ABOUT FILES! Ransomware šalinimas

ABOUT FILES! Ransomware pašalinimas

Kas yra ABOUT FILES! virusas?

Kas yra „ABOUT FILES!“?

„ABOUT FILES!“ yra grasinantis pranešimas, kurį jūs vieną dieną galite pamatyti savo kompiuterio ekrane. Šiuo metu, jis pasirodo tik tuose kompiuteriuose, kuriuose yra Windows operacinė sistema, tačiau nėra jokios garantijos, kad šis virusas neužgrobs jūsų Mac OS X operacinę sistemą palaikančio kompiuterio. Jei toks įspėjimas ką tik parodė jūsų kompiuterio ekrane, pirmas dalykas, kurį jūs turėtumėte pabandyti padaryti, yra bent vieno iš savo failų atidarymas. Tai gali būti vaizdo failas, nuotrauka, jums svarbus dokumentas ar panašus failas. Jei jūs negalite atidaryti nė vieno iš savo failų, tai reiškia, kad jūsų kompiuteris yra užkrėstas. Jame slepiasi virusas, kuris priklauso 'ransomware' kategorijai. Jis sugeba užšifruoti visus aukos failus ir tada pradeda rodyti savo grasinantį pranešimą, kuris reikalauja sumokėti tam tikrą išpirką. Deja, bet kol kas tai yra vienas iš pagrindinių būdų kaip jųs galite atblokuoti savo failus. Jūs taip pat galite pabandyti tokias programas kaip R-studio arba Photorec, tačiau nėra jokių garantijų, kad jos jums pagelbės. Dėl to mes jums labai rekomenduojame visada pasirūpinti atsarginėmis jums svarbių failų kopijomis. Kad pašalintumėte ABOUT FILES! ransomware virusą iš savo kompiuterio, naudokite FortectIntego arba, jei šis failas užkrėtė jūsų Mac OS X, Webroot SecureAnywhere AntiVirus.

Kaip „ABOUT FILES!“ gali užkrėsti mano kompiuterį?

Yra žinoma, kad ši ransomware kategorijai priskiriama kompiuterinė infekcija plinta taip pat kaip ir Cryptolocker [Cryptolocker], CTB Locker [CTB Locker] ar Cryptowall [Cryptowall]. Tai reiškia, kad jūs galite atsisiųsti su šiuo virusu susijusį trojaną kartu su užkrėstais el. laiškais, jų priedais ar netikromis programų versijomis. Siekiant to išvengti, jūs turite ignoruoti visus nežinomų siuntėjų jums siųstus laiškus. Beje,ABOUT FILES! taip pat gali bandyti patekti į jūsų kmpiuterį kartu su nelegaliomis programų versijomis, kurios yra užkrėstos tokiais virusais kaip Ajuxery ir Shanabim. Jeigu norite užklupti juos dar prieš patenkant jiems į jūsų kompiuterį, pagalvokite apie patikimą antivirusinę prograną. Jei manote, kad „ABOUT FILES!“ ransomware virusas jau užkrėtė jūsų kompiuterį, turėtumėte pabandyti šias instrukcijas:

Kaip pašalinti „ABOUT FILES!“ virusą?

Jei manote, kad ABOUT files virusas jau slepiasi jūsų sistemoje, kuo greičiau paleiskite FortectIntego arba SpyHunter 5Combo Cleaner ir pašalinkite šį pavojingą ransomware kategorijai priklausantį virusą. Norėdami atgauti savo failus, jūs turėtumėte išbandyti tokias failų atkūrimo priemones kaip R-Studio or Photorec.

Galiausiai, mes turime paminėti, kad jūs visuomet privalote galvoti apie tokių virusų prevenciją. Todėl mes jums primygtinai rekomenduojame atsisiųsti vieną iš anksčiau paminėtų programų. Be to, nepamirškite pagalvoti apie atsarginę savo failų kopiją. Tam galite naudoti USB raktus, išorinius diskus, CD, DVD, Dropbox, Flickr ir kitus sprendimus.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie virusų prevenciją

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis