Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

MyStart Search Protection šalinimas

12

Kas yra MyStart Search Protection?

MyStart Search Protection yra potencialiai nepageidaujama programa (angl. ‘potentially unwanted program’ arba ‘PUP’), kuri buvo sukurta tam, kad apsaugotų kitas nepageidaujamas programas nuo pašalinimo. Šis virusas yra platinama naudojant ‘bundling’ arba susiejimo metodą. Be to, taip pat aišku, kad jis yra glaudžiai susijęs su programomis, priklausančiomis ‘browser hijacker’ kategorijai. Jeigu ši programa patenka į kompiuterį, ji gali pakeisti nustatymus visose naršyklėse, kurias tik ji aptinka kompiuteryje, ir nustatyti mystart.com [mystart.com] arba mystartsearch.com [mystartsearch.com] kaip pradinį paieškos puslapį (angl. ‘start page’) ir paieškos sistemą (angl. ‘search provider’). Po šių sistemos pakeitimų pagrindinis MyStart Search Protection viruso tikslas – užtikrinti, kad mystart.com nebus pakeistas jokia kita trečiųjų šalių programa. Jeigu šis naršyklės priedas slepiasi kompiuteryje, galite pastebėti tokius pranešimus savo naršyklėje:

Search Settings Change Notification
MyStart Search Protection has blocked an attempt by another program to change your default search settings.

MyStart. Attempted Search Settings Change
An attempt has been made to switch your default search away from Search The Web:
Keep Search The Web
Disable default search protection and change my default search to: Google

Tokie pranešimai gali pasirodyti jeigu bandysite pakeisti savo paieškos svetainę ir pradinį puslapį rankiniu būdu. Jeigu jau pastebėjote tokias MyStart Search Protection žinutes, rekomenduojame kuo greičiau patikrinti savo kompiuterį su patikima antivirusine programa, pavyzdžiui, SpyHunter, nes paieškos svetainių, kurios buvo įrašytos į jūsų kompiuterį naudojant nesąžiningus būdus, naudojimas gali sukelti rimtų problemų. Reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad ši programa, remdamasi internetine rinkodara, siekia užsidirbti pinigų. Šiam tikslui pasiekti, ji gali pradėti sekti jūsų veiklą internete, rodyti pakeistus paieškos rezultatus, priversti vartotojus lankytis nežinomose, o kartais net nesaugiose, svetainėse ir taip toliau. Visa ši veikla gali sukelti sistemos sulėtėjimus, kitų potencialiai nepageidaujamų programų įsirašymą ir t.t. Todėl, savaime suprantama, turėtumėte imtis tam tikrų veiksmų ir pašalinti MyStart Search Protection virusą iš savo kompiuterio.

Kaip MyStart Search Protection gali patekti į mano kompiuterį?

MyStart Search Protection gali pasirodyti jūsų kompiuteryje iškart po kitos nemokamos programos įsirašymo. Taip yra dėl to, kad šio naršyklės priedo platinimui daugiausiai naudojamas apgaulingas metodas, kuris angliškai yra žinomas kaip ‘bundling’. Nemokamų programų kūrėjai užsidirba pinigų suteikdami trečiosioms šalims galimybę pridėti savo skelbimus greta įvairių nemokamų programų, pavyzdžiui, failų siuntimuisi skirtų programų, vaizdo ar muzikos grotuvų it t.t. Štai kodėl yra labai svarbu tinkamai pasirinkti ir įdiegti nemokamas programas. Vos nusprendę įsirašyti nemokamą programą, pirmiausia perskaitykite vartotojo licencinę sutartį, privatumo politiką, kitų vartotojų komentarus ir kitą prieinamą informaciją. Tokiu būdu įsitikinsite ar jūsų pasirinkta programa tikrai yra patikima. Po to, turėtumėte pasirinkti „Advanced“ arba „Custom“ įrašymo būdą ir atidžiai peržiūrėti kiekvieną pranešimą. Tiksliau tariant, turėtumėte surasti papildomas programas, kurios jau yra pažymėtos varnelėmis. Nužymėkite visas varneles, teigiančias, kad jūs sutinkate įdiegti naršyklės priedus, plėtinius, įrankių juostas ir taip toliau. Be to, niekada neleiskite, kad jūsų paieškos sistema, pavyzdžiui: Google, Yahoo ar Bing, būtu pakeista kita, nežinoma sistema. Jeigu pastebėjote SearchProtection.exe procesą nuolat veikiantį jūsų Windows Task Manager, o mystart.com pasirodė kaip jūsų naršyklės pradinis puslapis ir paieškos sistema, negaiškite laiko. Akivaizdu, kad jūsų kompiuteryje slepasi potencialiai nepageidaujama programa, kurią reikėtų nedelsiant pašalinti.

Kaip pašalinti MyStart Search Protection virusą?

Turėtumėte būti labai atsargūs su MyStart Search Protection nukreipimais, nes ši programa yra labai susijusi su ‘browser hijacker’ kategorijai priklausančiomis programomis ir gali priversti jus apsilankyti nesaugiose svetainėse. Tam, kad pašalintumėte šią programą, sekite žemiau pateiktus nurodymus:

 

Jūs galite automatiškai pašalinti MyStart Search Protection šių programų pagalba: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą MyStart Search Protection šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
MyStart Search Protection pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas MyStart Search Protection šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant MyStart Search Protection (2015-05-25)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant MyStart Search Protection (2015-05-25)
MyStart Search Protection ekrano nuotrauka
MyStart Search Protection ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis MyStart Search Protection pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite MyStart Search Protection iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite MyStart Search Protection iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite MyStart Search Protection ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite MyStart Search Protection ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall' Ištrinkite MyStart Search Protection iš Windows nuorodų
 • Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant Mozilla Firefox ikonėlės ir pasirinkite Properties.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant naršyklės ikonėlės ir pasirinkite 'Properties'
 • Pasirinkite Shortcut kortelę ir patikrinkite Target laukelį. Ištrinkite pavojingą nuorodą, kuri yra susijusi su jūsų virusu.
Pasirinkite 'Shortcut' ir pašalinkite 'http://isearch.babylon.com...' ar kitą įtartiną svetainę

Pakartokite šiuos žingsnius su kiekviena iš jūsų kompiuteryje esančių naršyklių, įskaitant Internet Explorer ir Google Chrome. Taip pat įsitikinkite, kad patikrinote visas jų saugojimo vietas, įskaitant darbalaukį, Start Menu ir užduočių juostą.

WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite MyStart Search Protection iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite MyStart Search Protection bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite MyStart Search Protection iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite MyStart Search Protection ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte MyStart Search Protection šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite MyStart Search Protection iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite MyStart Search Protection ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir pasirinkite Options General.
 • Čia pašalinkite pavojingą nuorodą, kuri yra susijusi su jūsų virusu ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą arba tiesiog spustelėkite ant Restore to default.
 • Spuspelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Eikite į 'General' ir ištrinkite pavojingas nuorodas ir 'Home Page' skilties arba spustelėkite ant 'Restore to Default'. Spauskite 'OK'. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite MyStart Search Protection šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite MyStart Search Protection iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite MyStart Search Protection ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage), jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Čia, On startup parinktyje, suraskite Open a specific page or set of pages ir spustelėkite ant Set pages.
Paspaudę ant meniu, pasirinkite 'Settings' ir 'Set pages'
 • Pasirodžius naujam langui, ištrinkite su jūsų virusu susijusias nuorodas ir įveskite jūsų norimos svetainės adresą.
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite MyStart Search Protection pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite MyStart Search Protection iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite MyStart Search Protection bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia, kaip jau buvo parodyta anksčiau, pasirinkite Preferences ir eikite į General.
 • Čia patikrinkite Homepage laukelį. Jeigu jis buvo pakeistas, pašalinkite jums nepatinkantį svetainės adresą ir įveskite tą, kurį norite naudoti savo paieškoms Internete. Nepamirškite įtraukti "http://" prieš įrašydami savo pasirinktos svetainės adresą.
Kai esate 'General', pašalinkite kenksmingą URL adresą ir įveskite savo pageidaujamą pradinį puslapį Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite MyStart Search Protection pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Užbaikite MyStart Search Protection pašalinimą

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti MyStart Search Protection registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware.

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e