Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

1.0.0.1 YeaDesktop verification code viruso šalinimas (Atnaujintos instrukcijos) - Nemokamas vadovas

parašė Linas Kiguolis - - | Tipas: Adware

1.0.0.1 „YeaDesktop Verification Code“ pranešimas kelia vartotojams užkrato šalinimo problemas

1.0.0.1 YeaDesktop verification code viruso pavyzdys

1.0.0.1 „YeaDesktop Verification Code“ yra aptinkama kaip 1.0.0.1 gerai žinomos „YeaDesktop“ reklaminės programos versija. Gauta nemažai pranešimų apie kylančius sunkumus šalinant programą įprastuoju būdu. Nustatyta, kad užkratas yra labiau paplitęs Indijos bei Kinijos svetainėse.

Reklaminė programa reikalauja įvesti patvirtinimo kodą kinų kalba. Būtent dėl šios savybės daugelis vartotojų susidūrė su keblumais trinant nepageidaujamą programą. Šiame straipsnyje pateiksime argumentus, kodėl svarbu kuo greičiau pašalinti 1.0.0.1 „YeaDesktop Verification Code“ užkratą.

Visų pirma atkreiptinas dėmesys, kad virusas taip pat siejasi su xiaobingdou.com tinklalapiu ir taip rodo šios svetainės reklamos turinį: reklaminius pranešimus. Taip pat tikėtina, kad galite būti perregistruoti į šią bei kitas panašaus pobūdžio svetaines.

Nesvarbu kaip patraukliai „YeaDesktop“ reklaminiai pranešimai gali atrodyti, nerekomenduotina ant jų spustelėti. Taip pat originali svetainė pateikia verstus iš kinų kalbos komentarus, kurie tariamai turėtų sudaryti teigiamą įspūdį apie svetainę.
Taip pat visoje svetainėje yra išmėtyti mažiau pastebimi svetainių nuorodų hieroglifai.

Juos spustelėjus atsidaro naujas skirtukas – dažnai tai būna rėmejų tinklalapis. Nustatyta, kad svetainė taip pat gali perregistruoti ir kitą nepatikimą paieškos tinklalapį – popular123.com. Ja naudojantis, pastebėsite neobjektyvius, o veikiau reklaminiais skelbimais perkrautus paieškos rezultatus.

Tokie reklaminiai skelbimai – tai reklaminės rinkodaros priemonė didinti pelną. Priklausomai nuo peržiūros bei spustelėjimų skaičiaus, jų autoriai gali gauti gan nemažą sumą. Žinoma, vartotojų atžvilgiu, panašūs skelbimai tik apsunkina naršymo procesą. Taip pat tikėtina, kad reklaminiai pranešimai gali jus perregistruoti į itin nesaugias ar užkrėstas svetaines.

„Yea Desktop“ tinklalapis taip pat nepateikia oficialaus dokumento apie vykdomą privatumo politiką. Todėl iškyla klausimas, ar svetainė užtikrina jūsų privatumą naršant internete. Atsižvelgiant į šios svetainės reklamuojamą turinį, naivu tikėtis rasti patikrintą bei patikimą informaciją.

Būtent dėl šių priežasčių svarbu pašalinti visus su svetaine susijusius failus bei iš šio tinklalapio atsisiųstus naršyklės priedus. Tačiau norint tai padaryti, užkratas trukdys jums tai padaryti rodydamas erzinančius pranešimus, reikalaujančius įvesti „YeaDesktop“ patvirtinimo kodus. Reimage ar Malwarebytes programa paspartins šalinimo procesą. 1.0.0.1 YeaDesktop verification code užkratas
Net jei 1.0.0.1 pasirodys „YeaDesktop Verification Code“ pranešimai, tęskite užkrato šalinimo procedūrą.

„YeaDesktop“ viruso platinimo tendencijos

Pagrindinis šio užkrato platinimo būdas – reklamuoti svetainę per programinius kodus. Žinoma, plika akimi šie failai yra nematomi. Todėl net jei atidžiai renkatės lankytinas svetaines, tikėtina, kad gali spustelėti ant reklaminių pranešimo, perregistruojančio į „Yea Desktop“ svetainę.

Todėl norint visiškai pašalinti užkratą iš naršyklės, svarbu pašalinti šiuos naršyklės failus. Tai pat verta atsiminti, kad panašios nepageidaujamos programos gali būti platinamos kaip labiau žinomos kompiuterinės įrangos priedai. Norint juos aptikti, nesvarbu iš kurio šalinimo bei kokią programą ruošiatės įdiegti, pasirinkite „Specialųjį“ (angl. ‚Custom“) įdiegimo nustatymus. Nuimkite varneles ir pradėkite įrašymo procesą.

1.0.0.1 „YeaDesktop Verification Code“ klaidos pranešimo išjungimas bei „YeaDesktop“ šalinimas

Tam, kad visiškai pašalintumėte 1.0.0.1 „YeaDesktop Verification Code“ virusą, taip pat turite ištrinti tam tikrą aplanką sistemoje. Žinoma, jei neturite laiko tokių programų šalinimui, verta pasinaudoti anti-šnipinėjimo programos pagalba. Prieš nuskaitydami sistemą, atnaujinkite programą.

Naudinga peržvelgti ir žemiau pateiktas 1.0.0.1 „YeaDesktop Verification Code“ užkrato trynimo instrukcijas. Jei rinksitės šį būda, atidžiai vykdykite kiekvieną etapą.

 

Jūs galite panaikinti viruso žalą automatiškai pasinaudojant viena iš šių programų: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Mes rekomenduojame šias programas, nes jos aptinka nepageidaujamas programas ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Rankinis 1.0.0.1 YeaDesktop verification code viruso pašalinimas:

Ištrinkite 1.0.0.1 YeaDesktop verification code iš Windows sistemų

Šis būdas rekomenduotinas po to, kai nuskaitysite sistemą su kompiuterine apsaugos programa. Jei tai padarysite anksčiau, tikėtina, kad programa gali nerasti įdiegimo failo. Todėl „Yea Desktop“ šalinimo gali nepavykti.

Tam, kad užtikrintumėte visišką „YeaDesktop Verification Code“ pašalinimą, jums reikės ištrinti atitinkamą aplanką sistemoje. Jį galite rasti vietiniame C diske. Prieš tai prisijunkite prie administratoriaus paskyros, jei kompiuteriu naudojatės keletas asmenų. Prisijungę įeikite į Programiniai failų (x86) aplanką. Jame rasite „YeaDesktop“ aplanką. Spustelėkite jį dešiniuoju pelės klavišu or pasirinkite „Ištrinti“.

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite 1.0.0.1 YeaDesktop verification code ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite 1.0.0.1 YeaDesktop verification code ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
 5. Ištrinkite 1.0.0.1 YeaDesktop verification code iš Windows nuorodų
  Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant Mozilla Firefox ikonėlės ir pasirinkite Properties. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant naršyklės ikonėlės ir pasirinkite 'Properties'
 6. Pasirinkite Shortcut kortelę ir patikrinkite Target laukelį. Ištrinkite pavojingą nuorodą, kuri yra susijusi su jūsų virusu. Pasirinkite 'Shortcut' ir pašalinkite 'http://isearch.babylon.com...' ar kitą įtartiną svetainę

Pakartokite šiuos žingsnius su kiekviena iš jūsų kompiuteryje esančių naršyklių, įskaitant Internet Explorer ir Google Chrome. Taip pat įsitikinkite, kad patikrinote visas jų saugojimo vietas, įskaitant darbalaukį, Start Menu ir užduočių juostą.

Ištrinkite 1.0.0.1 YeaDesktop verification code iš Mac OS X sistemos

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite 1.0.0.1 YeaDesktop verification code bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite 1.0.0.1 YeaDesktop verification code iš Internet Explorer (IE)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite 1.0.0.1 YeaDesktop verification code ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte 1.0.0.1 YeaDesktop verification code šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite 1.0.0.1 YeaDesktop verification code virusą iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti 1.0.0.1 YeaDesktop verification code iš Microsoft Edge naršyklės.

Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis - Ekspertas kovoje su virusais ir kitomis kompiuterio infekcijomis

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-1-0-0-1-yeadesktop-verification-code-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie 1.0.0.1 YeaDesktop verification code virus