Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

ColdSearch.com užgrobimo atsikratymas

123

Dažniausiai užduodami klausimai (DUK) apie ColdSearch.com:

  • Kaip ColdSearch.com atsirado mano kompiuteryje?
  • Ar galiu pasitikėti šia paieškos sistema ir ją naudoti paieškai internete?
  • Kaip sustabdyti peradresavimą į S.ColdSearch.com?
  • Nesugebu ištrinti ColdSearch.com programos? Ką galėčiau padaryti, kad atsikratyčiau jos?

Visų pirma, mes turime jus perspėti, kad ColdSearch.com (arba S.ColdSearch.com) yra laikomas reklamos išlaikomu paieškos varikliu. Jis taip pat buvo įtrauktas į „potencialiai nepageidaujamų programų“ (PNP) ir „naršyklės užgrobėjų“ sąrašus. Šis PNP stengiasi atrodyti patikimu paieškos varikliu. Nepaisant to, dauguma saugumo ekspertų tiki, jog jūs turėtumėte jo vengti. Pagrindinis dalykas kurį turėtumėte žinoti prieš naudodamiesi šiuo paieškos varikliu yra tas, kad visi paieškos rezultatai bus prikimšti įvairiausia reklaminiais paveiksliukais ir reklaminėmis nuorodomis tekste. Taip yra todėl, kad ColdSearch.com kūrėjai mainais už pinigus skatina visų savo rėmėjų puslapių lankomumą. Jeigu atidžiai patyrinėtumėte kokius puslapius ColdSearch.com reklamuoja, suprastumėte, jog tai labai nepatikimi šaltiniai į kuriuos be reklamos niekada nenuklystumėte. Norėdami išvengti šių svetainių mes rekomenduojame naudoti patikimą antivirusinę programą, tokią kaipSpyHunter, ir ši problema bus išspręsta jau prieš ColdSearch.com nukreipiant jus į nepageidaujamus puslapius. Be to, ši paieškos sistema gali sekti informaciją susijusią su jūsų naršymo veikla. Po to kai ši programa surinks jūsų naudojamus paieškos terminus ir kitokią asmens neidentifikuojančią informaciją, ColdSearch.com gali išsiųsti šią informaciją savo kūrėjams ar kitoms trečiosioms šalims. Ar tikrai norėtumėte ignoruoti tokią nežinomos programos veiklą?

 

šio naršyklės pagrobėjo skleidimo metodai:

ColdSearch.com programa yra platinama per susietus įdiegimo langus. Būtent dėl šios priežasties ji yra žymima kaip naršyklės pagrobėja ir potencialiai nepageidaujama programa. Nors ir galima ją įsirašyti į kompiuterį savo noru kaip normalią papildomą paieškos sistemą, dauguma vartotojų skundžiasi kad ji atsirado jų kompiuteryje be jų sutikimo. Jei jūs nenorite kad šis naršyklės pagrobėjas pakeistų jūsų pradinį naršyklės puslapį ar pagrindinį paieškos variklį, Atidžiai įdieginėkite programas į savo kompiuterį. Būkite ypač atidūs įdiegdami nemokamas programas, nes šios programos aktyviai naudojamos ColdSearch.com viruso platinimui. Atsisiuntę vieną iš tokių programų, įdiegdami pasirinkite pasirinktinį arba išplėstą įdiegimą (Custom or Advanced installation) – tokiu atveju galėsite matyti kas papildomai įrašoma į jūsų kompiuterį be programos, kurios jūs norite. Jei tame sąraše pamatysite bet kokią trečiųjų šalių programą, pavyzdžiui ColdSearch.com, ar kokią nors naršyklės įrankių juostą, jūs turėtumėte atsisakyti jos diegimo.

Kas atsitinka kai ColdSearch.com užgrobia sistemą?

ColdSearch.com arba S.ColdSearch.com patekę į kompiuterio sistema, iš karto pakeičia visų naršyklių nustatymus kad taptų pagrindiniu puslapiu ir numatytaja paieškos sistema. Taip pat, galite pradėti pastebėti ColdSearch.com nukreipimus naršydami internete. Be to, galite pradėti matyti įkyrius iškylančių langų skelbimus, tekstines reklamas ir kitus nepageidaujamus dalykus, kurie trukdys jūsų paieškoms internete. Jūsų kompiuteris gali pradėti lėčiau, nestabiliai veikti – tokius dalykus sukelia šis naršyklės užgrobėjas. Lengviausias būdas jų išvengti ir išlaikyti jūsų kompiuterį saugų yra kuo greičiau pašalinti šią nesaugią programą iš jūsų kompiuterio.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą ColdSearch.com virusas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
ColdSearch.com virusas pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas ColdSearch.com virusas šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant ColdSearch.com virusas (2015-12-17)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant ColdSearch.com virusas (2015-12-17)

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e