windows 10 ir kitų operacinių sistemų šio straipsnio pabaigoje. 

Illustrating Ad.doubleclick.net adwareAd.doubleclick.net reklamos

Adware programos plinta kartu su nemokamomis programomis

Neadekvatus kiekis iššokančių pranešimų, reklamjuosčių, įterptinių ir kitų tipų reklamų naršymo metu – tai ženklas, kad sistemoje yra adware tipo programa. Nuolatiniai naršyklės nukreipimai į tam tikrą svetainę ar naujo skirtuko langą taip pat nurodo nepageidaujamos programos buvimą. 

Kompiuterių apsaugos ekspertai teigia, kad potencialiai nepageidaujamos programos dažniausiai plinta kartu su kitomis nemokamomis programomis. Jos yra pridedamos kaip rekomenduojami ar papildomi priedai. Norint išlaikyti dabartinę naršyklės būklę ir nesusigadinti naršymo patirties, būtina atsisakyti naršyklės priedų, plėtinių, įrankių juostų bei kitų papildinių, nepaisant to, kaip vaizdžiai jie yra pristatomi.  

Norint jų atsikratyti, reikėtų rinktis Custom arba Advanced programų įrašymo būdą. Pastarieji nurodo, kokios priedai keliauja kartu su jums reikalinga nemokama programa. Viskas, ką jums reikia padaryti – tai nuimti žymas nuo langelių, esančių šalia papildomų priedų. 

Pašalinkite Ad.doubleclick.net virusų lengvai ir greitai

Tiesą sakant, vadinti Doubleclick programą virusu nėra teisinga. Ji nėra pavojinga ir nė kiek neprimena viruso veikimo principo. Vis dėlto, jos platinimo būdas bei netinkamo turinio rodymas, paskatino programą priskirti adware bei potencialiai nepageidaujamų programų kategorijoms. 

Ad.doubleclick.net šalinimas yra svarbus procesas, kurį reikėtų atlikti nedelsiant. Kadangi jos paskirtis reklaminę, ji gali rodyti netinkamas reklamas, nukreipti naršyklę, o kartais net rinkti informaciją apie vartotojų naršymo veiklą. Vienas iš būdų  Doubleclick.net  viruso pašalinimui – tai sistemos nuskenavimas su profesionalia antivirusine programa. Kitas būdas – įprastas programų šalinimas per Control Panel. Po to, būtina is naujo nustatyti naršyklės parametrus:

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Ad.doubleclick.net reklamų pašalinimas:

Ištrinkite Ad.doubleclick.net iš Windows sistemų

Tam, kad pašalintumėte šią erzinančią programą, ištrinkite visas įtartinas programėles, ypač tas, kurių kūrėjai nėra įvardinti. Tai padaryti jums padės apačioje pateiktos instrukcijos:

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Ad.doubleclick.net ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Ad.doubleclick.net ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite Ad.doubleclick.net iš Mac OS X sistemos

Tam, kad ištrintumėte adware programą iš Mac OS X, jums nereikia specifinių žinių. Viskas ko jums reikia, tai atlikti žemiau nurodytus veiksmus:

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Ad.doubleclick.net bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Ad.doubleclick.net iš Internet Explorer (IE)

Kai tik pašalinsite adware programą, nepamirškite iš naujo nustatyti Internet Explorer nustatymų.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Ad.doubleclick.net ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Ad.doubleclick.net šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite Ad.doubleclick.net reklamas iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Ad.doubleclick.net iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Ad.doubleclick.net iš Mozilla Firefox (FF)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Ad.doubleclick.net ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Ad.doubleclick.net šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Ad.doubleclick.net iš Google Chrome

Jeigu Google Chrome naršyklė nuolatos peradresuoja į Ad.doubleclick.net svetaines, pašalinkite nepageidaujamas programas ir pakeiskite naršyklės nustatymus:

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Ad.doubleclick.net ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Ad.doubleclick.net pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Ad.doubleclick.net iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Ad.doubleclick.net bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Ad.doubleclick.net pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Ad.doubleclick.net registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-ad-doubleclick-net-ads.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis