1.0.0.1 YeaDesktop verification code viruso šalinimas (Atnaujintos instrukcijos) - Nemokamas vadovas

1.0.0.1 YeaDesktop verification code viruso pašalinimas

Kas yra 1.0.0.1 YeaDesktop verification code virusas?

1.0.0.1 „YeaDesktop Verification Code“ pranešimas kelia vartotojams užkrato šalinimo problemas

1.0.0.1 YeaDesktop verification code viruso pavyzdys

1.0.0.1 „YeaDesktop Verification Code“ yra aptinkama kaip 1.0.0.1 gerai žinomos „YeaDesktop“ reklaminės programos versija. Gauta nemažai pranešimų apie kylančius sunkumus šalinant programą įprastuoju būdu. Nustatyta, kad užkratas yra labiau paplitęs Indijos bei Kinijos svetainėse.

Reklaminė programa reikalauja įvesti patvirtinimo kodą kinų kalba. Būtent dėl šios savybės daugelis vartotojų susidūrė su keblumais trinant nepageidaujamą programą. Šiame straipsnyje pateiksime argumentus, kodėl svarbu kuo greičiau pašalinti 1.0.0.1 „YeaDesktop Verification Code“ užkratą.

Visų pirma atkreiptinas dėmesys, kad virusas taip pat siejasi su xiaobingdou.com tinklalapiu ir taip rodo šios svetainės reklamos turinį: reklaminius pranešimus. Taip pat tikėtina, kad galite būti perregistruoti į šią bei kitas panašaus pobūdžio svetaines.

Nesvarbu kaip patraukliai „YeaDesktop“ reklaminiai pranešimai gali atrodyti, nerekomenduotina ant jų spustelėti. Taip pat originali svetainė pateikia verstus iš kinų kalbos komentarus, kurie tariamai turėtų sudaryti teigiamą įspūdį apie svetainę.
Taip pat visoje svetainėje yra išmėtyti mažiau pastebimi svetainių nuorodų hieroglifai.

Juos spustelėjus atsidaro naujas skirtukas – dažnai tai būna rėmejų tinklalapis. Nustatyta, kad svetainė taip pat gali perregistruoti ir kitą nepatikimą paieškos tinklalapį – popular123.com. Ja naudojantis, pastebėsite neobjektyvius, o veikiau reklaminiais skelbimais perkrautus paieškos rezultatus.

Tokie reklaminiai skelbimai – tai reklaminės rinkodaros priemonė didinti pelną. Priklausomai nuo peržiūros bei spustelėjimų skaičiaus, jų autoriai gali gauti gan nemažą sumą. Žinoma, vartotojų atžvilgiu, panašūs skelbimai tik apsunkina naršymo procesą. Taip pat tikėtina, kad reklaminiai pranešimai gali jus perregistruoti į itin nesaugias ar užkrėstas svetaines.

„Yea Desktop“ tinklalapis taip pat nepateikia oficialaus dokumento apie vykdomą privatumo politiką. Todėl iškyla klausimas, ar svetainė užtikrina jūsų privatumą naršant internete. Atsižvelgiant į šios svetainės reklamuojamą turinį, naivu tikėtis rasti patikrintą bei patikimą informaciją.

Būtent dėl šių priežasčių svarbu pašalinti visus su svetaine susijusius failus bei iš šio tinklalapio atsisiųstus naršyklės priedus. Tačiau norint tai padaryti, užkratas trukdys jums tai padaryti rodydamas erzinančius pranešimus, reikalaujančius įvesti „YeaDesktop“ patvirtinimo kodus. FortectIntego ar Malwarebytes programa paspartins šalinimo procesą. 1.0.0.1 YeaDesktop verification code užkratasNet jei 1.0.0.1 pasirodys „YeaDesktop Verification Code“ pranešimai, tęskite užkrato šalinimo procedūrą.

„YeaDesktop“ viruso platinimo tendencijos

Pagrindinis šio užkrato platinimo būdas – reklamuoti svetainę per programinius kodus. Žinoma, plika akimi šie failai yra nematomi. Todėl net jei atidžiai renkatės lankytinas svetaines, tikėtina, kad gali spustelėti ant reklaminių pranešimo, perregistruojančio į „Yea Desktop“ svetainę.

Todėl norint visiškai pašalinti užkratą iš naršyklės, svarbu pašalinti šiuos naršyklės failus. Tai pat verta atsiminti, kad panašios nepageidaujamos programos gali būti platinamos kaip labiau žinomos kompiuterinės įrangos priedai. Norint juos aptikti, nesvarbu iš kurio šalinimo bei kokią programą ruošiatės įdiegti, pasirinkite „Specialųjį“ (angl. ‚Custom“) įdiegimo nustatymus. Nuimkite varneles ir pradėkite įrašymo procesą.

1.0.0.1 „YeaDesktop Verification Code“ klaidos pranešimo išjungimas bei „YeaDesktop“ šalinimas

Tam, kad visiškai pašalintumėte 1.0.0.1 „YeaDesktop Verification Code“ virusą, taip pat turite ištrinti tam tikrą aplanką sistemoje. Žinoma, jei neturite laiko tokių programų šalinimui, verta pasinaudoti anti-šnipinėjimo programos pagalba. Prieš nuskaitydami sistemą, atnaujinkite programą.

Naudinga peržvelgti ir žemiau pateiktas 1.0.0.1 „YeaDesktop Verification Code“ užkrato trynimo instrukcijas. Jei rinksitės šį būda, atidžiai vykdykite kiekvieną etapą.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės FortectIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis 1.0.0.1 YeaDesktop verification code viruso pašalinimas

WindowsmacOSEdge

Nepageidaujamų programų šalinimas iš Windows

Šis būdas rekomenduotinas po to, kai nuskaitysite sistemą su kompiuterine apsaugos programa. Jei tai padarysite anksčiau, tikėtina, kad programa gali nerasti įdiegimo failo. Todėl „Yea Desktop“ šalinimo gali nepavykti.

Tam, kad užtikrintumėte visišką „YeaDesktop Verification Code“ pašalinimą, jums reikės ištrinti atitinkamą aplanką sistemoje. Jį galite rasti vietiniame C diske. Prieš tai prisijunkite prie administratoriaus paskyros, jei kompiuteriu naudojatės keletas asmenų. Prisijungę įeikite į Programiniai failų (x86) aplanką. Jame rasite „YeaDesktop“ aplanką. Spustelėkite jį dešiniuoju pelės klavišu or pasirinkite „Ištrinti“.

Norėdami pašalinti 1.0.0.1 YeaDesktop verification code virusas iš Windows 10/8 įrenginių, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Windows paieškos laukelyje įrašykite Control Panel ir paspauskite Enter arba spustelėkite ant paieškos rezultato.
 2. Programs dalyje pasirinkite Uninstall a program.
  Pašalinkite iš Windows 1
 3. Sąraše raskite įrašus, susijusius su 1.0.0.1 YeaDesktop verification code virusas ar bet kuria kita neseniai įdiegta įtartina programa.
 4. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite programą ir pasirinkite Uninstall.
 5. Jei iššoko User Account Control, paspauskite Yes.
 6. Palaukite, kol bus baigtas pašalinimo procesas, o tada spustelėkite OK.
  Pašalinkite iš Windows 2

Jei naudojate Windows 7/XP, tuomet atlikite šiuos žingsnius:

 1. Spauskite Windows Start > Control Panel, esantį dešiniajame skydelyje (jeigu naudojate Windows XP spauskite Add/Remove Programs).
 2. Atsidūrę Control Panel pasirinkite Programs > Uninstall a program.
  Pašalinkite iš Windows 7/XP
 3. Pasirinkite nepageidaujamą programą spustelėdami ją vieną kartą.
 4. Viršuje spauskite Uninstall/Change.
 5. Tam, kad patvirtintumėte žingsnį, spauskite Yes.
 6. Kai pašalinimas bus baigtas, spauskite OK.

Ištrinkite iš „Mac“

„Mac“:

 1. Meniu juostoje pasirinkite Go > Applications.
 2. Applications aplanke ieškokite visų susijusių įrašų.
 3. Spustelėkite programą ir vilkite ją į Trash (arba dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ją ir pasirinkite Move to Trash).
  Ištrinkite iš „Mac“ 1

Norėdami pilnai pašalinti nepageidaujamą programą, turite pasiekti Application Support, LaunchAgents ir LaunchDaemons aplankus ir ištrinti atitinkamus failus:

 1. Pasirinkite Go > Go to Folder.
 2. Įveskite /Library/Application Support ir paspauskite Go arba spustelėkite Enter.
 3. Application Support aplanke ieškokite abejotinų įrašų ir juos ištrinkite.
 4. Dabar tokiu pačiu būdu įveskite /Library/LaunchAgents ir /Library/LaunchDaemons aplankus ir nutraukite visus susijusius .plist failus.
  Ištrinkite iš „Mac“ 2

Iš naujo nustatykite MS Edge/Chromium Edge

Pašalinkite nepageidaujamus plėtinius iš MS Edge:

 1. Pasirinkite Meniu (tris horizontalius taškus naršyklės lango viršuje, dešinėje pusėje) ir paspauskite Extensions.
 2. Iš sąrašo pasirinkite susijusį plėtinį ir spustelėkite krumpliaračio piktogramą.
 3. Apačioje spauskite Uninstall.
  Pašalinkite Edge plėtinius

Išvalykite slapukus ir kitus naršyklės duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu (tris horizontalius taškus naršyklės lango viršuje, dešinėje pusėje) ir pasirinkite Privacy & security.
 2. Clear browsing data dalyje pasirinkite, ką norite išvalyti.
 3. Pasirinkite viską, išskyrus slaptažodžius (nors galbūt norėsite įtraukti medijų licencijas, jei įmanoma) ir spustelėkite Clear.
  Ištrinkite Edge naršymo duomenis

Atkurkite naujo skirtuko ir pagrindinio puslapio nustatymus:

 1. Spustelėkite meniu piktogramą ir pasirinkite Settings.
 2. Tuomet raskite On startup skyrių.
 3. Spustelėkite Disable, jei radote įtartiną puslapį.

Jei kiti veiksmai nepadėjo, iš naujo nustatykite MS Edge:

 1. Norėdami atidaryti užduočių tvarkyklę, paspauskite Ctrl + Shift + Esc.
 2. Spustelėkite lango apačioje esančią More details rodyklę.
 3. Pasirinkite Details.
 4. Dabar slinkite žemyn ir raskite kiekvieną įrašą su Microsoft Edge pavadinimu. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite ant kiekvieno iš jų ir pasirinkite End Task, kad sustabdytumėte MS Edge veikimą.
  Iš naujo nustatykite MS Edge

Jei toks būdas jums nepadėjo, tuomet reikės griebtis išplėstinio Edge atstatymo metodo. Tačiau atminkite, jog prieš tęsdami turite išsisaugoti atsarginę duomenų kopiją.

 1. Savo kompiuteryje raskite šį aplanką: C:\\Users\\%username%\\AppData\\Local\\Packages\\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 2. Kad pasirinktumėte visus aplankus, paspauskite klaviatūroje Ctrl + A.
 3. Spustelėkite juos dešiniuoju pelės mygtuku ir pasirinkite Delete.
  Išplėstinis MS Edge atstatymo metodas 1
 4. Dabar dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Start mygtuką ir pasirinkite Windows PowerShell (Admin).
 5. Kai atsidarys naujas langas, nukopijuokite ir įklijuokite šią komandą, o tada paspauskite Enter:

  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)\\AppXManifest.xml” -Verbose
  Išplėstinis MS Edge atstatymo metodas 2

Instrukcijos Chromium Edge naršyklei

Ištrinkite plėtinius iš MS Edge (Chromium):

 1. Atidarykite Edge ir spauskite Settings > Extensions.
 2. Ištrinkite nepageidaujamus plėtinius spustelėdami Remove.
  Pašalinkite plėtinius iš Cromium Edge

Išvalykite duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir eikite į Settings.
 2. Pasirinkite Privacy and services.
 3. Clear browsing data dalyje pasirinkite, ką pašalinti.
 4. Time range skiltyje pasirinkite All time.
 5. Spauskite Clear now.
  Ištrinkite duomenis iš Cromium Edge

Iš naujo nustatykite MS Edge (Chromium):

 1. Spauskite ant Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Kairėje pusėje pasirinkite Reset settings.
 3. Pasirinkite Restore settings to their default values.
 4. Patvirtinkite pasirinkimą.
  Iš naujo nustatykite Chromium Edge

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti 1.0.0.1 YeaDesktop verification code registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Jums rekomenduojama

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis - Ekspertas kovoje su virusais ir kitomis kompiuterio infekcijomis

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis