Sudėtingumo skalė:  
  (94/100)

ABOUT FILES! Ransomware šalinimas

12

Kas yra „ABOUT FILES!“?

„ABOUT FILES!“ yra grasinantis pranešimas, kurį jūs vieną dieną galite pamatyti savo kompiuterio ekrane. Šiuo metu, jis pasirodo tik tuose kompiuteriuose, kuriuose yra Windows operacinė sistema, tačiau nėra jokios garantijos, kad šis virusas neužgrobs jūsų Mac OS X operacinę sistemą palaikančio kompiuterio. Jei toks įspėjimas ką tik parodė jūsų kompiuterio ekrane, pirmas dalykas, kurį jūs turėtumėte pabandyti padaryti, yra bent vieno iš savo failų atidarymas. Tai gali būti vaizdo failas, nuotrauka, jums svarbus dokumentas ar panašus failas. Jei jūs negalite atidaryti nė vieno iš savo failų, tai reiškia, kad jūsų kompiuteris yra užkrėstas. Jame slepiasi virusas, kuris priklauso 'ransomware' kategorijai. Jis sugeba užšifruoti visus aukos failus ir tada pradeda rodyti savo grasinantį pranešimą, kuris reikalauja sumokėti tam tikrą išpirką. Deja, bet kol kas tai yra vienas iš pagrindinių būdų kaip jųs galite atblokuoti savo failus. Jūs taip pat galite pabandyti tokias programas kaip R-studio arba Photorec, tačiau nėra jokių garantijų, kad jos jums pagelbės. Dėl to mes jums labai rekomenduojame visada pasirūpinti atsarginėmis jums svarbių failų kopijomis. Kad pašalintumėte ABOUT FILES! ransomware virusą iš savo kompiuterio, naudokite SpyHunter arba, jei šis failas užkrėtė jūsų Mac OS X, Webroot SecureAnywhere AntiVirus.

Kaip „ABOUT FILES!“ gali užkrėsti mano kompiuterį?

Yra žinoma, kad ši ransomware kategorijai priskiriama kompiuterinė infekcija plinta taip pat kaip ir Cryptolocker [Cryptolocker], CTB Locker [CTB Locker] ar Cryptowall [Cryptowall]. Tai reiškia, kad jūs galite atsisiųsti su šiuo virusu susijusį trojaną kartu su užkrėstais el. laiškais, jų priedais ar netikromis programų versijomis. Siekiant to išvengti, jūs turite ignoruoti visus nežinomų siuntėjų jums siųstus laiškus. Beje,ABOUT FILES! taip pat gali bandyti patekti į jūsų kmpiuterį kartu su nelegaliomis programų versijomis, kurios yra užkrėstos tokiais virusais kaip Ajuxery ir Shanabim. Jeigu norite užklupti juos dar prieš patenkant jiems į jūsų kompiuterį, pagalvokite apie patikimą antivirusinę prograną. Jei manote, kad „ABOUT FILES!“ ransomware virusas jau užkrėtė jūsų kompiuterį, turėtumėte pabandyti šias instrukcijas:

Kaip pašalinti „ABOUT FILES!“ virusą?

Jei manote, kad ABOUT files virusas jau slepiasi jūsų sistemoje, kuo greičiau paleiskite SpyHunter arba STOPzilla ir pašalinkite šį pavojingą ransomware kategorijai priklausantį virusą. Norėdami atgauti savo failus, jūs turėtumėte išbandyti tokias failų atkūrimo priemones kaip R-Studio or Photorec.

Galiausiai, mes turime paminėti, kad jūs visuomet privalote galvoti apie tokių virusų prevenciją. Todėl mes jums primygtinai rekomenduojame atsisiųsti vieną iš anksčiau paminėtų programų. Be to, nepamirškite pagalvoti apie atsarginę savo failų kopiją. Tam galite naudoti USB raktus, išorinius diskus, CD, DVD, Dropbox, Flickr ir kitus sprendimus.

Automatinis ABOUT FILES! virusas šalinimas

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą ABOUT FILES! virusas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
ABOUT FILES! virusas pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas ABOUT FILES! virusas šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant ABOUT FILES! virusas (2015-09-23)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant ABOUT FILES! virusas (2015-09-23)

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e