1337x.to šalinimas (Paprastos pašalinimo instrukcijos) - Pašalinimo instrukcijos

1337x.to pašalinimas

Kas yra 1337x.to virusas?

1337x.to – nepatikimas puslapis nes reklaminis turinys ir kiti nukreipiamieji puslapiai veikia tiek interneto tiek paties įrenginio greitį

1337x.to virusas1337x.to - naršyklės kenkėjas, kuris veikia interneto greitį nukreipiamaisiais pranešimais ir nuolatinėm reklamom. 1337x.to virusas yra adware-tipo programa, internetinis kenkėjas, kuris stengiasi nukreipti naudotoją į kitus tokio tipo puslapius, kuriuose konkrečių algoritmų pagalba reklamos kūrėjai gali sekti ir kaupti informaciją apie lankytojus. Šis puslapis gali veikti kaip naršyklės užgrobėjas nes jis reklamuoja paieškos įrenginius ir net gali pakeisti naršyklės nustatymus automatiškai.

Dažniausiai iššokantys langai, nukreipiantys į šį puslapį pasitinka lankytojus netikėtai nes reklaminis turinys užpildo ekraną ir trukdo pasiekti norimus puslapius ar net naudotis įprastomis programomis. Pagrindinis kenkėjas nėra šis domainas, bet potencialiai nepageidaujama programa, kuri veikia sistemos viduje ir keičia nustatymus, iššaukia turinį, kuris susijęs su reklamos kūrėjais ir kitais tokių kenkėjų kūrėjais. Kol nepašalinsite adware programos visiškai iš įrenginio visi simptomai liks matomi ir toliau erzins bei trukdys darbą naudojantis kompiuteriu ar mobiliuoju telefonu.

Kaip ir teigia vartotojai, 1337x.to virusas yra trukdantis darbą ir keliantis daug klausimų nes nuolatinis nukreipinėjimas or iššokantys langai veikia kompiuterio darbą. Deja, turinys kurį lankote to net nenorėdami, yra kontroliuojamas jo kūrėjų, puslapių leidėjų, ne šios PUP programos platintojų. Dėl to yra didelė galimybė, kad teks susidurti su rimtus kibernetinius virusus platinančiais domenais ar pastebėti automatiškai įrašytus naršyklės plėtinius, kompiuterio programas. Kuo daugiau laiko kenkėjas praleidžia sistemoje, tuo daugiau rizikos, kad jūsų įrenginys bus rimtai paveiktas ar net sugadintas.

Pavadinimas 1337x.to virusas
Kenkėjo tipas Adware-tipo programa/ naršyklės užgrobėjas
Platinimas Dažniausiai tokie kenkėjai plinta naudodamiesi vartotojų dėmesio sutelkimu. Kai siunčiatės programas iš interneto, bet nekriepiate dėmesio į konkrečias detales, jūs automatiškai leidžiat tokiems virusas pasiekti įvairias sistemos vietas ir toliau veikti nepastebėtiems
Keliamas pavojus Kenkėjai, kurie atlieka didžiąją dalį savo veiklos naršyklėje, veikia pasitelkdami kitus puslapius ir programas. Tai reiškia, kad jūsų esate nukreiptas į nesaugius tinklapius to nesuprasdami ir net kai kompiuteryje atsiranda kitas virusas pagrindinis 1337x.to domenas nėra susijęs. Tokie puslapiai gali kaupti ir sekti informaciją apie jus ir jūsų naršymo istoriją tad informacijos nutekinimas yra reali grėsmė
Pašalinimas 1337x.to pašalinimas turėtų įtraukti antivirusines programas ir pilną sistemos išvalymą nes kenkėjas gali įrašyti kitokias aplikacijas, kad paveiktų kompiuterio veikimą ir viruso pašalinimo galimybes
Sistemos naujinimas Jums gali prireikti kovoti su viruso ar kito kenkėjo paliktais rezultatais nes 1337x.to gali keisti nustatymus ir taip paveikti reikalingas funkcijas. Tad pasitelkite FortectIntego šiam darbui ir atkurkite paveiktus ar sugadintus failus

1337x.to tinklapis gali veikti tiek kaip adware-tipo programa ir rodyti reklamas, nukreipti interneto naršyklę į vis kitą kenkėjišką puslapį ir ženkliai paveikti sistemos darbą. Tačiau tai yra universalus kenkėjas, kuris gali:

 • įrašyti nepageidaujamas programas;
 • pridėti naršyklės plėtinius, įrankius;
 • keisti naršyklės nustatymus;
 • kaupti ir naudotis duomenimis apie jūsų naršymo istoriją;
 • rodyti personalizuotą reklaminį turinį;
 • trukdyti normalų darbą nuolatiniais nukreipimais naudojantis kenkėjiškus puslapius.

1337x.to kaip paieškos sistema gali atrodyti pakankamai naudinga ir reikalinga paslauga. Deja, tai nėra puslapis, kuriuo galėtumėte kliautis, ypač kai kalba eina apie naršymo isoriją ir galimai pavojingą internetinį turinį. Net reklamos, kuriose tinklapis siūlomas kaip reikalingas įrankis yra daug melo ir metodų, kurie gali įtikinti nieko nenutuokiančius vartotojus.

Tai yra vienas iš būdų naudojamų šiam virusui platinti. Taip deja, kenkėjai apsunkina ir 1337x.to šalinimą nes įrankis nėra įrašytas pačių vartotojų noru ir dažnai jei nieko nenutuokia apie tokią infekciją iki pasirodo pirmieji požymiai, kad kompiuteris nėra saugus. Jei jūsų paieškos įrankis pasikeitė į šį puslapį ir naujas skirtukas bei langas atidaro kitus ar konkretų tinklapį, turėtumėte sunerimti tuoj pat.

Kenkėjiškos programos ir nepageidaujami įrankiai gali lengvai atsekti paskui 1337x.to ir tapti dar vienu virusu jūsų kompiuteryje. Kuo daugiau tokių programų, tuo sunkiai suvaldyti turinį, kurį mato vartotojas. Taip gali nutikti, kad lankysitės pornografiniuose puslapiuose, žaidimų platformose ar lošimų tinklapiuose to nežinodami ir tapsite didesnę žalą sukeliančių virusų aukomis. 1337x.to 1337x.to yra kenkėjas, kuris rodo įvairias reklamas platinančias nereikalingus įrankius ir aplikacijas.

Deja, papildomai įrašytos programos ženkliai keičia ir galimybes pašalinti 1337x.to greitai ir paprastai. Jei yra daugiau susijusių failų ir programų, jums reikia profesionalių įrankių, sukurtų virusams aptikti ir ištrinti. Antivirusinės programos gali rasti paslėptus failus ir aplikacijas be didelių pastangų ir juos pašalinti. Taip atsikratysite visų nepageidaujamų simptomų.

Reiktų nepamiršti ir apie naršyklės nustatymus, kurie 1337x.to viruso dėka būna pakeisti. Tai yra užduotis jums. Galite pasitelkti nurodymus žemiau jei nenorite patys keisti pasirinkimų. Žingsnis po žingsnio instrukcijose paaiškiname kaip pilnai atkurti gamyklinius nustatymus ir pašalinti visas nepageidaujamas aplikacijas. Taip pat galime patarti ir pasirinkti sistemos atkūrimo ar optimizavimo programą, kuri galėtų padėti su viruso paliktais pakeitimais, nes pažeisti sistemos failai kenkia kompiuteriui ir jo greičiui. Išbandykite FortectIntego.

Kuo grečiau pašalinsite 1337x.to, tuo geriau nes trečių šalių reklamų kūrėjai ir kenkėjų platintojai gali lengvai pasiekti informaciją apie jūsų lankomus puslapius, naršymo istoriją ir kitas detales kai lankotės jų puslapiuose ir nuolat spaudžiate ant iššokančių langų to net nepastebėdami.

Didelė dalis šios informacijos yra panaudojamas kuriant kitas reklamas, kurias jums siunčia 1337x.to ar susiję puslapiai. Tačiau tokia informacija gali būti paviešinta interneto forumuose ar net parduota trečioms šalims. Toks kenkėjų elgesys ir kelia didelius klausimus bei gąsdina vartotojus. Pasistenkite nespausti ant jokių lnagų ir pašalinti programą kuo greičiau. Tai juk nėra naudingas paieškos įrankis ar puslapis, kuriame galite rasti norimą informaciją, tad atsikratykite kenkėjo tik pamatę pirmuosius simptomus. 1337x.to naršyklės užgrobėjas1337x.to - virusas, kuris pakeičia naršyklės nustatymus.

Nepageidaujamos programos platinamos pasitelkiant kitų kenkėjų gamintojus

Pirmasis ženklas, kad sitemoje yra nepageidaujamų programų yra pasikeitę naršyklės nustatymai, bei nukentėjęs interneto greitis bei pats kompiuterio pasirodymas. Kiti šalutiniai infekcijos požymiai yra susiję su turiniu, kurį tenka nenoromis matyti nes ekranas užpildomas reklamomis.

Deja, tokie puslapiai ir net baneriai ar iššokantys reklaminiai langai gali iššaukti ir tokias pat infekcijas. Nesaugus internetinis turinys ir nuolatinis naršymas tokiuose portaluose sukelia riziką nepastebint įrašyti kenkėjišką programą. Stenkitės laikytis taisyklės, kad naudositės tik patikimais šaltiniais ir nesilankysite jokiuose įtartinuose puslapiuose ir programas siųsitės tik iš oficialių tinklapių.

Taip pat svarbus patarimas norint išvengti tokių infekcijų yra instaliavimo metodo pasirinkimas. Išplėstiniai ar Advanced metodai yra kur kas daugesni nes suteikia galimybę pašalinti nenorimas programas iš sąrašo su visais įtrauktais įrankiais. Adware-tipo programos įrašomos nepastebėtos kai renkatės greitąjį būdą ir šokate kelius žingsnius į priekį.

1337x.to viruso šalinimo instrukcijos

Norint atsikratyti 1337x.to virusu yra rekomenduojama pasitelkti tam sukurtus įrankius ar programas, nes bandymas pašalinti potencialiai nepageidaujamas programas gali baigtis sugaištu laiku. Pats puslaptis sukuria riziką nes trukdo kompiuteriui stabiliai veikti ir ženkliai sulėtina, bet programa, kuri slepiasi įrenginyje yra tai kas viską kontroliuoja.

Pasitelkite antivirusinius ar saugumo įrankius norėdami pašalinti 1337x.to ir patikrinkite įrenginį automatiniu būdu. Taip galėsite pamatyti visas kenkėjiškas programas rezultatų lange ir jas pašalinti keliais mygtuko paspaudimais. Antivirusinės programos negali aptikti pažeistų failų, tad patariame papildomai naudoti sistemos optimizavimo įrankius.

1337x.to šalinimas gali būti greitas ir po tokio pilno sistemos išvalymo kompiuteris turėtų veikti sklandžiau, bet sistemoje gali likti naršyklės programų ir įrankių failų, kurie nėra aptinkami kaip kenkėjiški. Tad naudokitės sistemos atkūrimo aplikacija ir atsikratykite viruso palikta žąla.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės FortectIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis 1337x.to pašalinimas

Nepageidaujamų programų šalinimas iš Windows

Norėdami pašalinti 1337x.to virusas iš Windows 10/8 įrenginių, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Windows paieškos laukelyje įrašykite Control Panel ir paspauskite Enter arba spustelėkite ant paieškos rezultato.
 2. Programs dalyje pasirinkite Uninstall a program.
  Pašalinkite iš Windows 1
 3. Sąraše raskite įrašus, susijusius su 1337x.to virusas ar bet kuria kita neseniai įdiegta įtartina programa.
 4. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite programą ir pasirinkite Uninstall.
 5. Jei iššoko User Account Control, paspauskite Yes.
 6. Palaukite, kol bus baigtas pašalinimo procesas, o tada spustelėkite OK.
  Pašalinkite iš Windows 2

Jei naudojate Windows 7/XP, tuomet atlikite šiuos žingsnius:

 1. Spauskite Windows Start > Control Panel, esantį dešiniajame skydelyje (jeigu naudojate Windows XP spauskite Add/Remove Programs).
 2. Atsidūrę Control Panel pasirinkite Programs > Uninstall a program.
  Pašalinkite iš Windows 7/XP
 3. Pasirinkite nepageidaujamą programą spustelėdami ją vieną kartą.
 4. Viršuje spauskite Uninstall/Change.
 5. Tam, kad patvirtintumėte žingsnį, spauskite Yes.
 6. Kai pašalinimas bus baigtas, spauskite OK.

Ištrinkite iš „Mac“

„Mac“:

 1. Meniu juostoje pasirinkite Go > Applications.
 2. Applications aplanke ieškokite visų susijusių įrašų.
 3. Spustelėkite programą ir vilkite ją į Trash (arba dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ją ir pasirinkite Move to Trash).
  Ištrinkite iš „Mac“ 1

Norėdami pilnai pašalinti nepageidaujamą programą, turite pasiekti Application Support, LaunchAgents ir LaunchDaemons aplankus ir ištrinti atitinkamus failus:

 1. Pasirinkite Go > Go to Folder.
 2. Įveskite /Library/Application Support ir paspauskite Go arba spustelėkite Enter.
 3. Application Support aplanke ieškokite abejotinų įrašų ir juos ištrinkite.
 4. Dabar tokiu pačiu būdu įveskite /Library/LaunchAgents ir /Library/LaunchDaemons aplankus ir nutraukite visus susijusius .plist failus.
  Ištrinkite iš „Mac“ 2

Iš naujo nustatykite MS Edge/Chromium Edge

Pašalinkite nepageidaujamus plėtinius iš MS Edge:

 1. Pasirinkite Meniu (tris horizontalius taškus naršyklės lango viršuje, dešinėje pusėje) ir paspauskite Extensions.
 2. Iš sąrašo pasirinkite susijusį plėtinį ir spustelėkite krumpliaračio piktogramą.
 3. Apačioje spauskite Uninstall.
  Pašalinkite Edge plėtinius

Išvalykite slapukus ir kitus naršyklės duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu (tris horizontalius taškus naršyklės lango viršuje, dešinėje pusėje) ir pasirinkite Privacy & security.
 2. Clear browsing data dalyje pasirinkite, ką norite išvalyti.
 3. Pasirinkite viską, išskyrus slaptažodžius (nors galbūt norėsite įtraukti medijų licencijas, jei įmanoma) ir spustelėkite Clear.
  Ištrinkite Edge naršymo duomenis

Atkurkite naujo skirtuko ir pagrindinio puslapio nustatymus:

 1. Spustelėkite meniu piktogramą ir pasirinkite Settings.
 2. Tuomet raskite On startup skyrių.
 3. Spustelėkite Disable, jei radote įtartiną puslapį.

Jei kiti veiksmai nepadėjo, iš naujo nustatykite MS Edge:

 1. Norėdami atidaryti užduočių tvarkyklę, paspauskite Ctrl + Shift + Esc.
 2. Spustelėkite lango apačioje esančią More details rodyklę.
 3. Pasirinkite Details.
 4. Dabar slinkite žemyn ir raskite kiekvieną įrašą su Microsoft Edge pavadinimu. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite ant kiekvieno iš jų ir pasirinkite End Task, kad sustabdytumėte MS Edge veikimą.
  Iš naujo nustatykite MS Edge

Jei toks būdas jums nepadėjo, tuomet reikės griebtis išplėstinio Edge atstatymo metodo. Tačiau atminkite, jog prieš tęsdami turite išsisaugoti atsarginę duomenų kopiją.

 1. Savo kompiuteryje raskite šį aplanką: C:\\Users\\%username%\\AppData\\Local\\Packages\\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 2. Kad pasirinktumėte visus aplankus, paspauskite klaviatūroje Ctrl + A.
 3. Spustelėkite juos dešiniuoju pelės mygtuku ir pasirinkite Delete.
  Išplėstinis MS Edge atstatymo metodas 1
 4. Dabar dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Start mygtuką ir pasirinkite Windows PowerShell (Admin).
 5. Kai atsidarys naujas langas, nukopijuokite ir įklijuokite šią komandą, o tada paspauskite Enter:

  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)\\AppXManifest.xml” -Verbose
  Išplėstinis MS Edge atstatymo metodas 2

Instrukcijos Chromium Edge naršyklei

Ištrinkite plėtinius iš MS Edge (Chromium):

 1. Atidarykite Edge ir spauskite Settings > Extensions.
 2. Ištrinkite nepageidaujamus plėtinius spustelėdami Remove.
  Pašalinkite plėtinius iš Cromium Edge

Išvalykite duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir eikite į Settings.
 2. Pasirinkite Privacy and services.
 3. Clear browsing data dalyje pasirinkite, ką pašalinti.
 4. Time range skiltyje pasirinkite All time.
 5. Spauskite Clear now.
  Ištrinkite duomenis iš Cromium Edge

Iš naujo nustatykite MS Edge (Chromium):

 1. Spauskite ant Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Kairėje pusėje pasirinkite Reset settings.
 3. Pasirinkite Restore settings to their default values.
 4. Patvirtinkite pasirinkimą.
  Iš naujo nustatykite Chromium Edge

Iš naujo nustatykite Mozilla Firefox

Pašalinkite pavojingus plėtinius:

 1. Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite Meniu (tris horizontalias linijas viršutiniame dešiniajame lango kampe).
 2. Pasirinkite Add-ons.
 3. Čia pasirinkite papildinius, susijusius su 1337x.to virusas, ir spauskite Remove.
  Pašalinkite plėtinius iš Firefox

Atstatykite pagrindinį puslapį:

 1. Norėdami atidaryti meniu, viršutiniame dešiniajame kampe spustelėkite tris horizontalias linijas.
 2. Pasirinkite Options.
 3. Home parinktyse įveskite pageidaujamą svetainę, kuri bus atidaryta kaskart, kai įjungsite Mozilla Firefox.

Išvalykite slapukus ir kitus duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Options.
 2. Eikite į Privacy & Security skyrių.
 3. Slinkite žemyn, kad rastumėte Cookies and Site Data.
 4. Spustelėkite Clear Data…
 5. Pasirinkite Cookies and Site Data ir Cached Web Content, o tuomet spauskite Clear.
  Išvalykite iš Firefox slapukus ir kitus duomenis

Iš naujo nustatykite Mozilla Firefox

Jei atlikus visus žingsnius 1337x.to virusas vis tiek nebuvo pašalintas, tuomet iš naujo nustatykite Mozilla Firefox:

 1. Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite Meniu.
 2. Eikite į Help ir pasirinkite Troubleshooting Information.
  Iš naujo nustatykite Firefox 1
 3. Give Firefox a tune up dalyje spauskite Refresh Firefox…
 4. Kai iššoks langas, patvirtinkite veiksmą spausdami Refresh Firefox – taip turėtumėte sėkmingai pašalinti 1337x.to virusas.
  Iš naujo nustatykite Firefox 2

Iš naujo nustatykite Google Chrome

Ištrinkite kenkėjiškus plėtinius iš Google Chrome:

 1. Atidarykite Google Chrome, spustelėkite Meniu (tris vertikalius taškus viršutiniame dešiniajame kampe) ir pasirinkite More tools > Extensions.
 2. Naujai atsidariusiame lange pamatysite visus įdiegtus plėtinius. Pašalinkite visus įtartinius papildinius, kurie gali būti susiję su plėtiniu spustelėdami Remove.

Pašalinkite plėtinius iš Chrome

Išvalykite Chrome duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Privacy and security dalyje pasirinkite Clear browsing data.
 3. Pažymėkite Browsing history, Cookies and other site data, taip pat Cached images and files.
 4. Paspauskite Clear data.

Ištrinkite duomenis iš Chrome

Pakeiskite pagrindinį puslapį:

 1. Paspauskite ant meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Startup skiltyje ieškokite įtartinos svetainės.
 3. Spustelėkite ant Open a specific or set of pages ir paspauskite tris taškus, kad rastumėte Remove parinktį.

Iš naujo nustatykite Google Chrome:

Jei kiti metodai nepadėjo, atkurkite Google Chrome nustatymus ir ištrinkite senus duomenis, kad pašalintumėte visus nenorimus komponentus:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Atėję į Settings slinkite žemyn ir spustelėkite Advanced.
 3. Slinkite žemyn ir raskite Reset and clean up skyrių.
 4. Spustelėkite Restore settings to their original defaults.
 5. Norėdami užbaigti pašalinimą, patvirtinkite šį žingsnį.

Iš naujo nustatykite Chrome 2

Iš naujo nustatykite Safari

Pašalinkite nepageidaujamus plėtinius iš Safari:

 1. Spustelėkite Safari > Preferences…
 2. Naujame lange pasirinkite Extensions.
 3. Pasirinkite nepageidaujamą plėtinį, susijusį su 1337x.to virusas, ir spauskite Uninstall.
  Pašalinkite plėtinius iš Safari

Išvalykite Safari slapukus ir kitus duomenis:

 1. Spauskite Safari > Clear History…
 2. Išskleidžiamajame meniu ties Clear pasirinkite all history.
 3. Patvirtinkite paspausdami Clear History.
  Pašalinkite iš Safari slapukus ir kitus duomenis

Jei aukščiau paminėti veiksmai nepadėjo, iš naujo nustatykite Safari:

 1. Spustelėkite Safari > Preferences…
 2. Eikite į Advanced skirtuką.
 3. Meniu juostoje pažymėkite Show Develop menu.
 4. Meniu juostoje spustelėkite Develop, tada pasirinkite Empty Caches.
  Iš naujo nustatykite Safari

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti 1337x.to registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Jums rekomenduojama

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis - Ekspertas kovoje su virusais ir kitomis kompiuterio infekcijomis

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis