Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Coupilation reklamų šalinimas

12

Kas yra Coupilation?

Coupilation yra naršyklės priedas, kuris oficialiai yra priskiriamas „adware″ bei potencialiai nepageidaujamų programų kategorijoms. Jei jūsų kompiuteris užsikrėtė šia programa, o jūs esate įdiegę antivirusinę programą, o ir naršyti neaiškiuose puslapiuose jūs vengiate, tikriausiai jums įdomu, kodėl taip galėjo nutikti. Taip galėjo nutikti todėl, jog adware tipo programos paprastai plinta kartu su nemokamomis programomis. Tai vadinama susiejimu (angl. bundling). Dėl to, jog ir ši nepageidaujama programėlė, ir nemokama programa, kurią įdiegėte yra nuolat atnaujinamos ir neturi pagrindinių kenksmingoms programoms būdingų savybių, pasenusi antivirusinė programa greičiausiai neidentifikuos Coupilation kaip nepageidaujamos programos. Juo labiau, jei ši programėlė nepateko į jūsų kompiuterį iš nelegalių puslapių, kenkėjiškų el.pašto „spam” laiškų ar kitu būdu, būdingu virusų plitimui.

Kaip mes jau minėjome, Coupilation yra adware tipo programa. Tai reiškia, kad vienintelis jos tikslas – rodyti reklamas. Coupilation kūrėjai pristatydami šią programą bandys jus įtikinti, jog jie nuoširdžiai tiki, jog Coupilation reklamos jums bus naudingos, nes pateiks įvairius pasiūlymus ir nuolaidas prekėms ir paslaugoms, kuriomis nesenai domėjotės internete. Tokiu būdu jūs neva gaunate galimybę sužinoti apie geriausius pasiūlymus ir mažiausias kainas. Tačiau žinokite, jog Coupilation reklamos yra remiamos trečiųjų šalių, ir jos yra sukurtos atsižvelgiant į jūsų paieškos terminus ir dažniausiai lankomų svetainių sąrašą. Taip sugeneruojamos jums patraukliai atrodančios reklamos, viliojančios, jog jūs ant jų paspaustumėte. Rekomenduojame vengti šių reklamų, ir, jei jums rūpi jūsų saugumas internete, verčiau ant jų nespausti, nes greičiausiai jūs busite nukreipti visai ne ten, kur tikėjotės.

Atminkite, kad trečiųjų šalių atstovai užsako Coupilation nukreipimus tam, jog padidintų savo svetainių lankomumo rodiklius, o taip pat – jog skatintų jus parsisiųsti potencialiai nepageidaujamas programas. Neapsigaukite ir nesusigundykite pasiūlymais nemokamai atsinaujinti programinę įrangą ar įrašyti neva itin naudingas programas. Nepaisant reklamos ir nepatikimų nukreipimų į abejotinos reputacijos svetaines, šis naršyklės priedas turi dar keletą minusų. Jis naudoja jūsų kompiuterio resursus tam, jog galėtų užkrauti ir parodyti reklamų turinį, todėl jūsų kompiuterio greitis automatiškai sulėtės. Be to, bus sekama jūsų veikla internete be jūsų sutikimo, o vėliau ši informacija pasieks trečiųjų šalių Coupilation partnerius. Suskaičiavus visus šios programos minusus, tampa akivaizdu, jog Coupilation yra visiškai nenaudinga programa jūsų kompiuteriui, tad turėti ją įdiegtą jūsų sistemoje nėra prasmės. Norint pašalinti Coupilation virusą, mes rekomenduojame naudoti SpyHunter.

Coupilation ads

Kaip Coupilation galėjo patekti į mano kompiuterį?

Atpažinti, jog Coupilation pateko į jūsų sistemą yra labai lengva – jūs netrukus pastebėsite begales reklamų, pamatysite, jog sulėtėjo jūsų kompiuterio greitis ir atsirado kitų jūsų įprastą veiklą trukdančių dalykų. Jei nežinote, kaip adware tipo programos sugeba nepastebimai užkrėsti kompiuterį, tuomet jūs tikriausiai niekuomet negirdėjote apie susiejimo metodą (angl. bundling). Šis nepageidaujamų programų platinimo būdas leidžia prie paprastai saugių ir legalių nemokamų programų prikabinti keletą nepageidaujamų programėlių, tokių kaip plėtiniai, įrankių juostos ir t.t.. Šios programėlės automatiškai prijungiamos kaip numatytieji komponentai. Todėl jei įdiegsite nemokamas programas atmestinai ir paskubomis, yra labai didelė tikimybė, jog apgaule bei patys to nežinodami būsite priversti sutikti su tokių papildomų programų įrašymu. Turite būti atsargūs, kuomet įdiegiate nemokamas programas, parsisiųstas iš interneto. Neskubėkite ir atidžiai perskaitykite bei susipažinkite su programos kūrėjo sąlygomis ir atsakomybėmis, be to, pasirinkite tinkamus įrašymo nustatymus. Vietoj standartinių (angl. standard) ar įprastinių (angl. default) įrašymo metodų pasirinkite sudėtingesnes (angl. advanced arba custom) parinktis ir nuimkite varneles nuo visų parinkčių, siūlančių įrašyti papildomas programas ar plėtinius. 

Coupilation klausimai

Klausimas. Ar galima pašalinti Coupilation virusą nenaudojant papildomos programinės įrangos?

Atsakymas. Dėl to, jog Coupilation yra adware tipo programa, o ne virusas, ji gali būti pašalinta ir neautomatiniu būdu. Jei norite išinstaliuoti Coupilation patys, mes pateiksime jums išsamią instrukciją, kaip tai padaryti. Vis dėlto turėkite omenyje, kad adware programos paprastai platinamos susietos ne tik su patikimomis programomis, bet taip pat ir su kitomis potencialiai nepageidaujamomis programomis. Jei norite visų jų atsikratyti, mes primygtinai rekomenduojame patikrinti savo sistemą su atnaujinta antivirusine programa.

Jūs galite automatiškai pašalinti Coupilation šių programų pagalba: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Coupilation šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Coupilation pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Coupilation šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Coupilation (2015-10-07)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant Coupilation (2015-10-07)
Coupilation ekrano nuotrauka
Coupilation ekrano nuotrauka
Greitasis meniu: Rankinis Coupilation reklamų pašalinimas
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Coupilation iš Windows 7 / Vista / XP sistemų

 • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).

Ištrinkite Coupilation iš Windows 10 / Windows 8 sistemų

 • Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program.
Išinstaliuokite Coupilation ir su šia programa susijusias programas
 • Suraskite Coupilation ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Coupilation iš Mac OS X sistemos

Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications.

Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'

Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Coupilation bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.

Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Coupilation iš Internet Explorer (IE)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 • Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Coupilation ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable:
Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable' Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 • Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus.
Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus Atstatykite Internet Explorer nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 • Čia pasirinkite Reset.
 • Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Coupilation šalinimą.
Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Coupilation iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 • Čia suraskite Coupilation ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus.
Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
 • Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 • Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Coupilation šalinimą.
Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Coupilation iš Google Chrome

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions.
Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 • Dabar pasirinkite Coupilation ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte.
Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 • Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje.
Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 • Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą
Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas Atstatykite Google Chrome nustatymus
 • Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 • Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo.
Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 • Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Coupilation pašalinimą.
Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite Coupilation iš Safari

Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences.
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 • Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Coupilation bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką.
Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus Atstatykite Safari nustatymus
 • Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari...
Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 • Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Coupilation pašalinimą.
Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Užbaikite Ads by Coupilation pašalinimą

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Coupilation registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: SpyHunter, Malwarebytes Anti Malware.

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e